Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.03., 21:26:20
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó AKI... és 228 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7129025 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106953 Dátum: 2017.08.16., 21:11:09 »

Ma a reggeli locsolás és gyomlálás után Pisti fiamékat kísérgettem a városban, mert ingatlanokat nézegettünk. Szeretnének valami házat venni itt a városban, ebben segítettem, amit tudtam. Találtunk is néhányat, amik közül pár hamar kihullott, mert olyan volt, ami -szerintem- emberi tartózkodásra alkalmatlan. A következő találkozást még egyeztetjük, mert jönnek még, hiszen nem szabad az első házat megvenni, ami az utunkba kerül!

Aztán a szokásos esti program: locsolás, körte szedés...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106952 Dátum: 2017.08.16., 21:07:48 »

Szerdára virradó éjszaka sem változik időjárásunk képe - marad a csendes, nyugodt idő. Reggelre a Dunántúl fölé némi magasszintű felhőzet sodródhat, így itt kissé felhősebb lehet a reggel, másutt azonban derült égre ébredhetünk. A nyugati és északi tájakon nagyrészt szélcsend várható, de másutt is gyenge marad az északias légmozgás. A legalacsonyabb hőmérséklet 12 és 18 fok között várható.
Szerdán napközben északnyugat felől egy gyenge hidegfront érinti hazánkat, de ennek hatása csak az északnyugati-nyugati tájakon lesz érzékelhető felhőzetnövekedés, elszórt csapadék és északnyugatira forduló szél formájában. Az ország többi részén túlnyomóan napos idő várható. A légmozgás gyenge lesz. A hőmérséklet csúcsértéke 28 és 33 fok között várható.

Ma a reggeli locsolás és gyomlálás után Pisti fiamékat kísérgettem a városban, mert ingatlanokat nézegettünk. Szeretnének valami házat venni itt a városban, ebben segítettem, amit tudtam. Találtunk is néhányat, amik közül pár hamar kihullott, mert olyan volt, ami -szerintem- emberi tartózkodásra alkalmatlan. A következő találkozást még egyeztetjük, mert jönnek még, hiszen nem szabad az első házat megvenni, ami az utunkba kerül!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106951 Dátum: 2017.08.16., 20:48:12 »

             S N O O K E R !

           2017. augusztus 16-22.

           China Championship.    Ranglista.

          Az Eurosport közvetíti.

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106950 Dátum: 2017.08.16., 20:46:51 »

        Ajánlat!

Jó estét!

 hahota  hahota  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106949 Dátum: 2017.08.16., 13:11:01 »

              S N O O K E R !

           2017. augusztus 16-22.

           China Championship.    Ranglista.

          Az Eurosport közvetíti.
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106948 Dátum: 2017.08.16., 13:01:58 »


        Ajánlat!
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106947 Dátum: 2017.08.16., 06:42:28 »

Szerdára virradó éjszaka sem változik időjárásunk képe - marad a csendes, nyugodt idő. Reggelre a Dunántúl fölé némi magasszintű felhőzet sodródhat, így itt kissé felhősebb lehet a reggel, másutt azonban derült égre ébredhetünk. A nyugati és északi tájakon nagyrészt szélcsend várható, de másutt is gyenge marad az északias légmozgás. A legalacsonyabb hőmérséklet 12 és 18 fok között várható.
Szerdán napközben északnyugat felől egy gyenge hidegfront érinti hazánkat, de ennek hatása csak az északnyugati-nyugati tájakon lesz érzékelhető felhőzetnövekedés, elszórt csapadék és északnyugatira forduló szél formájában. Az ország többi részén túlnyomóan napos idő várható. A légmozgás gyenge lesz. A hőmérséklet csúcsértéke 28 és 33 fok között várható.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106946 Dátum: 2017.08.15., 22:03:40 »

Jó estét!

Ma reggel kocsimosással kezdtem, mert a tegnapi kárpátaljai út során eléggé összesározódott. Arrafelé olyan cudar idő volt szombaton, hogy még! Ezért nem tudtam bejelentkezni, mert nem volt internet. Pont a ház előtt álló oszlopba csapott a villám és szétcsapta az internetet (a villany nem ott megy szerencsére!).
Aztán Vityussal vonatra szálltunk és elmentünk Pestre a BMW-ért. Kiváltottuk... Jani örült, hogy csak 350 ezerbe került. Annak már nem annyira örült, hogy jelezték hamarosan kuplung és lendkerék csere is kinéz, összesen 1 millióért...  shock

Este locsolás volt... kell!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106945 Dátum: 2017.08.15., 22:00:11 »

A sok napsütés mellett csak kevés felhő lesz az égen, csapadék sehol sem hullik. Az Alföldön és az északkeleti tájakon méréskelt északi, északkeleti szélre számíthatunk, míg a Kisalföldön a délies szél élénkülhet meg kissé. A középső tájakon gyenge marad a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke 26 és 31 fok között alakul.

Jó estét!

Ma reggel kocsimosással kezdtem, mert a tegnapi kárpátaljai út során eléggé összesározódott. Arrafelé olyan cudar idő volt szombaton, hogy még! Ezért nem tudtam bejelentkezni, mert nem volt internet. Pont a ház előtt álló oszlopba csapott a villám és szétcsapta az internetet (a villany nem ott megy szerencsére!).
Aztán Vityussal vonatra szálltunk és elmentünk Pestre a BMW-ért. Kiváltottuk... Jani örült, hogy csak 350 ezerbe került. Annak már nem annyira örült, hogy jelezték hamarosan kuplung és lendkerék csere is kinéz, összesen 1 millióért...  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106944 Dátum: 2017.08.15., 08:38:08 »

A sok napsütés mellett csak kevés felhő lesz az égen, csapadék sehol sem hullik. Az Alföldön és az északkeleti tájakon méréskelt északi, északkeleti szélre számíthatunk, míg a Kisalföldön a délies szél élénkülhet meg kissé. A középső tájakon gyenge marad a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke 26 és 31 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106943 Dátum: 2017.08.15., 06:02:51 »


Az 1250. számban 1998. X. 27-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106942 Dátum: 2017.08.14., 22:06:01 »

Holnap viszont én leszek távol....
megyek a családért és nem tudom lehetőségem, energiám lesz-e bejönni...
Hétfőn már jövünk haza.

Háááát... tegnap 13-a volt.
A napom azzal indult, hogy a benzinkúton nem nyílt ki a tanksapka fedél, úgy kellett kifeszegetni!
Aztán a hot-dogomból kicsöpögött a mustár a kávémba...  shock
Ma a fedél simán kinyílt, a mustár pont annyi volt, amennyi kell... igaz a határon két óra alatt jutottunk át!  shock
Persze a police.hu határinfója azt írta, hogy nincs negyed óránál hosszabb várakozási idő!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106941 Dátum: 2017.08.14., 21:14:02 »

Üdv. mindenkinek.
Tegnap egy hirtelen ötlettel (időváltozás volt a fő oka) leutaztam Balatonra a fiamékhoz, s ma délután jöttem haza.

Jó estét!
Remélem jól érezted magad!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106940 Dátum: 2017.08.14., 07:30:58 »

Hétfőn reggel a Tiszántúli területeken és északkeleten lehet még több felhő az égen, másutt derültnek vagy gyengén fátyolfelhősnek ígérkezik a napkelte. Csapadék nem várható. Délnyugaton párafoltok képződhetnek. A Tiszántúlon még mérsékelt, néhol élénk lesz az szél, másutt gyengül a légmozgás. A legalacsonyabb hajnali hőmérséklet többnyire 11 és 16 fok között alakul, de az Északi-középhegység szélcsendesebb völgyeiben egy-két fokkal hűvösebb is lehet.
Hétfőn napközben az ország legnagyobb részén csak kevés fátyol- és gomolyfelhő lesz az égen, így több órára kisüt majd a nap. Csapadék nem hull. Az északi, északkeleti szél a Tiszántúlon mérsékelt, időnként élénk lesz, másutt gyenge marad. A csúcshőmérséklet többnyire 25 és 29 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106939 Dátum: 2017.08.13., 17:52:24 »

Jó estét!

Látom Atom Manó ma távol van. Reggel nem vettem észre, újabban szinte csak este jutok a gép közelébe.
Sok a tennivaló!

Ma befejeztem a baromfiólban a betonozást, most már rendben lesz a télen!
Egy másik ólnak is neki kellene látni, de egyelőre nincs rá energiám, pedig muszáj lesz!

Üdv. mindenkinek.
Tegnap egy hirtelen ötlettel (időváltozás volt a fő oka) leutaztam Balatonra a fiamékhoz, s ma délután jöttem haza.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106938 Dátum: 2017.08.12., 21:25:01 »

Jó estét!

Látom Atom Manó ma távol van. Reggel nem vettem észre, újabban szinte csak este jutok a gép közelébe.
Sok a tennivaló!

Ma befejeztem a baromfiólban a betonozást, most már rendben lesz a télen!
Egy másik ólnak is neki kellene látni, de egyelőre nincs rá energiám, pedig muszáj lesz!

Holnap viszont én leszek távol....
megyek a családért és nem tudom lehetőségem, energiám lesz-e bejönni...
Hétfőn már jövünk haza.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106937 Dátum: 2017.08.12., 21:23:21 »

Mifelénk ma jó idő volt. Enyhe szél fújt és a rekkenő hőség is messze került minket!

A délután takarítással telt.

Beszéltem Okszikámmal, éppen uborkát tettek el a testvérével és jövendő sógornőjével.  vigyor
Vityusám pedig a szomszédban játszott, ebédelni is alig akart hazamenni!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106936 Dátum: 2017.08.12., 21:20:59 »

Jó estét!

Látom Atom Manó ma távol van. Reggel nem vettem észre, újabban szinte csak este jutok a gép közelébe.
Sok a tennivaló!

Ma befejeztem a baromfiólban a betonozást, most már rendben lesz a télen!
Egy másik ólnak is neki kellene látni, de egyelőre nincs rá energiám, pedig muszáj lesz!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106935 Dátum: 2017.08.11., 22:05:26 »

Jó estét!

Nálunk ma még 35 fok volt a legmelegebb órákban!  shock

Döbbentem olvastam a reggeli híradásokat a hatalmas viharokról!  shock


A délelőtt során még egy adag betonozásban is részem volt...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106934 Dátum: 2017.08.11., 22:02:32 »

Utolsó napját éli meg a kánikula. A Dunántúlon a délutáni, késő délutáni óráktól többször erősen megnövekszik a felhőzet és délnyugat, nyugat felől szórványosan számíthatunk záporok, zivatarok, néhol heves zivatarok kialakulására ebben a térségben. Az ország más részein gyengén felhős időre és sok napsütésre számíthatunk. A délkeleti szél többfelé lesz élénk, a Dunántúl északi felén meg is erősödhet. A hőmérséklet legmagasabb értéke jellemzően 33 és 38 fok közé várható, délkeleten a magasabb értékekkel. A Nyugat-Dunántúlon "mindössze" 30 fok körüli maximumok is lehetnek.

Jó estét!

Nálunk ma még 35 fok volt a legmelegebb órákban!  shock

Döbbentem olvastam a reggeli híradásokat a hatalmas viharokról!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!