Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.18., 05:48:53
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 301 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7135783 alkalommal)
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #105653 Dátum: 2016.12.23., 20:59:47 »

De kicsiny hitű vagy!
 hahota


Nekem, Barátom, nem csak a hitem kicsi. most látom más is............Gazemberné most cáfol:
A pofád, az nagyobb, mint kéne.   Na Akimester, kellett nekem 3 x nősülni ?


 _morcos _morcos uuuhhh uuuhhh uuuhhh uuuhhh uuuhhh uuuhhh fejbever
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105652 Dátum: 2016.12.23., 19:01:18 »

Egy nő meséli a barátnőjének:

Színházba indultunk a férjemmel és taxit hívtam. Mielőtt a kocsi megjött, kiraktam a macskát a házból, de azonnal visszaszökött és felrohant a lépcsőn. A férjem éppen a macskát kereste, amikor megjött a taxi. El akartam titkolni a sofőr elől, hogy a ház őrizetlenül marad, ezért azt mondtam neki:
- A férjem rögtön jön, csak felment elköszönni az anyámtól.
A férjem néhány perc múlva jött is, beült mellém a taxiba, és azt mondta:
- Képzeld! Az a vén dög az emeleti szobában az ágy alá bújt. Hát a végén az állófogassal kellett kikergetnem a lakásból..
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105651 Dátum: 2016.12.23., 12:38:12 »

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105650 Dátum: 2016.12.23., 08:23:57 »

Folytatódik a borult, fagyos időjárás. Továbbra is lehet zúzmara-lerakódás, hószállingózás, ónos szitálás. A nyugatias szél néha megélénkül. Reggel -7 és -1, délután -3 és 0 fok között alakulhat a hőmérséklet. Front nem lesz felettünk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105649 Dátum: 2016.12.23., 07:33:30 »

Jó reggelt!
Majd jövök még ma.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105648 Dátum: 2016.12.23., 07:03:54 »


Az 1422. számban 1999. VII. 6-án megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105647 Dátum: 2016.12.22., 21:34:19 »

Jó reggelt!

Látom, ma is hosszú nap lesz...

Az lett...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105646 Dátum: 2016.12.22., 07:56:21 »

Az előttünk álló éjszakán nem változik az időjárási helyzet, átkeverő frontok nélkül tovább tart az alacsonyszintű rétegfelhőzet uralma. Elszórtan köd, zúzmara, ónos szitálás, ipari havazás töri meg az egyhangú szürkeséget. Az ország északkeleti harmadán szélcsend, másutt gyenge, változó irányú légmozgás várható. A legalacsonyabb hőmérséklet általában -3 és -6 fok között alakul.
Csütörtökön napközben folytatódik a borult, ködös, párás idő helyenként hószállingózással, ónos szitálással, kisebb havazással, főként ipari létesítmények közelében. Legmagasabb hegycsúcsainkon és a Dunántúli-középhegységben napsütésre, kevéssel fagypont feletti csúcsértékekre számíthatunk. A szél gyenge marad. A legmagasabb hőmérséklet jellemzően csak 2 fokkal lesz magasabb az éjszakai minimum-értékeknél: -1 és -4 fok közé emelkedik a hőmérséklet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105645 Dátum: 2016.12.22., 06:41:40 »

Jó reggelt!

Látom, ma is hosszú nap lesz...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105644 Dátum: 2016.12.21., 18:30:43 »

Ami az utóbbat jelenti, azt én már nem érem meg. Vagy azt hiszed, az én évfolyamom 130 év ?
Tévedsz, csak 120. hahota yes_yes bye bye zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi

De kicsiny hitű vagy!
 hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105643 Dátum: 2016.12.21., 18:30:06 »

Az előttünk álló éjszakán nem változik időjárásunk képe. A magasabb hegycsúcsokat leszámítva országszerte borult lesz az ég. Elszórtan köd, zúzmarás köd képződik, helyenként ónos szitálás, hószállingózás alakul ki. Többnyire gyenge, keleties irányú légmozgásra számíthatunk, csupán az Alpokalja északi részén és a Fertő-tó környékén élénkülhet meg kissé a déli, délkeleti szél. A legalacsonyabb hőmérséklet általában -3 és -6 fok között szóródik.
Szerdán napközben is folytatódik a borongós, párás-ködös idő. Legfeljebb helyenként vékonyodhat el, szakadozhat fel a rétegfelhőzet, illetve hegycsúcsaink magasodhatnak ki a felhőtakaróból. Ónos szitálás, hószállingózás elsősorban a nagyobb ipari létesítmények környezetében alakulhat ki a levegőbe juttatott apró szilárd szemcséknek (ezeken képződik a csapadék) és vízgőznek köszönhetően. A változó irányú szél jellemzően gyenge marad, az északnyugati határvidéken lehetnek továbbra is élénk széllökések. Napsütés hiányában alig emelkedik a hőmérséklet, általában -3 fok körül alakulnak a maximumok. A stratus felső részén, mintegy 500-800 méter között lesz a leghidegebb, mindössze -5, -6 fokkal, míg a felhőzetből kiemelkedő, napos hegycsúcsokon akár fagypont fölé kúszhat a hőmérők higanyszála.

Ma reggel a 8 órai indulás jó lett negyed kilencesnek is... nem sokat késtem Kistarcsáról (jó, tudom, tartja.... meg egyébként is, apám ott volt katona, csak akkor éppen Kerepestartcsának hívták). Ott legalább örültek nekem, mint hazaérésemkor a kutyáim. Segítség híján egyedül vittem fel a gyermek osztályra az ajándékba adott két használt tv-t. Remélem a kis betegek számára legalább valami szórakozást fog nyújtani!
Aztán igyekeztem, mert 10 órára jöttek a költöztetők. Majdnem időben sikerült odaérnem.....  H���t
Szerencsére megvártak, főleg úgy, hogy szóltam nekik előre a pár percről...
Amúgy felért egy kisebb kaland túrával a mai autókázás.... de szerencsésen baj és karcolás nélkül megúsztuk -az autóm és én is-!
Fél háromra már ki is pakoltak a fiúk a kocsiból és szerencsésen megszabadítottak 75 ezer forinttól, fuvardíj címén (Mondtam nekik, hogy a lányoknál ennél olcsóbb a fuvar. Erre azt felelték, hogy akkor velük kellett volna levitetnem a bútorokat a hatodikról.  vigyor ).
Aztán már nem volt más dolgunk, mint némi takarítás után helyre-, vagy csak egyszerűen elpakolni...
Mostanra végeztünk!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105642 Dátum: 2016.12.21., 18:20:43 »


Télen alvó hangyák vannak....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105641 Dátum: 2016.12.21., 18:14:58 »

Alacsony szintű rétegfelhőzet fedi az eget, borongós, párás lesz az idő, helyenként ónos szitálással, hószállingózással fűszerezve. Többnyire gyenge lesz a légmozgás, csupán Sopron térségében lehet gyakori élénk széllökésekre lehet számítani déli, délkeleti irányból. A minimum-hőmérséklet általában -1 és -7 fok között szóródik.
Napközben is marad a borús, párás, helyenként tartósan ködös idő, akár zúzmaralerakódással kísérve. Csak helyenként és átmenetileg szakadozhat fel a felhőzet, illetve magasabb hegycsúcsaink emelkednek a ködpárna fölé. Néhány helyen továbbra is várható ködszitálás, hószállingózás. Az ország nagy részén gyenge marad a légmozgás, ugyanakkor északnyugaton időnként megélénkül a délkeleti-, keleten pedig az északkeleti szél. A hőmérséklet csúcsértéke -2 és +3 fok között alakul.

Na, a tegnapi nap aztán hamar elszaladt!
Ügyintézés erre, ügyintézés arra, hasogatás fát, derekat...  H���t  hahota
Aztán este már arra sem volt erőm, hogy rendesen megnézzem a híradót, belealudtam...  szégyenlem

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #105640 Dátum: 2016.12.21., 15:17:04 »

Jó reggelt!

Ebben ne legyél olyan biztos, a kölcsöneimet mindig visszaadom! Előbb utóbb....  hahota

Ami az utóbbat jelenti, azt én már nem érem meg. Vagy azt hiszed, az én évfolyamom 130 év ?
Tévedsz, csak 120. hahota yes_yes bye bye zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105639 Dátum: 2016.12.21., 09:09:45 »

Az előttünk álló éjszakán nem változik időjárásunk képe. A magasabb hegycsúcsokat leszámítva országszerte borult lesz az ég. Elszórtan köd, zúzmarás köd képződik, helyenként ónos szitálás, hószállingózás alakul ki. Többnyire gyenge, keleties irányú légmozgásra számíthatunk, csupán az Alpokalja északi részén és a Fertő-tó környékén élénkülhet meg kissé a déli, délkeleti szél. A legalacsonyabb hőmérséklet általában -3 és -6 fok között szóródik.
Szerdán napközben is folytatódik a borongós, párás-ködös idő. Legfeljebb helyenként vékonyodhat el, szakadozhat fel a rétegfelhőzet, illetve hegycsúcsaink magasodhatnak ki a felhőtakaróból. Ónos szitálás, hószállingózás elsősorban a nagyobb ipari létesítmények környezetében alakulhat ki a levegőbe juttatott apró szilárd szemcséknek (ezeken képződik a csapadék) és vízgőznek köszönhetően. A változó irányú szél jellemzően gyenge marad, az északnyugati határvidéken lehetnek továbbra is élénk széllökések. Napsütés hiányában alig emelkedik a hőmérséklet, általában -3 fok körül alakulnak a maximumok. A stratus felső részén, mintegy 500-800 méter között lesz a leghidegebb, mindössze -5, -6 fokkal, míg a felhőzetből kiemelkedő, napos hegycsúcsokon akár fagypont fölé kúszhat a hőmérők higanyszála.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105638 Dátum: 2016.12.21., 07:04:49 »

A 2. évfolyam 91. számában 1991. VII. 19-én megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105637 Dátum: 2016.12.20., 08:34:20 »

Alacsony szintű rétegfelhőzet fedi az eget, borongós, párás lesz az idő, helyenként ónos szitálással, hószállingózással fűszerezve. Többnyire gyenge lesz a légmozgás, csupán Sopron térségében lehet gyakori élénk széllökésekre lehet számítani déli, délkeleti irányból. A minimum-hőmérséklet általában -1 és -7 fok között szóródik.
Napközben is marad a borús, párás, helyenként tartósan ködös idő, akár zúzmaralerakódással kísérve. Csak helyenként és átmenetileg szakadozhat fel a felhőzet, illetve magasabb hegycsúcsaink emelkednek a ködpárna fölé. Néhány helyen továbbra is várható ködszitálás, hószállingózás. Az ország nagy részén gyenge marad a légmozgás, ugyanakkor északnyugaton időnként megélénkül a délkeleti-, keleten pedig az északkeleti szél. A hőmérséklet csúcsértéke -2 és +3 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105636 Dátum: 2016.12.20., 08:21:46 »

Hideg van!
Megyek, begyújtok a konyhában is.

A nappaliban már szépen duruzsol a kandallóban a tűz. Itt bent nincs hideg!  yes_yes
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105635 Dátum: 2016.12.20., 08:20:34 »


Ebben biztos vagyok, ezért marad a hátsóreverés.

 Nagytaps2 hahota fejbever

Jó reggelt!

Ebben ne legyél olyan biztos, a kölcsöneimet mindig visszaadom! Előbb utóbb....  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #105634 Dátum: 2016.12.19., 20:01:11 »

Kölcsönbe ne is gondolkodj! Ha adni akarsz, nekem adj, megígérem, hogy eszem ágában sem lesz visszaadni!
 hahota  bee


Ebben biztos vagyok, ezért marad a seggreverés.

 Nagytaps2 hahota fejbever
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!