Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.21., 05:31:00
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 445 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7139572 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103534 Dátum: 2016.03.31., 20:08:30 »

A jegyzékem 1991 után nem sokkal készült.
Ez indokolhatja a telefonszámok azóta történő változását.

Gondoltam, hogy régi lehet a lista.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103533 Dátum: 2016.03.31., 20:08:00 »

Jó estét!

Ma mozgalmas napom volt.
Leadtam reggel a kocsit, így az összes intézni valómat biciklivel kellett végigjárnom.
Fél éve nem tudok eljutni oda, hogy a T-Home-al megértessem, hogy János bácsi, akik Okszikám gondozott, meghalt. Hiába vittem be a halotti anyakönyvi kivonatot, kétszer is kitöltöttük a papírt, hogy lemondjuk a szolgáltatásokat.... megint jött egy számla!  uuuhhh Röpke negyven perc alatt sikerült ismét elintézni, hogy jóváírják a számlát, és ismét megkíséreljék a központtal töröltetni szerencsétlen halottat!   robban

Közben a céges dolgokat is kellett intéznem.... elúsztam!

Fél hatra mehettem a kocsiért is. Az alapbajt orvosolták, ám menet közben fény derült néhány kisebb és egy nagyobb hibára...  Jövő héten csütörtökön folytatjuk a gyógyítást.  (Még szerencse, hogy nem volt drága, és a jövő hét sem lesz előreláthatólag fájdalmas!)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103532 Dátum: 2016.03.31., 20:05:23 »

Hajnalban néhol párássá válik a levegő. Napközben sok napsütésre számíthatunk, melyet csak a déltől megnövekvő fátyolfelhőzet szűrhet. A délnyugati szél sokfelé megerősödik, nyugaton viharossá is fokozódik. Erős melegfronti hatás várható. Reggel 9, délután 20 fok körül alakul a hőmérséklet. Igazi tavaszi napunk lesz.

Jó estét!

Ma mozgalmas napom volt.
Leadtam reggel a kocsit, így az összes intézni valómat biciklivel kellett végigjárnom.
Fél éve nem tudok eljutni oda, hogy a T-Home-al megértessem, hogy János bácsi, akik Okszikám gondozott, meghalt. Hiába vittem be a halotti anyakönyvi kivonatot, kétszer is kitöltöttük a papírt, hogy lemondjuk a szolgáltatásokat.... megint jött egy számla!  uuuhhh Röpke negyven perc alatt sikerült ismét elintézni, hogy jóváírják a számlát, és ismét megkíséreljék a központtal töröltetni szerencsétlen halottat!   robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #103531 Dátum: 2016.03.31., 06:45:30 »

Nehéz dolgom van a telefonálással!
Nem csupán azért, mert nem régen értem haza, és ilyenkor már nem szoktam senkit zavarni, hanem azért, mert eddig gyakorlatilag egyetlen szám sem volt jó!  shock

A jegyzékem 1991 után nem sokkal készült.
Ez indokolhatja a telefonszámok azóta történő változását.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #103530 Dátum: 2016.03.31., 06:44:22 »

Hajnalban néhol párássá válik a levegő. Napközben sok napsütésre számíthatunk, melyet csak a déltől megnövekvő fátyolfelhőzet szűrhet. A délnyugati szél sokfelé megerősödik, nyugaton viharossá is fokozódik. Erős melegfronti hatás várható. Reggel 9, délután 20 fok körül alakul a hőmérséklet. Igazi tavaszi napunk lesz.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103529 Dátum: 2016.03.30., 20:28:01 »

Sziasztok .
Holnapra  kész  a  koszorú .
Ez  lészen rajta : "Szobrot  állítottunk Néked lelkeinkben. "
                            die 32-er
Utóbbi  azt  jelenti , hátha  talán valaki  nem  tudna  nímötül , hogy a "a 32-esek". Akkor  elsején , 11-kor  a Farkasréti Temető  főbejáratánál  találkozunk , hogy  Wolfram  Atyánkat  elkisérjük  az Utolsó  Útjára.....

      Talán

Nehéz dolgom van a telefonálással!
Nem csupán azért, mert nem régen értem haza, és ilyenkor már nem szoktam senkit zavarni, hanem azért, mert eddig gyakorlatilag egyetlen szám sem volt jó!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Talán
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


Profil megtekintése
« Válasz #103528 Dátum: 2016.03.30., 17:27:00 »

Sziasztok .
Holnapra  kész  a  koszorú .
Ez  lészen rajta : "Szobrot  állítottunk Néked lelkeinkben. "
                            die 32-er
Utóbbi  azt  jelenti , hátha  talán valaki  nem  tudna  nímötül , hogy a "a 32-esek". Akkor  elsején , 11-kor  a Farkasréti Temető  főbejáratánál  találkozunk , hogy  Wolfram  Atyánkat  elkisérjük  az Utolsó  Útjára.....

      Talán
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103527 Dátum: 2016.03.30., 07:33:19 »

Éjjel változóan, de többnyire erősen felhős időre készülhetünk. Az esti órákban még többfelé fordulhat elő zápor, esetleg egy-egy zivatar, majd a hajnali órákra fokozatosan csökken a csapadékos területek nagysága, jellemzően keleten, északkeleten lehet még reggel is egy-egy zápor. A déli, délnyugati szél gyenge vagy mérsékelt lesz. 4 és 8 fok közé hűl a levegő.
Szerdán napközben is folytatódik a változékony idő. Napos és erősen felhős tájak és időszakok váltják majd egymást, de futó zápor inkább csak az ország északkeleti harmadán fordulhat elő. A délután második felében aztán délnyugat felől csökkenni kezd a felhőzet mennyisége. Megélénkül, többfelé megerősödik a délnyugati szél és ezzel fokozódik a nappali felmelegedés mértéke is. Délutánra már általában 15 és 19 fok közé kúszik fel a hőmérő higanyszála, de néhol akár 20-21 fok is lehetséges.

Jó reggelt!

Ma hosszú nap lesz, elvileg déltájban még Pesten, az Arénában leszek.

Remélem jó idő lesz!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #103526 Dátum: 2016.03.30., 07:23:44 »

Éjjel változóan, de többnyire erősen felhős időre készülhetünk. Az esti órákban még többfelé fordulhat elő zápor, esetleg egy-egy zivatar, majd a hajnali órákra fokozatosan csökken a csapadékos területek nagysága, jellemzően keleten, északkeleten lehet még reggel is egy-egy zápor. A déli, délnyugati szél gyenge vagy mérsékelt lesz. 4 és 8 fok közé hűl a levegő.
Szerdán napközben is folytatódik a változékony idő. Napos és erősen felhős tájak és időszakok váltják majd egymást, de futó zápor inkább csak az ország északkeleti harmadán fordulhat elő. A délután második felében aztán délnyugat felől csökkenni kezd a felhőzet mennyisége. Megélénkül, többfelé megerősödik a délnyugati szél és ezzel fokozódik a nappali felmelegedés mértéke is. Délutánra már általában 15 és 19 fok közé kúszik fel a hőmérő higanyszála, de néhol akár 20-21 fok is lehetséges.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #103525 Dátum: 2016.03.30., 06:14:08 »

A 2. évfolyam 2. számában 1991. I. 11-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103524 Dátum: 2016.03.29., 12:22:25 »

Sziasztok .
Az  Atom Manótól  kapott  címek  közül írtam  a  pestieknek, hogy  jöjjenek  el  most  pénteken  11-re a Farkasréti  Temetőbe a  Woéfram Helmle  Atya  temetésére, plusz  2 pestközelinek, Terminator X-nek  és  Draqulanak. 24 bélyeg, 24 boríték, 24 iratmásolt  szöveg, s  holnap  intézem  a  Harminckettesek koszorúját.
Rajta  vagytok  azon, hogy  minél  több  Harminckettesnek  szóltok?He?

  Talán

UI. Kedves  100/2 , érTEsítsd, ha  tudod, a  Szárnyas  Kengurukat, ők  pestiek.

Én rajta vagyok. Délutántól ég a telefonvonalam!
Akinek tudtam már szóltam, kaptatok központi e-mail üzenetet.
Jó lenne, ha kaphatnék mail címeket nevekkel, mert beregisztrálnék mindenkit ide, és a továbbiakban könnyebb lenne a gyors értesítés bárkinek, bármikor!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103523 Dátum: 2016.03.29., 12:19:05 »


          Itt mikor lesz óraátállítás?

Most volt!  vigyor
Köszönöm, hogy szóltál, teljesen kiment a fejemből, hogy ez nem automatikus!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103522 Dátum: 2016.03.29., 12:18:04 »


             SNOOKER!

        Márc. 28-ápr. 3.

       Kinai nyílt bajnokság.  Peking.

 táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Talán
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


Profil megtekintése
« Válasz #103521 Dátum: 2016.03.29., 12:12:11 »

Sziasztok .
Az  Atom Manótól  kapott  címek  közül írtam  a  pestieknek, hogy  jöjjenek  el  most  pénteken  11-re a Farkasréti  Temetőbe a  Woéfram Helmle  Atya  temetésére , plusz  2 pestközelinek, Terminator X-nek  és  Draqulanak. 24 bélyeg, 24 boríték, 24 iratmásolt  szöveg, s  holnap  intézem  a  Harminckettesek koszorúját.
Rajta  vagytok  azon, hogy  minél  több  Harminckettesnek  szóltok?He?

  Talán

UI. Kedves  100/2 , érTEsítsd, ha  tudod, a  Szárnyas  Kengurukat, ők  pestiek.
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #103520 Dátum: 2016.03.29., 10:32:43 »



          Itt mikor lesz óraátállítás?
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #103519 Dátum: 2016.03.29., 10:31:44 »



             SNOOKER!

        Márc. 28-ápr. 3.

       Kinai nyílt bajnokság.  Peking.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #103518 Dátum: 2016.03.29., 07:02:16 »

Napközben egy gyenge hidegfront érinti hazánkat. Ennek köszönhetően a késő délelőtti óráktól kezdődően északnyugat felől többször erősen megnövekszik a gomolyfelhőzet, és szórványosan zápor, zivatar is kialakulhat. Utóbbira északkeleten van a legnagyobb esély. A front mögött az ország északi felén északnyugatira fordul és kissé megélénkül a szél, de az esti órákra ezeken a tájakon is gyorsan mérséklődik a légmozgás. Délután többnyire 14 és 19 fok közé melegszik fel a levegő, csak az északnyugati megyékben lehet ennél egy-két fokkal hűvösebb. Az esti órákra már csak északon, északkeleten várhatóak záporok, illetve kisebb eső, és a légmozgás is jelentősen mérséklődik.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103517 Dátum: 2016.03.28., 19:56:58 »

Hétfőre virradó éjszaka nyugat felől megnövekszik a felhőzet, a Dunántúlon már jobbára erősen felhős vagy borult lesz az ég. Ezzel szemben keleten még alapvetően kevés lesz a felhő, de erősen felhős körzetek az Alföldön is előfordulhatnak. Számottevő csapadék a reggeli órákig nem valószínű. A délkeleti szél gyenge marad. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 1 és 6 fok között alakul, a borult nyugati tájakon lehet ennél enyhébb a reggel, a derült, szélcsendes területeken azonban akár fagypont köré is hűlhet a levegő.
Napközben sok lesz a felhő felettünk, de a keleti országrészben több órára kisüthet a Nap. Nyugaton helyenként kisebb eső, északkeleten pedig egy-egy zápor alakulhat ki, de jelentős mennyiségű csapadékra kevés az esély. A délies irányú légmozgás általában mérsékelt marad, de a nyugati tájakon gyakran megélénkül. A hőmérséklet csúcsértéke 11 és 16 fok között alakul.

Ma jó kis locsolkodás volt!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103516 Dátum: 2016.03.28., 19:56:34 »

Jönnék én, de a munkahelyen nincs internetezés  siros_2
Tavaly nyár óta beköltöztem egy autóipari céghez. Jól érzem magam, jól feltaláltam magam. De nagyon sokat kell ott lenni. Mondhatnám, némi túlzással, Dehát, nem túlzás, csak aludni járok haza.

Legalább van munkahelyem!  táncika
Facen Pumuklival és Ine-vel rendszeres a kapcsolatunk, sőt együtt is dolgozunk a Bakonyi tekergők túracsoportban. Most már ők is munkatársak  yes_yes

Igaz, annyira jól csináltam, hogy a face átmenetileg letiltott az oldalról, a név miatt.


Jó estét!
Milyen név miatt?  shock

Örülök, hogy van munkád! Az em baj, ha sokat vagy a munkahelyeden, amennyiben van értelme (történetesen megfizetik  H���t ).
Örülök, ha elégedett vagy!

További sok erőt és egészséget a munkádhoz!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #103515 Dátum: 2016.03.28., 07:46:29 »

Hétfőre virradó éjszaka nyugat felől megnövekszik a felhőzet, a Dunántúlon már jobbára erősen felhős vagy borult lesz az ég. Ezzel szemben keleten még alapvetően kevés lesz a felhő, de erősen felhős körzetek az Alföldön is előfordulhatnak. Számottevő csapadék a reggeli órákig nem valószínű. A délkeleti szél gyenge marad. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 1 és 6 fok között alakul, a borult nyugati tájakon lehet ennél enyhébb a reggel, a derült, szélcsendes területeken azonban akár fagypont köré is hűlhet a levegő.
Napközben sok lesz a felhő felettünk, de a keleti országrészben több órára kisüthet a Nap. Nyugaton helyenként kisebb eső, északkeleten pedig egy-egy zápor alakulhat ki, de jelentős mennyiségű csapadékra kevés az esély. A délies irányú légmozgás általában mérsékelt marad, de a nyugati tájakon gyakran megélénkül. A hőmérséklet csúcsértéke 11 és 16 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!