Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.18., 00:49:24
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 326 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 5064 5065 [5066] 5067 5068 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7134813 alkalommal)
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #10613 Dátum: 2009.02.26., 20:33:43 »

Tudni szeretnéd, hogy párod merre jár?

http://www.themobiletracker.com/english/index.html

 yes_yes
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #10612 Dátum: 2009.02.26., 20:25:50 »

Akimester ! Ne vigyorogj alyan zölden, inkább aztat mondjads el, hogy a Skypeon Linzből Bocskorossal, Mikulással, meg még egy másik haverommal is beszélgetek, kamerán látjuk egymást, viszont Ketrin, meg még más is nem tud kapcsolódni, nem halljuk egymást, csak a jelzések mutatják, hogy hívásom van, meg hogy ki a hívó, de a kapcs. nem jön létre.Ha nem mondod meg, megharaplak.


 köszi_2 bee bye bye

Túlértékeled a képességeimet!
Még ilyen bíztatásra sem tudok megoldást, hiszen látnom, tapasztalnom kellene a problémát!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #10611 Dátum: 2009.02.26., 20:22:19 »

Kedves Barátaim!

A mai napon ismét étrekeztem szolgáltatónkkal, aki most is szíves türelmünket és megértésünket kérte, ám jeleztem, hogy mivel tulajdonos váltás és telephely váltás is történt, még előfordulhatnak ilyen gondok, de ha már "elhelyezkedtek", és minden rendszer a helyén lesz, akkor megszűnnek a gondok.
Addig is, és előre is elnézést kérnek!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #10610 Dátum: 2009.02.26., 20:01:32 »

Zzsolti, kedves!

Mivel járna az, ha örökbe fogadnálak? Igazából még nem tudom, mert kezdő anya vagyok, és nem is biztos, hogy alaposan végig gondoltam ennek előnyeit és hátrányait. Amilyen vad csikók vagytok, még az sem lehetetlen, hogy idővel bekerülünk a "Segítség, gyerekeim vannak!" című műsorba.  vigyor

De ezt ki kell áááám érdemelni, szóval az udvarlást addig folytasd nyugodtan, sőt, virágot is küldhetsz május első vasárnapján (is).  Vigyorog

Látom nőből vagy. Indul a követelőzés a kétes eredménnyel kecsegtetve.
Több mint két évtízed elég volt ebből. _morcos

Valami vidámabbat kérek szépen!
                 _cupp táncika _cupp bleee _cupp                                     szégyenlem
Naplózva
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #10609 Dátum: 2009.02.26., 19:55:31 »

Halihó!

Tegnap nem tudtam elérni a fórumot, miközben mások írtak is bele!?
Engem dísz krimináltatok?

Nyugi angyalom!

Én is ki voltam zárva, és helyette Aki...-val dumcsiztunk telcsin.
 uuuhhh _morcos uuuhhh
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #10608 Dátum: 2009.02.26., 19:45:42 »


Szólok a zasszonynak, hogy megint meg akar az a hülye gazember házasodni, ha reggel nem jelentkezem, akkor agyon (fejbe) csapott.

 bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bye bye
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #10607 Dátum: 2009.02.26., 19:40:14 »

Ketrinke Kedves ! Nem yó a meglátásod.  Aki (de nem Aki) ma fiatal, azzal sok évtizedig csak a baj, meg a szígyen. Meg aztán jobbra-balra kacsintgatnak más szoknyák után. Nekem annyi lehet a problémám más nőkkel, hogy az egyik sütit hoz e kóstolni a szomszédból, a amásik vörösbort. a harmadik meg megmossa e a hátam, mert nem érem el.  Jól gondold végig az iccaka, reggel korán (de nem a KORÁN)  várom a válaszod, templomhoz nem ragaszkodom, mert a három házasság meg volt a papok nélkül. A nászéjszakára meg megkérek valakit, hogy helyettesítsen, amíg mással leszek elfoglalva.

 bee bye bye
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #10606 Dátum: 2009.02.26., 19:13:23 »

                    Tegnap meghozták és beüzemelték a konvertereket a digitális vételhez.Ahogy elmondta a szerelő,aki ráadásul nagyon jó ismerő,söt majdnem szőlőszomszéd,nagyon egyszerűnek tünt,de belegabalyodtam mint cicus a házicérnába.

                    siros_2 shock


100/2

Attól függ milyen TV-d van  digi módba kell tenni és a többi az új táv irányitóval majdnem úgy működik mint annó.Csak most 73 kanál jön. Kicsit bonyolultabb az új távirányitóba beprogramozás hogy ne keljen 2 irányitót használni. Nekem is digitál vételem van és sikerült beállítanom. Az én digidecoderom tomson.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #10605 Dátum: 2009.02.26., 19:12:31 »

Ketrince Kedves ! Engemet fogaggyáá örökbe, jobban jársz ! Ezek képesek még 70 évig élni, én meg ha egy-kettő lemegy, az Téged nem hoz csődbe anyagilag.

 _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp bye bye

Gazember, kedves!

Dehogy járnék jobban! Nekem fiatalokra van szükségem, hogy legyen, aki támogat öregkoromban!
Ja, és persze ennek érdekében nem árt, ha jó fizikai kondiban van.  Vigyorog
Naplózva

Bonbonier
Gazember
Vendég
« Válasz #10604 Dátum: 2009.02.26., 17:18:33 »

Ketrince Kedves ! Engemet fogaggyáá örökbe, jobban jársz ! Ezek képesek még 70 évig élni, én meg ha egy-kettő lemegy, az Téged nem hoz csődbe anyagilag.

 _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp bye bye
Naplózva
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #10603 Dátum: 2009.02.26., 16:34:42 »

Zzsolti, kedves!

Mivel járna az, ha örökbe fogadnálak? Igazából még nem tudom, mert kezdő anya vagyok, és nem is biztos, hogy alaposan végig gondoltam ennek előnyeit és hátrányait. Amilyen vad csikók vagytok, még az sem lehetetlen, hogy idővel bekerülünk a "Segítség, gyerekeim vannak!" című műsorba.  vigyor

De ezt ki kell áááám érdemelni, szóval az udvarlást addig folytasd nyugodtan, sőt, virágot is küldhetsz május első vasárnapján (is).  Vigyorog
Naplózva

Bonbonier
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #10602 Dátum: 2009.02.26., 16:17:42 »

Halihó!

Tegnap nem tudtam elérni a fórumot, miközben mások írtak is bele!?
Engem dísz krimináltatok?
Naplózva

Bonbonier
Gazember
Vendég
« Válasz #10601 Dátum: 2009.02.26., 16:08:26 »


Figyelitek ? Jóska a lecsókolbászt döglött disznóbol eszi.

 bye bye
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #10600 Dátum: 2009.02.26., 16:04:12 »

Képzeeed el, Csuhásom, mikó a Jóska, vagy én a jégen dupla luccot, vagy kűröket produkááánánk, legalább egy méter jég kőőne, hogy be ne szakagggyon.


zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #10599 Dátum: 2009.02.26., 15:59:56 »


Józsefem ! Látom a BÁNYÁSZ-utcát, de aztat nem tudom, hogy kit kereszteltek Bányásznak ? Mert ugye behár arróó vóóót nagyba szó, hogy élő ,emberrőőő nem lehet ucccát eeenevezni.  Ezé nincsen Takaró József ucca, meg Budai Gábor ucca.  De még lehet, de Kecser istván ucca nem lesz a büdösé letbe az héccencség.

bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #10598 Dátum: 2009.02.26., 11:46:52 »


            Akela és Sebaj Tóbi!
       Mostani kedvenc reggelim a sült lecsókolbász!!!!!!!Tormával!

                 bee _cupp bee
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #10597 Dátum: 2009.02.26., 11:43:49 »

Kedves 100/2!

Ahogy a jégtáncban ugranak a jégen, az se néz ki bonyolultnak a tv-ben nézve, de azért nekem még valamennyit gyakorolni kellene, hogy sikerüljön. Ha mással nem kellene foglalkoznom, néhány ezer év alatt összehoznám.

Jegyzeteltél amikor az ismerős brillírozott, vagy van valamilyen kezelési útmutatód a dekóderhez?
Az jó volna kiindulási alapnak.
                    Majdnem egy rendes könyvet adtak hozzá. Ma reggel a tisztulásom után belenéztem és mindjárt rájöttem egy addig számomra érthetetlen és kivitelezhetetlen dologra.
             A gond este az volt,hogy örömjátékban alulmaradva vackoltam be magam és 8 óra körül jött rám a hoppondáré,mikor már a képernyőig el sem látok!
        Persze Ketrint ki- és felhasználom amint megérkezik.(nem elhasználom!)
                   shock vigyor shock
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #10596 Dátum: 2009.02.26., 08:56:05 »

Kedves 100/2!

Ahogy a jégtáncban ugranak a jégen, az se néz ki bonyolultnak a tv-ben nézve, de azért nekem még valamennyit gyakorolni kellene, hogy sikerüljön. Ha mással nem kellene foglalkoznom, néhány ezer év alatt összehoznám.

Jegyzeteltél amikor az ismerős brillírozott, vagy van valamilyen kezelési útmutatód a dekóderhez?
Az jó volna kiindulási alapnak.
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #10595 Dátum: 2009.02.26., 08:16:25 »

Kedves 100/2!

Rátenyereltél a tv távirányítóra?
                    Tegnap meghozták és beüzemelték a konvertereket a digitális vételhez.Ahogy elmondta a szerelő,aki ráadásul nagyon jó ismerő,söt majdnem szőlőszomszéd,nagyon egyszerűnek tünt,de belegabalyodtam mint cicus a házicérnába.

                    siros_2 shock
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #10594 Dátum: 2009.02.26., 07:46:41 »

Kedves 100/2!

Rátenyereltél a tv távirányítóra?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5064 5065 [5066] 5067 5068 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!