Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.03., 07:24:50
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 181 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321 322 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128748 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105529 Dátum: 2016.12.06., 18:10:36 »

Tegnap este erős kísértést  éreztem, hogy a snookeren aludjak el, aztán megláttam, hogy valamelyik tudományos adón a II. Világháborúról szóló dokumentum film következő része megy, így szégyen szemre annak a nézésbe kezdtem bele. Természetesen esélytelenül, hiszen 10 körül simán elaludtam a kanapén a nappaliban....  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105528 Dátum: 2016.12.06., 18:08:29 »

Keddre virradó éjjelen kezdetben a Dunától keletre változóan felhős lesz az ég. A szakadozott felhőtakaró a reggeli órákban már csak a keleti határvidéken takarja az eget. Ugyanakkor a Dunántúlon már a késő esti óráktól, másutt hajnalban párássá válik a levegő, szórványosan köd, zúzmarás köd, alacsonyszintű rétegfelhőzet képződik. Egy-két helyen előfordulhat ónos szitálás. A légmozgás nyugatiasra fordul, de gyenge marad. Folytatódik a hideg éjszakák sorozata, általában -3 és -8 fok közé hűl a levegő.
Északkeleten napközben is ködös, felhős tájak maradhatnak, míg máshol inkább csak fátyolfelhő zavarhatja a napsütést. A Dunántúlon megélénkül az északnyugati szél, keleten-északkeleten gyenge marad a légmozgás. Csapadék nem lesz. A hőmérséklet csúcsértéke 0 és 6 fok között várható, a ködös keleti tájakon mérhetjük az alacsonyabb, délnyugaton az enyhébb értékeket.

A reggeli-délelőtti ködös, zúzmarás időhöz képest dél tájban előbújt a nap és meglehetősen kellemes időben sikerült némi favágást abszolválnom!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105527 Dátum: 2016.12.06., 18:06:55 »

Jó estét!

Csatlakozom magam is a Mikulást ünneplők seregéhez!

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #105526 Dátum: 2016.12.06., 17:31:04 »



Boldog Mikulás Napot! Mikulásnak!
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #105525 Dátum: 2016.12.06., 16:24:26 »

Boldogan csatlakozom.


Én is, hiába utálsz engem én akkor is sok boldog Mikulásnapot kivánok Neked.


 puszi_2 kicsi taps bye bye yes_yes
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105524 Dátum: 2016.12.06., 07:55:21 »

Keddre virradó éjjelen kezdetben a Dunától keletre változóan felhős lesz az ég. A szakadozott felhőtakaró a reggeli órákban már csak a keleti határvidéken takarja az eget. Ugyanakkor a Dunántúlon már a késő esti óráktól, másutt hajnalban párássá válik a levegő, szórványosan köd, zúzmarás köd, alacsonyszintű rétegfelhőzet képződik. Egy-két helyen előfordulhat ónos szitálás. A légmozgás nyugatiasra fordul, de gyenge marad. Folytatódik a hideg éjszakák sorozata, általában -3 és -8 fok közé hűl a levegő.
Északkeleten napközben is ködös, felhős tájak maradhatnak, míg máshol inkább csak fátyolfelhő zavarhatja a napsütést. A Dunántúlon megélénkül az északnyugati szél, keleten-északkeleten gyenge marad a légmozgás. Csapadék nem lesz. A hőmérséklet csúcsértéke 0 és 6 fok között várható, a ködös keleti tájakon mérhetjük az alacsonyabb, délnyugaton az enyhébb értékeket.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105523 Dátum: 2016.12.06., 07:54:18 »

        Örömteli névnapot kívánok Mikulásunknak!

       
Boldogan csatlakozom.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105522 Dátum: 2016.12.06., 05:14:55 »


        Örömteli névnapot kívánok Mikulásunknak!

       
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105521 Dátum: 2016.12.05., 19:08:43 »

Folytatódik a száraz, változóan felhős idő. A Dunántúl keleti felén, valamint a középső tájakon számíthatunk a legkevesebb napsütésre. Az Alföld középső területein néhol megmaradhat a köd vagy rétegfelhőzet. A déli, délkeleti szél többnyire gyenge lesz, északnyugaton viszont gyakran élénk lökések kísérik. A délutáni órákban általában 1 és 5 fok között tetőzik a hőmérséklet, az egész nap ködös vidékeken viszont fagypont alatt marad a hőmérő higanyszála.

Ma úton voltam, mint a koffer... Monorig Albertirsától csúnya köd és hideg volt, Monortól már korántsem volt annyira veszélyes. Délután hazafelé már Üllőtől beleszaladtam a ködös, ocsmány időbe.
Párom mondta, hogy itthon egész nap felhős, ködös idő volt, és a hőmérséklet nem emelkedett fagypont fölé!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105520 Dátum: 2016.12.05., 19:06:36 »



Jó estlétet!


hmm...ezen magam is elgondolkodtam, hogy nyomatékosabbá kellene tenni az óhajomat,   fejbever ám ez az asszony nem olyan"fajta" hogy hagyná magát....így minden bizonnyal csúnya verekedés  vigyor keletkezne.  Ezért ahhoz a megoldáshoz folyamodtam, hogy a meccset rögzítettem a beltéri egységen. Aztán vagy visszanézem, vagy nem.

 hahota

Én simán bejövök a nagy szobába (jelenleg éppen hálószobaként funkcionál) és máris lehetőségem van mást nézni.
De ez fordítva is előfordult már!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105519 Dátum: 2016.12.05., 19:04:54 »

Teljesen igazad van.
Kiment a fejemből.
Tudsz róla valamit?


Amikor utoljára beszéltem vele, és jeleztem, hogy van nekünk a harminckettes.hu, azt mondta, hogy ideje és energiája sincs már 32-el foglalkozni...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105518 Dátum: 2016.12.05., 19:03:51 »

Mucsa!!!!!!!!!!!!! yes_yes

 Nagytaps2

Igaz!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105517 Dátum: 2016.12.05., 19:03:26 »

Mátékám:
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105516 Dátum: 2016.12.05., 18:57:04 »

Éjszaka eleinte országszerte derült égre számíthatunk. Később észak felől vékony, magasszintű felhőzet vonul fel, de ez érdemi változást nem okoz időjárásunkban. Emellett viszont helyenként ködfoltok képződhetnek, néhol zúzmara-lerakódás kíséretében, illetve északkeleten alacsonyszintű rétegfelhőzet (stratus) kialakulására is van némi esély. A légmozgás a legtöbb helyen legyengül, leáll, a Tiszántúl északi felén lehet olykor mérsékelt erősségű szél a reggeli óráktól. A legalacsonyabb hőmérséklet általában -4 és -8 fok között alakul, fagyzugokban itt-ott -10 fok alá hűl a levegő.
Északnyugat felől egy felhőtömb vonul át az ország fölött, emiatt a Dunántúlon és délen csak pár órás napsütés valószínű. Az ország északkeleti harmadán ezzel szemben kevés lesz a felhő, ugyanakkor a Tiszántúl északi részén néhol tartósan megmaradhat a köd vagy rétegfelhőzet. A változó irányú szél gyenge marad. A hőmérséklet csúcsértéke jellemzően 3 fok körül alakul. A napközben is ködös helyeken ennél hidegebb lehet pár fokkal.

Tegnap, mármint vasárnap igencsak hidegen indult a reggel! Mire anyukámat is elhoztam haza, már annyira nem volt rossz az idő.
Hűvös volt, de lehetett benne mocorogni, felengedett a fagy.

11 tájban megérkeztek gyermekeim és unokám is.  táncika

Kutyikáim fantasztikusan ügyesek voltak, nem kiabáltak, nem ugráltak a kicsire! Igaz, előtte megbeszéltem velük, hogy ilyet nem szabad csinálni, mert akkor Mátéka megijed, és sírni fog.

Bátor még simogatni is hagyta magát a gyereknek!  vigyor
Mondjuk amikor a pici a szemét és az orrát akarta kiszedni, akkor azért elhúzódott....  H���t
Viszont egy hang sem volt! Nem morgott, nem vakkantott!  _lov_
Okosak voltak mind a hárman!

Ami érdekes, a gyerek kereste Pancsikát! Miután mindhárom ott volt mellette, Mátéka csak nézett körbe és mondogatta: vu-vu és csak kereste a szemével a negyediket. (Lehet, hogy csak én láttam bele, de így jött ki...  szégyenlem )
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105515 Dátum: 2016.12.05., 18:50:17 »


            Ajánlom!

       UK Bajnokság döntő  mérkőzés ma  Ronnie O'Sullivan és Mark Selby között.

       York-ból élőben közvetíti az Eurosport2 14 órakor!

Jó estét!

Azt hiszem tegnap este is ment valami snooker, de annyira fáradt voltam, hogy bele is aludtam. (Persze lehet, hogy ez tegnap előtt volt...  szégyenlem  Annyira összefolynak mostanában a napok!  szégyenlem )
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105514 Dátum: 2016.12.05., 08:41:05 »

Folytatódik a száraz, változóan felhős idő. A Dunántúl keleti felén, valamint a középső tájakon számíthatunk a legkevesebb napsütésre. Az Alföld középső területein néhol megmaradhat a köd vagy rétegfelhőzet. A déli, délkeleti szél többnyire gyenge lesz, északnyugaton viszont gyakran élénk lökések kísérik. A délutáni órákban általában 1 és 5 fok között tetőzik a hőmérséklet, az egész nap ködös vidékeken viszont fagypont alatt marad a hőmérő higanyszála.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105513 Dátum: 2016.12.05., 07:03:57 »


A 2. évfolyam 86. számában 1991. VII. 11-én megjelent írások
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #105512 Dátum: 2016.12.04., 18:52:19 »


            Ajánlom!

       UK Bajnokság döntő  mérkőzés ma  Ronnie O'Sullivan és Mark Selby között.

       York-ból élőben közvetíti az Eurosport2 14 órakor!


Tennap este, bele-belekóstolgattam a M. Fu és O'Sullivan találkozóba. Lehet az a találkozó többet kivett  Sullivan-ből.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #105511 Dátum: 2016.12.04., 18:47:41 »


Még hogy az lenne jó, ha az Asszony felmenne ? ? ?  Én adok Neki egy maflást és már repül is a 120 kilójával. Nekem a 4,5 szobában van 6 Tv. Menjen a klotyóra és vigyen egyet magával.  Helytelen a párkapcsolatod, az Asszonyt nevelni pofonokkal lehet.  Nekem elhiheted, 48 éve Ez a harmadik.

 hahota hahota hahota fejbever bee



Jó estlétet!


hmm...ezen magam is elgondolkodtam, hogy nyomatékosabbá kellene tenni az óhajomat,   fejbever ám ez az asszony nem olyan"fajta" hogy hagyná magát....így minden bizonnyal csúnya verekedés  vigyor keletkezne.  Ezért ahhoz a megoldáshoz folyamodtam, hogy a meccset rögzítettem a beltéri egységen. Aztán vagy visszanézem, vagy nem.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105510 Dátum: 2016.12.04., 14:54:51 »

Teljesen igazad van.
Kiment a fejemből.
Tudsz róla valamit?


            Sok éve semmit!
 siros_2
Naplózva
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321 322 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!