Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.16., 16:10:27
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 173 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 3480 3481 [3482] 3483 3484 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7132386 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #42293 Dátum: 2011.03.02., 14:53:13 »


             AKI!

       Kedvenceim ezek is:kapor-,spenot-,soska- és saláta szósz!!!!!!!!

      Ezelőtt 30 éve vetettem kaprot,azóta az elhullajtott magról minden évben rengeteg terem,nem győzzük felhasználni,irtani!

               bleee _juhhh

Nálunk meg sosem elég, bármennyi van is!  uuuhhh
Ha összejön egy csomagtartónyi szólj, elugrunk érte!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #42292 Dátum: 2011.03.02., 14:52:12 »

       Ebben igazad van!

       Én is MÁST csináltam!

                 zizi vigyor

Biztos, hogy "mást", és nem "mással"?  Kacsint vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #42291 Dátum: 2011.03.02., 14:51:03 »

Csuhásom

Szörp vizsga nincs, de vizijártsságom sincs

Akkor marad a jégvitorlás.  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #42290 Dátum: 2011.03.02., 14:50:28 »

Emlékszem rá amikor először bevezették hozzánk az internetet.
Mondták, hogy fog kelleni valamilyen kártya, amit én még addig sose láttam, nem lehetett vele se zsírozni, se römizni, de ha köll, hát köll, vettem egyet. (Addigra már nagyon jól állt a gépem volt rajta kismillió szín, meg hang is, a fene tudta másfél évig, hogy azzal az egyik lemezzel kellene valamit csinálni, szépen ment nyolc színnel a pasziánsz és a gyerekkel tudtunk paintben cseresznyét rajzolni, szép színesben kinyomtatni, sőt még cd-t is hallgatni, ha a cd rom alatt lévő dugóba dugtam a hangfalat, így hát nem is hiányzott senkinek semmi. Egy játék demóját nem engedte fel, akkor kiabált először, hogy hiánya van. Két hétbe telt kinyomozni, hogy mit is kell csinálni. Aztán még egy kábellel a mobilt is hozzá tudtam rakni a géphez!)
Szóval jött a muksó, tíz perc alatt behúzta a kábelt mondta:
- Kész. - mire én:
- Mi?
- Az internet.
- Hol van? Hisz a kártya még az asztalon van, azt mondták az is kell. Most mégse?
- De. Bele kell tenni a gépbe.
- Ha oda, hát oda, de nem nekem.
- Neki az nem dolga.
- De meg tudja csinálni?
- Meg, de az már nem hivatalos.
- Oké, mert így nem érek vele semmit és én már ma internetezni akarok. Beletette, de a gép nem tudott vele mit kezdeni, túl jó volt a kártya. Elment hozott egy ötöd olyan árut, beletette, kérdezete, hogy hol a gépről a totálkommander, de mondtam neki hogy ez egy jó gép aszonták, hát azt lehet olyat mégse adtak hozzá, de azért ugye csak lesz valahogy internet. Aztán megcsinálta az internetkapcsolatot is, és kitett az asztalra valami izét, amire azt mondta parancsikon, és rá kell nyomni kétszer, utána meg a kapcsolódásra.
És tényleg tök hamar, tíz másodperc alatt, bejöttek az oldalak, nem úgy mint amikor a mobiltelefon volt hozzádugva a géphez és egy oldalra tíz percet kellett várni.



Valahogy mindannyian hasonlóan kezdtük.
Aztán volt aki továbbtanult...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #42289 Dátum: 2011.03.02., 14:48:04 »

Délegyháza szónál mindenkinek a sex jut az eszébe. Pedig mennyi minden mást lehet csinálni?

Például?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #42288 Dátum: 2011.03.02., 14:47:29 »

Csuhásom

Lehet hogy repülni hamarabb megtanulok mint úszni. Nagyon röstellem. Én nem hazudok legfeljebb elhallgatom az igazságot.
Ez nem hazugság hanem titok. De egyszer annak is vége mert kitudódik.
Valóba nem tudok úszni. És mentőmellényt sem használok.

Az úszás türelem és önfegyelem kérdése is. Ugyanis ha szépen nyugodtan, vízszintesen(!) hanyatt fekszel a vízen, a fejedet egy nagyon picit kiemeled a vízből, és elhiszed -mert így van-, hogy a fejedet nem lepi el a víz, a kezeidet kicsit széttárod, máris úszol. Az ember teste ugyanis könnyebb a víznél, ezért ha nem kapálózik, nem csuklik meg derékban, és nem hajtja hátra a fejét, szépen ellebeg a víz felszínén.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #42287 Dátum: 2011.03.02., 14:42:24 »

Kedves Skye!

........

 Sürgős lenne, reggel tudnál nálunk kezdeni?

Hát így megy ez valahogy.


 Nagytaps2
(Bocs, de -bár tudom, hogy ismétlés a tudás anyja, évismétlés a tudás k@va anyja- mégis csak feleslegesnek ítéltem a teljes szöveg beágyazását!)
Valóban, ilyenek a felhasználók, főleg a cégeknél.
Nem véletlenül a rendszergazdáknak szóló "kedvenc" üzenetek között szerepel:
Post-it a monitoron a lényegre törő és sokat segítő szöveggel: "Nem megy ez a sz@r!"
És bizony, ha azt mondom a főnök kedvenc titkárnőjére, hogy "Azért nem megy, Te liba, mert nem dugtad be a konnektorba!", máris mehetek öltözni, mert én voltam olyan hülye, hogy nem írtam ki Pi@ikének, hogy a "Gép bekapcsolása előtt be kell dugni azt a villás izét a falban levő olyan lyukas micsodába!" (Mert ő ezt így érti meg!)
Szóval  amire már magam is utaltam magam is korábban: a kommunikáció milyensége sokat számít!
Nem elég, ha tudok valamit, arra roppant büszkének lenni, hanem a tudatlannak úgy megmagyarázni a hibáját, a szakszerűtlenségét, hogy megértse, és ne lehessen bántónak venni, az fontos dolog!
Nekem is -és még biztosan vagyunk páran így- hiába van egy "jó" végzettségem, mégis kevés a mai világban, mert nem csupán erdészt keresnek, aki érti a szakmáját, kihordja az ültetőket, amikor annak ideje van, ellát minden erdészi feladatot, de tudjon pl. csörlős traktort kezelni, esetleg szántani is. Szóval lehetek én bármilyen jó erdész, ha ami kor igényének nem felel meg a tudásom, mert bármilyen jól tudom azt, amit tudok (ha nem így lenne, nem oktattam volna, és ha még Veszprémben élnék oktatnék a mai napig is!), mégis "kevés" a végzettségem a fiatalokhoz képest.
Szóval, valahogy így vannak ezek a dolgok mostanság.
Az viszont tény, hogy negyven éves kor felett már nem szívesen alkalmaznak, mert nem nyomhatják ki a szemedet a minimálbérrel heti 54-55 órára!
Tehát mind a kettőtöknek van igazsága a leírtakban, szerintem.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember
Vendég
« Válasz #42286 Dátum: 2011.03.02., 14:37:25 »

AKI!
A legszembetűnőbb változás a belváros képe.
Valamikor majd szánok időt és megírom a virtuális sétám, meg keresek a neten régi képeket, amiket össze lehet vetni az új arculattal. Nekem siralmas.  siros_2
Vahurkát mondtam páromnak, hogy szóljon a munkahelyén, kell e majd valakinek.  Mosolyog

100/2!
Komolyan mondom, hogy amikor tele lesz a kertetek kaporral, küldhetnél egy vagonnal.
Itt a talaj annyira vacak, meg most már a kuty is befog segíteni a kertészkedésbe, hogy jóformán semmi nem marad meg. A dudván kívül. Na az kérem szépen jól érzi magát!
Még lánykám ovis volt, mikor jöttek az óvónénik, hogy nem e tudnánk adni kaprot...kellemest a hasznossal össze kötötték a család látogatást a kapor szerző körúttal. Mi sem tudunk akkor sem adni. Csak pár szál akad a kertbe.

Ha már lakásfelújítás. Tudja valaki (nem konkrétan AKI), hogyan kell betont illetve vakolatot készíteni?
Az arányok érdekelnének,mert ha itt lesz a jó idő, akkor neki kell esnem az utcai frontnak, amíg le nem dől a fal. Ahogy volt a sok csapadék, megviselte a házikót. A biztosító persze nem fizet...

Na figyelj, koma ! Egy m3. sóderba 3 q (6zsák) cement kell. Ha keverőd van, először egy vödör vizet a keverőbe, egy darabig 1 percig forog, utána, -függ, hogy mekkora a keverő- 12 lapát sódert, forogjon megint 1-2 percet, utána 4 púpos lapát cement. Ez forogjon kb. 5 percig. Ha hígnak találod,- persze attól függ, mi lesz, járda, alap, vagy női akt szobor- Egy lapát cement, 3 lapát sóder. ha túl száraz, pici vizet. Mikor kiöntöd a talicskába, olyan totyakos, ne híg legyen. A Malter kavicsmentes bányahomok, 1/4 rész mész, két fándli cement, és annyi víz, amennyit felvesz, hogy ne legyen híg.
Ezt egy szakember írta, Gazember okl. elektrotechnikus.

 _cupp zizi
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #42285 Dátum: 2011.03.02., 14:25:39 »

         Bejárati ajtó cserét akarunk.Előttünk a prospektus bőséges ajánlattal.

         Iszonyú nehéz a sorsom,nem győzők igenelni fejjel és szóval!

             yes_yes yes_yes yes_yes yes_yes yes_yes

Józsikám ! Hallgass öreg barátodra ! Se műanyag, se puhafa ajtót bejáratinak ne vegyél. A Keményfa ajtó drágább ugyan jóval, veri a 100-ast, de örök életü, nem vetemedik, nem korhad, nem hasad, nem véletlevül a többszáz éves bazilikák, ezerévesnél idősebb templomok kapui még most is masszivak.
A fenyő a nedvességtől csavarodik, hasad, összeszárad, a műanyag a melegtől, hidegtől görbül, vetemedik.
Én Gyömrőn kaptam ingyen egy bontott, de jó állapotu keményfa ajtót, lecsiszoltam, kigitteltem, lefestettem, 27 éve, més olyan, mint ha új lenne. Bedig bontásból származott, legalább akkor már 80 éves volt.
Nem muszáj rám hallgatni, mert drágább, de ez agy baráti jótanács volt.

 yes_yes yes_yes _cupp
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #42284 Dátum: 2011.03.02., 14:24:31 »

           Jééééééé!  A szomszéd faluban,Környén is van nudista strand,amiről eddig nem tudtam.

            Gyertek ide!!!!!!

Távcsöved is van?  evil
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #42283 Dátum: 2011.03.02., 14:24:09 »

         Ott van ismerős!
         Az egyik tóparton van nyaralójuk!
         Nem is figyeltem eddig az öltözködésre!

                 vigyor
       

Mert télen voltél, és akkor nem feltűnő a télikabát!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #42282 Dátum: 2011.03.02., 14:22:37 »

           Nem erre gondoltam!

           Ezt nem kell kommentálni!  Tudja,érzi mindenki!


          A   számitógépes ismertetésekhez nem szoltál,mindig csak a nők,a pia,a dugi-bugi,autók,szakma és ilyenek!

     Nem akarsz fejlődni?He??


       vigyor zizi vigyor




Nekem mondta, hogy bizony szeretne fejlődni.
Ezért még több nő, még több pia.... hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Skye
Vendég
« Válasz #42281 Dátum: 2011.03.02., 14:13:12 »

AKI!
A legszembetűnőbb változás a belváros képe.
Valamikor majd szánok időt és megírom a virtuális sétám, meg keresek a neten régi képeket, amiket össze lehet vetni az új arculattal. Nekem siralmas.  siros_2
Vahurkát mondtam páromnak, hogy szóljon a munkahelyén, kell e majd valakinek.  Mosolyog

100/2!
Komolyan mondom, hogy amikor tele lesz a kertetek kaporral, küldhetnél egy vagonnal.
Itt a talaj annyira vacak, meg most már a kuty is befog segíteni a kertészkedésbe, hogy jóformán semmi nem marad meg. A dudván kívül. Na az kérem szépen jól érzi magát!
Még lánykám ovis volt, mikor jöttek az óvónénik, hogy nem e tudnánk adni kaprot...kellemest a hasznossal össze kötötték a család látogatást a kapor szerző körúttal. Mi sem tudunk akkor sem adni. Csak pár szál akad a kertbe.

Ha már lakásfelújítás. Tudja valaki (nem konkrétan AKI), hogyan kell betont illetve vakolatot készíteni?
Az arányok érdekelnének,mert ha itt lesz a jó idő, akkor neki kell esnem az utcai frontnak, amíg le nem dől a fal. Ahogy volt a sok csapadék, megviselte a házikót. A biztosító persze nem fizet...
Naplózva
Skye
Vendég
« Válasz #42280 Dátum: 2011.03.02., 14:00:28 »


Egyik nap csináltam, most eljutottam a feltötléséig  táncika

Biztosra vettem, hogy a nudista strand felvetése felpezsdíti a légkört  Vigyorog
Naná, hogy a szex jut erről mindenkinek az eszébe! Még az a jó, hogy nem mondjuk egy sakk parti a parkban.
Ne legyünk szemérmetesek, mert itt mindenki túl van már az első bálon, és nem vagyunk éretlen kamaszok.
Biztos már azon is túl van mindenki, hogy nem a gólya hozta a gyerkőcöt. Ha mégsem, akkor ez most biztos mellbevágó, így hirtelen megtudni annyi év után az igazat.
Na ez most biztos furán hangzott egy nő szájából, de mivel az én ötletem volt a strand, gondoltam felvállalom ezt is.
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #42279 Dátum: 2011.03.02., 13:18:40 »

Nem szerencsések a képek
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #42278 Dátum: 2011.03.02., 11:27:44 »


         Bejárati ajtó cserét akarunk.Előttünk a prospektus bőséges ajánlattal.

         Iszonyú nehéz a sorsom,nem győzők igenelni fejjel és szóval!

             yes_yes yes_yes yes_yes yes_yes yes_yes
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #42277 Dátum: 2011.03.02., 11:24:17 »

 
             AKI!

       Kedvenceim ezek is:kapor-,spenot-,soska- és saláta szósz!!!!!!!!

      Ezelőtt 30 éve vetettem kaprot,azóta az elhullajtott magról minden évben rengeteg terem,nem győzzük felhasználni,irtani!

               bleee _juhhh
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #42276 Dátum: 2011.03.02., 11:13:09 »

Csuhásom

Szörp vizsga nincs, de vizijártsságom sincs

        Nekem van "vízijártasságom",csak ne érjen térden felül!!!!!!!

                  bleee vigyor vigyor
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #42275 Dátum: 2011.03.02., 11:09:51 »

Délegyháza szónál mindenkinek a sex jut az eszébe. Pedig mennyi minden mást lehet csinálni?

       Ebben igazad van!

       Én is MÁST csináltam!

                 zizi vigyor
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #42274 Dátum: 2011.03.02., 11:05:20 »

Afrika felől véres felhők gyülekeznek. Nálunk várhatóan napfényes idő készül.
A hőmérséklet nem akar emelkedni, de ha jő az igazi tavasz.

Ha itt lenne is késő lenne!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 3480 3481 [3482] 3483 3484 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!