Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.03., 14:03:54
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 82 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128823 alkalommal)
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106949 Dátum: 2017.08.16., 13:11:01 »

              S N O O K E R !

           2017. augusztus 16-22.

           China Championship.    Ranglista.

          Az Eurosport közvetíti.
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106948 Dátum: 2017.08.16., 13:01:58 »


        Ajánlat!
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106947 Dátum: 2017.08.16., 06:42:28 »

Szerdára virradó éjszaka sem változik időjárásunk képe - marad a csendes, nyugodt idő. Reggelre a Dunántúl fölé némi magasszintű felhőzet sodródhat, így itt kissé felhősebb lehet a reggel, másutt azonban derült égre ébredhetünk. A nyugati és északi tájakon nagyrészt szélcsend várható, de másutt is gyenge marad az északias légmozgás. A legalacsonyabb hőmérséklet 12 és 18 fok között várható.
Szerdán napközben északnyugat felől egy gyenge hidegfront érinti hazánkat, de ennek hatása csak az északnyugati-nyugati tájakon lesz érzékelhető felhőzetnövekedés, elszórt csapadék és északnyugatira forduló szél formájában. Az ország többi részén túlnyomóan napos idő várható. A légmozgás gyenge lesz. A hőmérséklet csúcsértéke 28 és 33 fok között várható.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106946 Dátum: 2017.08.15., 22:03:40 »

Jó estét!

Ma reggel kocsimosással kezdtem, mert a tegnapi kárpátaljai út során eléggé összesározódott. Arrafelé olyan cudar idő volt szombaton, hogy még! Ezért nem tudtam bejelentkezni, mert nem volt internet. Pont a ház előtt álló oszlopba csapott a villám és szétcsapta az internetet (a villany nem ott megy szerencsére!).
Aztán Vityussal vonatra szálltunk és elmentünk Pestre a BMW-ért. Kiváltottuk... Jani örült, hogy csak 350 ezerbe került. Annak már nem annyira örült, hogy jelezték hamarosan kuplung és lendkerék csere is kinéz, összesen 1 millióért...  shock

Este locsolás volt... kell!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106945 Dátum: 2017.08.15., 22:00:11 »

A sok napsütés mellett csak kevés felhő lesz az égen, csapadék sehol sem hullik. Az Alföldön és az északkeleti tájakon méréskelt északi, északkeleti szélre számíthatunk, míg a Kisalföldön a délies szél élénkülhet meg kissé. A középső tájakon gyenge marad a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke 26 és 31 fok között alakul.

Jó estét!

Ma reggel kocsimosással kezdtem, mert a tegnapi kárpátaljai út során eléggé összesározódott. Arrafelé olyan cudar idő volt szombaton, hogy még! Ezért nem tudtam bejelentkezni, mert nem volt internet. Pont a ház előtt álló oszlopba csapott a villám és szétcsapta az internetet (a villany nem ott megy szerencsére!).
Aztán Vityussal vonatra szálltunk és elmentünk Pestre a BMW-ért. Kiváltottuk... Jani örült, hogy csak 350 ezerbe került. Annak már nem annyira örült, hogy jelezték hamarosan kuplung és lendkerék csere is kinéz, összesen 1 millióért...  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106944 Dátum: 2017.08.15., 08:38:08 »

A sok napsütés mellett csak kevés felhő lesz az égen, csapadék sehol sem hullik. Az Alföldön és az északkeleti tájakon méréskelt északi, északkeleti szélre számíthatunk, míg a Kisalföldön a délies szél élénkülhet meg kissé. A középső tájakon gyenge marad a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke 26 és 31 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106943 Dátum: 2017.08.15., 06:02:51 »


Az 1250. számban 1998. X. 27-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106942 Dátum: 2017.08.14., 22:06:01 »

Holnap viszont én leszek távol....
megyek a családért és nem tudom lehetőségem, energiám lesz-e bejönni...
Hétfőn már jövünk haza.

Háááát... tegnap 13-a volt.
A napom azzal indult, hogy a benzinkúton nem nyílt ki a tanksapka fedél, úgy kellett kifeszegetni!
Aztán a hot-dogomból kicsöpögött a mustár a kávémba...  shock
Ma a fedél simán kinyílt, a mustár pont annyi volt, amennyi kell... igaz a határon két óra alatt jutottunk át!  shock
Persze a police.hu határinfója azt írta, hogy nincs negyed óránál hosszabb várakozási idő!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106941 Dátum: 2017.08.14., 21:14:02 »

Üdv. mindenkinek.
Tegnap egy hirtelen ötlettel (időváltozás volt a fő oka) leutaztam Balatonra a fiamékhoz, s ma délután jöttem haza.

Jó estét!
Remélem jól érezted magad!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106940 Dátum: 2017.08.14., 07:30:58 »

Hétfőn reggel a Tiszántúli területeken és északkeleten lehet még több felhő az égen, másutt derültnek vagy gyengén fátyolfelhősnek ígérkezik a napkelte. Csapadék nem várható. Délnyugaton párafoltok képződhetnek. A Tiszántúlon még mérsékelt, néhol élénk lesz az szél, másutt gyengül a légmozgás. A legalacsonyabb hajnali hőmérséklet többnyire 11 és 16 fok között alakul, de az Északi-középhegység szélcsendesebb völgyeiben egy-két fokkal hűvösebb is lehet.
Hétfőn napközben az ország legnagyobb részén csak kevés fátyol- és gomolyfelhő lesz az égen, így több órára kisüt majd a nap. Csapadék nem hull. Az északi, északkeleti szél a Tiszántúlon mérsékelt, időnként élénk lesz, másutt gyenge marad. A csúcshőmérséklet többnyire 25 és 29 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106939 Dátum: 2017.08.13., 17:52:24 »

Jó estét!

Látom Atom Manó ma távol van. Reggel nem vettem észre, újabban szinte csak este jutok a gép közelébe.
Sok a tennivaló!

Ma befejeztem a baromfiólban a betonozást, most már rendben lesz a télen!
Egy másik ólnak is neki kellene látni, de egyelőre nincs rá energiám, pedig muszáj lesz!

Üdv. mindenkinek.
Tegnap egy hirtelen ötlettel (időváltozás volt a fő oka) leutaztam Balatonra a fiamékhoz, s ma délután jöttem haza.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106938 Dátum: 2017.08.12., 21:25:01 »

Jó estét!

Látom Atom Manó ma távol van. Reggel nem vettem észre, újabban szinte csak este jutok a gép közelébe.
Sok a tennivaló!

Ma befejeztem a baromfiólban a betonozást, most már rendben lesz a télen!
Egy másik ólnak is neki kellene látni, de egyelőre nincs rá energiám, pedig muszáj lesz!

Holnap viszont én leszek távol....
megyek a családért és nem tudom lehetőségem, energiám lesz-e bejönni...
Hétfőn már jövünk haza.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106937 Dátum: 2017.08.12., 21:23:21 »

Mifelénk ma jó idő volt. Enyhe szél fújt és a rekkenő hőség is messze került minket!

A délután takarítással telt.

Beszéltem Okszikámmal, éppen uborkát tettek el a testvérével és jövendő sógornőjével.  vigyor
Vityusám pedig a szomszédban játszott, ebédelni is alig akart hazamenni!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106936 Dátum: 2017.08.12., 21:20:59 »

Jó estét!

Látom Atom Manó ma távol van. Reggel nem vettem észre, újabban szinte csak este jutok a gép közelébe.
Sok a tennivaló!

Ma befejeztem a baromfiólban a betonozást, most már rendben lesz a télen!
Egy másik ólnak is neki kellene látni, de egyelőre nincs rá energiám, pedig muszáj lesz!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106935 Dátum: 2017.08.11., 22:05:26 »

Jó estét!

Nálunk ma még 35 fok volt a legmelegebb órákban!  shock

Döbbentem olvastam a reggeli híradásokat a hatalmas viharokról!  shock


A délelőtt során még egy adag betonozásban is részem volt...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106934 Dátum: 2017.08.11., 22:02:32 »

Utolsó napját éli meg a kánikula. A Dunántúlon a délutáni, késő délutáni óráktól többször erősen megnövekszik a felhőzet és délnyugat, nyugat felől szórványosan számíthatunk záporok, zivatarok, néhol heves zivatarok kialakulására ebben a térségben. Az ország más részein gyengén felhős időre és sok napsütésre számíthatunk. A délkeleti szél többfelé lesz élénk, a Dunántúl északi felén meg is erősödhet. A hőmérséklet legmagasabb értéke jellemzően 33 és 38 fok közé várható, délkeleten a magasabb értékekkel. A Nyugat-Dunántúlon "mindössze" 30 fok körüli maximumok is lehetnek.

Jó estét!

Nálunk ma még 35 fok volt a legmelegebb órákban!  shock

Döbbentem olvastam a reggeli híradásokat a hatalmas viharokról!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106933 Dátum: 2017.08.11., 07:28:21 »

Utolsó napját éli meg a kánikula. A Dunántúlon a délutáni, késő délutáni óráktól többször erősen megnövekszik a felhőzet és délnyugat, nyugat felől szórványosan számíthatunk záporok, zivatarok, néhol heves zivatarok kialakulására ebben a térségben. Az ország más részein gyengén felhős időre és sok napsütésre számíthatunk. A délkeleti szél többfelé lesz élénk, a Dunántúl északi felén meg is erősödhet. A hőmérséklet legmagasabb értéke jellemzően 33 és 38 fok közé várható, délkeleten a magasabb értékekkel. A Nyugat-Dunántúlon "mindössze" 30 fok körüli maximumok is lehetnek.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106932 Dátum: 2017.08.11., 06:03:11 »

A 184. számban 1992. I. 29-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106931 Dátum: 2017.08.10., 21:37:20 »

Jó estét!

Reggel fél hétkor a család, én pedig gyorsan nekiláttam a mai melónak, amíg nem volt túl meleg. Sikerült délelőtt végeznem a kerítés külső részének lazúrozásával. Aztán még lehúztam a pinceajtót is. Még van hátra a festékkel festett rész, de azt holnap befejezem.


Most így néz ki:
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106930 Dátum: 2017.08.10., 21:33:34 »

Jó estét!

Reggel fél hétkor a család, én pedig gyorsan nekiláttam a mai melónak, amíg nem volt túl meleg. Sikerült délelőtt végeznem a kerítés külső részének lazúrozásával. Aztán még lehúztam a pinceajtót is. Még van hátra a festékkel festett rész, de azt holnap befejezem.


A zökkenőmentes utazás luxus annak, aki Magyarországról külföldre indul! tegnap vettem meg a jegyeket. Azaz vettem volna, ha nem csak Záhonyig kaptam volna, mondván, hogy Irsán nincs olyan rendszer, amivel a kijevi vonatra (Latorca IC) Csapig is lehetne jegyet venni, mivel Záhony -Chop már nemzetközi viszonylat.
Arra gondoltam, nem baj, úgyis korábban mennek, nehogy egy buta zónázó késése miatt maradjanak le a vonatról, majd Cegléden megváltják. Hittem én! A ceglédi nemzetközi pénztárban sem tudtak jegyet adni és azon vitatkoztak Okszival, hogy sógorom Pesten sem vehetett így jegyet! Márpedig megvette!
És ekkor éreztem, hogy el fogom dobni az agyamat! Mekkora már az, hogy a ceglédi állomáson azt mondják, hogy hazudik az utas, nem vehette meg a jegyet; a OFFI-ban meg felvilágosítanak, hogy Ukrajnában az ukrán fordító nem tud ukránul, mert a gyerek nevét nem a magyarországi OFFI-ban írták rosszul, hanem Ukrajnában!  megolazideg_ Eszem f..om megáll!!!

Na mindegy, felszálltak az IC-re és a záhonyi 35 perces várakozás alatt ott vették meg a jegyet!
Aztán betaxiztak Ungvárra és leadták ott a fordítani valót. Milyen érdekes az élet, az OFFI-val ellentétben nem 10 munkanap, hanem holnap délre készen van és nem 27 ezer, hanem 5.500,- Ft-nak megfelelő összeg! Miért van az az érzésem, hogy megont át vagyok verve megint a saját országomban?!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!