Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.21., 04:15:42
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 464 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7139492 alkalommal)
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #106754 Dátum: 2017.07.11., 20:38:59 »

Ezt csak úgy, Akelának:


 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2

Mintha csak nálunk lenne.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106753 Dátum: 2017.07.11., 05:26:06 »

Az esti órákban főként a középső és északi, északkeleti tájakon várható záporok, zivatarok kialakulása. Reggelre jellemzően már csökken a csapadékhajlam inkább csak az Északi-középhegység területén fordulhat elő még zápor, zivatar. Az ország más részei felett kevesebb lesz a felhő. A nyugati, délnyugati szél reggel még gyenge vagy mérsékelt lesz, majd délelőtt egyre többfelé megélénkül. Hajnalra jellemzően 17 és 23 fok közé hűl a levegő.
A napsütés mellett időnként megnövekszik a gomolyfelhőzet, melyből az Északi-középhegység térségében és délnyugaton többfelé várható zápor, zivatar. Másutt csak kisebb valószínűséggel alakulhat ki csapadék. Zivatart felhőszakadás és jégeső is kísérhet viharos széllökés kíséretében. A délutáni első felében a nyugatias légmozgás még mérsékelt, élénk lesz, majd estére gyorsan csendesedik a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke 28 és 37 fok között alakul, délkeleten a magasabb értékekkel.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106752 Dátum: 2017.07.10., 22:34:46 »

Lassan ideér a vihar.

Az eső megjött...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106751 Dátum: 2017.07.10., 22:34:07 »

Lassan ideér a vihar.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106750 Dátum: 2017.07.10., 21:35:00 »

Jó estlétet!


Korábban írtam, hogy a télen felbukkant a környezetünkben egy vörös kandúr macska. Akkoriban érdekes volt a felbukkanásának körülményei, amiról részletesen beszámoltam. A macska azóta is itt van, bár igazából hetente egy-két alkalommal jelenik meg, eszik, nyávog egy kicsit, elfekszik aztán eltünik napokra.  Amikor először felbukkant akkor volt rajta nyakörv is is, ilyen bolha-kullancs riasztós. Azt lecseréltem rajta egy frissre, ami aztán eltűnt róla későbbiekben. Persze amikor jött mindig tele volt kullanccsal, ha engedte kiszedegettem belőle, aztán vettem folyadékot, mostanában avval szoktam a kupáját becsöpögtetni. Használ.
Ám ma reggel, (kb. 05.30 - ekkor kávézok - , mondja az asszony hogy van egy macska, egy kis macska a rőzsetárolóban, az egyik üres zöldséges ládában. Odamentem hát...egy kis vörös macska figyel rám. Kölyök még....először atr hittem talán a kandúr összement, valaki kimosta....de nem ez egy másik kis macska volt. Adtam neki enni, meg vizet Láthatóan fél az emberektől, de nagyon kiváncsi. Aztán délelőtt eltünt, mert később nem láttam sehol, Este megint megjelent, már bizalmasabb volt. Szerintem itt fog maradni...azt nem láttam még, hogy fiú-e vagy lány. De mindegy....ha már hozzánk szokik és fogható lesz....a dokihoz viszem, ivartalanításra.

Drukkolok Nektek!
 _lov_

Jó egy macska a falusi otthonba!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106749 Dátum: 2017.07.10., 21:33:28 »

A vasárnapról hétfőre virradó éjszaka sok lesz felettünk a felhő és elszórtan - elsősorban a Dunántúlon, illetve az Északi-középhegység tágabb környezetében számíthatunk záporokra, zivatarokra. Ezek a hajnali órákra fokozatosan legyengülnek, megszűnnek, reggel csupán az északi országrészben lehet zápor, esetleg zivatar. A keleti, délkeleti szél mérsékelt marad. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet a felhőzetnek köszönhetően igen magasan, 20 fok körül alakul.
Délies áramlással meleg légtömeg áramlik hazánk fölé, mellyel tovább erősödik a nappali felmelegedés. Napközben a változóan felhős, napos idő mellett időnként erősebben megnövekszik a gomolyfelhőzet és főként az Északi-középhegység térségében fordulhat elő zápor, zivatar. A késő délutáni, kora esti óráktól hozzávetőlegesen a Kaposvár-Miskolc tengely mentén várható zivatarok kialakulása, akár heves kísérőjelenségekkel (viharos széllökés, nagyobb méretű jég). Országszerte megélénkül, a Nyugat-Dunántúlon megerősödik a délies irányú légmozgás. A legmelegebb órákra 32 és 37 fok közé melegszik a levegő, de a délkeleti országrészben 38 fok közelében tetőzhet a hőség.

Dög meleg volt!  Ma mindenféle hivatalos és hivatali dolgot intéztem...

Ma egy új akciót tettem fel a Bozsihoz ->
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106748 Dátum: 2017.07.10., 21:32:12 »


Pepita Oféliának üzenem: Téved, AKI... nem tud róka!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #106747 Dátum: 2017.07.10., 21:23:32 »

Jó estlétet!


Korábban írtam, hogy a télen felbukkant a környezetünkben egy vörös kandúr macska. Akkoriban érdekes volt a felbukkanásának körülményei, amiról részletesen beszámoltam. A macska azóta is itt van, bár igazából hetente egy-két alkalommal jelenik meg, eszik, nyávog egy kicsit, elfekszik aztán eltünik napokra.  Amikor először felbukkant akkor volt rajta nyakörv is is, ilyen bolha-kullancs riasztós. Azt lecseréltem rajta egy frissre, ami aztán eltűnt róla későbbiekben. Persze amikor jött mindig tele volt kullanccsal, ha engedte kiszedegettem belőle, aztán vettem folyadékot, mostanában avval szoktam a kupáját becsöpögtetni. Használ.
Ám ma reggel, (kb. 05.30 - ekkor kávézok - , mondja az asszony hogy van egy macska, egy kis macska a rőzsetárolóban, az egyik üres zöldséges ládában. Odamentem hát...egy kis vörös macska figyel rám. Kölyök még....először atr hittem talán a kandúr összement, valaki kimosta....de nem ez egy másik kis macska volt. Adtam neki enni, meg vizet Láthatóan fél az emberektől, de nagyon kiváncsi. Aztán délelőtt eltünt, mert később nem láttam sehol, Este megint megjelent, már bizalmasabb volt. Szerintem itt fog maradni...azt nem láttam még, hogy fiú-e vagy lány. De mindegy....ha már hozzánk szokik és fogható lesz....a dokihoz viszem, ivartalanításra.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106746 Dátum: 2017.07.10., 17:00:57 »

Erről mi a véleményetek?

„A múltban bekövetkezett földrengések során keletkezett egyik vetőzóna, a „Dunaszentgyörgy-Harta törésvonal” gyakorlatilag áthalad a Paksi Atomerőmű telephelye alatt, az ehhez csatlakozó Kapos-vonal pedig tektonikusan ma is aktívnak tekinthető, hiszen annak nyomvonalán a történelmünk során is feljegyeztek földrengéseket.”

Érdekel? Akkor kattint ide ->
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106745 Dátum: 2017.07.10., 16:57:02 »

Ezt csak úgy, Akelának:

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106744 Dátum: 2017.07.10., 15:25:35 »

        Vadvirág !  Emlékeztek?He???

Szép napot!


Mi az hogy!  _lov_

Ha legközelebb arra járok, nem fogom kihagyni!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106743 Dátum: 2017.07.10., 12:06:56 »

         Vadvirág !  Emlékeztek?He???
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106742 Dátum: 2017.07.10., 06:03:00 »


A 2. évfolyam 170. számában 1991. XII. 18-án megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106741 Dátum: 2017.07.10., 05:48:37 »

A vasárnapról hétfőre virradó éjszaka sok lesz felettünk a felhő és elszórtan - elsősorban a Dunántúlon, illetve az Északi-középhegység tágabb környezetében számíthatunk záporokra, zivatarokra. Ezek a hajnali órákra fokozatosan legyengülnek, megszűnnek, reggel csupán az északi országrészben lehet zápor, esetleg zivatar. A keleti, délkeleti szél mérsékelt marad. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet a felhőzetnek köszönhetően igen magasan, 20 fok körül alakul.
Délies áramlással meleg légtömeg áramlik hazánk fölé, mellyel tovább erősödik a nappali felmelegedés. Napközben a változóan felhős, napos idő mellett időnként erősebben megnövekszik a gomolyfelhőzet és főként az Északi-középhegység térségében fordulhat elő zápor, zivatar. A késő délutáni, kora esti óráktól hozzávetőlegesen a Kaposvár-Miskolc tengely mentén várható zivatarok kialakulása, akár heves kísérőjelenségekkel (viharos széllökés, nagyobb méretű jég). Országszerte megélénkül, a Nyugat-Dunántúlon megerősödik a délies irányú légmozgás. A legmelegebb órákra 32 és 37 fok közé melegszik a levegő, de a délkeleti országrészben 38 fok közelében tetőzhet a hőség.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106740 Dátum: 2017.07.09., 21:58:40 »

Persze alapvetően praktikussági okai voltak a mai bográcsolásnak. Ugyanis még az építkezés megkezdése előtt ki kellett vágni három fát a toldás helyén. Azoknak a vékonyabb ágaiból maradt pár darab, ami már nagyon útban volt és el kellett tüntetni. Ez tűnt a legegyszerűbb megoldásnak....  H���t

Az építkezéssel kicsit le kellett állni, mert hirtelenjében annyi kiadás volt, hogy bizonytalanná vált a befejezhetőség. Mivel a mostani kifizetések a későbbiekben visszajönnek egy összegben, így nyugodtan tudunk tolni a kivitelezésen. Viszont a betervezett belső felújítást véghez tudjuk vinni és vélhetően meg is fogjuk csinálni.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106739 Dátum: 2017.07.09., 21:54:47 »

Jó estét!

A mai szép nap tiszteletére bográcsban készítettük a babgulyást.
Így szerencsére jó melegben lehettünk....  hahota

Persze alapvetően praktikussági okai voltak a mai bográcsolásnak. Ugyanis még az építkezés megkezdése előtt ki kellett vágni három fát a toldás helyén. Azoknak a vékonyabb ágaiból maradt pár darab, ami már nagyon útban volt és el kellett tüntetni. Ez tűnt a legegyszerűbb megoldásnak....  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106738 Dátum: 2017.07.09., 21:42:16 »

Éjjel az legtöbb helyen csökken a felhőzet és fokozatosan megszűnnek a záporok, zivatarok, főként délnyugaton azonban még a hajnali órákig előfordulhat egy-egy zápor. A változó irányú szél mindenütt gyenge lesz. 16 és 21 fok közötti minimumértékeket mérhetünk vasárnapra virradó éjszaka.
Vasárnap napközben is alapvetően napos, változóan felhős idő valószínű. A megnövekvő gomolyfelhőzetből északkeleten elszórtan, másutt csak néhol fordulhat elő zápor, zivatar. A kora esti órákban az Alpokaljára is besodródhatnak nyugat felől zivatarok. A nyugati, délnyugati szél többnyire gyenge vagy mérsékelt lesz, csupán zivatarfelhők közelében erősödhet meg átmenetileg. A csúcshőmérséklet 30 és 35 fok között alakul, északkeleten lehet ennél egy-két fokkal hűvösebb.

Jó estét!

A mai szép nap tiszteletére bográcsban készítettük a babgulyást.
Így szerencsére jó melegben lehettünk....  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106737 Dátum: 2017.07.09., 05:54:14 »

Éjjel az legtöbb helyen csökken a felhőzet és fokozatosan megszűnnek a záporok, zivatarok, főként délnyugaton azonban még a hajnali órákig előfordulhat egy-egy zápor. A változó irányú szél mindenütt gyenge lesz. 16 és 21 fok közötti minimumértékeket mérhetünk vasárnapra virradó éjszaka.
Vasárnap napközben is alapvetően napos, változóan felhős idő valószínű. A megnövekvő gomolyfelhőzetből északkeleten elszórtan, másutt csak néhol fordulhat elő zápor, zivatar. A kora esti órákban az Alpokaljára is besodródhatnak nyugat felől zivatarok. A nyugati, délnyugati szél többnyire gyenge vagy mérsékelt lesz, csupán zivatarfelhők közelében erősödhet meg átmenetileg. A csúcshőmérséklet 30 és 35 fok között alakul, északkeleten lehet ennél egy-két fokkal hűvösebb.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106736 Dátum: 2017.07.09., 05:53:22 »

Jó estét!

Boldog szülinapot kívánok Kiskacsának!


Csatlakozom.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106735 Dátum: 2017.07.08., 21:25:13 »

Jó estét!

Boldog szülinapot kívánok Kiskacsának!

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!