Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 14:04:51
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 165 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128342 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106129 Dátum: 2017.03.07., 20:13:28 »


            S N O O K E R !

           PTC  ( The Players Championship)  Llandudno,Wales.

           2017. március 6-12.

Akkor az esti program adott!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106128 Dátum: 2017.03.07., 20:13:06 »

Jó estét!

Ma csodás napsütéses délelőttben volt részünk!
Ki is használtam, már amennyire lehetett. Az udvar egyik fáját kidöntöttem, feldolgoztam. 11-re mentünk az orvoshoz Marika nénivel. Nem, nincs semmi baja, csak átjelentkeztünk.
Magyarország annyira jól teljesít, hogy az orvos kezembe nyomott egy papírt, amiben értesíti a pesti kollégáját, hogy Marika nénit átvette. Ezt a papírt nekem kell eljuttatnom Pestre és elhoznom a kartont, meg az összes ott található anyagot! Én azt hittem, hogy az egész rendszer már számítógépen van! Mi a vérnek kell akkor olyan személyi igazolvány, amibe még a TAJ számom is bele van karcolva?  uuuhhh Nem röhej ez az egész???  shock

Délután persze folytattam a favágást: a korábban leszedett deszkák darabolása és osztályozása történt.
Persze tanultunk is!
Sőt, most délután egy egyszerű excell táblát készítettem, amiben ha az összeadást és a kivonást elvégezte Viktor, az általa beírt eredmény zöld, vagy piros négyzetben lesz, attól függően, hogy az eredmény jó, vagy rossz.
Annyira élvezte, hogy gyakorlatilag fél óra alatt egyszer sem hibázott!  táncika  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106127 Dátum: 2017.03.07., 20:09:08 »

Napközben is marad a sok felhő, ezen belül főként déli és keleti megyékben lehet zártabb a felhőtakaró, az északi és nyugati megyékben viszont akár a nap is előbukkanhat. Eleinte főként a déli megyékben, később keleten, délkeleten is kialakulhat eső vagy zápor. Az északi, északkeleti szél megélénkül, főként a Nyugat-Dunántúlon erős széllökések is kísérhetik. Többnyire 7 és 12 fok közé melegszik a levegő, a borongósabb déli tájakon lesz a hűvösebb.

Jó estét!

Ma csodás napsütéses délelőttben volt részünk!
Ki is használtam, már amennyire lehetett. Az udvar egyik fáját kidöntöttem, feldolgoztam. 11-re mentünk az orvoshoz Marika nénivel. Nem, nincs semmi baja, csak átjelentkeztünk.
Magyarország annyira jól teljesít, hogy az orvos kezembe nyomott egy papírt, amiben értesíti a pesti kollégáját, hogy Marika nénit átvette. Ezt a papírt nekem kell eljuttatnom Pestre és elhoznom a kartont, meg az összes ott található anyagot! Én azt hittem, hogy az egész rendszer már számítógépen van! Mi a vérnek kell akkor olyan személyi igazolvány, amibe még a TAJ számom is bele van karcolva?  uuuhhh Nem röhej ez az egész???  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106126 Dátum: 2017.03.07., 08:16:01 »

Napközben is marad a sok felhő, ezen belül főként déli és keleti megyékben lehet zártabb a felhőtakaró, az északi és nyugati megyékben viszont akár a nap is előbukkanhat. Eleinte főként a déli megyékben, később keleten, délkeleten is kialakulhat eső vagy zápor. Az északi, északkeleti szél megélénkül, főként a Nyugat-Dunántúlon erős széllökések is kísérhetik. Többnyire 7 és 12 fok közé melegszik a levegő, a borongósabb déli tájakon lesz a hűvösebb.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106125 Dátum: 2017.03.07., 07:56:26 »



            S N O O K E R !

           PTC  ( The Players Championship)  Llandudno,Wales.

           2017. március 6-12.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106124 Dátum: 2017.03.06., 22:06:22 »

Aggódok Gombóc macska miatt. Napok óta kedvetlen, tőlem is fél kicsit ráadásul olyan furán deformálódott a feje... persze lehet, hogy a szőre okozza ezt a látványt... Azt láttam, megtapasztaltam, hogy egy jó nagy kullancs élősködik rajta, de nem engedi kivenni, holott régebben jött és tartotta. Most nem nagyon akar kimozdulni a szalmabála tetejéről. Oda teszem fel neki a kaját. Azt legalább megeszi...
Remélem rendbe jön!  S�r
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106123 Dátum: 2017.03.06., 22:03:26 »

Az éjszakai eső után igencsak szép, napsütéses idő volt ma. Az élményt csak a hideg és erős szél rontotta el, de az nagyon...  robban

Ma is voltunk délután kezelésen. Viktor élvezte a legjobban: a KFC-ben megint egy dinót kért a menüjéhez. Természetesen én raktam össze...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106122 Dátum: 2017.03.06., 07:10:22 »

Éjszaka a csapadékzóna fokozatosan északkelet felé helyeződik, és reggelre már elhagyja az ország nagy részét, északon , északkeleten lehet még elszórtan gyenge eső. Mögötte átmenetileg felszakadozik a felhőzet, a hajnali órákban azonban nyugat felől ismét felhők érkeznek majd fölénk, így kora délelőtt inkább keleten számíthatunk naposabb időre. A reggeli órákban délnyugaton, nyugaton helyenként kisebb eső, zápor is kialakulhat. A délnyugati szél gyenge vagy mérsékelt marad. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 3 és 8 fok között alakul.
Hétfőn gyakran lesz erősen felhős az ég, csak a délutáni órákban kezdődik meg északnyugat felől a felhőzet jelentősebb csökkenése. Az Észak-Dunántúl és a Nyírség térségét leszámítva szórványosan várhatóak záporok. A nyugatias irányú légmozgás többnyire gyenge vagy mérsékelt lesz, de a Kisalföldön és a Nyírségben időnként megélénkül a szél. A legmagasabb hőmérséklet általában 8 és 13 fok között várható.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106121 Dátum: 2017.03.06., 07:06:48 »


A 2. évfolyam 116. számában 1991. IX. 4-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106120 Dátum: 2017.03.05., 19:57:05 »

Vasárnap reggel az ország legnagyobb részén már erősen felhős vagy borult lesz az ég, északnyugaton lehet kissé szakadozottabb a felhőzet. Az éjszaka második felétől az ország középső, DNy-ÉK irányú keskeny sávjában elszórtan kisebb eső, zápor is kialakulhat. A délies szél reggelre kissé mérséklődik, de még így is sokfelé mérsékelt, helyenként élénk lesz. Ennek és a sok felhőnek köszönhetően enyhének ígérkezik az éjszaka, mindössze 6 és 10 fok közé csökken a hőmérséklet.
Vasárnap reggel az ország legnagyobb részén már erősen felhős vagy borult lesz az ég, északnyugaton lehet kissé szakadozottabb a felhőzet. Az éjszaka második felétől az ország középső, DNy-ÉK irányú keskeny sávjában elszórtan kisebb eső, zápor is kialakulhat. A délies szél reggelre kissé mérséklődik, de még így is sokfelé mérsékelt, helyenként élénk lesz. Ennek és a sok felhőnek köszönhetően enyhének ígérkezik az éjszaka, mindössze 6 és 10 fok közé csökken a hőmérséklet.

Esik.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106119 Dátum: 2017.03.05., 19:56:46 »

Sokszor sokáig fenn  vagyok éjszaka, illetve inkább lenn a nappaliban. Olvasok, zenét hallgatok (fejhallgatón) próbálok nyelvet tanulni, vagy inkább megtartani azt a keveset ami ragadt rám. Filmeket nézek, sportot...ésatöbbi...
Közben rájövök, hogy milyen kevés időnk van igazából.

Jó estét!

És mégis mindenféle haragvásra pazaroljuk...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106118 Dátum: 2017.03.05., 07:25:09 »

Vasárnap reggel az ország legnagyobb részén már erősen felhős vagy borult lesz az ég, északnyugaton lehet kissé szakadozottabb a felhőzet. Az éjszaka második felétől az ország középső, DNy-ÉK irányú keskeny sávjában elszórtan kisebb eső, zápor is kialakulhat. A délies szél reggelre kissé mérséklődik, de még így is sokfelé mérsékelt, helyenként élénk lesz. Ennek és a sok felhőnek köszönhetően enyhének ígérkezik az éjszaka, mindössze 6 és 10 fok közé csökken a hőmérséklet.
Vasárnap reggel az ország legnagyobb részén már erősen felhős vagy borult lesz az ég, északnyugaton lehet kissé szakadozottabb a felhőzet. Az éjszaka második felétől az ország középső, DNy-ÉK irányú keskeny sávjában elszórtan kisebb eső, zápor is kialakulhat. A délies szél reggelre kissé mérséklődik, de még így is sokfelé mérsékelt, helyenként élénk lesz. Ennek és a sok felhőnek köszönhetően enyhének ígérkezik az éjszaka, mindössze 6 és 10 fok közé csökken a hőmérséklet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106117 Dátum: 2017.03.04., 21:39:22 »

Sokszor sokáig fenn  vagyok éjszaka, illetve inkább lenn a nappaliban. Olvasok, zenét hallgatok (fejhallgatón) próbálok nyelvet tanulni, vagy inkább megtartani azt a keveset ami ragadt rám. Filmeket nézek, sportot...ésatöbbi...
Közben rájövök, hogy milyen kevés időnk van igazából.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106116 Dátum: 2017.03.04., 21:09:15 »

Jobb estlétet!


Amikor rákattintok a fórum oldalára a virtuális térben, mindig van egy kialakult gyakorlatom, egy un. napi rutinom. Legörgetek a főoldalon, rápillantok az utolsó hsz-kre, aztán az online "listára" vendégek és belépett tagok megjelenítésére.
Jó látni, nyugtázni a neveket. Ám most már egy név megváltozhatatlanul hiányzik, és mögötte az ember is.
Az Öregisten megadta nekünk embereknek a csillapíthatatlan tudásvágyat,  az örömöt, de mellé adta a bánatot és a szomorúságot is.
 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106115 Dátum: 2017.03.04., 20:43:05 »

Szombatra virradóan nyugat felől változó vastagságú fátyolfelhő-mezők sodródnak majd fölénk, de reggel alapvetősen napos időre ébredhetünk. Egyedül a nyugati, északnyugati határvidéken lehet vastagabb kissé a felhőzet. Csapadék nem lesz. A délies irányú légmozgás egyre többfelé mérsékelt lesz, a Kisalföldön pedig megélénkül a szél, ott már erős lökések is várhatóak. Emiatt ott igen enyhe lesz az éjszaka, sok helyen 5 fok felett marad a hőmérséklet, míg az ország többi részén jellemzően 0 és 5 fok közé hűl le a levegő. Az északkeleti fagyzugokban azonban gyeTele volt nge fagy is lehet.
Szombaton a nap nagy részében folytatódik a változóan fátyolfelhős idő, több órás (részben szűrt) napsütéssel. A délután második felében azonban délnyugatról már vastagabb felhőzet érkezhet. Csapadékra továbbra sem kell számítani. A hőmérséklet ismét igen magasra, jellemzően 15 és 20 fok közé emelkedik. A szél azonban némileg rontja majd a hőérzetet, különösen a Dunántúl északnyugati harmadán, hiszen ott megerősödik a légmozgás, és viharos széllökések is lesznek.

Ma csodás napsütéses idő volt!

Délelőtt ügyintézőben voltunk, utána én elvittem adag szelektíven gyűjtött anyagot a hulladékudvarba. Tele volt minden kacattal a csomagtartó...
Még valahogy meg kell szabadulnom -persze, majd szerdán is fordulok egyet-  a kiszuperált fagyasztószekrénytől, az eldurrant mikrótól, és ha nem lesz kérője -ingyen is odaadnám annak, akinek szüksége van rá- a régi monitoromtól.

Ebéd után összeállítottuk a hintaágyat. Remélem nem voltunk túl optimisták...

Nemrég aludtam egy keveset, mert egy haverért kell mennem éjjel a reptérre. (Hogy ezek a Ryanair gépel miért csak éjjel képesek érkezni?!  uuuhhh )

Holnap délelőttre -ha nem esik az eső- maradt a régi karácsonyfa elültetése, mert látom, hogy már nehezen viseli az eddigi cserepét!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106114 Dátum: 2017.03.04., 20:36:41 »

Jó estét!

Nem tudom, tegnap sikerült-e valakinek elköszönnie Mikulástól. Én sajnos tegnap este tudtam meg a szörnyű hírt, amikor már nem mehettem el.
Wolfram temetésén is sokat beszélgettünk...
Mikulás, sokat gondolok Rád!  S�r
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106113 Dátum: 2017.03.04., 07:25:26 »

Szombatra virradóan nyugat felől változó vastagságú fátyolfelhő-mezők sodródnak majd fölénk, de reggel alapvetősen napos időre ébredhetünk. Egyedül a nyugati, északnyugati határvidéken lehet vastagabb kissé a felhőzet. Csapadék nem lesz. A délies irányú légmozgás egyre többfelé mérsékelt lesz, a Kisalföldön pedig megélénkül a szél, ott már erős lökések is várhatóak. Emiatt ott igen enyhe lesz az éjszaka, sok helyen 5 fok felett marad a hőmérséklet, míg az ország többi részén jellemzően 0 és 5 fok közé hűl le a levegő. Az északkeleti fagyzugokban azonban gyenge fagy is lehet.
Szombaton a nap nagy részében folytatódik a változóan fátyolfelhős idő, több órás (részben szűrt) napsütéssel. A délután második felében azonban délnyugatról már vastagabb felhőzet érkezhet. Csapadékra továbbra sem kell számítani. A hőmérséklet ismét igen magasra, jellemzően 15 és 20 fok közé emelkedik. A szél azonban némileg rontja majd a hőérzetet, különösen a Dunántúl északnyugati harmadán, hiszen ott megerősödik a légmozgás, és viharos széllökések is lesznek.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106112 Dátum: 2017.03.03., 22:57:36 »



Nem találkoztam vele személyesen, "csak" itt a fórumon, de valahogy nem jön szó az ajkamra, betű az ujjaimra. Hiszen ismerjük egymást évek, és évtizedek óta...

Mi többször is találkoztunk.
Kikacsáékhoz is Ő vitt le minket, de találkoztunk  Szolnokon is. Állandó tagja volt a maradék kis Harminckettes találkozóknak; az utolsó tatbányai találkozóról én hoztam haza...
Sokszor beszélgettünk Skype-on. Ha valamiért mérges volt, többször felhívott...  Bár nem írta, de olvasta a harminckettes.hu-t, és időnként felhívott, hogy megbeszéljünk valamit, amit olvasott...

Drága Mikulásom, nyugodj békében!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106111 Dátum: 2017.03.03., 22:49:14 »


Gyerekek!

Szörnyű hírt kaptam.

MIKULÁS 2 hete meghalt.  siros_2 siros_2 siros_2 siros_2 siros_2

A feleségével beszéltem, holnap / péntek / lesz a búcsúztatása reggel 9-kor a Szt Gellért  templomban  Kelenföldön.
Sajnos én nem tudok elmenni, mert csak ma tudtam meg és ilyen hirtelen nem tudok szabadságra menni,
A legrégibb barátom volt  _lov_ siros_2 _lov_ siros_2

Jézusom!  siros_2

Erre nem találok szavakat!
Januárban még beszéltünk Skype-on...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106110 Dátum: 2017.03.03., 22:46:53 »

Miként illeszkedett be az iskolába?

Jó estét!

Szerencsére sikeresen ment a beilleszkedés! Kedvelik az osztálytársai. Sokat viccelődik, mellette viszont jó tanuló. A tanárai elégedettek vele, mi meg főleg! Senki nem hiszi el, hogy a gyerek két és fél éve tanult meg magyarul! Igaz, néha kicsit érdekesen beszél, de mellette ez csuda aranyos!  _lov_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!