Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.20., 23:52:27
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7138865 alkalommal)
Talán
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


Profil megtekintése
« Válasz #103434 Dátum: 2016.03.16., 21:23:58 »

Mesterem, jöjj  el  a  TEmetésre, és  megdumáljuk ki mit kit  temet  el. A jó kedvünkből  az  Ő Elmenetelével biztos el  fogunk  egy  darabot  temetni . ..

  Talánod
Naplózva
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #103433 Dátum: 2016.03.16., 21:16:58 »

WOLFRAM HELMLE ATYÁNK  TEMETÉSE  2016. IV. 01-ÉN  LESZ  A  BUDAPESTI  FARKASRÉTI  TEMETŐBEN DÉLI  NEGYED TIZENKETTŐKOR .
KÉRETIK  SZÓLNI  MINDENKINEK , FACEBOOKOSAINKNAK  IS .
NYUGODJÉK SZENT BÉKÉBEN A MENYORSZÁGBAN .
  TALÁNKA

Talán, régi Barátom !
Kinézhetnél egy gödröt a közelében nekem is, mert én a 82 - iket taposva, már időben gondoskodnom kell a szociális elhelyezésemről.  Családom ugyan a hamvasztásra szavazott, de mi van akkor, ha a szél rossz irányba, a trágyagödör felé fújja a hamvakat ?  Legfeljebb otthon érzem magam, nem igaz ?
Baráti üdvözletem, a vén Gazembertől.


 köszi_2   Nagytaps2    bleee   bee   bye bye
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #103432 Dátum: 2016.03.16., 18:05:54 »

Az tény, hogy nagyon sok európai és ázsiai is dolgozik ott.
Lányom lengyelre tippelt sok ottanit, volt spanyol, tunéziai is az ottani dolgozók körében.
Az időjárás eléggé barátságtalan, nem laknék ott.
S nekem nem csupán fogadott unokáim vannak, hanem 2 vér-szerinti is.

Bocsáss meg, Márton Barátom, de a nagy vérzivatarban, időforgatagban az igazi, vér szerinti Unokáidról elfelejtkeztem. De végöl is, Unoka ilyen, Unoka olyan, mindegy, a származásuk nem, de a szeretgetésük majdnem ugyanaz.  All right ?  De azért rám nem haragszol ?
Voltam, vagyok és leszek a Gazemberesed.

 köszi_2 bye bye
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Talán
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


Profil megtekintése
« Válasz #103431 Dátum: 2016.03.16., 15:06:16 »

WOLFRAM HELMLE ATYÁNK  TEMETÉSE  2016. IV. 01-ÉN  LESZ  A  BUDAPESTI  FARKASRÉTI  TEMETŐBEN DÉLI  NEGYED TIZENKETTŐKOR .
KÉRETIK  SZÓLNI  MINDENKINEK , FACEBOOKOSAINKNAK  IS .
NYUGODJÉK SZENT BÉKÉBEN A MENYORSZÁGBAN .
  TALÁNKA
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #103430 Dátum: 2016.03.16., 07:55:28 »

Szerdára virradóan nyugat felé indul meg a csapadékot okozó légköri képződmény, így reggel már csak az északi, északnyugati országrészben számíthatunk csapadékra. Ennek formája síkvidéken többnyire eső, zápor, vagy havas eső lesz, de az Alpokalján havazás is előfordulhat, valamint szintén hó várható a hegyekben is. Reggelre a nyugati határ mentén (különösen Sopron-Kőszeg környékén) akár egy-két cm-es hóréteg is kialakulhat. Mindeközben keleten és délen már szakadozni, csökkenni kezd a felhőzet. A keleties szél többnyire gyenge marad. A hőmérséklet -2 és +3 fok közé csökken.
Napközben tovább csökken a felhőzet, az ország keleti és középső területén a változó gomoly- és fátyolfelhőzet mellett már néhány órás napsütésre is számíthatunk. Nyugaton viszont késő délutánig, estig még zömmel erősen felhős marad az ég, és itt kisebb eső, zápor is lehet. Egy-egy zápor emellett nem zárható ki a Duna-Tisza köze déli felén sem. A keleties irányú légmozgás általában gyenge vagy mérsékelt marad, csak a Dunántúlon élénkülhet meg helyenként a szél. Délután 6 és 12 fok közé melegszik fel a levegő, nyugaton lesz a hűvösebb.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #103429 Dátum: 2016.03.16., 07:06:25 »

A 24. számban 1990. XII. 7-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103428 Dátum: 2016.03.15., 22:58:03 »

Alighanem én zárom a fórumajtót, berakom a kulcsot balra a virágedény alá.

Azért ez jó még így is...mert a aki vendég azért tallózhat így is, belát.
Nem úgy mint nemrégiben egy templomban. Az előtérig bejutottam, ám onnan csak az övegajtón keresztül leshettem be hajóba és a belső térbe....ja és volt egy pörsöly, amibe ha pénzt dobtam volna be...akkor a főhajóban felkapcsolódik a villany és megcsodálhatom a fali és festményeket és freskókat....

Ha a hit nem is eladó, de a hozzá kapcsoló világi hívságok bizony igen...  Ha jól emlékszem, egyszer mjntha lett volna Jézus nevezetű ember, aki ostorral verte ki a kufárokat a templomból...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #103427 Dátum: 2016.03.15., 21:33:19 »

Alighanem én zárom a fórumajtót, berakom a kulcsot balra a virágedény alá.

Azért ez jó még így is...mert a aki vendég azért tallózhat így is, belát.
Nem úgy mint nemrégiben egy templomban. Az előtérig bejutottam, ám onnan csak az övegajtón keresztül leshettem be hajóba és a belső térbe....ja és volt egy pörsöly, amibe ha pénzt dobtam volna be...akkor a főhajóban felkapcsolódik a villany és megcsodálhatom a fali és festményeket és freskókat....
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #103426 Dátum: 2016.03.15., 20:19:24 »


Jó estlétet!  


Erre ugyan hó nem esett, de egész nap az eső hullott az égből váltakozó intenzitással. Kihasználva a "jó" időt az emeleti (tetőtér) részen letörölgettem, felporszívóztam, illetve átdörgöltem faápoló - majdnem olyan mint az OPTI - a lambériákat és bútorokat. Lassan itt a húsvét...addigra végezni kell a ház és az körüli takarítással.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103425 Dátum: 2016.03.15., 13:27:46 »

Lépten-nyomon az arcomba ugrik egy figyelmeztetés mostanság a legtöbb hazai honlapon, hát rákerestem:
https://blog.tarhelypark.hu/kotelezo-cookie-beleegyezes/
A nosztalgikuson már kinn van, de azért gondoltam jelzek neked is, nehogy esetleg téged megbüntessenek.
Pláne az általad karbantartott webáruházaknál. Nem tudom, hogy a harminckettes.hu-ra és az Alterirsára mennyiben vonatkozik, majd te eldöntöd.

Szép napot!

Köszönöm!
Bár én a törvényt elolvastam (nem volt egyszerű, mert q...a komplikáltan van megfogalmazva, többször is neki kellett futnom, pedig nem vagyok hülye az ilyenekhez!), de számomra nem ez következik belőle! Én akként értelmeztem, hogy abban az esetben kell jelezni, amennyiben mi személyre szabott reklámokkal szeretnénk „rátámadni” a gyanútlan olvasóra. Tehát pont abban az esetben, amikor mondjuk Google reklámok célzottan fognak megjelenni az oldalon. Hogy jól értelmeztem, arról az győzött meg, hogy azon webáruházak és honlapok, amiken nincsenek célzott reklámok (tehát a látogató nem találkozik az oldalon a felhasználóhoz köthető reklámokkal) nem is használják ezt a figyelmeztetést.
Azt láttam, hogy sokan az egyszerűség kedvéért felteszik az oldalukra, akár kell, akár nem.
Igazából nekünk a még nem nyilvános viadukt.hu oldalra kell majd feltenni, mert ott akadnak olyan dolgok, amik nem pontosan hozzám köthetők.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #103424 Dátum: 2016.03.15., 11:54:20 »

Végre!
Elkészült az írás a pénteki kiállításról!
Ha elolvasod lehet, hogy megváltozik a véleményed a képregényekről...
http://alterirsa.hu/beszelo-rajzok/

Lépten-nyomon az arcomba ugrik egy figyelmeztetés mostanság a legtöbb hazai honlapon, hát rákerestem:
https://blog.tarhelypark.hu/kotelezo-cookie-beleegyezes/
A nosztalgikuson már kinn van, de azért gondoltam jelzek neked is, nehogy esetleg téged megbüntessenek.
Pláne az általad karbantartott webáruházaknál. Nem tudom, hogy a harminckettes.hu-ra és az Alterirsára mennyiben vonatkozik, majd te eldöntöd.

Szép napot!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103423 Dátum: 2016.03.15., 11:24:03 »


      Hóóóóózik-zik-zik!

Sajnálom a tüntetőket!

A fizetett bértapsonkokcért nem fáj a szívem....  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103422 Dátum: 2016.03.15., 11:22:33 »


      Hóóóóózik-zik-zik!

Nálunk nagyjából 7 óra környékén kezdett szitálni az eső, aztán mire indultam a reptérre, háromnegyed nyolc környékén, már bizony erősen keveredett hóval. Monor környékén a mezőn látszott is a lepel!  shock

Mire hazaértem, a kocsi elején megtapadt hó fehérre varázsolta a lökhárítót!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #103421 Dátum: 2016.03.15., 09:28:40 »


Van rá egy fogadásom, ha Mártonnak nem lennének fogadott Unokái, na meg mi Rovatlakók, nem biztos, hogy haza jönne. Hisz lenne Kinél kinn maradni.

 yes_yes yes_yes bee bye bye zizi zizi zizi

Az tény, hogy nagyon sok európai és ázsiai is dolgozik ott.
Lányom lengyelre tippelt sok ottanit, volt spanyol, tunéziai is az ottani dolgozók körében.
Az időjárás eléggé barátságtalan, nem laknék ott.
S nekem nem csupán fogadott unokáim vannak, hanem 2 vér-szerinti is.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #103420 Dátum: 2016.03.15., 07:55:37 »



      Hóóóóózik-zik-zik!
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #103419 Dátum: 2016.03.15., 07:55:05 »

A hétfőről keddre virradó éjjel észak felől egyre többfelé megnövekszik, megvastagszik a felhőzet. Nemzeti ünnepünk reggelére már szinte országszerte borult lesz az ég, a déli határvidéken lehet még kissé szakadozott a felhőzet. A kora hajnali órától észak felől egyre több helyen kezdődik csapadékhullás, síkvidéken eleinte havazás, majd jellemzően eső, havas eső, míg a magasabban fekvő területeken (körülbelül 400-500 méter felett) havazás. Reggel az északi határvidéken átmenetileg néhány cm-es hótakaró is kialakulhat. A Dunántúl északi részén kissé megélénkül az északnyugati szél, másutt azonban gyenge marad a változó irányú légmozgás. Éjszaka többnyire -2 és +2 fok közé hűl a levegő hőmérséklete, de a felhőzet és a csapadék érkeztével reggelre az ország legnagyobb részén megszűnik a fagy.
Napközben a csapadéksáv tovább halad dél felé, de közben fokozatosan gyengül majd, illetve estére kisebb tömbökre darabolódik, záporos jellegűvé válik. Mögötte a délutáni órákban északon felszakadozik a felhőzet, de még itt is kialakulnak záporok, helyenként jégdarával vagy hódarával kísérve. Az ország nagy részén gyenge vagy mérsékelt marad a változó irányú légmozgás, csupán a nyugati megyékben élénkül meg időnként az északi szél. A hőmérséklet csúcsértéke jellemzően 5 fok körül alakul majd, de a tartósan csapadékos helyeken egy-két fokkal hűvösebb lesz.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #103418 Dátum: 2016.03.14., 21:12:06 »

Kedves Rovattarsak
Szamomra kellemes hirrol szamolok be Nektek.Tegnap London egyik repuloteren lanyom,Cellux Kozolte velem, hogy emlekszik arra, miszerint 1959 ota szeretnek Izlandba eljutni.
 Ezert figyelemmel  kozelgo kerekszamu evfordulomra is mindkettonk reszere vett utat, s igy e sorokat mar Reykjavikbol irom.
 Az ekezethibakert elnezest kerek



Kedves Márton Barátom !
Irigy vagyok, de ku...vára. Olyan helyeken jársz, ahova én csak álmomban jutottam el.
 

 yes_yes Nagytaps2 bye bye





Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #103417 Dátum: 2016.03.14., 21:06:25 »

Nem biztos, hogy bárhonnan visszajönnék...  H���t  szégyenlem


Van rá egy fogadásom, ha Mártonnak nem lennének fogadott Unokái, na meg mi Rovatlakók, nem biztos, hogy haza jönne. Hisz lenne Kinél kinn maradni.

 yes_yes yes_yes bee bye bye zizi zizi zizi
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103416 Dátum: 2016.03.14., 20:30:45 »

Tegnap óta 281 fő látta a bejegyzést. A Pennyvel kapcsolatos írásomat ennyi idő alatt több mint 1000-en.... Elgondolkodtató!
Bár azt észrevettem, hogy a kulturális témáknak nincs akkora visszhangja, és nem is olvassák annyian, mint amikor valamit megpiszkálok...

Bele is kellene húznom, mert hiába volt a héten 3 új kedvelőnk, ha ketten elpártoltak mellőlünk. Így még nem sikerült elérni a 700-as követői létszámot, csak 698-nál toporgunk egy hete...  Szomor�
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103415 Dátum: 2016.03.14., 20:28:53 »

Végre!
Elkészült az írás a pénteki kiállításról!
Ha elolvasod lehet, hogy megváltozik a véleményed a képregényekről...
http://alterirsa.hu/beszelo-rajzok/

Tegnap óta 281 fő látta a bejegyzést. A Pennyvel kapcsolatos írásomat ennyi idő alatt több mint 1000-en.... Elgondolkodtató!
Bár azt észrevettem, hogy a kulturális témáknak nincs akkora visszhangja, és nem is olvassák annyian, mint amikor valamit megpiszkálok...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!