Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 20:01:37
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 125 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128528 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105589 Dátum: 2016.12.15., 15:51:29 »

Viszont nézem a jó oldalát a dolgoknak: Hozattam még egy raklapnyi nyár széldeszkát. Milyen jó lesz az, ha összevágtam és kiszáradt!

Szép napot!

Ma elkezdtem felfűrészelni ezt a szépséges adagot....  vigyor

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105588 Dátum: 2016.12.15., 08:33:28 »

Az esti órákban még általában erősen felhős vagy borult lesz az ég és elszórtan még kialakulhat hószállingózás, nyugatabbra gyenge ónos eső, a hajnali órákban viszont inkább már csak a Tiszántúlon és északkeleten várható további hószállingózás, gyenge havazás. Másutt valamelyest csökken a felhőzet mennyisége is. Néhol erősen párássá válhat a levegő, itt-ott ködfoltok is kialakulhatnak nagyobb eséllyel a Dél-Dunántúlon. Az északi, északnyugati szél a Dunántúl északi felében még néhol élénk maradhat, másutt gyenge légmozgásra számíthatunk. -1 és -6 fok közé hűl le a levegő reggelre.
Csütörtökön napközben a Dunántúlon és a középső tájakon változóan felhős, többé-kevésbé napos idő valószínű csapadék nélkül. Ezzel szemben a keleti megyékben erősen felhős vagy borult idő lesz és főként Hajdú-Bihar, illetve Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében további hószállingózás vagy gyenge havazás is lehet. Az északi, északnyugati szél főként a Nyugat-Dunántúlon élénkül meg. 0 és +4 fok közötti csúcsértékeket várhatunk, nyugaton lesz az enyhébb idő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105587 Dátum: 2016.12.14., 17:29:21 »

Megmaradt tervnek...


Szombaton ilyen csodás látvány volt az égbolton. A kép a házunk előtti hársfa bevonásával készült!

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105586 Dátum: 2016.12.14., 17:24:43 »

Az éjszakai órákban északnyugat felől egyre többfelé megnövekszik a felhőzet, eleinte csak magasszintű fátyolfelhők, majd hajnaltól egyre vastagabb felhőzet érkezik fölénk. Kisebb csapadék az ország északi, északnyugati részein lehetséges, hószállingózás, gyenge havazás formájában, illetve a Kisalföldön és az Alpokalján havas eső, eső várható, de a korai órákban ónos eső sem zárható ki. A délies szél gyenge marad. A hőmérséklet minimuma jellemzően -2 és -9 fok között alakul majd, de reggelre a felhős területeken valamelyest enyhül az idő.
Országszerte erősen megnövekszik a felhőzet, túlnyomóan borús időre van kilátás, csak kevés helyen szakadozik fel kissé a felhőtakaró. A Dunántúl középső és nyugati részein elsősorban eső, havas eső, az ország középső és keleti tájain jellemzően hószállingózás, kisebb havazás formájában várható gyenge csapadékhullás. A délnyugati szél gyenge marad, esetleg északkeleten kísérheti egy-egy mérsékelt lökés. A hőmérséklet a keleti, északkeleti tájakon jellemzően fagypont alatt marad, -1, -3 fok körüli értékekre számíthatunk, míg a Dunántúlon 0, +3 fok várható.

Reggel és délelőtt, amikor csak beültem a kocsiba és elindítottam, mindannyiszor visongott.... ez azt jelenti, hogy 0 fok alatt volt a hőmérséklet. Aztán dél felé szépen elkezdett szállingózni a hó. Mire a faüzemtől és a postáról hazaértem éppen ott volt a kocsi is a fámmal. Igaz, túlszaladt a kapun, de a tükörben meglátta a kocsit  amit a fatelepen is látott, a kapu elé kanyarodni, így azonnal fékezett és tolatott is vissza!!  vigyor

Aztán gyorsan letakartam ezt a fát is nejlonnal.

Mondtam az asszonynak, hogy egyelőre nem rendelek több fát, mert elfogyott a fóliám....  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105585 Dátum: 2016.12.14., 17:21:11 »

Megmaradt tervnek...


Viszont nézem a jó oldalát a dolgoknak: Hozattam még egy raklapnyi nyár széldeszkát. Milyen jó lesz az, ha összevágtam és kiszáradt!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105584 Dátum: 2016.12.14., 17:19:28 »

Holnapra, ha nem esik, favágást terveztem.

Megmaradt tervnek...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105583 Dátum: 2016.12.14., 17:17:38 »


Jó napot!

Azóta sem tudom, hogy sikerült-e a szeri lányoknak kiválasztani a megfelelő szagú rozsdamentes fakoporsót...  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105582 Dátum: 2016.12.14., 08:59:41 »

Az éjszakai órákban északnyugat felől egyre többfelé megnövekszik a felhőzet, eleinte csak magasszintű fátyolfelhők, majd hajnaltól egyre vastagabb felhőzet érkezik fölénk. Kisebb csapadék az ország északi, északnyugati részein lehetséges, hószállingózás, gyenge havazás formájában, illetve a Kisalföldön és az Alpokalján havas eső, eső várható, de a korai órákban ónos eső sem zárható ki. A délies szél gyenge marad. A hőmérséklet minimuma jellemzően -2 és -9 fok között alakul majd, de reggelre a felhős területeken valamelyest enyhül az idő.
Országszerte erősen megnövekszik a felhőzet, túlnyomóan borús időre van kilátás, csak kevés helyen szakadozik fel kissé a felhőtakaró. A Dunántúl középső és nyugati részein elsősorban eső, havas eső, az ország középső és keleti tájain jellemzően hószállingózás, kisebb havazás formájában várható gyenge csapadékhullás. A délnyugati szél gyenge marad, esetleg északkeleten kísérheti egy-egy mérsékelt lökés. A hőmérséklet a keleti, északkeleti tájakon jellemzően fagypont alatt marad, -1, -3 fok körüli értékekre számíthatunk, míg a Dunántúlon 0, +3 fok várható.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105581 Dátum: 2016.12.14., 07:02:23 »


A 2. évfolyam 89. számában 1991. VII. 17-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105580 Dátum: 2016.12.13., 21:16:11 »

Holnapra, ha nem esik, favágást terveztem.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105579 Dátum: 2016.12.13., 21:15:14 »

Tegnap megírtam cikkecskémet a harmadik gyertya meggyújtásának ceremóniájáról, holnapra viszont a novemberi városfejlesztési stratégiai fórumról kellene egy cikket összekaparnom. Egészen pontosan kettőt, mert a városi újságba is kértek egyet...  H���t
Alakul ez!  táncika  vigyor

http://alterirsa.hu/harmadik-gyertya/
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105578 Dátum: 2016.12.13., 21:12:58 »

Keddre virradó éjszaka kezdetben mindenütt csökken a felhőzet, csupán nyugaton maradhat kissé felhősebb az ég. Reggelre viszont észak felől vékony fátyolfelhőzet éri el az országot. Csapadék nem várható, és ködfoltok kialakulására is kicsi az esély. Az északira forduló szél az éjszaka első felében még gyakran megélénkül, reggelre viszont sokat veszít az erejéből, inkább csak a Tiszántúlon lehet még mérsékelt erősségű. Mélyre zuhan a hőmérséklet, többnyire -3 és -8 fok közé hűl a levegő, de a szélvédett, mélyebben fekvő tájakon -10 fok körüli értékeket is mérhetünk.
Napközben a gyengén vagy közepesen fátyolfelhős égbolt mellett az ország túlnyomó részén több órás napsütésre készülhetünk. Nyugaton azonban alacsonyabb szintű, gomolyos felhőzet is lehet az égen, így ott kissé kevesebb napsütés valószínű. Csapadék nem lesz. A szél mindenütt legyengül, és egyre több helyen déliesre fordul. A legmagasabb hőmérséklet mindössze -2 és +3 fok között alakul, keleten várhatóak az alacsonyabb maximum-értékek.

Ma reggel is nagyon hideg volt, a szomszéd néni hőmérője szerint -9 oC, bár nálam csak -7-et mutatott a hőmérő. Ez persze lehet attól, hogy a mi mércénk nem kifelé, hanem befelé van fordítva. Már gondolkodtam rajta, hogy valahova a kerítésre kellene tennem, de letettem róla, hiszen akkor reggel korán ki kellene bandukolnom hozzá....  shock

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105577 Dátum: 2016.12.13., 21:10:11 »

A mai csodás napsütésben bepakoltam Marika nénit a kocsiba és elmentünk a pesti lakásba, kicsit szétnézni. Ezen kívül Marika néni kiválogatta, mire van, lenne még szüksége a lakásból. Amire ő nem tart igényt, azt vagy eladjuk, vagy elajándékozzuk.
Most egy csomagtartónyi cuccot bepakoltunk, elhoztunk. Jobbára edények, poharak, konyhai eszközök, lexikonok....
Szombaton lesz még egy futamom, mert akkor jön egy ember, aki az energetikai tanúsítványhoz végzi el a szükséges munkálatokat. Addigra is van összekészítve némi cumó. A nagyobb darabokat majd költöztető céggel elhozatjuk.
Fél három volt, amikor elindultunk haza, de menet közben benéztünk a maglódi madarasban levő kínai étterembe és megebédeltünk. Én némi vásárlást is végeztem, hiszen kenyérre mindig szükség van. Persze a paradicsom nem jutott eszembe, pedig tegnap este vettem észre, hogy elfogyott...  robban
Aztán indultunk csak haza.
Majdnem öt óra volt, mire megérkeztünk.

Ott létünkkor csengetett éppen a postás és hozta a szép levelet, valamint az utalványt. Marika néni meghatódott, hogy gondolt rá a Miniszterelnök és írt neki egy levelet....  shock
Az utalványokat átadta nekünk, mondván, hogy úgyis mi járunk a boltba.... Mi pedig úgy döntöttünk, hogy valami nagyon extra dolgokat fogunk neki vásárolni ezen a pénzen! Ezt Ő kapta, külön juttatásként, hát rá fogjuk költeni!
Igaz, ki kellett javítanom, mert azt mondta, hogy ezt Orbán Viktortól kapta......  shock  Kénytelen voltam elmondani neki, hogy ezt tőlünk kapta, csak Orbán adta át neki, hiszen drága jó miniszterelnökünk nem a sajátjából adta, így nem ő adta.... kicsit elakadt Marikánk, aztán végig gondolta és igazat hagyott nekem...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105576 Dátum: 2016.12.13., 21:05:19 »

Keddre virradó éjszaka kezdetben mindenütt csökken a felhőzet, csupán nyugaton maradhat kissé felhősebb az ég. Reggelre viszont észak felől vékony fátyolfelhőzet éri el az országot. Csapadék nem várható, és ködfoltok kialakulására is kicsi az esély. Az északira forduló szél az éjszaka első felében még gyakran megélénkül, reggelre viszont sokat veszít az erejéből, inkább csak a Tiszántúlon lehet még mérsékelt erősségű. Mélyre zuhan a hőmérséklet, többnyire -3 és -8 fok közé hűl a levegő, de a szélvédett, mélyebben fekvő tájakon -10 fok körüli értékeket is mérhetünk.
Napközben a gyengén vagy közepesen fátyolfelhős égbolt mellett az ország túlnyomó részén több órás napsütésre készülhetünk. Nyugaton azonban alacsonyabb szintű, gomolyos felhőzet is lehet az égen, így ott kissé kevesebb napsütés valószínű. Csapadék nem lesz. A szél mindenütt legyengül, és egyre több helyen déliesre fordul. A legmagasabb hőmérséklet mindössze -2 és +3 fok között alakul, keleten várhatóak az alacsonyabb maximum-értékek.

A mai csodás napsütésben bepakoltam Marika nénit a kocsiba és elmentünk a pesti lakásba, kicsit szétnézni. Ezen kívül Marika néni kiválogatta, mire van, lenne még szüksége a lakásból. Amire ő nem tart igényt, azt vagy eladjuk, vagy elajándékozzuk.
Most egy csomagtartónyi cuccot bepakoltunk, elhoztunk. Jobbára edények, poharak, konyhai eszközök, lexikonok....
Szombaton lesz még egy futamom, mert akkor jön egy ember, aki az energetikai tanúsítványhoz végzi el a szükséges munkálatokat. Addigra is van összekészítve némi cumó. A nagyobb darabokat majd költöztető céggel elhozatjuk.
Fél három volt, amikor elindultunk haza, de menet közben benéztünk a maglódi madarasban levő kínai étterembe és megebédeltünk. Én némi vásárlást is végeztem, hiszen kenyérre mindig szükség van. Persze a paradicsom nem jutott eszembe, pedig tegnap este vettem észre, hogy elfogyott...  robban
Aztán indultunk csak haza.
Majdnem öt óra volt, mire megérkeztünk.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105575 Dátum: 2016.12.13., 20:55:10 »

Szegény Kormos kutyus most éppen azt hiszi, hogy vemhes. Ezért aztán kialakult nála az álterhesség, amivel persze mindannyiunkat az őrületbe kergetett.... Ugyanis mi is elhittük, hogy lesznek kiskutyák, mert elindult a tej kiválasztás. Már második éjszaka furcsán nyugtalan volt, nem is nagyon tudtunk aludni. Ma aztán elvittem a dokihoz, ahol rövid vizsgálás és némi ultrahang segítségével kiderült, hogy csak álterhességről van szó. Kaptunk gyógyszert, cserébe adtunk pénzt.... De lényeg, hogy a nem lesznek kutyababák és Kormosnak sincs komoly baja!  táncika
Viszont lehet, hogy szerencsés lenne az ivartalanítás. Kormos sajnos túlsúlyos, holott nem eszik sokat, csak neki ennyi is elég ahhoz, hogy 9,70 kg legyen.  shock Ellene szól, hogy a kutya már 7 éves, mellette, hogy akkor a köldök sérvét is megműtené a doktor. El kell határozzuk magunkat!

Jó estét!

Ma kora délelőtt Bundás kutyussal voltam a dokinál. Semmi extra, csak neki voltak gondok a szemével, ezért így az ünnepek előtt megnézettük. Kaptunk szemcseppet, és tanácsokat Bátor kutya epilepsziás rohamainak megelőzésére is.
Kormos is szóba került, meg a köldök sérve. Abban maradtunk, hogy januárban megműttetjük, mert ha elzáródik, komoly baj lehet belőle.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105574 Dátum: 2016.12.13., 08:16:29 »

Keddre virradó éjszaka kezdetben mindenütt csökken a felhőzet, csupán nyugaton maradhat kissé felhősebb az ég. Reggelre viszont észak felől vékony fátyolfelhőzet éri el az országot. Csapadék nem várható, és ködfoltok kialakulására is kicsi az esély. Az északira forduló szél az éjszaka első felében még gyakran megélénkül, reggelre viszont sokat veszít az erejéből, inkább csak a Tiszántúlon lehet még mérsékelt erősségű. Mélyre zuhan a hőmérséklet, többnyire -3 és -8 fok közé hűl a levegő, de a szélvédett, mélyebben fekvő tájakon -10 fok körüli értékeket is mérhetünk.
Napközben a gyengén vagy közepesen fátyolfelhős égbolt mellett az ország túlnyomó részén több órás napsütésre készülhetünk. Nyugaton azonban alacsonyabb szintű, gomolyos felhőzet is lehet az égen, így ott kissé kevesebb napsütés valószínű. Csapadék nem lesz. A szél mindenütt legyengül, és egyre több helyen déliesre fordul. A legmagasabb hőmérséklet mindössze -2 és +3 fok között alakul, keleten várhatóak az alacsonyabb maximum-értékek.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105573 Dátum: 2016.12.12., 16:12:45 »

Hétfőre virradó éjszaka változóan, többször erősen felhős lesz az ég. Számottevő csapadék nem valószínű, de helyenként kialakulhat kisebb eső, záporeső, északkeleten havas eső, hózápor. A nyugati, északnyugati szél többfelé megélénkül, a Dunántúl északi felén helyenként meg is erősödik. Enyhe lesz az éjszaka, a hőmérséklet általában -1 és +4 fok közé csökken, de a szeles tájakon ennél pár fokkal enyhébb, a szélcsendes helyeken hűvösebb is lehet.
Délelőtt jobbára erősen felhős lesz az ég, csak kevés napsütés valószínű. Ugyanakkor délután északnyugat felől gyors ütemben csökken a felhőzet, és egyre többfelé kisüt a Nap. Elszórtan valószínű kisebb eső, záporeső, az idő előrehaladtával hózáporok is előfordulhatnak. A jellemzően élénk nyugati, északnyugati szél a középső és északnyugati területeken többször megerősödik, gyenge légmozgásra északkeleten és délnyugaton lehet számítani. A hőmérséklet csúcsértéke 3 és 9 fok között alakul.

Szegény Kormos kutyus most éppen azt hiszi, hogy vemhes. Ezért aztán kialakult nála az álterhesség, amivel persze mindannyiunkat az őrületbe kergetett.... Ugyanis mi is elhittük, hogy lesznek kiskutyák, mert elindult a tej kiválasztás. Már második éjszaka furcsán nyugtalan volt, nem is nagyon tudtunk aludni. Ma aztán elvittem a dokihoz, ahol rövid vizsgálás és némi ultrahang segítségével kiderült, hogy csak álterhességről van szó. Kaptunk gyógyszert, cserébe adtunk pénzt.... De lényeg, hogy a nem lesznek kutyababák és Kormosnak sincs komoly baja!  táncika
Viszont lehet, hogy szerencsés lenne az ivartalanítás. Kormos sajnos túlsúlyos, holott nem eszik sokat, csak neki ennyi is elég ahhoz, hogy 9,70 kg legyen.  shock Ellene szól, hogy a kutya már 7 éves, mellette, hogy akkor a köldök sérvét is megműtené a doktor. El kell határozzuk magunkat!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105572 Dátum: 2016.12.12., 16:05:07 »

OMBKE Meghívó!


Biztosan nagyon érdekes lehet!
Kérünk majd beszámolót az eseményről, ha eljutsz!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105571 Dátum: 2016.12.12., 15:53:22 »

        Nosztalgiáztam!!

        Érdekes! Lehet még látni a bemutatottakból!

        Jó szerencsét!

     
      https://www.youtube.com/watch?v=2pPfZFj230s



Hűűűűűű.... egy éves voltam, amikor a film készült!
Nagyon érdekes így visszanézni az akkori életet!
És sehol egy tablet, egy mobil telefon....  H���t  (  hahota  hahota  hahota )
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105570 Dátum: 2016.12.12., 15:51:31 »

Vasárnapra virradó éjszaka északkeleten várhatóan még mindig kitart majd a felhőzet, illetve délnyugaton ismét több helyen kialakulhat zúzmarás köd. Másutt azonban gyengén vagy közepesen felhős időre ébredünk. Csapadék az éjszaka és reggel legfeljebb ködszitálás, ónos szitálás formájában fordulhat elő. A hajnali órákra -4, +2 fokig hűl a levegő. Jellemző módon a mélyebben fekvő területeken lesz a hidegebb, és a középhegységek magasabb régióiban a valamivel enyhébb idő.
Északnyugat felől megnövekszik, majd a késő délutáni óráktól ismét csökken a felhőzet. A reggeli, délelőtti ködök kora délutánra nagyrészt feloszlanak. Számottevő csapadék sehol sem várható. Észak felől mind nagyobb területen megélénkül, az esti órákban Észak-Dunántúlon és a főváros környékén meg is erősödik az északnyugati, nyugati szél. Ezzel szemben északkeleten, de főleg délnyugaton lényegesen gyengébb marad a légmozgás. A legmagasabb hőmérséklet általában 5 és 10 fok között alakul, északkeleten azonban ennél pár fokkal hidegebb lesz.

Szép napot!

Tegnap itt volt anyukám, mert igencsak sok megbeszélni valónk akadt. Részben azért, mert közeleg a Karácsony, részben pedig azért zajlik az élet nála is...  H���t

Este aztán már csak a rohanás maradt.

Ez persze jellemező lesz az elkövetkező időszakra több okból is. Részint azért, mert jönnek az ünnepek, részint mert folyik a kiköltözés a pesti lakásból, részint pedig azért, mert az Advent városunkban is zajos időszak, és lassan elvárás, hogy ott legyek és tudósítsak az eseményekről.
Ez utóbbi nagyon jól esik, bár komoly futkosást eredményez. Már csak az kellene, hogy reklámozók is jelentkezzenek... hiszen valahol én ezt az alterirsa.hu honlapot azért hoztam létre, hogy bevételem legyen belőle!  shock  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!