Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.16., 18:54:12
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 154 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 3477 3478 [3479] 3480 3481 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7132472 alkalommal)
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #42353 Dátum: 2011.03.03., 08:09:06 »

Két témát dobnék fel, s komolyan érdekelne a véleményetek.

1. Mit szóltok ahhoz, hogy előrejelzések szerint tényleg elérheti akár már nyárra az üzemanyag az 500 Ft/ liter árat?
Megoldás lehet az, hogy csak a MOL kutaknál tankoltok? Vajon ezzel tényleg lentebb lehet vinni az árakat?

2. Mi a véleményetek a Jobbik rovásírásos tábláiról? Cegléden a közeljövőben fognak felavatni egyet, amin a város neve szerepel. Miskolcon már 8-nál tartanak. Nem túlzás? És az, hogy be akarják vezetni, illetve felvetődött a kérdés, hogy mit szólnának az emberek ahhoz, hogy ha az iskolába tanítanák a rovásírást.

+1 Tegnap kaptam meg  a kormánytól a levelet, Alkotmány ügyből kifolyólag.
Szerinted mi ennek a levelezésnek a célja? Komolyan számít a véleményünk, vagy csak el akarják hitetni hogy számít bármit is a szavunk?



A válasz a kérdésedben benne van!
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #42352 Dátum: 2011.03.03., 08:05:56 »

100/2

Ha a hó elapad ott marad a térdig érő sár.
    Nálunk fent a telken igen,de nálatok mindenütt aszfalt van!
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #42351 Dátum: 2011.03.03., 07:33:31 »

Nincs kapás vissza dőlök tv-zem vagy becsukom a szemem és elmerengek a világ dolgain.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #42350 Dátum: 2011.03.03., 07:12:35 »

Nem kell át úszni a Balatont száraz lábbal át lehet sétálni
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #42349 Dátum: 2011.03.03., 07:07:25 »

     Hó miatt ma sem kezdhetem meg a metszést. Nem is volt kedvem hozzá,de ez legalább alapos indok!

               vigyor
100/2

Ha a hó elapad ott marad a térdig érő sár.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #42348 Dátum: 2011.03.03., 07:04:38 »

Hiába, nem csak az cukor a víz az üzem anyag árak gyűrűznek be de még az Afrika hatása is itt marad.
Az egész ország hó alatt a hideg marad. Mint tegnap. +2 és 6° között
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #42347 Dátum: 2011.03.03., 06:46:09 »

      Hó miatt ma sem kezdhetem meg a metszést. Nem is volt kedvem hozzá,de ez legalább alapos indok!

               vigyor
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #42346 Dátum: 2011.03.03., 06:43:39 »

Na megint örülhetnek a gyerekek és AKI mert olyan szép mikor havat lapától
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #42345 Dátum: 2011.03.03., 06:42:20 »

Szia Józsi nem látom a kocsit annyi a hó.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #42344 Dátum: 2011.03.03., 06:31:21 »

     Itt az éjjel hóesés volt!
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #42343 Dátum: 2011.03.03., 06:24:19 »



           Skye!

         Szerszámokat tudok adni a betonozáshoz,vakoláskoz! Hobli is van!

        Jó munkát !
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #42342 Dátum: 2011.03.03., 06:12:06 »

Kedves Skye!

betonkeverés
betonozás
betonozás II.
betonozás III.
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #42341 Dátum: 2011.03.03., 05:14:22 »

Ketre gondoltál?  shock

Ne hülyéskedj, Ketrin 30 éve még oviba járt Gyömrőn, én voltam a bébiszitter, vittem pisilni a klotyóra.
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #42340 Dátum: 2011.03.03., 04:35:56 »

Köszönöm az eddigi válaszokat! Holnap értelmezem meg válaszolok, de most már kezdek nagyon zizi lenni.
Valaki (nem feltétlen AKI) rugdossa már kicsit bokán Gazembert, hogy ne komázzon,meg öregemezzen, mert már egy milliószor írtam, hogy nem fütyim van. Hátha egy bokán rugdosásra felfigyel. szégyenlem

Szép álmokat skaccok!

Na még annyit Skye Barát(nőm,) hogy a fütyi, vagy nem fütyi, hiszem, amit látok.
A kettő között 42 év van, vagy volt.





Most hirtelen ennyire megváltoztam, de azért szebb vagyok, mint Aki, azér félti tőlem Oxánát.
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #42339 Dátum: 2011.03.03., 04:24:36 »

Köszönöm az eddigi válaszokat! Holnap értelmezem meg válaszolok, de most már kezdek nagyon zizi lenni.
Valaki (nem feltétlen AKI) rugdossa már kicsit bokán Gazembert, hogy ne komázzon,meg öregemezzen, mert már egy milliószor írtam, hogy nem fütyim van. Hátha egy bokán rugdosásra felfigyel. szégyenlem

Szép álmokat skaccok!
Idefigyejj Te fütyitlen Skye !
Most iccaka 3 óra van. Azééé nem aluttam idáig, mer elképzeltelek fütyivel is, meg fütyi nélkül is. Csak nem tudtam elkpzeeni, hogy nekem mellik lenne a jobb. Mer a Fiam nőtlen, (hálisten) Neki kéne egy fütyi nélküli. nekem is kéne, de én má mit kezgyek vele ? Ha tudsz jókat főzni, szerecc mosogatni, takarittani, meg porszippantyuzni, meg el tudod tartani a munkanélküli kicsi Fiamat, akkor gyere, leszel a Menyem. Híttam Ketrint is, de nem reagál. Öreg má hozzá a zén Fijam, decemberbe volt 41. Nem tagad le semmit, mer annyi, amennyinek kinéz. Viszont ku...va jó tulajdonságaji vannak.nem bagózik, nem iszik, nem drogozik, csak a család, meg a munka. számítógép, meg a zösszes, ami elktronika, az a szenvedéje. Nálam sokkal okosabb, mert tiszta kitünőre éreccségizett, nekem volt egy négyesem oroszból, mert a jobfai mattyot egy tével írtam. Úgyhogy ha Te is a menyem akarsz lenni, válaszojj a kérdésejimre, mert Ketrince nem akar bekerülni a családomba. Szegény gyerek egész nyáron egyedül ebbe a4.5 szobás, két fürdőszobás ,kétszintes lakásba egyedül, nem csoda, ha fél. mi a zasszonnyal, aki a Gazemberné, Gyömrőn termejjük meg a téli zabálnivalót. 60 csirke, 10 kacsa, 7 libuska tömve, 12 tyúk itthon a 4 fagyóban didereg, néha még egy fél birka is, úgyhogy aki ideköltözik, (nemAki) az nem pusztul éhen. Befejezem, mer a demizson kiürült, a pincébe nincs kedvem lekoslatni, mert hátha legurulok, a 110 kilómat meg nehéz lesssz főcigőni. Csókollak, ha TE SE AKARSZ A MENYEM LENNI, FÖLAKASZTOM MAGAM A ZUBORKAFÁRA. cSÓKOL A JÖVENDŐ APÓSOD.
GAZEMBER.
Ez a kép 42 éves.

Naplózva
Skye
Vendég
« Válasz #42338 Dátum: 2011.03.02., 21:29:28 »

Köszönöm az eddigi válaszokat! Holnap értelmezem meg válaszolok, de most már kezdek nagyon zizi lenni.
Valaki (nem feltétlen AKI) rugdossa már kicsit bokán Gazembert, hogy ne komázzon,meg öregemezzen, mert már egy milliószor írtam, hogy nem fütyim van. Hátha egy bokán rugdosásra felfigyel. szégyenlem

Szép álmokat skaccok!
Naplózva
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #42337 Dátum: 2011.03.02., 21:21:21 »

AKI!
A legszembetűnőbb változás a belváros képe.
Valamikor majd szánok időt és megírom a virtuális sétám, meg keresek a neten régi képeket, amiket össze lehet vetni az új arculattal. Nekem siralmas.  siros_2
Vahurkát mondtam páromnak, hogy szóljon a munkahelyén, kell e majd valakinek.  Mosolyog

100/2!
Komolyan mondom, hogy amikor tele lesz a kertetek kaporral, küldhetnél egy vagonnal.
Itt a talaj annyira vacak, meg most már a kuty is befog segíteni a kertészkedésbe, hogy jóformán semmi nem marad meg. A dudván kívül. Na az kérem szépen jól érzi magát!

Még lánykám ovis volt, mikor jöttek az óvónénik, hogy nem e tudnánk adni kaprot...kellemest a hasznossal össze kötötték a család látogatást a kapor szerző körúttal. Mi sem tudunk akkor sem adni. Csak pár szál akad a kertbe.

Ha már lakásfelújítás. Tudja valaki (nem konkrétan AKI), hogyan kell betont illetve vakolatot készíteni?
Az arányok érdekelnének,mert ha itt lesz a jó idő, akkor neki kell esnem az utcai frontnak, amíg le nem dől a fal. Ahogy volt a sok csapadék, megviselte a házikót. A biztosító persze nem fizet...

Betont, ha eléri a minimum mennyiséget, akkor lehet rendelni és teherautó meghozza. Viszonylag, kis mennyiségtől már lehet rendelni. Hadd ne tudjam a minimum mennyiséget!
Ha egy talicskára való kell, akkor zsákosan is vehetsz. Hozzá, már csak víz, meg némi sör kell.
Vakolatot, meg zsákosan vegyél. Van alapvakolat, aminek felületét készre simíthatsz simítóvakolattal. Ha, tégláig kell leverni a vakolatot, vagy már addig lejött és széles, nagy felületen, akkor vakoló sínnel beállíthatsz függőlegest és az a sín vezetni fog. Ha egyenetlen a téglafalad, nem függőleges, akkor lesz ahol 2-3 cm is elmegy, valahol, meg majd csak 1 cm, vagy annyi sem. De a kész eredmény, egy függőleges vakolat.

Hirtelen ennyi.
A nagyon fontos, hogy a sört, azt sose hagyd ki!  _morcos
Folyamatosan kell adagolni, igaz, mértékkel, mert a fal egyenetlenné válhat!
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #42336 Dátum: 2011.03.02., 21:10:33 »

Ám van, aki (dn. én!) harmincat simán letagadhatna!  vigyor

Ketre gondoltál?  shock
Naplózva

Gazember
Vendég
« Válasz #42335 Dátum: 2011.03.02., 20:03:00 »

Két témát dobnék fel, s komolyan érdekelne a véleményetek.

1. Mit szóltok ahhoz, hogy előrejelzések szerint tényleg elérheti akár már nyárra az üzemanyag az 500 Ft/ liter árat?
Megoldás lehet az, hogy csak a MOL kutaknál tankoltok? Vajon ezzel tényleg lentebb lehet vinni az árak
2. Mi a véleményetek a Jobbik rovásírásos tábláiról? Cegléden a közeljövőben fognak felavatni egyet, amin a város neve szerepel. Miskolcon már 8-nál tartanak. Nem túlzás? És az, hogy be akarják vezetni, illetve felvetődött a kérdés, hogy mit szólnának az emberek ahhoz, hogy ha az iskolába tanítanák a rovásírást.

+1 Tegnap kaptam meg  a kormánytól a levelet, Alkotmány ügyből kifolyólag.
Szerinted mi ennek a levelezésnek a célja? Komolyan számít a véleményünk, vagy csak el akarják hitetni hogy számít bármit is a szavunk?

Öregem, Te hol élsz ?  Lassan Magyarországon egy liter víz is 500.- Ft lesz. Gyömrőn egy m3. víz-csatorna díj 800.- Ft.-ről 1440 -re emelkdett hvonta, Albertirsán nem tudom mennyi lett, de tavaly összesen 491.- Ft. volt a víz-csatorna díja. A környező településeken 5-600.- Forint körül volt. Három lapban írtam ciukket, hogy Gyömrőn arany folyik a csapokból.


 fejbever yes_yes
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #42334 Dátum: 2011.03.02., 19:55:26 »

No.
Választ megírtam, megyek a "lányokhoz", bár örvendetesen javul az ivar-arány!  táncika vigyor

Csak nem nőtt ki Oxikának a fütyije ? (mármint az ivararányra válaszul)

 bee bee fejbever hahota
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3477 3478 [3479] 3480 3481 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!