Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.05., 14:40:11
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 143 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 970 971 [972] 973 974 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7129676 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92493 Dátum: 2014.10.23., 09:23:31 »

A felhők meg csak jönnek a hideggel együtt.

http://www.idokep.hu/muhold

A kályha melegéből könnyen sajnálkozunk azokon, akik fűtetlen lakásban tengetik mindennapjukat....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92492 Dátum: 2014.10.23., 09:22:40 »

   

              Jó estlétet!




csönd van....nagy csönd. De hát érthető az éjszakai vihar után.


 Ámde még kevesebben leszünk az netadó után...hiszen minden perc és adat még többe kerül...-het...persze akár...

Remélem, hogy a net adó csak egy terelés, bár kétségem sincs afelől, hogy a költségvetés nehezen viseli az egykulcsos és a hozzá kapcsolt -véleményem szerint- teljességgel igazságtalan családtámogatási rendszer okozta veszteségeket. Erre utalnak az évről-évre megújuló új adóötletek. Véleményem szerint az extra foci-támogatások, stadionépítési őrület... ez mind-mind egy szög a költségvetés koporsójában, ami -mármint a költségvetés- rendre túl van tervezve a bevételi oldalon acélból, hogy a hívek nyugalma meglegyen. Az évközi új adók azért kellenek, hogy a zárszámadáskor a szaldó a tervezetten belül legyen.
Ettől kezdve már nincs más hátra, mint kényelmesen hátradőlni, és mantrázni, hogy a költségvetés stabil, a hiánycélt tartjuk...
No, de ez csak az én véleményem...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92491 Dátum: 2014.10.23., 09:17:08 »

Az internet szolgáltatással folyamatos gondjai voltak már korábban is, szakadozott, esetleges volt, aztán mintha meg is adta volna a magát, a szintén ezen a szálon futó telefonja is elérhetetlen lett. Ez magától nem fog megjavulni...
A gépe sem volt valami jó formában, öreg masina egy régi Windows telepítéssel, amit még talán Morbid rakott rá. Néha előfordul, hogy a Windowst újra kell telepíteni.

Jó reggelt!

A probléma ennél lényegesen összetettebb....
Nem vagyok felhatalmazva rá, hogy elmondjam az egészet, így nem is teszem.
Letargia van.
A nagy remény nem jött be.
A vezeték valahol szakadt, a javítás költségviselője bizonytalan: lehet, hogy a szolgáltató, lehet, hogy Akela, attól függően, hol a hiba. A házba a szerelő nem hajlandó bemenni. Az is kérdés, hogy az áramot mikor mikor kapcsolják le....
Szóval igen, vannak olyan helyzetek, amikor az ember elbújik a bajával....  S�r
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #92490 Dátum: 2014.10.23., 07:04:01 »

Csütörtökre virradó éjszaka a Dunántúlon már kissé szakadozottabb lesz a felhőtakaró, de ezzel együtt megnő az esély ködfoltok kialakulására. Ugyanakkor a Dunától keletre jobbára borult lesz az ég, és főként a Tiszántúlon további mérsékelt intenzitású eső várható, de jelentős mennyiség legfeljebb az északkeleti csücsökben hullhat. Az északnyugati szél mérséklődik, élénk széllökésekre már csak a Dunántúlon és az ország középső részén lehet számítani. Hajnalra jellemzően 4 és 9 fok közé csökken a hőmérséklet, keleten, a csapadékosabb helyeken lesz enyhébb, nyugat hűvösebb az idő.
Napközben kelet felől visszatáncol a csapadékrendszer, így ismét egyre többfelé ered el az eső, jelentős mennyiségű csapadékra a déli országrészben van kilátás. Az északi területeken szünetekkel tarkított, többnyire gyenge intenzitású eső valószínű, a legészakibb-északkeletibb tájainkon pedig időnként el is vékonyodhat a felhőzet, átderenghet rajta a Nap. Az északi szél országszerte ismét megélénkül, nyugaton és északkeleten többször meg is erősödik, viharos lökések is előfordulhatnak. A hőmérséklet csúcsértéke általában 9 és 13 fok között alakul, de ahol elvékonyodik a felhőzet, ott akár 15 fok köré is melegedhet a levegő. Erre legnagyobb esély a szabolcsi térségben mutatkozik.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #92489 Dátum: 2014.10.23., 06:44:16 »

A felhők meg csak jönnek a hideggel együtt.

http://www.idokep.hu/muhold
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #92488 Dátum: 2014.10.22., 20:57:43 »

   

              Jó estlétet!




csönd van....nagy csönd. De hát érthető az éjszakai vihar után.


 Ámde még kevesebben leszünk az netadó után...hiszen minden perc és adat még többe kerül...-het...persze akár...
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #92487 Dátum: 2014.10.22., 16:06:28 »

         Akelának van gépe vagy/és internetje?He?He??

Az internet szolgáltatással folyamatos gondjai voltak már korábban is, szakadozott, esetleges volt, aztán mintha meg is adta volna a magát, a szintén ezen a szálon futó telefonja is elérhetetlen lett. Ez magától nem fog megjavulni...
A gépe sem volt valami jó formában, öreg masina egy régi Windows telepítéssel, amit még talán Morbid rakott rá. Néha előfordul, hogy a Windowst újra kell telepíteni.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92486 Dátum: 2014.10.22., 16:01:35 »

Jut eszembe, épp tegnap olvastam egy linuxos oldalon, hogy az OSX virtuális gépen PC-re is remekül telepíthető. A virtuális gép Widowson is elérhető, szóval ha elég erős hozzá a masinád, akkor ez egy kiváló lehetőség volna az ismerkedésre, tapasztalatszerzésre.
Linuxosat nem akartál velem játszani, ez tiszta sor, ettől függetlenül akár játszhatnánk együtt OSX-est és megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat.
A 32-es egyik lényege a játék, lehet ez haiku, bornyú, Linux, OSX, mindegy mi.

Megpróbálhatjuk.
Ám elsősorban szeretném utolérni magam a munkámban, aztán a Harminckettesben, majd a Viaduktban.
Játék csak ezek után lesz.  Szomor�
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
MAC
« Válasz #92485 Dátum: 2014.10.22., 15:32:32 »

Jut eszembe, épp tegnap olvastam egy linuxos oldalon, hogy az OSX virtuális gépen PC-re is remekül telepíthető. A virtuális gép Widowson is elérhető, szóval ha elég erős hozzá a masinád, akkor ez egy kiváló lehetőség volna az ismerkedésre, tapasztalatszerzésre.
Linuxosat nem akartál velem játszani, ez tiszta sor, ettől függetlenül akár játszhatnánk együtt OSX-est és megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat.
A 32-es egyik lényege a játék, lehet ez haiku, bornyú, Linux, OSX, mindegy mi.
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #92484 Dátum: 2014.10.22., 14:31:14 »


          Akelának van gépe vagy/és internetje?He?He??
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #92483 Dátum: 2014.10.22., 14:29:53 »

Nem, nem tudom.
Pontosan ezért szeretnék megismerkedni vele!
Van egy barátom, aki viszont Mac-et használ. Használt Win-t, és Linuxot is. Neki van összehasonlítási alapja, s amit írtam, az ő tapasztalata.
Megfelelő ismeretekkel rendelkezik a számítástechnika területén, ezért megbízom az ítéletében.
És kérdésedre válaszolva: nem, nem használtam tartósan Linuxot. Egy próbálkozásom volt vele, azonban idegenkedésem továbbra is fennáll (ez belülről fakadó érzet, így bármennyi magyarázat, bizonygatása annak, hogy mennyire jó, csupán időfecsérlés. Döntéseimben sokszor vezérelnek az érzelmek, így nem ritkán előfordul, hogy nem racionálisan, hanem emocionálisan döntök. Kérlek fogadd el, ilyen vagyok, és nem is áll szándékomban ezen változtatni!  szégyenlem ). Azonban azt kell mondanom, hogy még egyetlen Ferrariban sem ültem, mégsem vágyom arra, hogy kipróbáljam. Tudom, furi... de ez van.

Nekem mindegy, hogy mit használsz.
Amennyire ên tudom, a MAC erőssége abban rejlik, hogy nem is akarják, hogy mindenféle hardveren fusson, hanem kiválasztanak egy-egy igen jó minőségű hardvert és azon tesztelik szinte a végtelenségig a rendszert.
Maga a hardver sem olcsó tehát, és a felhasználó a programmal együtt valódi komplett egységként kapja, mellyel a használat során nincs igazán gondja.

Ezt az elméletet követve és kissé megfordítva Linuxon is elérhető hasonló eredmény, ha már az ember eldöntötte, hogy azt szeretné használni. Tudatosan jó minőségű és a választott Linuxszal a tapasztalatok szerint jól együttműködő hardverekből építi fel a gépét, arra feltelípíti a Linuxot. Az alkatrészek, vagy a laptop kiválasztását, az ingyenes rendszer telepítését itt azonban magadnak kell elvégezned, viszont ezáltal olcsóbb is a dolog.

A Windows a gépek széles körével néhány kattintással együttműködésre bírható, én a legnagyobb gondnak ezzel a rendszerrel kapcsolatban azt tartom, hogy a különböző meghajó és egyéb más programok a rendszerfájlok közé irkálnak, így a rendszer stabilitása nem szilárd, a rendszeres használat során a felhasználók sokszor a telepítéskor még meglévő sebesség csökkenésére panaszkodnak, melyben szerepet játszik a szinte kötelezően futtatandó vírusvédelmi rendszer, mely nem egyszer igen erőforrás igényes.

A legkönnyebben Windowssal feltelepített géphez lehet hozzájutni, ez tény, és talán ezért is van, hogy ez a legelterjettebb rendszer, de az is igaz, hogy azok közül, akiknek alkalmuk nyílt mást is kipróbálni, elég sokan lecserélték.

Szóval azt gondolom, jó választás a Mac, próbáld ki, nem fogod megbánni. Nekem van ismerősöm, akinek a nyelviskolájában csak Apple található.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92482 Dátum: 2014.10.22., 12:34:13 »

Borult idő sokfelé jelentős mennyiségű esővel. Erős, több helyen viharos (60-90km/h) lesz az északnyugati szél. Markáns hidegfront, erős lehűlés várható: napközben csökken hőmérséklet. Reggel 11-12, délután már csak 7 fok körüli értékeket mérhetünk.


Momentán Albertirsán 8 oC van, erős szél, bár az eső már alábbhagyott. Viszont a kályhában vidáman pattog a tűz, a kutyák jobbra-balra alszanak...
És jelenleg azt hiszem az idénre készen vagyunk a nappalival...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92481 Dátum: 2014.10.22., 12:10:15 »

Mondhatnám azt is, hogy furcsa véletlenek.... már ha hinnék abban, hogy vannak véletlenek...

Ollóztam.

Mintha a Kenedi gyilkosságról olvasnék.
Csak a helyszín és a nevek mások. Az eset ugyan az. Gyilkos halál.

Európa harmadik legnagyobb olajvállalat, A Total 63 éves vezérigazgatója Christiophe de Margerie repülőgépe éjfél után kevéssel szenvedett balesetet az orosz TASSZ-hírügynökség jelentése szerint.

De Margerie, akivel szemben rendszeresen fogalmazódtak meg korrupciós vádak, azért utazott Oroszországba, hogy ott befektetésekről tárgyaljon a kormánnyal. A Total egyike a legnagyobb külföldi befektetőnek Oroszországban.

A Falcon 50-es repülőgépe, amivel Párizsba indult volna vissza, egy hóeltakarító járművel ütközött össze felszállás közben a moszkvai Vnukovo reptéren. A gép ennek ellenére felszállt, de a sérülések miatt a pilóta úgy döntött, hogy inkább leteszi a gépet. A gépről tűzet jelentettek, majd nem sokkal később a földbe csapódott. De Margerie és a legénység három tagja is az életét vesztette. Az orosz vizsgálat szerint a hótakarító vezetője részeg volt.

Lehet, hogy nem is volt részeg viszont utasították. A hatalom semmitől nem hátrál meg.

Ollóztam.

Mintha a Kenedi gyilkosságról olvasnék.
Csak a helyszín és a nevek mások. Az eset ugyan az. Gyilkos halál.

Csaba Hajnáczki

Újabb haláleset a Göböl-pusztai juhász ügyében!

Sok százan voltunk akik elkísértük Váradi András temetésén az utolsó útjára. A méltóság teljes gyászszertartást követően már egy újabb halálesetről beszéltek az emberek a Göböl-pusztai juhász ügyében.
A hírek szerint elhalálozott Váradi András halálos gázolásnak egyetlen szemtanúja , azaz maga a gázoló. Egyenlőre azt nem tudni hogy, otthonában, vagy esetleg egy rendőrautóban, netalántán egy a féltve őrzött cellában jött el érte a kaszás, de az biztos hogy még pont időben halt meg, hiszen így jócskán megkönnyítette a Váradi András halálának körülményeit vizsgáló hatóságok dolgát.
Az elkövető, a sértett, és a hatóság szereposztásából már csak a hatóság van az élők sorában, így már aztán nyugodtan olyan vizsgálati eredmény kerülhet a Göböl-pusztai juhász halálra gázolásának vizsgálati anyagába amilyet Mészáros Lőrinc uraság előre megkívánt...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92480 Dátum: 2014.10.22., 12:06:33 »

Linuxot már használtál? Ha még nem, akkor igen nehezen tudsz vele bármit is összehasonlítani.
Szerintem a Linux jobb rendszer mint a Windows, állítom ezt úgy hogy mindkét rendszert több évig rendszeresen használtam.
Mac és Linux viszonylatában nincs tapasztalatom számítógépes területen, viszont a gyerek telefonja több éve IPhone mi meg Androidot (ami köztudottan Linux alapú) használunk telefonon, tableten. Én nem érzem az ár/érték arányában a különbséget.
Persze te tudod, a te pénzed.

Nem, nem tudom.
Pontosan ezért szeretnék megismerkedni vele!
Van egy barátom, aki viszont Mac-et használ. Használt Win-t, és Linuxot is. Neki van összehasonlítási alapja, s amit írtam, az ő tapasztalata.
Megfelelő ismeretekkel rendelkezik a számítástechnika területén, ezért megbízom az ítéletében.
És kérdésedre válaszolva: nem, nem használtam tartósan Linuxot. Egy próbálkozásom volt vele, azonban idegenkedésem továbbra is fennáll (ez belülről fakadó érzet, így bármennyi magyarázat, bizonygatása annak, hogy mennyire jó, csupán időfecsérlés. Döntéseimben sokszor vezérelnek az érzelmek, így nem ritkán előfordul, hogy nem racionálisan, hanem emocionálisan döntök. Kérlek fogadd el, ilyen vagyok, és nem is áll szándékomban ezen változtatni!  szégyenlem ). Azonban azt kell mondanom, hogy még egyetlen Ferrariban sem ültem, mégsem vágyom arra, hogy kipróbáljam. Tudom, furi... de ez van.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #92479 Dátum: 2014.10.22., 06:19:40 »

Borult idő sokfelé jelentős mennyiségű esővel. Erős, több helyen viharos (60-90km/h) lesz az északnyugati szél. Markáns hidegfront, erős lehűlés várható: napközben csökken hőmérséklet. Reggel 11-12, délután már csak 7 fok körüli értékeket mérhetünk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #92478 Dátum: 2014.10.22., 06:06:54 »

A 704. számban 1995. VIII. 2-án megjelent írások
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #92477 Dátum: 2014.10.22., 06:01:27 »

Ollóztam.

Mintha a Kenedi gyilkosságról olvasnék.
Csak a helyszín és a nevek mások. Az eset ugyan az. Gyilkos halál.

Európa harmadik legnagyobb olajvállalat, A Total 63 éves vezérigazgatója Christiophe de Margerie repülőgépe éjfél után kevéssel szenvedett balesetet az orosz TASSZ-hírügynökség jelentése szerint.

De Margerie, akivel szemben rendszeresen fogalmazódtak meg korrupciós vádak, azért utazott Oroszországba, hogy ott befektetésekről tárgyaljon a kormánnyal. A Total egyike a legnagyobb külföldi befektetőnek Oroszországban.

A Falcon 50-es repülőgépe, amivel Párizsba indult volna vissza, egy hóeltakarító járművel ütközött össze felszállás közben a moszkvai Vnukovo reptéren. A gép ennek ellenére felszállt, de a sérülések miatt a pilóta úgy döntött, hogy inkább leteszi a gépet. A gépről tűzet jelentettek, majd nem sokkal később a földbe csapódott. De Margerie és a legénység három tagja is az életét vesztette. Az orosz vizsgálat szerint a hótakarító vezetője részeg volt.

Lehet, hogy nem is volt részeg viszont utasították. A hatalom semmitől nem hátrál meg.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #92476 Dátum: 2014.10.22., 05:08:30 »

Ollóztam.

Mintha a Kenedi gyilkosságról olvasnék.
Csak a helyszín és a nevek mások. Az eset ugyan az. Gyilkos halál.

Csaba Hajnáczki

Újabb haláleset a Göböl-pusztai juhász ügyében!

Sok százan voltunk akik elkísértük Váradi András temetésén az utolsó útjára. A méltóság teljes gyászszertartást követően már egy újabb halálesetről beszéltek az emberek a Göböl-pusztai juhász ügyében.
A hírek szerint elhalálozott Váradi András halálos gázolásnak egyetlen szemtanúja , azaz maga a gázoló. Egyenlőre azt nem tudni hogy, otthonában, vagy esetleg egy rendőrautóban, netalántán egy a féltve őrzött cellában jött el érte a kaszás, de az biztos hogy még pont időben halt meg, hiszen így jócskán megkönnyítette a Váradi András halálának körülményeit vizsgáló hatóságok dolgát.
Az elkövető, a sértett, és a hatóság szereposztásából már csak a hatóság van az élők sorában, így már aztán nyugodtan olyan vizsgálati eredmény kerülhet a Göböl-pusztai juhász halálra gázolásának vizsgálati anyagába amilyet Mészáros Lőrinc uraság előre megkívánt...
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #92475 Dátum: 2014.10.21., 20:57:29 »

Nekem is az, viszont számos előnnyel rendelkezik akár az ablakos, akár a Linuxos rendszerekhez képest...
Behatóbban kellene megismerkednem a Mac-el....!
Linuxot már használtál? Ha még nem, akkor igen nehezen tudsz vele bármit is összehasonlítani.
Szerintem a Linux jobb rendszer mint a Windows, állítom ezt úgy hogy mindkét rendszert több évig rendszeresen használtam.
Mac és Linux viszonylatában nincs tapasztalatom számítógépes területen, viszont a gyerek telefonja több éve IPhone mi meg Androidot (ami köztudottan Linux alapú) használunk telefonon, tableten. Én nem érzem az ár/érték arányában a különbséget.
Persze te tudod, a te pénzed.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92474 Dátum: 2014.10.21., 19:16:24 »

Minőségi cucc az biztos, csak nagyon drága (az én pénztárcámhoz).

Nekem is az, viszont számos előnnyel rendelkezik akár az ablakos, akár a Linuxos rendszerekhez képest...
Behatóbban kellene megismerkednem a Mac-el....!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 970 971 [972] 973 974 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!