Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.16., 15:34:07
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 137 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7132369 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106173 Dátum: 2017.03.14., 21:22:33 »

Jó estét!

Ugye mondanom sem kell, hogy nem egészen úgy alakult a napom, ahogyan azt terveztem!
Mindenek előtt felhívott anyám házából a számvizsgáló bizottság elnöke és azon kapacitált, hogy legyek számvizsgáló bizottsági tag. Ezen kívül sokat beszélgettünk a társasház jelenéről és várható közeli jövőjéről. Aztán anyukámmal is beszélgettem és csak ezek után tudtam kimenni az ólba.
Persze nem sokára csörgött a telefon, hogy mésfél órán belül hozzák a megrendelt gyerekszoba bútort!  shock
A megrendelés visszaigazolásakor a KIKA jelezte, hogy 5 munkanapon belül kiszállítják a cuccot. Megnéztem a szállítók honlapját, csodás szövegek arról, hogy amikor náluk van a megrendelt áru, kapok egy SMS-t, abban egy kódot és egy jelszót, azzal tudom nyomon követni a megrendelés aktuális helyzetét. Ehhez képest most szóltak, hogy másfél óra... még jó, hogy volt otthon annyi pénz, amivel ki tudtam fizetni!  robban
Azt megtanultam, hogy a KIKA-ból nem rendelek többet, mert a szállítója nagyon ratyi!

Na persze a gyerekért is rohanva értem oda! Viszont már nagyon a körmömre égett a Bömbi mosatása, így gyorsan elugrottunk a mosóba, ahol nagyjából (de tényleg csak úgy) megcsutakoltam a gépet. Jobb lett mint volt, de tényleg csak ennyi!  szégyenlem

Délután folytattam a kitrágyázást, és sikerült egy oldalnál megcsinálnom a beton szegélyt is!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106172 Dátum: 2017.03.14., 21:17:57 »

Remélem holnap sem lesz rossz az idő, mert a baromfiól aljának betonozását terveztem elkezdeni, párhuzamban a télen összegyűlt mindenféle és a mostani metszés cuccainak elégetésével.
Sajnos egyelőre égetnem kell. Jobban szeretném, ha le tudnám aprítani, de egyelőre arra még nem futja. Most egy asztalos körfűrészre gyűjtök. Megkértem a családot, hogy húsvéti ajándéknak megvenném, szálljanak bele ők is egy kicsit....  red_fa termék kapok egy SMS-t, abban egy kódot ce
Talán jövőre már sikerül összegyűjtenem az aprítóra valót is.

Jó estét!

Ugye mondanom sem kell, hogy nem egészen úgy alakult a napom, ahogyan azt terveztem!
Mindenek előtt felhívott anyám házából a számvizsgáló bizottság elnöke és azon kapacitált, hogy legyek számvizsgáló bizottsági tag. Ezen kívül sokat beszélgettünk a társasház jelenéről és várható közeli jövőjéről. Aztán anyukámmal is beszélgettem és csak ezek után tudtam kimenni az ólba.
Persze nem sokára csörgött a telefon, hogy mésfél órán belül hozzák a megrendelt gyerekszoba bútort!  shock
A megrendelés visszaigazolásakor a KIKA jelezte, hogy 5 munkanapon belül kiszállítják a cuccot. Megnéztem a szállítók honlapját, csodás szövegek arról, hogy amikor náluk van a megrendelt áru, kapok egy SMS-t, abban egy kódot és egy jelszót, azzal tudom nyomon követni a megrendelés aktuális helyzetét. Ehhez képest most szóltak, hogy másfél óra... még jó, hogy volt otthon annyi pénz, amivel ki tudtam fizetni!  robban
Azt megtanultam, hogy a KIKA-ból nem rendelek többet, mert a szállítója nagyon ratyi!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106171 Dátum: 2017.03.14., 08:57:20 »

Keddre virradó éjszaka mindenütt csökken a hétfői gomolyfelhőzet, az éjszaka második felében azonban északnyugatról fátyolfelhőzet éri el az országot. Csapadék nem lesz. Az északi, északnyugati szél gyenge lesz, csak a Nyírségben és a dunántúli hegységeben lehet mérsékelt a légmozgás. Reggelre általában -3 és +2 fok közé hűl le a levegő, sokfelé várható fagy.
Napközben a gomolyfelhő-képződés mellett több órás napsütés napsütés főképp a Dunántúlon várható. A keleti országrészben egy-egy jelentéktelen zápor esetleg előfordulhat. A Duna-Tisza köze és Északi-középhegység kivételével megélénkül az északi szél, északnyugaton meg is erősödhet, majd estére mérséklődik a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke 9 és 14 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106170 Dátum: 2017.03.13., 20:52:04 »

Éjszaka mindenütt csökken a felhőzet, reggel már csak a déli és keleti megyékben lehet kissé több (elsősorban magasszintű) felhő az égen. Csapadékra nem kell számítani. A Dunántúlon és a középső megyékben már gyenge lesz a légmozgás, a Tiszántúlon ugyanakkor még mérsékelt, néhol élénk lesz az északi szél. A hőmérséklet jellemzően -3 és +2 fok közé csökken. A Dunántúl nyugati felén várható kiterjedtebb fagy, de kisebb körzetekben az északi megyékben és az Alföld északi felén is előfordulhat kevéssel 0 fok alatti hőmérséklet.
Napközben az ország nagyobb részén időnként erősebben megnövekszik a gomolyfelhőzet, de legalább néhány órás napsütés mindenütt várható, nyugaton pedig hosszabb napos időszakok is ígérkeznek. Csapadék nem hull. Az északi, északnyugati szél nagyrészt gyenge vagy mérsékelt marad, helyenként élénk széllökésekkel. A legmagasabb hőmérséklet 10-11 fok körül alakul.

Remélem holnap sem lesz rossz az idő, mert a baromfiól aljának betonozását terveztem elkezdeni, párhuzamban a télen összegyűlt mindenféle és a mostani metszés cuccainak elégetésével.
Sajnos egyelőre égetnem kell. Jobban szeretném, ha le tudnám aprítani, de egyelőre arra még nem futja. Most egy asztalos körfűrészre gyűjtök. Megkértem a családot, hogy húsvéti ajándéknak megvenném, szálljanak bele ők is egy kicsit....  szégyenlem
Talán jövőre már sikerül összegyűjtenem az aprítóra valót is.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106169 Dátum: 2017.03.13., 20:48:40 »

Éjszaka mindenütt csökken a felhőzet, reggel már csak a déli és keleti megyékben lehet kissé több (elsősorban magasszintű) felhő az égen. Csapadékra nem kell számítani. A Dunántúlon és a középső megyékben már gyenge lesz a légmozgás, a Tiszántúlon ugyanakkor még mérsékelt, néhol élénk lesz az északi szél. A hőmérséklet jellemzően -3 és +2 fok közé csökken. A Dunántúl nyugati felén várható kiterjedtebb fagy, de kisebb körzetekben az északi megyékben és az Alföld északi felén is előfordulhat kevéssel 0 fok alatti hőmérséklet.
Napközben az ország nagyobb részén időnként erősebben megnövekszik a gomolyfelhőzet, de legalább néhány órás napsütés mindenütt várható, nyugaton pedig hosszabb napos időszakok is ígérkeznek. Csapadék nem hull. Az északi, északnyugati szél nagyrészt gyenge vagy mérsékelt marad, helyenként élénk széllökésekkel. A legmagasabb hőmérséklet 10-11 fok körül alakul.

Ma annyira jó idő volt, hogy délben csak pulóverben mentem Pestre de még az ablakot is lenyitottam!
Viszont legalább ma elkészült a kocsim is és még csak nem is volt annyira drága, alig egy húszasba fájt.... Viszont pont elvitte a klíma rendbe tétlére szánt összeget...  S�r
De nem szomorkodok, ma bevállaltam egy új melót, abból kifutja majd!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106168 Dátum: 2017.03.13., 20:46:02 »

Jó estét!

Csodák csodája, tegnap késő éjszakába menően megnéztem a snooker döntőjét. Legalábbis a vége felé bekapcsolódtam: 8 : 6-nál....  szégyenlem
Viszont onnantól figyelemmel kísértem az eseményeket, pedig cudar álmos voltam! Fantasztikus volt a 102-es menetelés, de félelmetes volt látni, hogyan hozza be Trump a 72-es előnyt!
Kár, hogy azt a frame-et elrontotta végül!
Viszont így legalább egy nagyon szép végjátékot láthattam!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #106167 Dátum: 2017.03.13., 18:05:12 »

Szervusz!

Átnéztem a fellelt Hirdetések listáját és a '95-ösök mellett van még '93-as, '94-es, '97-es és '98-as újság is. A szkennelt újságok listáján ezeket nem találtam:
'93: 329, 330, 331, 332, 338, 340, 348, 350, 403
'94: 569
'95: 756
'98: 1063
Ezek egy része firkálva van, mert a szerintem jól sikerült v. figyelemfelkeltő, netán meghökkentő üzeneteket bejelöltem. [Érdekes így visszanézni, hogy a 20 évvel korábbi énem mit jelölt be akkor érdekes/figyelemfelkeltő üzenetnek  Vigyorog]
Hogyan juttassam el hozzád a számokat?

Más: ha nem jelentkezem be, csak vendégként jövök, akkor nem látom a csatolt képet. Ez szándékos?

Ó, de jó!
Szivárványhoz én mentem az újságokért, Wolfram és Penelope valamint KJK a helyembe hozta őket, de volt már olyan is, hogy fénypostán, azaz nem, elektronikus üzenetben kaptam meg a feldolgozásra váró anyagot. Válassz fegyvernemet!
(Szokás szerint az életvitelem eléggé kusza, nem tudom kiszámítani, hogy mikor lesz annyi szabadidőm, hogy el tudjak menni az újságokért, de ha váltunk privát csatornára, előbb-utóbb biztos megtaláljuk a megfelelő időpontot. A közismert, közkedvelt, csuhas32kukucgémailpöttykom  címet például remekül lehet ilyen célra IS használni.)
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106166 Dátum: 2017.03.13., 08:16:12 »

Éjszaka mindenütt csökken a felhőzet, reggel már csak a déli és keleti megyékben lehet kissé több (elsősorban magasszintű) felhő az égen. Csapadékra nem kell számítani. A Dunántúlon és a középső megyékben már gyenge lesz a légmozgás, a Tiszántúlon ugyanakkor még mérsékelt, néhol élénk lesz az északi szél. A hőmérséklet jellemzően -3 és +2 fok közé csökken. A Dunántúl nyugati felén várható kiterjedtebb fagy, de kisebb körzetekben az északi megyékben és az Alföld északi felén is előfordulhat kevéssel 0 fok alatti hőmérséklet.
Napközben az ország nagyobb részén időnként erősebben megnövekszik a gomolyfelhőzet, de legalább néhány órás napsütés mindenütt várható, nyugaton pedig hosszabb napos időszakok is ígérkeznek. Csapadék nem hull. Az északi, északnyugati szél nagyrészt gyenge vagy mérsékelt marad, helyenként élénk széllökésekkel. A legmagasabb hőmérséklet 10-11 fok körül alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106165 Dátum: 2017.03.13., 07:13:59 »


A 2. évfolyam 119. számában 1991. IX. 10-én megjelent írások
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #106164 Dátum: 2017.03.12., 22:13:52 »

Jó estlétet!



Az e heti tippelések:


Real Sociedad - Atletico Bilbao : H (hazai győzelem) odds: 2,1
Sassuolo - Bologna : D (döntetlen) odds: 3,15
Inter - Atalanta : D (döntetlen) odds : 3,3


Az első esemény spanyol LaLigai küzdelem és foci. Baszk helyosztó, ugyanis mind a két csapat baszkföldi.... Jelenleg a hazaiak állnak jobb pozícióban a bajnokságban, mégpedig az 5. helyen. A vendégek a 7. létrafokon ácsorognak felülről számolva. A reálnak az 5. hely - ha meg tudja őrizni a bajnokság végéig - az európai kupákban való indulást is jelenti. A Bilbao 7 ponttal van lemaradva tőle, igaz a 6. helytől csak 4 pont választja el. Kétségkívül nagy küzdelem lesz és szerintem a hazaiak szeretnék megőrizni a jelenlegi helyezésüket, sőt talán szeretnének eggyel feljebb kapaszkodni. Előttük a Atletico Madrid áll csupán csak 1 pontocskával.  Tippem hazai győzelem.

Második esemény olasz A liga (foci) a 12. helyen álló Sassuolo csapata fogadja a 16. fokon ve szteglő Bologna gárdáját. Igaz, hogy az olasz A liga 20 csapatos és az utolsó 3 kieseik, ám a vendégeknek ha nagyjából hopzzák a kötelezőket, akkor nem kell tartania a kieséstől. Az első kieső helytől 13 pontra vannak. A hazaiak sem igazán tudnak feljebb kapaszkodni, igaz alulról támadja a Cagliari és a Genoa is, de azok idegenben játszanak. Szerintem a fentiek rányomják bélyegüket a találkozóra, amely minden bizonnyal küzdelmes lesz, de a vége döntetlenre alakul.

A harmadik meccs is olasz A liga és foci, az Inter látja vendégül az Atalanta csapatát. A tét nem kicsi, a vendégek jelenleg a 5 helyen, míg a hazaiak mögöttük közvetlenül egy ponttal elmaradva a 6. pozicióban állnak. Az olasz bajnokságból az első 5 csapat kijut a nemzetközi, európai kupaporondra, és nagy szó minden bajnokságban. Így minden bizonnyal nagy csata lesz ez a mérkőzés. Amelyik csapat győz az lényegében majdnem dupla pontot érő győzelmet szerez a másikkal szemben. Így szerintem az izgalmas csata végén döntetlen eredmény fog születni, azaz nem itt dől el az 5. hely, vagy akár jobb helyezés sorsa.

A fentieket megjátszom patent variésönbe, azaz ha valamelyik meccs bejön akkor már nyerek valamit. Alaptétnek 80 Ft-t teszek meg, így a játék 560 Ft-ba kerül.


Jó estlétet!



No de ilyet...... A baszk helyosztó vendéggyőzelmet hozott, ez úgy azért benne volt a pakliban. Ám a Sassuoló is elmélázott otthona II. félidőben  és kikapott. De az igazi dráma...hogy az Atalantát az Inter tisztességesen keresztre feszítette.   fejbever  A meccs végén az eredményjelző 7:1    shock   volt a hazaiak javára. Ilyenkor azért vannak kétségeim. Az a csapat amelyik a 2. legkevesebb gólt kapta a bajnokságban (eddig) így térdre zuhan. Nekem ez nehezen hihető.  zizi
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106163 Dátum: 2017.03.12., 21:53:54 »

Szervusz!

Átnéztem a fellelt Hirdetések listáját és a '95-ösök mellett van még '93-as, '94-es, '97-es és '98-as újság is. A szkennelt újságok listáján ezeket nem találtam:
'93: 329, 330, 331, 332, 338, 340, 348, 350, 403
'94: 569
'95: 756
'98: 1063
Ezek egy része firkálva van, mert a szerintem jól sikerült v. figyelemfelkeltő, netán meghökkentő üzeneteket bejelöltem. [Érdekes így visszanézni, hogy a 20 évvel korábbi énem mit jelölt be akkor érdekes/figyelemfelkeltő üzenetnek  Vigyorog]
Hogyan juttassam el hozzád a számokat?

Más: ha nem jelentkezem be, csak vendégként jövök, akkor nem látom a csatolt képet. Ez szándékos?

Szia,
igen.

Hosszú sora van annak...
Ha már itt vagy, csak írsz valamit...  H���t
 vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106162 Dátum: 2017.03.12., 21:51:37 »

Éjszaka tovább vastagszik a felhőzet az ország középső és keleti része felett, a Duna-Tisza közén pedig kisebb esőre, záporesőre is számítani kell majd. Sokat gyengül a szél, és többnyire már csak gyenge lesz az északias légmozgás. Emiatt az eddigieknél hidegebb lesz a reggel. Általában néhány fokkal 0 fok felett alakul majd az országban a minimum-hőmérséklet, de a Bakony és az Északi-középhegység völgyeiben gyenge fagy sem kizárt.
Kelet felől egy szakadozott felhősáv sodródik át az ország felett. Előtte a Dunántúl nagy részén több órás napsütésre számíthatunk. A késő délutáni órákban pedig a felhőmező mögött, északkeleten süt ki hosszabb-rövidebb időre a nap. Elszórtan fordul elő gyenge záporeső, elsősorban az ország középső harmadában. Az északkeleti, északi szél a Duna vonalától keletre, és az Alpokalján gyakran megélénkül, másutt gyenge marad. A legmagasabb hőmérséklet 7 és 10 fok között valószínű.

Délelőtt egészen jó idő volt!
Reggel -vasárnap ide vagy oda- megmetszettem a gyümölcs fákat. Holnap nem érek rá, egész nap lótás-futás lesz!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106161 Dátum: 2017.03.12., 21:49:12 »

Szülőknél selejteztem az ott maradt papírjaim és a kezembe akadt néhány érdekesség.
Először is, ha valakit érdekelne egy kupac '95 körüli Hirdetés újság, az szóljon és viheti, olvassa.
Másodszor pedig találtam egy cikket a Hirdetés újságról, amelyben szerepel egy fotó a szerkesztőségről. Mobillal készült a kép, belóg édesapám ujja és ráadásuk hiányzik az alja is, de az arcok és a 32-es említése miatt csatolom.


Jó estét!

Ez szuper!

Csuhást biztosan érdekelni fogják az újságok (aztán rajta keresztül minket is!)!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
PihentAgy(ú)
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


Profil megtekintése
« Válasz #106160 Dátum: 2017.03.12., 20:58:41 »

Szervusz!

Átnéztem a fellelt Hirdetések listáját és a '95-ösök mellett van még '93-as, '94-es, '97-es és '98-as újság is. A szkennelt újságok listáján ezeket nem találtam:
'93: 329, 330, 331, 332, 338, 340, 348, 350, 403
'94: 569
'95: 756
'98: 1063
Ezek egy része firkálva van, mert a szerintem jól sikerült v. figyelemfelkeltő, netán meghökkentő üzeneteket bejelöltem. [Érdekes így visszanézni, hogy a 20 évvel korábbi énem mit jelölt be akkor érdekes/figyelemfelkeltő üzenetnek  Vigyorog]
Hogyan juttassam el hozzád a számokat?

Más: ha nem jelentkezem be, csak vendégként jövök, akkor nem látom a csatolt képet. Ez szándékos?
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #106159 Dátum: 2017.03.12., 13:21:47 »

Szülőknél selejteztem az ott maradt papírjaim és a kezembe akadt néhány érdekesség.
Először is, ha valakit érdekelne egy kupac '95 körüli Hirdetés újság, az szóljon és viheti, olvassa.
Másodszor pedig találtam egy cikket a Hirdetés újságról, amelyben szerepel egy fotó a szerkesztőségről. Mobillal készült a kép, belóg édesapám ujja és ráadásuk hiányzik az alja is, de az arcok és a 32-es említése miatt csatolom.


Szia!
Az archiválás az én asztalom. Nagyjából négy éve folyik az újságok feldolgozása.
A '95 körülit tudnánk kicsit pontosítani?
Hogy eddig mi van meg, azt az Eddig megjelent oldalon látod a legnagyobb részben, ami pedig még meg fog jelenni, azt a 2017-es ütemtervet taglaló cikkből tudod hozzá kipuskázni.

Megpróbálom neked összeszedni a lényeget:
'95-ből elég jól állunk, az a 617. számmal kezd, a számsorból a 666 kimarad, de ilyen számot ne keress, szándékosan nem jelent meg ilyen sorszámmal újság, a 665. után a 667. jött, a 738. és a 743. között van hiányunk, aztán a 755. és 765. közöttiek nincsenek meg.

Amik tehát 1995-ből kellenének:
739; 740; 741; 742.
756; 757; 758; 759; 760; 761; 762; 763; 764.


Persze, ha úgy neked könnyebb, meg is fordíthatjuk a dolgot, írd meg, légy oly kedves, mely számok vannak meg neked, és én összeegyeztetem a birtokomba lévők megjelenési számával.

Köszi!
Naplózva
PihentAgy(ú)
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


Profil megtekintése
« Válasz #106158 Dátum: 2017.03.12., 12:44:12 »

Szülőknél selejteztem az ott maradt papírjaim és a kezembe akadt néhány érdekesség.
Először is, ha valakit érdekelne egy kupac '95 körüli Hirdetés újság, az szóljon és viheti, olvassa.
Másodszor pedig találtam egy cikket a Hirdetés újságról, amelyben szerepel egy fotó a szerkesztőségről. Mobillal készült a kép, belóg édesapám ujja és ráadásuk hiányzik az alja is, de az arcok és a 32-es említése miatt csatolom.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106157 Dátum: 2017.03.12., 08:35:13 »

Éjszaka tovább vastagszik a felhőzet az ország középső és keleti része felett, a Duna-Tisza közén pedig kisebb esőre, záporesőre is számítani kell majd. Sokat gyengül a szél, és többnyire már csak gyenge lesz az északias légmozgás. Emiatt az eddigieknél hidegebb lesz a reggel. Általában néhány fokkal 0 fok felett alakul majd az országban a minimum-hőmérséklet, de a Bakony és az Északi-középhegység völgyeiben gyenge fagy sem kizárt.
Kelet felől egy szakadozott felhősáv sodródik át az ország felett. Előtte a Dunántúl nagy részén több órás napsütésre számíthatunk. A késő délutáni órákban pedig a felhőmező mögött, északkeleten süt ki hosszabb-rövidebb időre a nap. Elszórtan fordul elő gyenge záporeső, elsősorban az ország középső harmadában. Az északkeleti, északi szél a Duna vonalától keletre, és az Alpokalján gyakran megélénkül, másutt gyenge marad. A legmagasabb hőmérséklet 7 és 10 fok között valószínű.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106156 Dátum: 2017.03.12., 08:13:58 »


         S N O O K E R !

    Döntő ma este 20 órakor.Közvetíti az Eurosport 1.

         Marco Fu  -  Judd Trump
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106155 Dátum: 2017.03.11., 22:42:55 »

Jó estlétet!


Ma Dunán onnan volt dolgom és hazafelé beugrottam Pentelén az egyik nagy-nagy barkácsáruházba. Megnéztem mennyi be kerülnek az oszloptartó vasak (horganyzott és egyebek) meg akkor vettem még két zsák padlopont, a terasz aljzat kiegyenlítéshez. Gondoltam veszek pár facsavart is....de megmondom őszintén drágállottam.
Kifelé a parkolóban miközben pakoltam be az autóba a padlopon (aljazkiegyenlitő) zsákokat....(25 kg) megállt mellettem egy sötét autó... Kiszólt egy fickó a vezetőülésről, a letekert ablakon keresztül, valami német és balkáni nyelv  keveréken. A lényege az volt, hogy milyen messze van Bp...az autópályán.... Gőzöm sincs, de én is a keverék nyelven mondtam, hogy kb. 80 km... A fickó köszönte, meg halandzsázott, hogy Dr. Papp Lajos meg konferencia.... aztán elhajtott, illetve csak félreállt. Ahogy pakolgatok megjelent mellettem és kezembe akart nyomni mindenféle brossurákat souvenír   rikoltások közepette.... Aztán elrohant majd visszatért mindenféle dobozokkal..., majd még egy nagy dobozzal, hogy vegyem meg....Abban a dobozban valamiféle edények lehettek...Erősködött, hogy csak nézzem meg.....Nagyon nehezn tudtam lerázni és elhessegetni, csak "czurikk a ge-c-z-ibe innen, vagy letolom a torkodon a padloponos zsákot...." felszólítás után volt csak hajlandó távozni... felmarkolta  a dobozait és visszaült a távolabb álló autójába. Azt nem láttam hátul ültek-e mert a hátsó front le volt sötétítve ablakügyileg....a rendszáma az svájci fennhatóságot jelzett. Nem tudom mi hatotta meg, hogy elkotródott, a fenyegető pillantásaim, vagy a közönyöm az árukészlete után, vagy a padlopon említése, összeadva a csomagtartó oldalában levő nagy kerékkulcs jelenlétével.
Egy a lényeg, ügyes fickó volt...legalábbis a kapcsolatfelvétel megkezdésével....elterelő hadművelet, érdeklődés egy útirány után, aztán felemlegetése egy híresebb embernek és hozzá kapcsolható eseménynek... aztán a souvenír trükközés és bele utána a közepibe....

 Szóval legyünk azért óvatosak....
Nekem is járt közben a tekintetem nem bukkan-e fel valaki osonva a kocsim mellett....hogy abból a kevésből is elemeljen valamit akár...de vszeg nem ez volt a cél, hanem hogy jól le húzzon a "vásárlás" során...akár egy jól becsomagolt vasdarabokkal....

Jó estét!

A jó üzletek valahol megköttetnek, csak kérdés, kinek jó az üzlet...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #106154 Dátum: 2017.03.11., 20:57:33 »

Jó estlétet!



Az e heti tippelések:


Real Sociedad - Atletico Bilbao : H (hazai győzelem) odds: 2,1
Sassuolo - Bologna : D (döntetlen) odds: 3,15
Inter - Atalanta : D (döntetlen) odds : 3,3


Az első esemény spanyol LaLigai küzdelem és foci. Baszk helyosztó, ugyanis mind a két csapat baszkföldi.... Jelenleg a hazaiak állnak jobb pozícióban a bajnokságban, mégpedig az 5. helyen. A vendégek a 7. létrafokon ácsorognak felülről számolva. A reálnak az 5. hely - ha meg tudja őrizni a bajnokság végéig - az európai kupákban való indulást is jelenti. A Bilbao 7 ponttal van lemaradva tőle, igaz a 6. helytől csak 4 pont választja el. Kétségkívül nagy küzdelem lesz és szerintem a hazaiak szeretnék megőrizni a jelenlegi helyezésüket, sőt talán szeretnének eggyel feljebb kapaszkodni. Előttük a Atletico Madrid áll csupán csak 1 pontocskával.  Tippem hazai győzelem.

Második esemény olasz A liga (foci) a 12. helyen álló Sassuolo csapata fogadja a 16. fokon ve szteglő Bologna gárdáját. Igaz, hogy az olasz A liga 20 csapatos és az utolsó 3 kieseik, ám a vendégeknek ha nagyjából hopzzák a kötelezőket, akkor nem kell tartania a kieséstől. Az első kieső helytől 13 pontra vannak. A hazaiak sem igazán tudnak feljebb kapaszkodni, igaz alulról támadja a Cagliari és a Genoa is, de azok idegenben játszanak. Szerintem a fentiek rányomják bélyegüket a találkozóra, amely minden bizonnyal küzdelmes lesz, de a vége döntetlenre alakul.

A harmadik meccs is olasz A liga és foci, az Inter látja vendégül az Atalanta csapatát. A tét nem kicsi, a vendégek jelenleg a 5 helyen, míg a hazaiak mögöttük közvetlenül egy ponttal elmaradva a 6. pozicióban állnak. Az olasz bajnokságból az első 5 csapat kijut a nemzetközi, európai kupaporondra, és nagy szó minden bajnokságban. Így minden bizonnyal nagy csata lesz ez a mérkőzés. Amelyik csapat győz az lényegében majdnem dupla pontot érő győzelmet szerez a másikkal szemben. Így szerintem az izgalmas csata végén döntetlen eredmény fog születni, azaz nem itt dől el az 5. hely, vagy akár jobb helyezés sorsa.

A fentieket megjátszom patent variésönbe, azaz ha valamelyik meccs bejön akkor már nyerek valamit. Alaptétnek 80 Ft-t teszek meg, így a játék 560 Ft-ba kerül.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Oldalak: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!