Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.03., 06:59:55
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 160 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128735 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107009 Dátum: 2017.08.26., 20:33:44 »

Éjjel változóan, de többnyire gyengén felhős lesz az ég, csapadék nem valószínű. A délies irányú szél gyenge marad. 13 és 20 fok közé hűl a levegő hajnalra.
Szombaton napközben is változóan felhős idő várható sok napsütéssel. Főként az északi, északkeleti országrészben azonban időnként erősebben megnövekedhet a gomolyfelhőzet és délután, kora este egy-egy zápor, esetleg zivatar is kialakulhat. A kora esti órákban az Alpokaljára és a Kisalföld nyugati tájaira is besodródhat egy-egy osztrák csapadékcella. A déli, délnyugati szél időnként megélénkülhet. A szombati csúcsértékek jellemzően 30 és 35 fok között szóródhatnak.

Jó estét!

Ma anyukámat vittem el a 60. éves érettségi találkozójára. Legyünk őszinték, szép találkozó!
Persze voltak érdekes események és kis kóválygás is, mert Nagykőrös főterét és annak környezetét éppen rohamléptekben újítják fel. Viszont az Arany János múzeumot és a mellette levő parkot szalaggal zárták el és szemmel láthatólag évek óta nem nézett felé senki!  _juhhh
Sajnos a városban csak annyit tapasztaltam, hogy élő embert csak elvétve láttam! Nem lehet egyszerű a boltosok sorsa!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107008 Dátum: 2017.08.26., 06:16:39 »

Éjjel változóan, de többnyire gyengén felhős lesz az ég, csapadék nem valószínű. A délies irányú szél gyenge marad. 13 és 20 fok közé hűl a levegő hajnalra.
Szombaton napközben is változóan felhős idő várható sok napsütéssel. Főként az északi, északkeleti országrészben azonban időnként erősebben megnövekedhet a gomolyfelhőzet és délután, kora este egy-egy zápor, esetleg zivatar is kialakulhat. A kora esti órákban az Alpokaljára és a Kisalföld nyugati tájaira is besodródhat egy-egy osztrák csapadékcella. A déli, délnyugati szél időnként megélénkülhet. A szombati csúcsértékek jellemzően 30 és 35 fok között szóródhatnak.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107007 Dátum: 2017.08.25., 08:42:02 »

Péntekre virradóan kissé megnövekszik a felhőzet, főként az északi megyékben. Csapadék ennek ellenére nem valószínű. A délies irányú légmozgás gyenge marad. A több felhőnek köszönhetően az elmúlt napokhoz képest több fokkal melegebb lesz az éjszaka. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 12 és 17 fok között várható, mélyebb völgyekben ettől pár fokkal hűvösebb is lehet.
Az ország jelentős részén napos, száraz időre készülhetünk pénteken, gyors nappali felmelegedéssel. Csupán nyugaton és északkeleten képződhet több gomolyfelhő. A délután második felében az Alpokalján kis eséllyel zápor, zivatar is előfordulhat. A délnyugati szél többfelé megélénkül. A legmagasabb hőmérséklet már 29 és 34 fok között alakul.

Éjjel reptéri transzferen voltam, hajnalban meg fent...  shock
A tyúkokat este bezártam, így nem esett, nem eshetett kár bennük, bár azt gondolom, hogy amúgy sem lett volna semmi, mert fél háromig folyt a beszélgetés, égett a villany és mozgás volt. Azt hiszem ilyenkor nem mer jönni Őkelme!  fejbever

Délelőtt Vityussal megyünk átvenni a tankönyveket, délután jön édesanyám, akit holnap elviszünk Nagykőrösre érettségi találkozóra.
Nemsokára megnézem, milyen látnivalók vannak ott, mert nem szeretnék anyukám nyakán lógni egész idő alatt (bár ő nagyon szeretné, ha vele lennénk, de azt gondolom ez az ő napja és nem rólam kell, hogy szóljon!).
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107006 Dátum: 2017.08.25., 08:37:55 »


Szóval a pilótáknak a repülés megkezdése előtt 6 órával nem szabad bevenni ...  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107005 Dátum: 2017.08.25., 08:35:57 »

Jó reggelt!

Nem, nem az ólból volt! Az rendben van, a hiányosságait nem rég javítottam ki. Az aljzatolás nem volt teljesen kivíve az alapig. Gondolom nem véletlen volt, mert amit én most baromfiólnak használok, az az eredeti gazdánál disznóól volt. Talán kevesebb folyadékkal kellett bajlódnia, jobban elfolyt... nem tudom. Lényeg az, hogy valamiféle jószág ott bejárt, körbe túrta az egészet és vonszolta oda a tojásokat is! Most az egész helyiség kapott egy 22 cm széles, 7 cm magas karimát betonból, a lyukakba mindenféle tégladarabokkal és betonnal betöltve. Azt hiszem nem lesz télen gond, mert bőven rajta van az aljzatbetonon és a falnál pedig a téglákkal érintkezik.
Sajnos nem voltak bezárva és a fiatalok egy része a szabadtéri ketrec tetején éjszakáztak. No, közülük kerültek ki az áldozatok.
De a csapdát fel fogom állítani, mert nem az egyedüli áldozatok voltak az enyémek!

Vityus által készített képen tavasszal éppen ezt csinálom:
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107004 Dátum: 2017.08.25., 08:32:16 »



Pedig az visszajár majd, amíg lesz neki miért. Ha a baromfiólban történt, akkor keresd meg hol megy be és csapdázd be. Talán sikerül.

Jó reggelt!

Nem, nem az ólból volt! Az rendben van, a hiányosságait nem rég javítottam ki. Az aljzatolás nem volt teljesen kivíve az alapig. Gondolom nem véletlen volt, mert amit én most baromfiólnak használok, az az eredeti gazdánál disznóól volt. Talán kevesebb folyadékkal kellett bajlódnia, jobban elfolyt... nem tudom. Lényeg az, hogy valamiféle jószág ott bejárt, körbe túrta az egészet és vonszolta oda a tojásokat is! Most az egész helyiség kapott egy 22 cm széles, 7 cm magas karimát betonból, a lyukakba mindenféle tégladarabokkal és betonnal betöltve. Azt hiszem nem lesz télen gond, mert bőven rajta van az aljzatbetonon és a falnál pedig a téglákkal érintkezik.
Sajnos nem voltak bezárva és a fiatalok egy része a szabadtéri ketrec tetején éjszakáztak. No, közülük kerültek ki az áldozatok.
De a csapdát fel fogom állítani, mert nem az egyedüli áldozatok voltak az enyémek!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107003 Dátum: 2017.08.25., 06:39:58 »

Péntekre virradóan kissé megnövekszik a felhőzet, főként az északi megyékben. Csapadék ennek ellenére nem valószínű. A délies irányú légmozgás gyenge marad. A több felhőnek köszönhetően az elmúlt napokhoz képest több fokkal melegebb lesz az éjszaka. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 12 és 17 fok között várható, mélyebb völgyekben ettől pár fokkal hűvösebb is lehet.
Az ország jelentős részén napos, száraz időre készülhetünk pénteken, gyors nappali felmelegedéssel. Csupán nyugaton és északkeleten képződhet több gomolyfelhő. A délután második felében az Alpokalján kis eséllyel zápor, zivatar is előfordulhat. A délnyugati szél többfelé megélénkül. A legmagasabb hőmérséklet már 29 és 34 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107002 Dátum: 2017.08.25., 06:02:04 »

Az 1258. számban 1998. XI. 6-án megjelent írások
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #107001 Dátum: 2017.08.24., 21:11:27 »

Jó estét!

Hiába volt hideg az éjjel, reggelre szörnyű pusztulást találtam a baromfiudvarban!  siros_2
8 csirkém, tyúkom pusztult el egy menyét látogatásának eredményeként!  robban
Nem sok kedvem volt ma semmihez...



Pedig az visszajár majd, amíg lesz neki miért. Ha a baromfiólban történt, akkor keresd meg hol megy be és csapdázd be. Talán sikerül.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #107000 Dátum: 2017.08.24., 21:09:25 »

Jó estlétet!
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106999 Dátum: 2017.08.24., 19:24:19 »

Az éjszakai órákban az északkeleti megyékben is kiderül mindenütt az ég, csütörtök reggel északnyugaton lehet kevés fátyolfelhő. Országszerte száraz idő várható. A keleti, délkeleti légmozgás többnyire gyenge lesz, az keleti megyékben tartós szélcsend is lehet. Helyenként, főleg délnyugaton és az Északi-középhegység szélcsendes völgyeiben rövid ideig tartó párafoltok képződhetnek. A legalacsonyabb hajnali hőmérsékletek általában 8 és 14 fok között alakulnak, de ezen a hajnalon is lehetnek 5 fokot megközelítő minimumok a hidegzugokban.
Sok lesz a napsütés, kevés fátyolfelhő csupán az északi megyékben lehet az égen. Csapadék nem lesz. A nyugati, délnyugati szél többnyire gyenge, keleten, illetve északkeleten mérsékelt marad. A hőmérséklet csúcsértéke jellemzően 25 és 30 fok között alakul.

Jó estét!

Hiába volt hideg az éjjel, reggelre szörnyű pusztulást találtam a baromfiudvarban!  siros_2
8 csirkém, tyúkom pusztult el egy menyét látogatásának eredményeként!  robban
Nem sok kedvem volt ma semmihez...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106998 Dátum: 2017.08.24., 06:12:50 »

Az éjszakai órákban az északkeleti megyékben is kiderül mindenütt az ég, csütörtök reggel északnyugaton lehet kevés fátyolfelhő. Országszerte száraz idő várható. A keleti, délkeleti légmozgás többnyire gyenge lesz, az keleti megyékben tartós szélcsend is lehet. Helyenként, főleg délnyugaton és az Északi-középhegység szélcsendes völgyeiben rövid ideig tartó párafoltok képződhetnek. A legalacsonyabb hajnali hőmérsékletek általában 8 és 14 fok között alakulnak, de ezen a hajnalon is lehetnek 5 fokot megközelítő minimumok a hidegzugokban.
Sok lesz a napsütés, kevés fátyolfelhő csupán az északi megyékben lehet az égen. Csapadék nem lesz. A nyugati, délnyugati szél többnyire gyenge, keleten, illetve északkeleten mérsékelt marad. A hőmérséklet csúcsértéke jellemzően 25 és 30 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106997 Dátum: 2017.08.23., 21:35:20 »

Pákó az örök téma:

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106996 Dátum: 2017.08.23., 20:38:18 »

      Nem kértem,mégis felívott telefonon egy "non grata" automata a fideSS képviseletében. robban fejbever robban

        Nem hallgattam végig.Letettem a bemutkozás után magamat kímélve.

Pedig akkor megtudtad volna, hogy Vona megsértett Téged (nem, nem azokat, akikről beszélt, akik eltorzult arccal, zombiként rontanak rá arra, aki kedvencükre egyetlen rossz pillantást is vet!)! És ezt majd ne felejtsd el a választáskor sem!
 robban

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106995 Dátum: 2017.08.23., 20:13:28 »

Jó estét!

A hihetetlenül hűvös reggel után nekiláttam a fűrész összerakásának. Szerencsére nem okozott gondot és egy bő óra múlva már ki is tudtam próbálni a gépet!  táncika
Annyira belelendültem, hogy átrámoltam egy csomó dolgot a hátsó udvarban, közben kiszedegettem a felfűrészelni valókat és az utolsó darabig elvagdostam őket!  vigyor
Közben édesanyám egy tálcáját is befenekeltem nő fél óra alatt, amit vasárnap hozott kis javításra. Hja kérem, amikor az ember lapra szerelt bútorokon edződik...  hahota

Viszont mindeközben hihetetlenül elfáradtam....  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106994 Dátum: 2017.08.23., 20:12:46 »

Napközben csökken a felhőzet, több órára kisüthet a nap, de az északkeleti megyékben tartósabban felhős időszakok is lehetnek, zápor azonban már csak felvétve fordulhat elő. Az északnyugati szél a délnyugati és északkeleti megyékben gyenge marad, másutt időnként megélénkül. A legmagasabb hőmérséklet kora délután 21 és 26 fok között alakul, északkeleten várható a hűvösebb idő.

Jó estét!

A hihetetlenül hűvös reggel után nekiláttam a fűrész összerakásának. Szerencsére nem okozott gondot és egy bő óra múlva már ki is tudtam próbálni a gépet!  táncika
Annyira belelendültem, hogy átrámoltam egy csomó dolgot a hátsó udvarban, közben kiszedegettem a felfűrészelni valókat és az utolsó darabig elvagdostam őket!  vigyor
Közben édesanyám egy tálcáját is befenekeltem nő fél óra alatt, amit vasárnap hozott kis javításra. Hja kérem, amikor az ember lapra szerelt bútorokon edződik...  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106993 Dátum: 2017.08.23., 10:38:32 »


       Nem kértem,mégis felívott telefonon egy "non grata" automata a fideSS képviseletében. robban fejbever robban

        Nem hallgattam végig.Letettem a bemutkozás után magamat kímélve.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106992 Dátum: 2017.08.23., 07:07:37 »

Napközben csökken a felhőzet, több órára kisüthet a nap, de az északkeleti megyékben tartósabban felhős időszakok is lehetnek, zápor azonban már csak felvétve fordulhat elő. Az északnyugati szél a délnyugati és északkeleti megyékben gyenge marad, másutt időnként megélénkül. A legmagasabb hőmérséklet kora délután 21 és 26 fok között alakul, északkeleten várható a hűvösebb idő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106991 Dátum: 2017.08.22., 20:37:51 »

Aztán most este elgondolkodtam. Be kellett lépnem az ügyfélkapun, s ha már ott voltam, nekiláttam, hogy megnézzem, hogyan is alakul papíron az építkezésünk. Mit mondjak...? Túl azon, hogy nem találtam meg semmit, illetve a mi anyagunkról semmit, azt is észrevettem, hogy -ahogy az egész országban- egy merő, totális káosz az egész! Olyan hogyan létezik, hogy amikor ügyintézési területet váltasz -naná, hogy felületet is-, onnantól nincs visszalépési lehetőséged, csak a böngésződdel, de még kilépni sem tudsz!  uuuhhh
Annyira amatőr ez az egész, hogy siralmas!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106990 Dátum: 2017.08.22., 20:32:43 »

Éjjel mindenütt csökken a felhőzet, hajnalban jellemzően derült vagy gyengén felhős égkép várható, csapadékra nem kell számítani. Az északi, északnyugati szél általában gyenge vagy mérsékelt marad. A legtöbb helyen 8 és 14 fok közé hűl a levegő, de néhány szélvédett, derült tájon akár egy-két fokkal hidegebb is lehet.
Kedden napközben változóan felhős, de többé-kevésbé napos időre készülhetünk. Időnként ugyan erősebben is megnövekedhet a felhőzet, de kisebb csapadék - egy-egy zápor - legfeljebb az északkeleti határ közelében lehet a délutáni órákban. Az északnyugati szél időnként megélénkülhet, délutánra többnyire 22 és 26 fok közé emelkedik a léghőmérséklet.

Ma egy vágyam ismét teljesült! Sikerült egy asztali körfűrészt vennem! Remélem annyi mindent meg fogok tudni csinálni vele, mint amennyi mindent szeretnék!
Holnap kezdem is. Anyukámnak kellene egy tálcát befenekelnem. Vizsgamunka lesz!
Mindketten vizsgázunk majd...  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!