Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.16., 14:23:32
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 161 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 4278 4279 [4280] 4281 4282 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7132340 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #26333 Dátum: 2010.02.12., 15:57:52 »

Az éjszaka átküldtem neked egy email, ezek szerint nem kaptad meg.
Dobok egy privát üzit.

Ja, és ígérem, jobban fogok figyelni a helyesírásra!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #26332 Dátum: 2010.02.12., 15:41:48 »

Az éjszaka átküldtem neked egy email, ezek szerint nem kaptad meg.
Dobok egy privát üzit.

Most néztem a mail-eket, már válaszoltam is rá!
Köszönöm szépen!
 táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #26331 Dátum: 2010.02.12., 15:31:03 »

... Az igazi bosszúság akkor ért, amikor sehol nem találtam már a 9-es verziót, így esélyem sincs arra, hogy a 11-esig normális böngészőm legyen!  _juhhh
Pedig megpróbáltam, megnéztem, milyen felületeket tudok letölteni hozzá, milyen beépített verziók vannak, de egyik pocsékabb, mint a másik!
Szóval, ennyi volt a kiakadásom oka, és nem egyéb!

Az éjszaka átküldtem neked egy email, ezek szerint nem kaptad meg.
Dobok egy privát üzit.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #26330 Dátum: 2010.02.12., 14:59:44 »

Józsefem, Barátom ! Ne hogy azt hidd, hogy a többi szolgáltató nem így csinálta. Ezek előre megegyeztek, az ELMÜ, az ÉDÁSZ, a DÉMÁSZ egyformán csinálja. Csak az az érdekes, hogy én a technikusi egy év gyakorló időmet az Ujpesti Erőműben (Phőbus) töltöttem és akkor úgy magyarázták, hogy a hálózat, az áramtermelér, az odaszállítás, a letranszformálás, karbantartás, felújítás díjai benne vannak a villanyszámlában. Ezek mára elfelejtették és ezeket a költségeket úgy tüntetik fel, mintha most születtek volna. Egyébként ezt minden kormány, minden képviselő jóváhagyta a Parlamentben. Hány felügyelő bizottsági tag van köztük ? Egymás zsebéből nem veszik ki a lóvét.

 bu_mm uuuhhh yes_yes bee

Ha kellő nagyságban vered át a világot, és még pénzt is kérsz érte, akkor Te vagy a bűvész!
Csak előtte jelentsd be, hogy bűvész vagy, különben elkeresztelnek csalónak; ami tulajdonképpen ugyanaz, csak a bűvész azt mondja magáról, hogy művész!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #26329 Dátum: 2010.02.12., 14:56:13 »

         Szénipari szerkezet átalakítás.
         Kedv.árú vagy energia ellátás.
         Átviteli-rendszerir.díj
         Rendszerszintű szolgáltatási díj
         Elosztói forgalmi díj
         Elosztói vesztesédíj
         Kiegyensuúlyozási díj
         
      Ezeket is fizetjük a villanyszámla mellett.
      Nálunk az "e-on" garázdálkodik. Elképzelitek mennyi a tiszta nyeresége évente?

      Az a párt vagy politikus, aki ezt megtudja szüntetni, arra fogok szavazni. Mondjátok meg, ki az!!!!!!

                 uuuhhh bu_mm bu_mm

Nem sokkal ezelőtt én ugyanezeket felsoroltam, és ha nem is összegszerűségében, de arányaiban jeleztem a bajomat vele kapcsolatban!
És pont azon füstölögtem, hogy az áramdíjat csökkentették 3 %-al (ami a számla 60 %-a(, de ezeket a díjakat pedig emelték 5 %-al, ami által nem kevesebbet, hanem többet kellett fizetnem.
No, erre mondom én azt, hogy szemétség!  evil

Irány vissza a fára, éljenek a zöldek!
 hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #26328 Dátum: 2010.02.12., 13:30:09 »

Ez is a másik topikban van!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #26327 Dátum: 2010.02.12., 13:16:02 »

Akimesterem ! Be tudod kapcsolni a Skype-odat ? Lenne fontos kérdésem. Ha nem, akkor profilon írok.

 köszi_2

Be!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #26326 Dátum: 2010.02.12., 13:15:38 »

Aki

Csak ne a munkádból rúgjanak ki. A frakció meg le van s.zarva.

Az elqros hozzászólás, válaszommal együtt a helyére került >>
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember
Vendég
« Válasz #26325 Dátum: 2010.02.12., 13:14:31 »


Akimesterem ! Be tudod kapcsolni a Skype-odat ? Lenne fontos kérdésem. Ha nem, akkor profilon írok.

 köszi_2
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #26324 Dátum: 2010.02.12., 13:11:37 »

         Szénipari szerkezet átalakítás.
         Kedv.árú vagy energia ellátás.
         Átviteli-rendszerir.díj
         Rendszerszintű szolgáltatási díj
         Elosztói forgalmi díj
         Elosztói vesztesédíj
         Kiegyensuúlyozási díj
         
      Ezeket is fizetjük a villanyszámla mellett.
      Nálunk az "e-on" garázdálkodik.Elképzelitek mennyi a tiszta nyeresége évente?

      Az a párt vagy politikus ,aki ezt megtudja szüntetni,arra fogok szavazni.Mondjátok meg,ki az!!!!!!

                 uuuhhh bu_mm bu_mm

Józsefem, Barátom ! Ne hogy azt hidd, hogy a többi szolgáltató nem így csinálta. Ezek előre megegyeztek, az ELMÜ, az ÉDÁSZ, a DÉMÁSZ egyformán csinálja. Csak az az érdekes, hogy én a technikusi egy év gyakorló időmet az Ujpesti Erőműben (Phőbus) töltöttem és akkor úgy magyarázták, hogy a hálózat, az áramtermelér, az odaszállítás, a letranszformálás, karbantartás, felújítás díjai benne vannak a villanyszámlában. Ezek mára elfelejtették és ezeket a költségeket úgy tüntetik fel, mintha most születtek volna. Egyébként ezt minden kormány, minden képviselő jóváhagyta a Parlamentben. Hány felügyelő bizottsági tag van köztük ? Egymás zsebéből nem veszik ki a lóvét.

 bu_mm uuuhhh yes_yes bee
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #26323 Dátum: 2010.02.12., 12:40:51 »

Aki

Csak ne a munkádból rúgjanak ki. A frakció meg le van s.zarva.

Akárcsak Te, én is a magam gazdája vagyok.
Ha kirúgom magam, nincs pénz!  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #26322 Dátum: 2010.02.12., 12:16:59 »


         Szénipari szerkezet átalakítás.
         Kedv.árú vagy energia ellátás.
         Átviteli-rendszerir.díj
         Rendszerszintű szolgáltatási díj
         Elosztói forgalmi díj
         Elosztói vesztesédíj
         Kiegyensuúlyozási díj
         
      Ezeket is fizetjük a villanyszámla mellett.
      Nálunk az "e-on" garázdálkodik.Elképzelitek mennyi a tiszta nyeresége évente?

      Az a párt vagy politikus ,aki ezt megtudja szüntetni,arra fogok szavazni.Mondjátok meg,ki az!!!!!!

                 uuuhhh bu_mm bu_mm
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #26321 Dátum: 2010.02.12., 12:08:34 »

Gaz- ember
Ne kezd már megint hogy te milyen kiváló ember vagy és hány embert gyötörtél / 40/ MÁR unalmas . 1000X ELMESÉLTED, de nekem nem volt párt tagságim és nem is lesz. Ha nem lett volna oly csábító a taxizás akkor te sem csináltad volna. Van aki hasznot húzott a szocból én nem. És azt vártam hogy mikor lesz már vége, de nem is reméltem ilyen soká, hogy bele vénültem.

Drága Mikulás!
Minden rendszernek megvannak a haszonélvezői, és a vesztesei is.
Az bizony elgondolkodtató, ha valaki a szocializmusban is, és itt is vesztesnek érzi magát!
A dolog úgy van, ahogy az életben minden esetben: valamit valamiért!
Olyan rendszer nincs, hogy szabad is vagy, meg az állam gondoskodik rólad!
Én tudom, hogy a következő félmondat nem vonatkozik Rád, ezért kérlek, ne is vedd magadra, de olyan sincs, hogy nem csinálunk semmit, csak várjuk a sültgalambot!
Lehet szidni azokat, akiknek százmillió vannak, de valamit csak csináltak érte, hogy legyen, és hogy megmaradjon!
Ismerek olyan embereket, akiknek hiába adnál százmilliókat, néhány éven belül ugyanúgy nem lenne semmijük, ahogyan most sincsen!
És ismerek olyan embereket, akik nagyon kevéssel kezdték, és okosan jutottak el olyan anyagi szintre, amiről mi csak álmodunk, és nem csaptak be senkit, nem loptak, nem kötöttek velük "előnyös üzleteket"!
Neked éppen az a bajod, ami nekem: fontos volt, és most is fontos a család, és nagyon sokmindent feláldoztunk érte, aztán rájöttünk: nem így kellett volna.
Nem láttuk meg a lehetőségeket, nem használtuk ki azokat sem, amik az utunkba akadtak. Nem tanultunk eleget, és ennek a jelenlegi helyzet a következménye.
Ezen nem segíthet egyetlen kormányzat sem! Annyit kapunk, amennyit adtunk: munkából, se..nyalásból, tisztességből!
A munkánk miatt van annyi, amennyi van, a tisztességünk miatt vannak barátaink, és nyugodt álmunk, a seg.nyalás hiánya miatt van CSAK annyink, amennyink van!
De legalább tudjuk, hogy ha megáll a rendőrautó a házunk előtt, akkor nem értünk jönnek!
 yes_yes
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #26320 Dátum: 2010.02.12., 11:57:00 »

Akelám

 Nekem a fele van, mégis vagyo., de nem kell az állataimért dolgozni. Ha nem lennének az állataid neked sem kéne és jutna másra.

Hogy te milyen irigy vagy az állataimra.  _morcos
De nem cserélném le egy emberre sem őket. !!!!  bu_mm bu_mm bee bleee
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #26319 Dátum: 2010.02.12., 11:49:52 »

         Már feledésbe is merült olyan régen volt.

        Nemsokára Icu hoz friss házitejet és azt fogok inni!

        Ajánlom neked is!
 
      Szerintem Gazembernek is jót tenne!

             bye bye bee

Tegnapelőtt fedeztük fel mi is, hogy itt hogyan lehet házi tejet rendelni házhoz szállítással!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #26318 Dátum: 2010.02.12., 11:48:01 »

           Jó reggelt!

         Havzás esete forog fenn nálunk!!

        Mikulás!

         Kész a kávé,hogyan kéred?   Neked ágyba nem viszem!

        Szép napot!  Vigyázzatok magatokra és egymásra!

            bye bye bee _cupp

Irigyellek.
Nálunk az eső esik, nem is kicsit.
A kutyákat alig merem kiengedni, mert csupa sár lesz mindegyik, és nem fürdethetem őket minden pisilés után!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #26317 Dátum: 2010.02.12., 11:46:26 »

Kedves AKI...!

Én ezt mint lehetőséget kínáltam fel, nem pedig mint kötelezvényt. Mikulás fel is telepítette, bár még az is meglehet soha nem fogja itt használni. Én jó dolognak tartom, de neked lehet más a meggyőződésed, vagy éppen a lehetőséged.
Szerintem egy üzenet értékét adja a beltartalma és a helyesírás. Ha van egy lehetőségünk amivel a megjelenő üzenetek értékét esetlegesen pozitív irányba tudjuk befolyásolni, akkor azt meg kell tennünk. Biztos én vagyok a hülye, de úgy vélem, hogy ez a hely az újság öröksége, amiben csak lehet meg kell próbálnunk megtartani annak az egykori színvonalát.  Vannak, akik érzékenyebbek a helyesírásra, én könnyen el tudom képzelni, hogy ők nagy különbséget találnak a két színvonal között.

Amikor oda írtunk megjelenés előtt még átment a kuponunk egy hozzáértő kezén (szerilány), így sok általunk elvétett dolog nem jelent meg. Itt viszont nincs aki helyettünk kijavítsa. Gondoltam milyen jó lenne, ha minél többeknek lehetne egy elektronikus szerilány pótlója.

De azért nem szeretnék átesni a ló túlsó oldalára sem. Ha neked nem tetszik a firefox, ne használd, ha nem tetszik az opera 10.10 ne használd, ha nem szeretnéd bekapcsolni a helyesírás ellenőrzőt, ne tedd. Még a helyesírásnál is nagyobb lényeg ugyanis, hogy húsz év elteltével még együtt van ez a társaság és kommunikál egymással, a meglehetős különbségek ellenére igyekszik elfogadni a másikat, akár azzal együtt is, hogy nem éppen a helyesírási szótárral a párnája alatt alszik, vagy bármely más okból (úgy mint fáradság; figyelmetlenség; gépelési tudás hiánya, sietség)  kifolyólag  hibát, hibákat vét.

Csuhás Barátom!
Nem Rád haragszom, hanem az Operára! És egy kicsit magamra. Tudnom kellett volna, illetve tudom is, mégis telepítettem, hogy az Operánál a páros számú verziók hihetetlenül rosszak. Hogy miért, arról fogalmam sincs, de ezt megfigyeltem még az elején, és úgy látszik, ez nem is változik!

A színvonal esetében sokkal inkább a beltartalom az, ami meghatároz egy szintet, a külcsín csak adalék hozzá.
A szeri-lányok biztosan sokat javítottak a rossz helyesírásokon, hiszen a kézzel írt kuponok hozzájuk kerültek, ők tették gépre. Szegényeket nem irigylem -így utólag visszagondolva sem- azokért a szenvedésekért, amiket végig kellett élniük egy-egy kézírás kisilabizálása során!  vigyor

Persze, kicsit mi is átvehetjük a helyét. Te és én. Nekünk van jogunk és lehetőségünk belejavítani az írásokba.
Csak itt felmerül a kérdés: ki mit szólna hozzá?
Mert nem biztos, hogy mindenki örülne annak, ha mi a vélt hibákat kijavítanánk lehet, hogy szándékosan írta úgy.

Félre ne érts, nekem is jó, hogy figyelmeztet a rendszer akkor, ha valahol felcseréltem egy-egy betűt, netán kihagytam valamit!

Csak valahogy nagyon mérges voltam tegnap, amikor egy határozottan csúnya böngészővel találtam szembe magam, ráadásul a beépülőket, minden beállítás ellenére sem jeleníti meg, hanem külön kell indítgatnom őket, és rengetegszer találtam szemben magam leállással!
Azért szerettem az Operát, mert gyors volt, és megbízható, most viszont lassú, nehézkes, és csúnya.
Ne csodáld, hogy "kiakadtam"!
Az igazi bosszúság akkor ért, amikor sehol nem találtam már a 9-es verziót, így esélyem sincs arra, hogy a 11-esig normális böngészőm legyen!  _juhhh
Pedig megpróbáltam, megnéztem, milyen felületeket tudok letölteni hozzá, milyen beépített verziók vannak, de egyik pocsékabb, mint a másik!
Szóval, ennyi volt a kiakadásom oka, és nem egyéb!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #26316 Dátum: 2010.02.12., 11:07:56 »


Nem értelek benneteket?  shock
Amióta firefox-ot használok, van folyamatos menet közbeni helyes sírás ellenőrző táncika.

Mi pedig az Operáról beszélünk.
Ha figyelsz, értesz!  bleee
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #26315 Dátum: 2010.02.12., 08:04:30 »

Utószó.

 Ismerek olyan személyt ki csak sima sofőr volt szm kocsin és ma 180 000 nyugdíja van. Én  már akkor is szerettem volna oda kerűni hogy nekem  is jó nyugdíjam legyen de nem sikerült. Azóta az összes gyáramat lebombázták, kismotor és gépgyár Ganz-Mávag  a fegyver gyár, Ózd , Miskolc. Talán még külhonba szerencsét próbálhattam volna. De én 1 röghöz kötött vagyok. Bár ma már tudom hogy euróban lenne vagy egy 1000. ami mégis több mint ami lesz. Még 200 sem lesz.  Már bevezették volna az eurót akkor 250-be számolták volna, most meg 270-300ba fog kerülni. Hát ezért lettem 1 életen át taxis mert már akkor sem volt más lehetőségem. Képviselőnek kellett volna menni vagy ügyvédnek és akkor volna tisztességes nyugdíjam. A következő munka helyemen  meg hiába mondtam hogy bruttó 250 000 kérek azt mondták hogy ezért a pénzért 5 embert vennének fel. De nem kellett. És minden nap mást alkalmaznának.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #26314 Dátum: 2010.02.12., 07:50:54 »

Na én megyek 1 kis nyugdíj kiegészítét össze szedni.
       Most elküldhetnél az 1-2-3-4 feleségből egyet magad helyett taxizni!!!!!!!

                         hahota bye bye
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4278 4279 [4280] 4281 4282 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!