Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.05., 16:34:52
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 134 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 5190 5191 [5192] 5193 5194 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7129707 alkalommal)
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #8093 Dátum: 2009.01.29., 22:57:52 »

Na akkor én vagyok itt a legokosabb, még két hónapot sem fizettem sehova, még biztosítást sem kötöttem soha, kivéve a kötelezőt, mert az kötelező ha autózni akarok.
Egyébként ezeket mindíg valami ismerős ajánlja, mert mint mondtam, úgy kezdődik, hogy adjam meg az ismerőseim telefonszámát. Én nem adtam.  bu_mm
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #8092 Dátum: 2009.01.29., 22:55:21 »

Én is inkább a csajok után futottam volna mint a pénz után. Mennyivel szebben hangozna, hogy volt 1 jó nőm mert az élményt nem veszik el. Mint hogy volt 1-2-3 millám  de csak addig még át nem adtam és nem kaptam érte semmit, még megbecsülést sem.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #8091 Dátum: 2009.01.29., 22:51:06 »

Én is beleugrottam hasonlóba,csak én alaptőkét kötöttem le 10 évre.Ez egy nyugdíjpótlás.Nem kapok annyi kamatot évente amennyi az infláció mértéke. uuuhhh


KKacsa akkor téged is palira lehetett venni
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
csuhas
Vendég
« Válasz #8090 Dátum: 2009.01.29., 22:50:40 »

Egyszer két hónapig én is fizettem egy ilyet.
Azután elgondolkoztam és nem adtam fel több csekket.
Ismerős ajánlotta.
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #8089 Dátum: 2009.01.29., 22:49:32 »

Gaz-ember

Nekem is van 1 fiam és szerénységem őt is hozzá segítettem ugyan annyival 1 úúúúj lakáshoz.És az előre tervezett életemből, mert én 20 évet szerettem volna élni mint bőldog nyugdíjas ebből eltelt 5 év és nem is vagyok boldog. Csak azt szép zöld füvet azt sajnálom, meg a sok szegény szűzeket akiket nem tudok megvenni, mert én mindig a gyermekeim boldogságát tartom szem előtt
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #8088 Dátum: 2009.01.29., 22:46:42 »

Gazember

 Én úgy kezdem, hogy ez velem történt meg és nem a haverommal.1 darab házaló ügynök meg agitált,hogy milyen jól fogok járni ha most és itt de azonnal, mert én is az öregedés határán vagyok és később már nem lesz aktuális mert el sem fogják fogadni. Ugyanis lejártakor túl őreg leszekés ezért nem kötnének velem szerződést. Ennyit az etetésről. havi 5000 pénzel beszáltam mit számít az 1 olyan jó taxisnak mint én vagyok. Csakhogy minden évben 1-1 ezressel emelték a befizetendő összeget, már elérte a havi 10100ft. abba hagyni nem lehetett mert a befizetett összegetr sem kaptam volna vissza.Ez egy 10 éves lejáratú nyugdíj pótlás vagy 1 összegbe kivehető lesz.Le telt a 10 év. A havi befizetéseim elérték az 1 milla 100 ezer forintot és mennyit kaptam? 1 milla 150 ezer ft. azz 50000 ft kamatot. Ez volt életem legnagyobb átverése.  folyt köv

Én is beleugrottam hasonlóba,csak én alaptőkét kötöttem le 10 évre.Ez egy nyugdíjpótlás.Nem kapok annyi kamatot évente amennyi az infláció mértéke. uuuhhh
Naplózva

Kiskacsa
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #8087 Dátum: 2009.01.29., 22:41:57 »

Mikulás ! Már megint a lóvét hajtod ?

Húzzál haza, vár a "Fórum", meg a portorikói rum....


 bee bye bye

GAZ-EMBER

Én nem a lovét hajtom az hajt engem
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Gazember
Vendég
« Válasz #8086 Dátum: 2009.01.29., 22:41:07 »

Mikolásom ! Sajnálom a Sógorodat, annak meg örülök, hogy ilyen gaz-dag lettél hirtelen. 50000 tíz év alatt, nem semmi. A Fiam lehet, hogy még ennyit sem kap 25 év után.

 _morcos
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #8085 Dátum: 2009.01.29., 22:40:34 »

Fűztek, hogy legyek pénzügyi tanácsadó. Jól fogok keresni, csak azzal nyitottak hogy adjam meg a telefonomban lévő ismerőseim számát. Na tudod mikor? Hogy adnám meg más számát, amit nekem adott valaki? Szerintem ez etikátlan. Így nem lettem pénzügyi tanácsadó /sem/.  Nagytaps2
Pedig levezették nagyon hihetően, hogy lehet a nulla forintból pár év alatt 20 milliót  csinálni.  hahota
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #8084 Dátum: 2009.01.29., 22:40:00 »

Akela

 Megszédített az be etetés meg a 3 milla KAMAT, AMIT NEM KAPTAM MEG. és lelki szemeimmel már láttam magamat pöffeszkedni 1 csodálatos kocsiba és minden jó qrva csak engem akar. ezért másztam bele. Viszont mentségemre mondva mert az van bőven. Ha nem mászom bele ebbe a marhaságba sose lett volna 1 fillérem se és nem tudtam volna segíteni a lányomékon
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #8083 Dátum: 2009.01.29., 22:32:41 »

Szegény Mikulás!

Hogy lehetsz ennyire palimadár?He? MInden értelemben?He?  uuuhhh uuuhhh
Én ilyen befizetős hülyeségbe sosem mentem bele, pedig sokszor fűztek.  kicsi taps
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #8082 Dátum: 2009.01.29., 22:32:03 »

Akela

 A sógorom 1 kicsi öreg volt  parkinzonos és ez nem vicc szélütöt. Tolokocsis. Megnyugvás volt a közvetlen családjának is. Van 1 családos lánya és egészen véletlenűl előkerült az előző házasságából 1 nem fiatal fia. Érden van 1 ház és már nem a feleségé-é hanem a lányá-é és  az előkerült fiá-é A feleség a saját házára csak haszon élvező, ha ezt a helyzetett lehet élvezetnek nevezni
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #8081 Dátum: 2009.01.29., 22:23:52 »

Az asszony már az ajtóba várt . Megkaptad a pénzt? Igen de én már elterveztem mire használom. Az nem úgy van  a gyereknek be kell fizetni a lakás belépési díjat mert külömben kimarad a lehetőség. Így oda adtam a gyereknek 1,5 millát. 1 rövid fél órára gazdagnak éreztem magam. Azóta is hajnalba kelek dolgozom még lehet de többé nem lesz 1-be ennyi pénzem. Sőt a lányomék haza költöztek gyerekestől, mert se lakásuk se semmilyük.És én leszek a legbopldogabb ha kész lesz az ő lakásuk. Végre 1-edül lehetek és nem kell alkamaszkodni senkihez sem
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
csuhas
Vendég
« Válasz #8080 Dátum: 2009.01.29., 22:18:29 »

Mikulás!

 kicsi taps kicsi taps kicsi taps
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #8079 Dátum: 2009.01.29., 22:13:29 »

Sorban állok a péztárnál kb 2 órát. Kérdi az ügy intéző, hogy nem akarom -e tovább fizetni kedvező feltételekkel. Hogyne 10 éve nem használtam a saját pénzem most megint mondjak le róla 10 évig? És tessék mondani mennyi lenne a nyugdíj kiegészítésem evvel. Oszt szoroz , havi 5000 életem végéíg. Én is osztok szorzok20 évig kéne még élnem és még mindig csak az én pénzemből csurgatnának 1 keveset. az én 1150000tőke pénzem után kapot kamat több mint 60000 lenne évente és övét lenne a tőkém. Ez bank már nincs ezért kiírhatom a nevét nesenel niderlanden így saját fonetikámmal.
Végre nálam a megérdemelt pénzem boldogan viszem haza és azon tűnödöm mire is költsem                         folyt köv
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #8078 Dátum: 2009.01.29., 22:06:34 »

         Ne tessék a krumplilevest felhánytorgatni,mert rögtön ráizgulok. vigyor

         Egyik kedvenc ételem!

        Ma grízgaluska leves ,lencsefőzelék és sült oldalas.

                  yes_yes bleee yes_yes

        Mit ittam utána?  Sosem találjátok ki,de probáljátok meg!

                     bee

Tejet táncika
Naplózva

Kiskacsa
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #8077 Dátum: 2009.01.29., 22:00:46 »

Gazember

 Én úgy kezdem, hogy ez velem történt meg és nem a haverommal.1 darab házaló ügynök meg agitált,hogy milyen jól fogok járni ha most és itt de azonnal, mert én is az öregedés határán vagyok és később már nem lesz aktuális mert el sem fogják fogadni. Ugyanis lejártakor túl őreg leszekés ezért nem kötnének velem szerződést. Ennyit az etetésről. havi 5000 pénzel beszáltam mit számít az 1 olyan jó taxisnak mint én vagyok. Csakhogy minden évben 1-1 ezressel emelték a befizetendő összeget, már elérte a havi 10100ft. abba hagyni nem lehetett mert a befizetett összegetr sem kaptam volna vissza.Ez egy 10 éves lejáratú nyugdíj pótlás vagy 1 összegbe kivehető lesz.Le telt a 10 év. A havi befizetéseim elérték az 1 milla 100 ezer forintot és mennyit kaptam? 1 milla 150 ezer ft. azz 50000 ft kamatot. Ez volt életem legnagyobb átverése.  folyt köv
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #8076 Dátum: 2009.01.29., 21:58:47 »

Mikulás!

Mi baja volt a sógorodnak? Sajnálom, ismeretlenül is. S�r
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #8075 Dátum: 2009.01.29., 21:45:09 »

Gaz-ember

Kb 1 órája ártem haza. Szomorú kötelességemnek tettem eleget,meghalt a sógorom és ma volt a temetése
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #8074 Dátum: 2009.01.29., 21:43:52 »

Mindenki elment barátokat nézni?  Mire én megjövök, a többiek alszanak?  al_vos
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5190 5191 [5192] 5193 5194 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!