Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.15., 21:00:55
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 425 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 1653 1654 [1655] 1656 1657 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7131172 alkalommal)
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #78833 Dátum: 2013.03.25., 19:17:28 »

Nálunk 10 cm-es hó van. Ha így esik tovább félméteres lesz a hó.
Azt mondják ez a globális felmelegedés. Erről engem úgy sem tudnak meggyőzni. Hol van az a régi szép nyár?
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #78832 Dátum: 2013.03.25., 16:07:36 »

   

            Akela!

         
Azért sem vagyok mazochista!!!!!!!!!!! siros_2
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #78831 Dátum: 2013.03.25., 15:04:59 »

Este belemerültem az archív olvasásba, és úgy beleette magát a fórum az agyamba, hogy éjjel, pontosabban már ébredés előtt egy komplett VT-t álmodtam meg, helyszínnel, tagokkal, beszélgetésekkel, cakk-pakk.

Aztán meg ebből ébredezve, furcsa irányváltással, még félálomban a következő versike született meg.

KKV
(Kormányközeli vállalkozó)

Írta: Mén

Karom acél, agyam penge
Pénzem annyi, mint a tenge


Megmondom én szemtől szembe
Én vagyok a legjobb embe


Simlis vagyok és nem szende
Habitusom, mint úthenge


Tudja Gyömrő, Sülysáp, Mende
Enyém ninden zsíros tende


Ne próbálj hát széllel szembe
Belegyűrlek a zsebembe
Ö...

Valóra kellene váltani, mármint a VT-vel kapcsolatos részt.
A VT-szervezők közül én a Te pályázatodra szavazok.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #78830 Dátum: 2013.03.25., 14:35:13 »

Gyorsan alkalmazkodom a jelenlegi helyzethez.
Dolgozom a neten, amíg várakozunk a sítalpakon érkező nyúlra...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
chaos
Kölyök tag
**

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Profil megtekintése
« Válasz #78829 Dátum: 2013.03.25., 14:24:19 »

Este belemerültem az archív olvasásba, és úgy beleette magát a fórum az agyamba, hogy éjjel, pontosabban már ébredés előtt egy komplett VT-t álmodtam meg, helyszínnel, tagokkal, beszélgetésekkel, cakk-pakk.

Aztán meg ebből ébredezve, furcsa irányváltással, még félálomban a következő versike született meg.

KKV
(Kormányközeli vállalkozó)

Írta: Mén

Karom acél, agyam penge
Pénzem annyi, mint a tenge


Megmondom én szemtől szembe
Én vagyok a legjobb embe


Simlis vagyok és nem szende
Habitusom, mint úthenge


Tudja Gyömrő, Sülysáp, Mende
Enyém ninden zsíros tende


Ne próbálj hát széllel szembe
Belegyűrlek a zsebembe
Ö...
Naplózva
chaos
Kölyök tag
**

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Profil megtekintése
« Válasz #78828 Dátum: 2013.03.25., 14:09:25 »

Nem értem a kérdést.

Persze hogy nem, mert hülyeséget írtam: "ugrás a következő oldalra".
Helyesen: "Ugrás egy webhelyre".
Tehát sokszor ez jelenik meg a címsorban, pölö már mindjárt a Firefox indulásakor is, mert nálam a google.hu a kezdőlap, és azt sem írja ki (de ha én gépelem be, akkor megmarad).
A "harminckettes.hu/..."-t látom, de már az előbb általad linkelt klipnél sem írta ki a youtube-címet.
Ezt úgy tudom előszedni, ha a hivatkozásra jobbost nyomok, és "hivatkozás címének másolása", majd beillesztem a címsorba.
De ha csak simán a hivatkozásra kattintok, és úgy hozza be az oldalt, ott csak a fentebb említett szöveg jelenik meg.
Nem kardinális kérdés, elboldogulok így is, csak nem értem, miért, és miért csak újabban van ilyen.

Na, közben ahogy még próbálgattam, kezd valami tendenciaféle körvonalazódni: hivatkozásnál nem írja ki a címet, linknél igen.
Lehet, hogy mindenkinél így van, csak egyedül engem zavart (össze)?

A verziószám egyébként nálam is 19.0.2, automatikusan frissül.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #78827 Dátum: 2013.03.25., 11:14:58 »

Hú, de összekapták és odatették magukat a fiúk! Az egyik legegységesebb album. Nagyon jól sikerült.
Keményen megy a promóciózás, még a hakni helyett is minőség! Soha jobb előjeleket nem tapasztaltam még turné előtt.
Soft touch - raw nerve
Angel
Should be higher
Soothe My Soul
Heaven
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #78826 Dátum: 2013.03.25., 10:17:39 »

Talán nem eléggé meglepő az a lépés.
Olyan horderejűvel próbálkozz, mint egy rokonom egy reggelbe nyúló ultipartin, amikor a rengetegedik pohár után szépen összerendezgette a terített durchmarsot, és rendületlenül, többszöri visszakérdezésünk ellenére bemondta a terített betlit.

 hahota hahota hahota hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #78825 Dátum: 2013.03.25., 10:12:09 »

Nem akartam de furdal a kíváncsiság és megkérdem AKItól meddig tart a dohány mentes időszakod.

Hogy meddig fog tartani azt nem tudom, de még megnyerem a mindennapos csatáimat önmagammal szemben!
Néha nagyon rám tör a hiányérzet, de szerencsére mindeddig sikerült legyőznöm.
Ez most így is fog maradni egy darabig!
Viszont „rákaptam” a fokhagyma kivonatra, aminek állítólag igencsak jótékony hatása van érelmeszesedés ellen!  vigyor
Napjában háromszor olyan szagok terjengenek a lakásban....  shock
Mivel még csak az elején járok a kúrának, ne kérdezd meg, milyen hatását érzem, mert nem érzek még hatást. Hacsak azt nem, hogy amikor a napokban Pesten jártam, és ismét elkapott a szokásos hév, hogy felpörgetett ritmusban menjek a dolgaim után, nem éreztem semmi, illetve majdnem majdnem semmi szúrást a szegycsont alatt!  táncika
Pedig korábban voltak ilyenek, főleg amikor valamelyik aluljáróból rohantam fel a lépcsőn, hogy a villamost még elérjem ( csak tudnám mi a fenének, amikor 2-4 perc múlva ott volt a következő  uuuhhh ). Régebben, főként amikor még a fatelepen dolgoztam, bizony volt, hogy annyira fájt, hogy meg kellett álljak, mert nem kaptam levegőt, de még olyanra is volt példa, hogy hányingerem lett, szédültem.
Akkor a stresszes életmódra, a sok kávéra és a cigarettára gyanakodtam.
2009-ben ez is hozzájárult ahhoz, hogy életmódváltás történt; elköltöztünk Pestről. Az elején itt is jelentkeztek a tünetek, de egyre ritkábban. Aztán Irsán teljesen elmaradtak, de valahányszor Pestre mentem, és nem kocsival közlekedtem, mindannyiszor újra és újra jelentkeztek. Egyszerűen nem tudtam sietni, szinte csak sétálva közlekedhettem.
Csütörtökön viszont alig lihegtem, amikor a Blahán kettesével felrohantam a lépcsőn, miután a Keletinél levő postáról megszaporáztam a lépteimet, hogy elérjem a buszt...
Tehát előfordulhat, hogy már hat. A stresszmentes életmódot nem tudom igazán mondani, mert az utóbbi időben ismét volt/van miért „görcsölni”...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #78824 Dátum: 2013.03.25., 09:57:35 »

Akela Drága !
Szilveszter óta egy kortyot sem ittam. A gyógyszerem (Sincumár) papírján egy Chaos-fej van és érthetően rá van írva, hogy "ALKOHOL FOGYASZTÁSA TILOS"

Mi lesz azzal a 350 literrel, ami Gyömrőn van, 100 liter fehér és 250 vörös, igazi Gazembervér.

 _morcos uuuhhh uuuhhh uuuhhh uuuhhh

Adok érte cserébe három nyulat!  vigyor

Jó reggelt!

Nagyhét van. A böjt utolsó hete.
Húst nem, csak halat és egyéb ételeket szabad fogyasztani. Már annak, aki betartja.
Érthető módon ennek a böjtnek egészségügyi jelentősége is van, hiszen egy méregtelenítés a farsangi és húsvéti nagy zabálások és ivások között. (Már aki tett ilyet, vagy lesz erre módja, lehetősége. Ettől függetlenül viszont a méregtelenítés nem árt!)

Fagypont alatti a hőmérséklet, akárcsak tegnap egész nap.
Az értéket nem tudom mondani, mert tegnap egy szélroham lekapta a hőmérőt, és alkalmatlanná tette feladatának betöltésére.  S�r
A jószágok előtti víz azonban be van fagyva, hát a negatív tartományt már csak innen is tudom.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #78823 Dátum: 2013.03.25., 09:21:37 »

Ha még valakit érdekel a Heti Hetes itt is látható.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #78822 Dátum: 2013.03.25., 08:21:19 »

Ollóztam.
Ezeknek már nem kell látra. Bármire fel, le és átugranak. itt.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #78821 Dátum: 2013.03.25., 08:18:57 »

Jó reggelt
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #78820 Dátum: 2013.03.25., 07:56:09 »

Éjszaka egyre több helyen fokozódik borultságig a felhőborítottság, hószállingózás, gyenge havazás a Dunántúl nyugati és déli részén fordulhat elő. Az Alföld északi és középső tájain gyakran, másutt időnként élénkül meg az északkeleti szél. A leghidegebb órákra általában -2 és -6 fok közé hűl a levegő. A délelőtti órákban a délnyugati tájakon közepes, helyenként erős havazás kezdődik, mely észak, északkelet felé terjeszkedik a későbbiekben.
A Dunántúlon és a középső országrészben sokfelé számíthatunk havazásra, helyenként nagy intenzitás mellett. A hó a legtöbb helyen meg is marad, az esti órákig lepel, 10 cm közötti friss hótakaró alakulhat ki, a számítások szerint délnyugatról északkelet felé csökkenő vastagságban. A délután második felében az Alföld délkeleti részén is csapadékhullás kezdődik vegyes halmazállapottal, de többnyire inkább esővel. Az ország északkeleti harmadán számottevő esemény még nem valószínű, hószállingózás, szitálás itt-ott előfordulhat. A mérsékelt északkeleti irányú légmozgást élénk lökések kísérhetik, emiatt kisebb hófúvások is kialakulhatnak a havazás által érintett területeken. Hideg időre van kilátás, nyugaton és északon csupán fagypont köré, a Tiszántúlon 2-4 fok közé emelkedik a hőmérséklet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
csuhas
Vendég
« Válasz #78819 Dátum: 2013.03.25., 04:47:11 »

Hö, ennyi oktatásért már egy egész sornyi jár, de mivel tévét használok monitorként, van rá hely.
És ha már, hát így mulat egy magyar úr - nyálazok oda még egyet, mert régóta furdal valami, amire talán te tudod a választ.
Firefoxot használok, és sok honlapnál a címsorban csak valami "ugrás a következő oldalra" vagy mifene szöveg jelenik meg, és olykor előfordul, hogy szükségem van a címre, elő is tudom keríteni, de jó lenne, ha ehhez nem kéne trükközni, csak nem tudom, mi okozza ezt a jelenséget, mert pár hónappal ezelőttig nem tapasztaltam.

Kösz' a keresett nap előkerítését, átböngészem, mert kíváncsi vagyok, milyen volt, amikor igazán pezsgett az élet.

Nem értem a kérdést.
Nálam most operációs rendszer: Ubuntu 13.04
Firefox verzió: 19.0.2 (Súgó/A Firefox névjegye útvonalon néztem meg)
Ha megnyitok egy új lapot, akkor indulásként a „Legtöbbször látogatott lapok” és az „Ugrás a címmezőben lévő címre” elérhető. (1. kép)
Amikor elkezdek gépelni a címsorba, akkor megjelennek a gépelt szöveget tartalmazó korábban felkeresett oldalak elérhetőségei (vagy ilyesmi). (2. kép)
Amikor már egy konkrét weboldalt megnyitottam, akkor választhatok:
– Az oldal felvétele a könyvjelzők közé
– Legtöbbször látogatott lapok
– Oldal újratöltése között (3.kép)

Nálad ugyanezek hogyan alakulnak?
Mikor (melyik lépésnél) és mit szeretnél helyette?
Ha frissíted a Firefoxot egy újabb verzióra, akkor nem oldódik meg „magától” a dolog?


Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #78818 Dátum: 2013.03.24., 22:06:45 »

Olyan jó játékos, mint én.
Ha összejön néha nálunk egy kis kártyaparti, pofátlanul szinte mindig kizsebelnek, szerencsére csak képletesen, mert csak írjuk az eredményt (snapszer), nem számolunk el a végén.

Abban én is jól elkalapálnálak.  yes_yes vigyor
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #78817 Dátum: 2013.03.24., 21:34:33 »

Egy fecske nem csinál tavaszt.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
chaos
Kölyök tag
**

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Profil megtekintése
« Válasz #78816 Dátum: 2013.03.24., 21:28:55 »

Bazzzzz!
Ez a kilencedik zsinórban, pofám leég.
Visszavonulok archívot olvasni.
Naplózva
chaos
Kölyök tag
**

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Profil megtekintése
« Válasz #78815 Dátum: 2013.03.24., 21:25:38 »

        Hidd el teszek!!! Olyankor furcsán néz rám és meggyőződése, hogy az fog segíteni,ha püföl.
     A minap is tett egy ajánlatot,mire én:Állok elébe!!!! Attól állva kártyáztam,amig vissza nem vonta!!!!!! vigyor _cupp

Talán nem eléggé meglepő az a lépés.
Olyan horderejűvel próbálkozz, mint egy rokonom egy reggelbe nyúló ultipartin, amikor a rengetegedik pohár után szépen összerendezgette a terített durchmarsot, és rendületlenül, többszöri visszakérdezésünk ellenére bemondta a terített betlit.
Naplózva
chaos
Kölyök tag
**

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Profil megtekintése
« Válasz #78814 Dátum: 2013.03.24., 21:20:26 »

Eltemették CIPŐT

Lehet, hogy máris kisebb zarándokhellyé válik a sírja?
Jövő héten a szomszédasszonyt kell oda elfuvaroznom.
(A szomszéd éjszaka dolgozik, és épp csak kibírja reggelig, míg hazaérve ciccentheti az első pattintós zsömlét, úgyhogy ő már napközben nem vezet.)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 1653 1654 [1655] 1656 1657 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!