Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.22., 03:03:44
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 539 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 1974 1975 [1976] 1977 1978 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7146524 alkalommal)
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #72414 Dátum: 2012.10.19., 10:53:18 »

Ezt a templomot, aminek a nagy tornya látszik ( vigyor tudom, kupolája) nem ismerem....  és még annyi mindent nem ismerek Pesten....
Ez a kupola egy iskola a Fehérvári út és Körtér sarkánál szemben a postával. Ez volt a Kolos Richárd szakközép suli. Fiam ide járt közép iskolába. A kupolát nem rég újították fel. Eredetileg kisebb zenekarok zenéltek ott. Ma viszont csak meg van világítva esténként.Kissé távolabb a Villányi úti két tornyú templom Mellette MSZPártház. Iszonyatosan ronda kívül belül. Az eredeti tulajdonos nem költ rá az állam a másik fele.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
csuhas
Vendég
« Válasz #72413 Dátum: 2012.10.19., 10:39:19 »

A felsorolt problémák mellett azért agyon sok egyéb munkám volt, amiket sikerrel végeztem el!
Ezek csak amolyan „közjátékok” voltak!  vigyor

A munkahelyen az ilyen dumák után tételes felsorolást szoktam kérni.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #72412 Dátum: 2012.10.19., 09:51:22 »

A saját dolgaid sem mentek, ha az enyémekkel foglalatoskodsz, akkor azokat vágod tönkre.

A felsorolt problémák mellett azért agyon sok egyéb munkám volt, amiket sikerrel végeztem el!
Ezek csak amolyan „közjátékok” voltak!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #72411 Dátum: 2012.10.19., 09:47:05 »

He?

A saját dolgaid sem mentek, ha az enyémekkel foglalatoskodsz, akkor azokat vágod tönkre.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #72410 Dátum: 2012.10.19., 09:41:47 »

A túlzott ellenőrzésből nem kérnék, de a szakértelmet igenis hiányolom ott ahol ma nincs meg.

Nem politikailag, hanem nyelvhelyességi és érthetőségi szempontokból kellett rá nagyon figyelni!
Veszprém viszonylag kis város, ezért sok ismerőse van benne az embernek. Ha hülyeséget beszéltem volna, kiröhögnek! Ha félre érthető lett volna, frocliztak volna vele!
Önvédelem volt, és annak idején a helyes beszéd, a magyar nyelv ápolása önmagunk előtt is fontos volt, és a főszerkesztők is őrködtek fölötte!
Bizony volt olyan kollégám, akit azért kértek fel a távozásra, mert egy órás riportjából nem lehetett 3 perces anyagot összerakni, annyira magyartalan és zavaros volt, esetleg tetten érhető volt benne a manipulatív szándék.
Annak idején engem arra tanítottak, hogy a híreknek tényszerűeknek és vélemény mentesnek kell lennie, a riportoknak pedig a riporter részéről elfogulatlannak!
Szóval éppen azt akartam jelezni, hogy abban az időben azon szinten, ahol én voltam, többet adtak a tisztességre, mint manapság!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #72409 Dátum: 2012.10.19., 09:34:02 »

Most milyen jól jártam, hogy nem kértem tőled semmilyen szívességet!  táncika


He?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #72408 Dátum: 2012.10.19., 09:33:07 »

Szűkebb háztájim. Derült égbolt

Ezt a templomot, aminek a nagy tornya látszik ( vigyor tudom, kupolája) nem ismerem....  és még annyi mindent nem ismerek Pesten....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #72407 Dátum: 2012.10.19., 09:31:34 »

Péntek, október 19.
 Derült, napos, csapadékmentes idő lesz, a pára-, illetve ködfoltok délelőtt megszűnnek. A déli, délkeleti szél a Dunántúlon megélénkül, másutt mérsékelt marad a légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérséklet 18, 24 fok között valószínű. Késő este szeszélyes területi eloszlásban 7, 15 fok várható.

Szombat, október 20.
 Többnyire napos idő várható, csapadék nem lesz. A keleti, délkeleti szél gyenge vagy mérsékelt marad. Elsősorban a hajnali, reggeli órákban foltokban ködre is számítani kell. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 5, 10, a legmagasabb nappali hőmérséklet 18, 24 fok között alakul.

Vasárnap, október 21.
 Általában gyengén felhős, napos idő valószínű, csapadék nem várható. A keleti, délkeleti szél a Dunántúlon megélénkül. Főként a hajnali, reggeli órákban foltokban ködre is számítani kell. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 4, 9, a legmagasabb nappali hőmérséklet 16, 22 fok között alakul.

Hétfő, október 22.
 A ködfoltok feloszlása után túlnyomóan napos idő lesz, csapadék nem várható. Többnyire gyenge vagy mérsékelt marad a változó irányú szél. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 3, 9, a legmagasabb nappali hőmérséklet 15, 20 fok között alakul.

Kedd, október 23.
 A ködfoltok feloszlását követően többnyire napos idő valószínű. Csapadék nem várható. Gyenge vagy mérsékelt marad az északi, északkeleti szél. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 3, 9, a legmagasabb nappali hőmérséklet 14, 20 fok között alakul.

Szerda, október 24.
 A ködfoltok feloszlása után változóan felhős lesz az ég, több-kevesebb napsütéssel. Csapadék nem várható. Keleten időnként megélénkül az északkeleti szél. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 2, 8, a legmagasabb nappali hőmérséklet 12 és 18 fok között alakul.

 Csütörtök, október 25.
 Időnként megnövekszik a felhőzet, csapadék nem valószínű. Keleten megélénkül az északkeleti szél. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 1, 7, a legmagasabb nappali hőmérséklet 11, 17 fok között alakul. Péntek, október 19. Nagyrészt napos időre lehet számítani. Csapadék nem valószínű. A déli szél időnként megélénkül, az 5-15 km/h-s átlagszél mellett 25-40 km/h-s maximális széllökésre lehet számítani. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 9 fok körül, a legmagasabb nappali hőmérséklet 22 fok körül alakul.


Egy hétig nem leszel?  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #72406 Dátum: 2012.10.19., 09:31:02 »

Nem hiába péntek 13. Pedig már 18.-a volt

Bár ez szerintem senkit nem vigasztal, de gyakorlatilag az egész évem hasonlóan telik.
Szerencsére már október második fele van...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #72405 Dátum: 2012.10.19., 09:29:52 »


        Jó reggelt!

     Magányos vagyok!  Csak egy zsemlecipó és némi szalámi a társam! _juhhh

Ez csak azért lehetett, mert fél 6-tól az iratainkat rendezgettem, mert már minden volt mindenhol... semmit nem találtam!
Nem hiszem, hogy ezek után bármit is elsőre meg fogok találni, de legalább egyelőre logikai rendszer van a papírok között...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #72404 Dátum: 2012.10.19., 09:13:40 »

Hogy vidáman induljon a napotok:

- Szevasz Józsikám! De régen láttalak! Mi van veled?
- Szevasz Béla! Megnősültem, kiköltöztünk tanyára.
- Gyerekek vannak?
- Igen, kettő.
- És állatok?
- Nem, nagyon kulturáltak...

(FB)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #72403 Dátum: 2012.10.19., 08:44:50 »

Tegnap megjelent a legfrissebb Ubuntu kiadás. Az otthoni gépemen fent van az öt évig támogatott áprilisi verzió, jól is működik, de naná hogy nem bírtam ki és feltettem mellé az újat, annak ellenére, hogy tudom ez egy köztes kiadás, és nem lesz csak két évig támogatva, de az újdonságokat csak meg kell nézni, ki kell próbálni.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #72402 Dátum: 2012.10.19., 08:40:54 »

Annak idején, még a '80-as években a Veszprém Városi tv-ben voltam hírolvasó és riporter is. A riportokat nagyon gondosan kellett megszerkeszteni, és annak idején a híreket is fél órával a kezdés előtt megkaptuk papíron, hogy legyen időnk alaposan átolvasni és értelmezni. Ha valami nem volt világos, akkor a főszerkesztőtől lehetett kérdezni.
De ez nem csupán még a múlt században, de még az „átkos kommunista” rendszerben volt...

A túlzott ellenőrzésből nem kérnék, de a szakértelmet igenis hiányolom ott ahol ma nincs meg.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #72401 Dátum: 2012.10.19., 08:39:33 »

Jó reggelt itt vagyok,csak kiszolgálom az asszonyt.

Rendes férj vagy, tovább fog otthon emelkedni az ázsiód.  Nagytaps2
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #72400 Dátum: 2012.10.19., 08:38:45 »

Kedden Pesten voltam, üzleti ügyben.
Szerződést kellett aláírnom, pecsételnem.   - Naná, hogy a bélyegző itthon maradt

Tegnap lenyírtam a füvet a ház előtt és az udvarban.    - A munka felénél leégett a fűnyíró motorja (még jó, hogy a szegélynyíróval be tudtam fejezni)

Ma számlákat nyomtattam.  - Rosszul írtam a vevő címét, stornózni kellett a számlát

Annak azért örülök, hogy holnap már péntek...

Most milyen jól jártam, hogy nem kértem tőled semmilyen szívességet!  táncika
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #72399 Dátum: 2012.10.19., 08:37:30 »

Királynőt megölni...

Ugye ismeritek?

Tényleg! Jő hogy eszedbe jutott!
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #72398 Dátum: 2012.10.19., 08:36:46 »

Péntek, október 19.
 Derült, napos, csapadékmentes idő lesz, a pára-, illetve ködfoltok délelőtt megszűnnek. A déli, délkeleti szél a Dunántúlon megélénkül, másutt mérsékelt marad a légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérséklet 18, 24 fok között valószínű. Késő este szeszélyes területi eloszlásban 7, 15 fok várható.
...

Szabadságra mész, ezért előre dolgoztál?
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #72397 Dátum: 2012.10.19., 07:59:50 »

Péntek, október 19.
 Derült, napos, csapadékmentes idő lesz, a pára-, illetve ködfoltok délelőtt megszűnnek. A déli, délkeleti szél a Dunántúlon megélénkül, másutt mérsékelt marad a légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérséklet 18, 24 fok között valószínű. Késő este szeszélyes területi eloszlásban 7, 15 fok várható.

Szombat, október 20.
 Többnyire napos idő várható, csapadék nem lesz. A keleti, délkeleti szél gyenge vagy mérsékelt marad. Elsősorban a hajnali, reggeli órákban foltokban ködre is számítani kell. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 5, 10, a legmagasabb nappali hőmérséklet 18, 24 fok között alakul.

Vasárnap, október 21.
 Általában gyengén felhős, napos idő valószínű, csapadék nem várható. A keleti, délkeleti szél a Dunántúlon megélénkül. Főként a hajnali, reggeli órákban foltokban ködre is számítani kell. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 4, 9, a legmagasabb nappali hőmérséklet 16, 22 fok között alakul.

Hétfő, október 22.
 A ködfoltok feloszlása után túlnyomóan napos idő lesz, csapadék nem várható. Többnyire gyenge vagy mérsékelt marad a változó irányú szél. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 3, 9, a legmagasabb nappali hőmérséklet 15, 20 fok között alakul.

Kedd, október 23.
 A ködfoltok feloszlását követően többnyire napos idő valószínű. Csapadék nem várható. Gyenge vagy mérsékelt marad az északi, északkeleti szél. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 3, 9, a legmagasabb nappali hőmérséklet 14, 20 fok között alakul.

Szerda, október 24.
 A ködfoltok feloszlása után változóan felhős lesz az ég, több-kevesebb napsütéssel. Csapadék nem várható. Keleten időnként megélénkül az északkeleti szél. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 2, 8, a legmagasabb nappali hőmérséklet 12 és 18 fok között alakul.

 Csütörtök, október 25.
 Időnként megnövekszik a felhőzet, csapadék nem valószínű. Keleten megélénkül az északkeleti szél. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 1, 7, a legmagasabb nappali hőmérséklet 11, 17 fok között alakul. Péntek, október 19. Nagyrészt napos időre lehet számítani. Csapadék nem valószínű. A déli szél időnként megélénkül, az 5-15 km/h-s átlagszél mellett 25-40 km/h-s maximális széllökésre lehet számítani. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 9 fok körül, a legmagasabb nappali hőmérséklet 22 fok körül alakul.

Nagytaps2 Nagytaps2

És milyen idő várható 28.-án vasárnap?
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #72396 Dátum: 2012.10.19., 07:55:30 »

Szűkebb háztájim. Derült égbolt
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #72395 Dátum: 2012.10.19., 07:52:56 »

Péntek, október 19.
 Derült, napos, csapadékmentes idő lesz, a pára-, illetve ködfoltok délelőtt megszűnnek. A déli, délkeleti szél a Dunántúlon megélénkül, másutt mérsékelt marad a légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérséklet 18, 24 fok között valószínű. Késő este szeszélyes területi eloszlásban 7, 15 fok várható.

Szombat, október 20.
 Többnyire napos idő várható, csapadék nem lesz. A keleti, délkeleti szél gyenge vagy mérsékelt marad. Elsősorban a hajnali, reggeli órákban foltokban ködre is számítani kell. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 5, 10, a legmagasabb nappali hőmérséklet 18, 24 fok között alakul.

Vasárnap, október 21.
 Általában gyengén felhős, napos idő valószínű, csapadék nem várható. A keleti, délkeleti szél a Dunántúlon megélénkül. Főként a hajnali, reggeli órákban foltokban ködre is számítani kell. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 4, 9, a legmagasabb nappali hőmérséklet 16, 22 fok között alakul.

Hétfő, október 22.
 A ködfoltok feloszlása után túlnyomóan napos idő lesz, csapadék nem várható. Többnyire gyenge vagy mérsékelt marad a változó irányú szél. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 3, 9, a legmagasabb nappali hőmérséklet 15, 20 fok között alakul.

Kedd, október 23.
 A ködfoltok feloszlását követően többnyire napos idő valószínű. Csapadék nem várható. Gyenge vagy mérsékelt marad az északi, északkeleti szél. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 3, 9, a legmagasabb nappali hőmérséklet 14, 20 fok között alakul.

Szerda, október 24.
 A ködfoltok feloszlása után változóan felhős lesz az ég, több-kevesebb napsütéssel. Csapadék nem várható. Keleten időnként megélénkül az északkeleti szél. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 2, 8, a legmagasabb nappali hőmérséklet 12 és 18 fok között alakul.

 Csütörtök, október 25.
 Időnként megnövekszik a felhőzet, csapadék nem valószínű. Keleten megélénkül az északkeleti szél. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 1, 7, a legmagasabb nappali hőmérséklet 11, 17 fok között alakul. Péntek, október 19. Nagyrészt napos időre lehet számítani. Csapadék nem valószínű. A déli szél időnként megélénkül, az 5-15 km/h-s átlagszél mellett 25-40 km/h-s maximális széllökésre lehet számítani. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 9 fok körül, a legmagasabb nappali hőmérséklet 22 fok körül alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Oldalak: 1 ... 1974 1975 [1976] 1977 1978 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!