Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.18., 01:23:56
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 310 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7134925 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106613 Dátum: 2017.06.13., 17:57:57 »

Pénteken délelőtt lehetőség volt még pihenésre, mert az évzáró a szűk család számára délután 3-kor, a nagyközönség számára 5-kor kezdődött.
Az ottani szokások egészen mások, mint nálunk!

Nem csupán arra gondolok, hogy évzáró tiszteletére az igazgató nem árasztja el panasszal az egybegyűlteket, nem fáraszt senkit azzal, hogy hány gyerektől kellett megválniuk és milyen állapotban van a kábítószer elleni harc.... ezeket a dolgokat szülői értekezleteken szokták kitárgyalni, illetve -láss csodát!- a szülő akkor megy be és beszélget el a tanárral, igazgatóval, amikor annak valamelyikük szükségét érzi!

Mivel az ottani oktatási rendszer 9 illetve 11 osztályos, így két különböző korú ballagó csoport volt. Három osztály, mert a magyar nyelvű osztálytól külön és háborítatlanul (!) köszönt el az osztályfőnökük. Senki nem szólt egy szót sem, mindenki éppen olyan türelemmel hallgatta a magyar szavakat, mint az ukránt. Egy szisszenés, egy szájhúzás nem volt! Na ezt hívják normális együttélésnek!

Minden végzett gyermek kap egy elismervényt arról, hogy ebbe az iskolába járt és végzett.
Az ünnepség végén a gyerekek kis műsorral kedveskedtek a vendégeknek és szüleiknek, záró akkordként pedig felkérték szüleiket egy táncra.

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106612 Dátum: 2017.06.13., 17:02:14 »

Ezen az úton, az Ungvár - Újlak vonalon lehet normálisan közlekedni!

Kellemes délutánt!

Megérkezés után volt némi kis pihenés, illetve Vitya részéről persze a barátok felfedezése és némi játék!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106611 Dátum: 2017.06.13., 05:10:35 »

Keddre virradó éjjelen a hidegfront átrobog hazánk felett. A hétfő esti, esetleges zivatarképződést követő felhőátvonulásokból számottevő csapadék a reggeli órákban már nem várható, legfeljebb délnyugaton fordulhat elő egy-egy gyenge zápor. Hajnalra jellemzően 14 és 19 fok közé hűl a levegő. Szeles marad az idő - az északnyugati irányú szelet az ország nagy részén élénk lökések kísérhetik. A Sajó völgyében, a Tisza-tó környékén, valamint a nyugati határszélen valószínű gyengébb légmozgás.
Napközben a Dunántúlon és északkeleten időnként megnövekedhet a felhőzet, de jellemzően napos idő várható. A délutáni órákban csapadék nem valószínű, legfeljebb északkeleten fordulhat elő kisebb zápor. A csúcshőmérséklet értékei többnyire 24 és 29 fok között alakulnak, azonban délkeleten a legmelegebb órákban akár 30 fokig is felmelegedhet a levegő. Az északi-északnyugati szél estétől mérséklődik.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106610 Dátum: 2017.06.12., 22:04:53 »

Csütörtökön meglehetősen vacak időben intéztük a hivatali ügyeinket, de kora délutánra, indulásra már ismét a napsütésé volt a főszerep!

Munkács várát most csak a távolból csodáltuk meg -én ugyan már voltam fent-, de elhatároztuk, hogy egyszer kirándulunk oda is!



Ezen az úton, az Ungvár - Újlak vonalon lehet normálisan közlekedni!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106609 Dátum: 2017.06.12., 22:04:00 »

Hazaértünk.

Bővebbet holnap.

Innácskát is hoztuk!  táncika

Csütörtökön meglehetősen vacak időben intéztük a hivatali ügyeinket, de kora délutánra, indulásra már ismét a napsütésé volt a főszerep!

Munkács várát most csak a távolból csodáltuk meg -én ugyan már voltam fent-, de elhatároztuk, hogy egyszer kirándulunk oda is!

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106608 Dátum: 2017.06.12., 21:56:11 »

Hazaértünk.

Bővebbet holnap.

Innácskát is hoztuk!  táncika


Aztán sógorékkal nagyot sétáltunk a csodálatos Ung partján:




Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106607 Dátum: 2017.06.12., 21:52:43 »

Szép napot!

Szóval hazafelé...
Úgy döntöttem, hogy -bár van egy rossz szakasz- Forgolánynak jövünk. Rövid az út, mindössze 18 km a határig. 47 perc alatt le is tudtuk  shock

Szóval ott tartottam, hogy szerdán késő délután megérkeztünk Ungvárra.
Naná, hogy Vityával el kellett menni a játszótérre, ahol nagyszerűen érezte magát!






Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106606 Dátum: 2017.06.12., 21:47:15 »

Majd agyonhallgatják!  S�r

Ez akkora botrány, amit nem lehet agyon hallgatni.
Kirúgják Storckot, holott ez csak részben az ő hibája. Ez alapvetően rendszer hiba!
400 milliárd forintból sikerült odáig fejlődnünk, hogy kikapunk egy teljesen amatőr csapattól!
Nagyjából így fest az egész ország, csak nekünk a szép fényes cipőket mutogatják, a drukkerek pedig azt hiszik, hogy az ellenség felszántotta a pályát és szándékosan savval locsolja éjszakánként a gyepet. Pedig tudják, hogy a kulcs kizárólag a klub igazgatónál van...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106605 Dátum: 2017.06.12., 21:42:59 »


      Fociban nem teljesített jobban Andorránál Magyarország!  (1:0)

                robban fejbever


Értem én, hogy vannak jobb és vannak rosszabb napok. No de kérem, ebben a csoportban egy nyomorult gólt nem sikerült összehozni, egy éve meg szórtuk őket! Mi változott?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106604 Dátum: 2017.06.12., 21:40:56 »


             Jól teljesítettem!   

             Nyertem!!!!  bee buli táncika


Jó estét!

Gratula hegyek!
 Nagytaps2  Nagytaps2  Nagytaps2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106603 Dátum: 2017.06.12., 06:02:45 »


A 2. évfolyam 158. számában 1991. XI. 20-án megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106602 Dátum: 2017.06.12., 05:25:54 »

Éjszaka gyengén vagy közepesen fátyolfelhős lesz az ég, folytatódik a száraz idő. Jobbára gyenge déli, délnyugati szélre számíthatunk, sőt, több helyen legalább átmenetileg leáll a légmozgás. A reggeli órákban az északnyugati tájakon már kissé erőteljesebben megmozdul a levegő. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 9 és 15 fok között alakul.
Hétfőn napközben változóan felhős lesz az ég. Kezdetben túlnyomóan fátyolfelhők szűrik a napsütést, később egy közeledő hidegfront hatására főként az északi, északnyugati megyékben vastagabb felhőzet képződik. A késő délutáni órákig csapadék nem valószínű. Sokfelé feltámad a délnyugati szél, a déli országrészben várható gyengébb légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke 30 fok körül szóródik. A kora esti időszakban nagy bizonytalanság mellett helyenként záporok, zivatarok alakulhatnak ki legnagyobb eséllyel a nyugati, északnyugati régióban, másodsorban az Északi-középhegységben. Megjegyzendő, hogy egyes modellkimenetek jelentősebb zivatarkeletkezéssel számolnak, így érdemes figyelni az aktuális helyzet- és radarképet, veszélyjelzéseket, ugyanis ez esetben előfordulhatnak károkozó jelenségek is (viharos szél, jégeső, felhőszakadás).
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106601 Dátum: 2017.06.11., 17:18:54 »

Szép napot!

Szóval hazafelé...
Úgy döntöttem, hogy -bár van egy rossz szakasz- Forgolánynak jövünk. Rövid az út, mindössze 18 km a határig. 47 perc alatt le is tudtuk  shock

Szándékosan nem készítettem fényképeket, hogy ne idegeljem magam miatta!  robban

Az igazán szörnyű az, hogy Ungvártól Újlakig nagyszerűen lehetett haladni. Megkezdték az utak újjáépítését, ahol még elfogadható volt, ott a kátyúzást. Viszont semmi hasonló próbálkozásnak nem láttam nyomát Nagyszőllős környékén! Ez számomra azt jelenti, hogy ott valaki nagyon csúnyán lenyúlja az útépítési lét... jobban, mint nálunk, itt legalább út is épül, még ha sokszoros áron is.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106600 Dátum: 2017.06.11., 16:58:41 »

Ezek az útnak csúfolt valamik....!  uuuhhh

Szép napot!

Szóval hazafelé...
Úgy döntöttem, hogy -bár van egy rossz szakasz- Forgolánynak jövünk. Rövid az út, mindössze 18 km a határig. 47 perc alatt le is tudtuk  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106599 Dátum: 2017.06.11., 05:35:03 »

Szombat estétől nyugat felől megkezdődik a felhőzet felszakadozása: a Dunántúlon gyengén felhősnek, másutt jellemzően közepesen felhősnek ígérkezik a napkelte. Csapadék az éjszakai órákban főleg a Tiszántúli területeken várható záporok, zivatarok formájában. A legalacsonyabb hajnali hőmérséklet 9 fok és 15 fok között alakul. Az északi irányú gyenge/mérsékelt átlagszelet a Balaton térségében és északkeleten élénk lökések kísérhetik.
Vasárnap napközben a Dunántúlon többnyire gyengén felhős, a középső és keleti megyék felett változóan felhős lesz az égbolt. A keleti területeken a megnövekvő felhőzetben néhol gyenge záporok is kialakulhatnak. Délután 24 és 28 fok közé melegszik fel a levegő. A gyenge és mérsékelt északi irányú átlagszelet a Dunántúlon és északkeleten élénk széllökések kísérhetik.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106598 Dátum: 2017.06.10., 22:13:40 »

Hazaértünk.

Bővebbet holnap.

Innácskát is hoztuk!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #106597 Dátum: 2017.06.10., 22:03:10 »

100/2 kitartóan mindig ellát titeket a nosztalgikus lapok megjelenésének linkjeivel. Talán írtam már itt, talán nem, mindenesetre most a nosztalgikus oldalra is kitettem, onnan idemásolom neki a menetrenddel kapcsolatos információkat, hogy tudjon róla:
„*Ismét fogyatkoznak a lapok, hogy az Atyától kapott anyaggal kitöltsük a tárgyévet, 2017.08.15-től 10.06-ig kedden és pénteken, majd 10.13-ától kizárólag minden hét ötödik napján lesz újra-megjelentetés.
A Pihent Agy(ú) rovattárs által megőrzött újságok 2018-ban péntekenként kerülnek terítékre, és jelen pillanatban úgy néz ki, ezzel érünk a nagy feldolgozási szakasz végére. (2017.06.10.)”
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #106596 Dátum: 2017.06.10., 21:35:00 »

         Aktuális!

Majd agyonhallgatják!  S�r
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #106595 Dátum: 2017.06.10., 21:30:18 »

Még élek, és ez tán azért is van, mert mostanában meghalni sincs időm. Így aztán most nagy szó, hogy valahogy mégis jutott a nosztalgikus oldalra annyi, hogy egész augusztus végéig a megjelenések időzítve legyenek. Hol van már az, amikor fél évvel előre tudtam dolgozni! No de volt már rosszabb is, előfordult olyan is, hogy annyira el voltam havazva, épp csak néhány órával a meghirdetett újra-megjelentetés előtt került a helyére az anyag. Azért eddig valahogy mindig sikerült.
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106594 Dátum: 2017.06.10., 17:10:32 »


         Aktuális!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!