Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.21., 07:27:20
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 478 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 313 314 [315] 316 317 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7139782 alkalommal)
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #105634 Dátum: 2016.12.19., 20:01:11 »

Kölcsönbe ne is gondolkodj! Ha adni akarsz, nekem adj, megígérem, hogy eszem ágában sem lesz visszaadni!
 hahota  bee


Ebben biztos vagyok, ezért marad a seggreverés.

 Nagytaps2 hahota fejbever
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105633 Dátum: 2016.12.19., 19:29:19 »

Az előttünk álló éjszakán borult vagy erősen felhős lesz az ég. Kezdetben a Dunántúlon és az Alföldön még szórványosan, a reggeli órákban inkább már csak helyenként várható gyenge csapadékhullás. Ennek formája nyugaton eleinte ónos eső is lehet, az idő előrehaladtával az alföldi területekhez hasonlóan jellemzőbbé válik a hószállingózás, gyenge havazás. Elszórtan továbbra is előfordulhatnak zúzmarás ködfoltok. A keleti, délkeleti szél gyenge lesz. A hőmérséklet minimuma általában -1 és -6 fok között alakul.

Ma délelőtt ismét itthon volt a szomszéd. Gyorsan át is vállaltam tőle 54 talicskányi száraz nyár széldeszkát felfűrészelve....  vigyor
Jó két óra alatt sikerült átdobálni a kerítésen. Most az a feladat, hogy eső előtt letakarjam. Ehhez a korábban felkuglizott tölgyfát kell összehasogatnom... na, ez lesz a holnapi feladat!

Szerdán költözünk, csütörtökön még nem tudom...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105632 Dátum: 2016.12.19., 19:26:37 »




Nemrégiben én is egy nagy barkácsáruházban akartam venni lánckenőolajat, de igen drágállottam.  Aztán itt közelben ráleltem egy olajdepóra, ott azért kicsivel olcsóbb lesz. Vszeg januárban vennem kell, mert beindul az "üzem."  A minap egyik ismerősömnél kellett itt a közelben egy fát kivágni, de ő adta a fűrészt. Ilyen "hamar" munka volt, épp arra jártam és nem bírtam elnézni hogy 66 évesen inog egy recsegő kettős létrán. A fűrésze egy igen csak barkács szintet alig megütő  benzines gép volt, a neve az egy volt oprettzeneszerző dinasztiához hasonló.... Na mindegy, végül is vágott a gép, de amúgy nem tetszett nekem.


Nálunk 1 500,- Ft körül van literje. Mindenki keresni akar rajta. A Praktikerben 1 300,- Ft-ért megvettem.
Az a fajta gép nem csodálom, hogy nem tetszik... Amolyan nagy hangú, benzin zabáló szerkezet. A kanadai márka mellett tettem le a voksomat, mert a nagy márkákra nincs pénzem, és nem is igazán érné meg százezer környéki gépet vásárolni!
Igyekszem méterben venni a fát, ennek számos előnye van. Egyik, hogy kézzel pakolják, tehát nagyon vastag nincs közte...  vigyor
A másik, hogy olyan hosszúra vágom, amilyenre én szeretném. A méteres darabokat négybe vágom, így a konyhai kis kályhába és a kanadallóba is jó. Ha csak harmadolnám, a román kályhába nem férne bele...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105631 Dátum: 2016.12.19., 19:14:41 »



Ne ragozd, teljesen megértelek.

Én nem régiben - ahogy talán említettem is korábban - az  reklámhelye utcakép segítségével megnéztem egy régi kis birtokomat. Bár ott láttam az új tulaj meghagyta a szőlőt, sőt frissített is sokat, meg úgy minden szépen rendben volt - már amennyire be láthattam - de azért a szívem kicsit összeszorult. Eszembe jutott hányszor kaptattam fel a meredeken, hányszor ültem le a pince "dombjára" egy cigit elszívni (akkor még bagóztam) Meg sok minden beugrott...   

Halad az idő Veled is...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105630 Dátum: 2016.12.19., 19:13:39 »


Akimesterem ! Igazad van, döntöttem. Annak is a hátsóire verek, így járok a legjobban.


 hahota fejbever Nagytaps2 köszi_2

Kölcsönbe ne is gondolkodj! Ha adni akarsz, nekem adj, megígérem, hogy eszem ágában sem lesz visszaadni!
 hahota  bee
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105629 Dátum: 2016.12.19., 19:12:11 »

Jó estlétet!


Ma kisütöttem a zsírszalonnát, amit tegnap sikerült beszereznem a közelben. Ilyenkor a a szaletli alatt levő sparhelt-be gyújtok be és ott történik a ceremónia. Épp időben, mert már igen csak fogyóban volt a zsír. A múltkori vágásból (disznó) nem jutott zsírszalonna, lévén kevés is volt, meg elfelejtettem szólni a gazdának és így ami volt az már elkelt.  Így most jutott és az 5 literes véndő az majdnem tele lett. Van töpörtyű is, egész jól sikerült. Mellette a sütőben megsütöttük egy orange-tököt, asszony megfőzött egy nagy adag céklát is. Így jó kint begyújtani a sparheltbe ha több minden kerül rá főzésre, sütésre. A vasárnapi ebéd meg már tegnap, illetve tegnap előtt elkészült. Brokkoli leves, és székelykáposzta, ami most kiegészült sütőtökkel.
Apropó ugye azt tudtátok, hogy az angliai tescoban általában mindig olcsóbb a friss brokkoli, mint nálunk...   vigyor  shock
https://bevasarlas.tesco.hu/groceries/hu-HU/products/2004008299792

http://www.tesco.com/groceries/product/details/?id=294303751

A karácsonyi bevásárlás nem érint bennünket, leszoktunk róla. Ami kell azt már megvettük.  Az ajándékozással meg úgy vagyunk - ami lehet helytelen - hogy nem csinálunk már nagy ügyet belőle. Épp most láttam a TV-ben,  egy pszichológus nyilatkozta azt, hogy sokan a nagy ajándékozós rohammal próbálják  bepótolni az év közbeni elmulasztott szeretetet a "másik, vagy másikak" felé.

Méghozzá nem is kevéssel olcsóbb!
Sajnos nálunk sok dolog drágább, mint gazdagabb országokban! Lehet ezt a lánckereskedelemnek betudni, ám bizonyára nem ez az oka. Sokkal inkább a mindenféle adó és járulékféleség a ludas a dologban.  robban

Nálunk a konyha eleve messzebb van a lakás többi részétől, így nem kell aggódnunk azon, hogy az étel- és zsírszag betölti a házat. Mostanában jó dolgunk van, Okszikám a kacsa zsírját szokta kisütni. Jobbára kenyérre kenve fogyasztjuk.  táncika
Házi zsírról a család ukrajnai vonala gondoskodik. Apósom szokott venni disznót, illetve Gyuri sógorom anyósáék szoktak vágni. Ilyenkor nekünk is elküldenek egy-egy 3 literes bánkányit, meg vagy ugyanannyi darált töpörtyűt. Szóval nekünk nem kell ezzel foglalkoznunk.  táncika

Mi nem nagy ajándékokat adunk, hiszen sem lehetőségünk, sem szándékunk erre. Inkább az okozza a problémát, hogy bármennyire is jó az ellátás Albertirsán, bizonyos termékeket nem lehet abban a választékban megtalálni, mint egy budapesti plázában vagy hipermarketben. No meg adott esetben egy-egy termék ára olcsóbb Pesten, mint nálunk. No, meg ennek is van egy szertartása...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #105628 Dátum: 2016.12.19., 19:01:26 »

Jó estét!

 hahota
Gazemberné örülni fog....  H���t

A bankbetét a lehető legrosszabb megoldás. Részben azért, mert nem tudhatod, nem jár-e úgy, hogy többet kell neki fizetnie amikor kiveszi a pénzt, mint amennyit fial az összeg, részint mert azt sem tudhatod, hogy az a pénz mekkora vásárlóerővel fog rendelkezni addigra.
Vagy ingatlanba, vagy aranyba fektetném a helyedben, de az is lehet, hogy életbiztosítást vásárolnék Neki, egyösszegűt. Létezik ilyen, és valóban csak a dédunokának adják ki, lejáratkor.
Az összes többi esetben a kiskorú helyett a gyámja -általában szülei- rendelkeznek a vagyon, vagyoni értékű jog felett.


Szerintem gondolkodj ezen a dolgon egy kicsit és keress meg egy befektetési tanácsadót!


Akimesterem ! Igazad van, döntöttem. Annak is a hátsóire verek, így járok a legjobban.


 hahota fejbever Nagytaps2 köszi_2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105627 Dátum: 2016.12.19., 18:49:04 »

Akimesterem !
Annyira nem zavar, de elhatároztam, a Gazemberné kap belőle 10.000.- azaz tízezer Forintot. A Gyerekeim 20 -20.000.- Forintot, 4 millának a hátsóire verek hamarosan, 5 Millát meg az 5 éves Zsófika Dédunokámnak számlát nyitok, mire férjhez megy, szép summa lesz.
Ugye ésszerűen gondolkodtam?  Kölcsön senkinek, nem a személyek miatt, hanem, biztos, hogy megérem a visszafizetés dátumát? És az sem biztos, hogy január 1-ét megérem, nem töltöm be a 82 - t.
Tervezi Valaki a fehér asztalnál az összeröffenést?  Mondjuk Gábor nap táján, márciusban?
 Mert akkor addig nem dobom fel a talpamat, hiába szeretnétek.


  hahota köszi_2

Jó estét!

 hahota
Gazemberné örülni fog....  H���t

A bankbetét a lehető legrosszabb megoldás. Részben azért, mert nem tudhatod, nem jár-e úgy, hogy többet kell neki fizetnie amikor kiveszi a pénzt, mint amennyit fial az összeg, részint mert azt sem tudhatod, hogy az a pénz mekkora vásárlóerővel fog rendelkezni addigra.
Vagy ingatlanba, vagy aranyba fektetném a helyedben, de az is lehet, hogy életbiztosítást vásárolnék Neki, egyösszegűt. Létezik ilyen, és valóban csak a dédunokának adják ki, lejáratkor.
Az összes többi esetben a kiskorú helyett a gyámja -általában szülei- rendelkeznek a vagyon, vagyoni értékű jog felett.
Szerintem gondolkodj ezen a dolgon egy kicsit és keress meg egy befektetési tanácsadót!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105626 Dátum: 2016.12.19., 08:37:49 »

Az előttünk álló éjszakán borult vagy erősen felhős lesz az ég. Kezdetben a Dunántúlon és az Alföldön még szórványosan, a reggeli órákban inkább már csak helyenként várható gyenge csapadékhullás. Ennek formája nyugaton eleinte ónos eső is lehet, az idő előrehaladtával az alföldi területekhez hasonlóan jellemzőbbé válik a hószállingózás, gyenge havazás. Elszórtan továbbra is előfordulhatnak zúzmarás ködfoltok. A keleti, délkeleti szél gyenge lesz. A hőmérséklet minimuma általában -1 és -6 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105625 Dátum: 2016.12.19., 07:03:05 »

A 2. évfolyam 90. számában 1991. VII. 18-án megjelent írások
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #105624 Dátum: 2016.12.18., 20:39:34 »

...   
Most még bőven volt időm is, így bementem a barkácsáruházba és vettem egy liter lánckenő olajat, mert az fogytán volt. Közben persze alaposan körülnéztem, hogy mi az, amire tavasszal nagy szükségem lesz, s ha lesz pénzem, feltétlen vegyem meg. Na persze mindjárt dolgokat....  vigyor
Úgyhogy ha Gazembert nagyon zavarja az a pénz, akkor mondom is, mivel örvendeztethet meg!  H���t
 hahota





Nemrégiben én is egy nagy barkácsáruházban akartam venni lánckenőolajat, de igen drágállottam.  Aztán itt közelben ráleltem egy olajdepóra, ott azért kicsivel olcsóbb lesz. Vszeg januárban vennem kell, mert beindul az "üzem."  A minap egyik ismerősömnél kellett itt a közelben egy fát kivágni, de ő adta a fűrészt. Ilyen "hamar" munka volt, épp arra jártam és nem bírtam elnézni hogy 66 évesen inog egy recsegő kettős létrán. A fűrésze egy igen csak barkács szintet alig megütő  benzines gép volt, a neve az egy volt oprettzeneszerző dinasztiához hasonló.... Na mindegy, végül is vágott a gép, de amúgy nem tetszett nekem.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #105623 Dátum: 2016.12.18., 20:31:55 »

Ez így volt, Barátom, addig nem árulta el, mi a szándéka vele, félt, hogy így nem adom el Neki.
Amikor az Ügyvédnél minden aláírva, a zsozsó a markomba perkálva, akkor nyögte ki, hogy gyógynövény termesztés a célja, milliókat lehet évente vele keresni. Valamelyik forgalmazóval leszerződik, dől a pénz.
Így van ez, Barátom. Én a legjobban a két kiwi bokrot sajnálom, az egyiken 253 szemet szedtem le, a másikat ott hagytam Neki, azokat is kivágja. Na és a Gazembervér alaptőkéit ?
Ez az ipse hülye, de a zsozsó nálam van.  
Ezek után még én nosztalgiázzak ott ?
 yes_yes uuuhhh



Ne ragozd, teljesen megértelek.

Én nem régiben - ahogy talán említettem is korábban - az  reklámhelye utcakép segítségével megnéztem egy régi kis birtokomat. Bár ott láttam az új tulaj meghagyta a szőlőt, sőt frissített is sokat, meg úgy minden szépen rendben volt - már amennyire be láthattam - de azért a szívem kicsit összeszorult. Eszembe jutott hányszor kaptattam fel a meredeken, hányszor ültem le a pince "dombjára" egy cigit elszívni (akkor még bagóztam) Meg sok minden beugrott...   
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #105622 Dátum: 2016.12.18., 20:25:32 »

Jó estlétet!


Ma kisütöttem a zsírszalonnát, amit tegnap sikerült beszereznem a közelben. Ilyenkor a a szaletli alatt levő sparhelt-be gyújtok be és ott történik a ceremónia. Épp időben, mert már igen csak fogyóban volt a zsír. A múltkori vágásból (disznó) nem jutott zsírszalonna, lévén kevés is volt, meg elfelejtettem szólni a gazdának és így ami volt az már elkelt.  Így most jutott és az 5 literes véndő az majdnem tele lett. Van töpörtyű is, egész jól sikerült. Mellette a sütőben megsütöttük egy orange-tököt, asszony megfőzött egy nagy adag céklát is. Így jó kint begyújtani a sparheltbe ha több minden kerül rá főzésre, sütésre. A vasárnapi ebéd meg már tegnap, illetve tegnap előtt elkészült. Brokkoli leves, és székelykáposzta, ami most kiegészült sütőtökkel.
Apropó ugye azt tudtátok, hogy az angliai tescoban általában mindig olcsóbb a friss brokkoli, mint nálunk...   vigyor  shock
https://bevasarlas.tesco.hu/groceries/hu-HU/products/2004008299792

http://www.tesco.com/groceries/product/details/?id=294303751

A karácsonyi bevásárlás nem érint bennünket, leszoktunk róla. Ami kell azt már megvettük.  Az ajándékozással meg úgy vagyunk - ami lehet helytelen - hogy nem csinálunk már nagy ügyet belőle. Épp most láttam a TV-ben,  egy pszichológus nyilatkozta azt, hogy sokan a nagy ajándékozós rohammal próbálják  bepótolni az év közbeni elmulasztott szeretetet a "másik, vagy másikak" felé.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #105621 Dátum: 2016.12.18., 15:29:39 »


A két kivi bokrot ültesd át otthon Kőbányán.  zizi.


Kedvesem, több, mint 30 évesek. 20 éves korban kezdtek teremni, akkora gyökeret már nem lehet átültetni, biztosan nem eredne meg, 1 méter átmérő, 1 méter mélyen. Daruval lehetne kiemelni, mert a földet nem lehet ott hagyni, együtt jönne ki.  Sajnos, ez van.  Na meg minden kulcsot átadtam, énnekem már ott semmi keresni valóm.


 yes_yes uuuhhh
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #105620 Dátum: 2016.12.18., 15:12:00 »

Ez így volt, Barátom, addig nem árulta el, mi a szándéka vele, félt, hogy így nem adom el Neki.
Amikor az Ügyvédnél minden aláírva, a zsozsó a markomba perkálva, akkor nyögte ki, hogy gyógynövény termesztés a célja, milliókat lehet évente vele keresni. Valamelyik forgalmazóval leszerződik, dől a pénz.
Így van ez, Barátom. Én a legjobban a két kiwi bokrot sajnálom, az egyiken 253 szemet szedtem le, a másikat ott hagytam Neki, azokat is kivágja. Na és a Gazembervér alaptőkéit ?
Ez az ipse hülye, de a zsozsó nálam van.  
Ezek után még én nosztalgiázzak ott ?
 yes_yes uuuhhh


A két kivi bokrot ültesd át otthon Kőbányán.  zizi.
Naplózva
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #105619 Dátum: 2016.12.18., 14:55:36 »


Akimesterem !
Annyira nem zavar, de elhatároztam, a Gazemberné kap belőle 10.000.- azaz tízezer Forintot. A Gyerekeim 20 -20.000.- Forintot, 4 millának a hátsóire verek hamarosan, 5 Millát meg az 5 éves Zsófika Dédunokámnak számlát nyitok, mire férjhez megy, szép summa lesz.
Ugye ésszerűen gondolkodtam?  Kölcsön senkinek, nem a személyek miatt, hanem, biztos, hogy megérem a visszafizetés dátumát? És az sem biztos, hogy január 1-ét megérem, nem töltöm be a 82 - t.
Tervezi Valaki a fehér asztalnál az összeröffenést?  Mondjuk Gábor nap táján, márciusban?
 Mert akkor addig nem dobom fel a talpamat, hiába szeretnétek.


  hahota köszi_2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105618 Dátum: 2016.12.18., 14:45:24 »

Ahogy vesszük, átverés akkor, amikor még az enyém volt, vagy akkor, amikor már kifizette ?
De megbocsájtható, nem egészen normális a fickó.  Egy szem fia 20 éves korában a Gyömrői állomás előtt a vonat alá vágta magát, állítólag szerelmi bánatában. Az Asszonytól ezután el vált, egyedül tengődik 63 évesen, nyugdíjból. Eladta az emeletes házát, abból éngem kifizetett, a pénzt nem tudom, kinek gyűjti.


      fejbever

Szerintem lenne rá jelentkező, ha esetleg nem tudna vele mit kezdeni...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105617 Dátum: 2016.12.18., 14:44:06 »

Ez így volt, Barátom, addig nem árulta el, mi a szándéka vele, félt, hogy így nem adom el Neki.
Amikor az Ügyvédnél minden aláírva, a zsozsó a markomba perkálva, akkor nyögte ki, hogy gyógynövény termesztés a célja, milliókat lehet évente vele keresni. Valamelyik forgalmazóval leszerződik, dől a pénz.
Így van ez, Barátom. Én a legjobban a két kiwi bokrot sajnálom, az egyiken 253 szemet szedtem le, a másikat ott hagytam Neki, azokat is kivágja. Na és a Gazembervér alaptőkéit ?
Ez az ipse hülye, de a zsozsó nálam van.  
Ezek után még én nosztalgiázzak ott ?
 yes_yes uuuhhh

Mondtam én, hogy átvertek!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #105616 Dátum: 2016.12.18., 14:43:59 »


Kellemes időtöltést, szép vasárnapot!

Valóban szörnyű, hogy a gyömrői birtok ára a Te zsebedben van, hiszen sokkal jobb helye lenne az én zsebemben!  vigyor
Ha ilyen galád pusztítást fog végezni az új gazda, mi lesz azzal az ígéretével, hogy mehetsz nyugodtan metszeni a szőlőt és a gyümölcsfákat?  shock
Jól átvertek Téged Barátom!  uuuhhh

Ahogy vesszük, átverés akkor, amikor még az enyém volt, vagy akkor, amikor már kifizette ?
De megbocsájtható, nem egészen normális a fickó.  Egy szem fia 20 éves korában a Gyömrői állomás előtt a vonat alá vágta magát, állítólag szerelmi bánatában. Az Asszonytól ezután el vált, egyedül tengődik 63 évesen, nyugdíjból. Eladta az emeletes házát, abból éngem kifizetett, a pénzt nem tudom, kinek gyűjti.


      fejbever
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105615 Dátum: 2016.12.18., 14:42:00 »

Napközben a Dunától keletre sokfelé egész nap kitart majd a párás idő erősen felhős vagy borult ég mellett. A Dunántúl nyugati felén előreláthatólag feloszlik majd a köd és a ködfelhőzet, de sok napsütés ott sem valószínű, mivel délután északnyugatról erős felhősödés kezdődik. Csapadék estig nem várható. A térségenként változó irányú légmozgás gyenge marad. A hőmérséklet a Dunától keletre egész nap fagypont alatt marad, A Dunántúlon 0 és +4 fok közötti maximumokat mérhetünk majd.

Mint jeleztem, ma reptéri járatom volt. 9 körül kerekedtem útra, mert ezt-azt még vásárolnom is kellett.
Jóval korábban indultam el, mint szoktam, mert reggel korán sokkolt az M3-on történt tömegbaleset és azonnal az jutott eszembe, hogy hiába tudok én vezetni és hiába lesz alattam olyan autó, ami biztonságos, elég egy meggondolatlan hülye és már kész a baj! Tehát magam is óvatosabban kell, hogy közlekedjek, nem biztos, hogy gyenge lesz a forgalom, így a félős néniket, bácsikat nem fogom tudni olyan lendülettel kikerülni, mint ahogy szoktam, tehát akár hosszú kilométereken át mögöttük kell bandukolnom 60 - 70-el... és jól számoltam. Bő tíz perccel tovább tartott az út Vecsésre. Mert ilyenkor ugye az van, hogy mire a lámpához érünk, az éppen akkor vált pirosra... Vecsésen, a bevásárló központ parkolójában szoktam megvárni, amíg szólnak, hogy kijöttek a csomagokkal. Onnan pár perc alatt már a reptérre érek és az öt perces ingyen időszak alatt elvégezzük a bepakolást, aztán irány a mihozzánk!
Most még bőven volt időm is, így bementem a barkácsáruházba és vettem egy liter lánckenő olajat, mert az fogytán volt. Közben persze alaposan körülnéztem, hogy mi az, amire tavasszal nagy szükségem lesz, s ha lesz pénzem, feltétlen vegyem meg. Na persze mindjárt dolgokat....  vigyor
Úgyhogy ha Gazembert nagyon zavarja az a pénz, akkor mondom is, mivel örvendeztethet meg!  H���t
 hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 313 314 [315] 316 317 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!