Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.05., 11:40:30
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 105 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7129621 alkalommal)
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #111713 Dátum: 2022.07.13., 20:59:24 »

Minden tiszteletem a Tiéd!
Viszont ezek után már egészen biztos, hogy a fürdőszobát szakemberre fogom bízni...  vigyor
Igaz, az én/mi terveinkben nem tálca, hanem csempézett tusoló üveg ajtóval szerepel, de akkor is.
Ahogy halad velem előre az idő, úgy állok egyre nehezebben neki a dolgoknak...   szégyenlem


Én is sokáig vaciláltam az épített zuhany és a kész tálca között.  Valóban az épített esetében bármilyen lehet a forma stb... Azonban sokkal komoloyabb szigetelést igényel. Nem elegendő a kenhető fólia, hanem min. két komponensű vízszigetelés és szigetelő lemez kell a képezeletbeli "tálca" alá. Mellette nem egyszerű egy arányos egyenletes lejtést kialakítani a lefolyó felé, no és azt szépen kicsempézni. Persze én ezt olyan szemszögből vizsgáltam, hogy én sk. csinálok mindent. Igaz vannak olyan tálcák (pl Radaway) amelyek burkolhatóak, de az áruk igen borsos. Így inkább a zuihanytálca mellett döntöttem. Nagyon szép  sötét, vagy szürke színű márványozott tálcákat láttam, de ezek ára is igen magas. Így kompromisszumként egy lapos, masszív fehér műrvárny tálca mellett döntöttem. A zuhanykabin esetében a nejem reagaszkodott a nyíló ajtóhoz, azaz nem akart elhúzós görgös kivietelő ajtókat. Így ez is adott volt. Az egyik nagy, nagyon nagy (vedd le a polcról és vidd haza szereld össze ) árúházban láttam kompletten, így az mellett döntöttem. 90x90 cm-es a tálca méret, a zuhanyfal és ajtó 86x86-os (belső). Ennyi minimum kell a kényelmes zuhanyzáshoz. A tálca 31 kg-os 3 cm magas zúzott márvány és poliészter keverék. Elég stabil.  

De szóval már áll minden, azaz felcsempézve, kifugázva és a zuhanyfal és ajtó is beszerelve. Megkínlódtam mindennel, a csempe amit választottunk, strukturált felüleltű, domborított hullám mintás. Nagyon rossz volt fugázni, főleg nekem gyakorlatlan fickónak. Aztán persze nem is gondoltunk akkoriban bele, de a zuhanyfal és ajtó rögzítő sinei sem fekszenek fel a csempére teljes síkban, a strukturált felület miatt. Itt nagy szerepe lesz a szilónak. A csempézésnél kicsit a sarokban alul, megcsúsztam. Rájöttem, hogy ott talán vastag lett az alsó sarok a haljlaterősítő szalagok találkozása és a felkent fólia miatt. Nem vészes, de egy szakember rögtön kiszíúrná. A fugák se lettek tökéletesek, de csináltam már sokkal rosszabbat is. Vízlepergető fugázó anyagot használtam, remélem sokáig bírja majd. Igazából ami anyagot vettem, ragasztó, kenhető fólia, hajlaterősítő, szóval ezekből igyekeztem jó minőségűt beszerezni és kifejezetten a célnak megefelelőt. Felszereltem az új esőztető zuhanyt is. Holnap reggel "gyorsan" kiszilikonozom  még amit kell, 1 nap száradás után használhatjuk is. A mosógépet át kell helyeznem még és egy álló fürdőszobai polcot is, illetve egymás helyére mennek. Be kelle szereznem egy hosszabb mosógép bekötő csövet is.
Úgy hogy már csak az új járólapozás marad vissza.... A nejem nagyon örült. Jó volt látni hogy boldog....ez jó dolog, már ezért is megérte.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111712 Dátum: 2022.07.13., 07:15:56 »

Jó napokat !

Haladok a fürdőszoba felújítással, csak kicsit lassan. A tusoló tálca a helyén, a lefolyó is bekötve. Próbakor nem észleltem szivárgást a csöveknél. Minden bizonnyal egy szakember pikk-pakk berakta volna a tálcát, de nekem ez nem volt egyszerű. Kezfdődött avval, hogy a régi zuhanytálca (magasított falu) az lábakon állt és csak a lábak helye volt valamennyire szintezve. Az új tálca 3 cm vastagsága (magassága) miatt úgy terveztem. hogy padlószintre teszem. Azonban ez nehezen jött volna össze a lefolyó csö elhelyezkedése miatt, szóval az esés nem biztos hogy összejött volna, így egy kicsit meg kellett emelnem. Egy kis teraszt csináltam neki, 2 cm-est. Ez volt nekem nehéz kivízszintezni, illetve a lefolyó helyét pontosan behelyezni. Csináltam kartonpapírból egy sablont (azaz erre ráhelyezve a tálcát körberajzoltam, a lefgolyó helyével együtt. Ezt könnyebb volt mozgatnom. Mert amúgy a tálca az kb. 31 kg lehet. (a dokumentek szerint, és hát amúgy is) Szóval sokat kínlódtam a szintezéssel és a lefolyó kialakításával. Utána kentem fel a szigetelő anyagokat, több rétegben illetve a hajlaterősítő szalagokat és a csaphoz a mandzsettákat.
Megvártam a száradási időket, de megszenvedtem a tálca behelyezésével. Egyedül voltam és arra is kellett vigyázni, hogy nehogy a sarka a tálcának felsértse a felkent fóliát (szigetelést).  De óvatosan azért sikerült behelyeznem. Mára terveztem a csempézést, holnap estére a fugázást, de ma még a tálca és a fal közötti keskeny rést  szigeteltem, így csúszik minden. Keddre volt tervbe a kabin, zuhanyfal és ajtó beépítése, de ez is csúszik.
Szóval nagy munka ez, főleg nekem "kontárnak" . Én mindent legalább 3x mérek és átgondolok, ez egy mesternek rutinból menne és szebben, gyorsabban. De mester alig akad, ha van is hosszúak a  vállalási határidők, és bizony az anyagiak sem mellékesek.  
Én még valahogy elvagyok a kinti (kerti csapból vett) hidegvizes tusolással, de a nejemnek azért ez nehezebb.
Aztán még vissza van a fürdőszoba új járólappal való ellátása. Nnem veszem fel a régit, hanem ha kell kijavítom ahol rossz,de sehol nem kopog, nem jön fel. Vékony aljzatkiegyenlítés lesz, előtte tapadóhíd, alapozás és utána az új lap. Így legalább kb. egálba lesz a szint az előtérrel és a nappalival.  

Minden tiszteletem a Tiéd!
Viszont ezek után már egészen biztos, hogy a fürdőszobát szakemberre fogom bízni...  vigyor
Igaz, az én/mi terveinkben nem tálca, hanem csempézett tusoló üveg ajtóval szerepel, de akkor is.
Ahogy halad velem előre az idő, úgy állok egyre nehezebben neki a dolgoknak...   szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #111711 Dátum: 2022.07.10., 17:59:56 »

Jó napokat !

Haladok a fürdőszoba felújítással, csak kicsit lassan. A tusoló tálca a helyén, a lefolyó is bekötve. Próbakor nem észleltem szivárgást a csöveknél. Minden bizonnyal egy szakember pikk-pakk berakta volna a tálcát, de nekem ez nem volt egyszerű. Kezfdődött avval, hogy a régi zuhanytálca (magasított falu) az lábakon állt és csak a lábak helye volt valamennyire szintezve. Az új tálca 3 cm vastagsága (magassága) miatt úgy terveztem. hogy padlószintre teszem. Azonban ez nehezen jött volna össze a lefolyó csö elhelyezkedése miatt, szóval az esés nem biztos hogy összejött volna, így egy kicsit meg kellett emelnem. Egy kis teraszt csináltam neki, 2 cm-est. Ez volt nekem nehéz kivízszintezni, illetve a lefolyó helyét pontosan behelyezni. Csináltam kartonpapírból egy sablont (azaz erre ráhelyezve a tálcát körberajzoltam, a lefgolyó helyével együtt. Ezt könnyebb volt mozgatnom. Mert amúgy a tálca az kb. 31 kg lehet. (a dokumentek szerint, és hát amúgy is) Szóval sokat kínlódtam a szintezéssel és a lefolyó kialakításával. Utána kentem fel a szigetelő anyagokat, több rétegben illetve a hajlaterősítő szalagokat és a csaphoz a mandzsettákat.
Megvártam a száradási időket, de megszenvedtem a tálca behelyezésével. Egyedül voltam és arra is kellett vigyázni, hogy nehogy a sarka a tálcának felsértse a felkent fóliát (szigetelést).  De óvatosan azért sikerült behelyeznem. Mára terveztem a csempézést, holnap estére a fugázást, de ma még a tálca és a fal közötti keskeny rést  szigeteltem, így csúszik minden. Keddre volt tervbe a kabin, zuhanyfal és ajtó beépítése, de ez is csúszik.
Szóval nagy munka ez, főleg nekem "kontárnak" . Én mindent legalább 3x mérek és átgondolok, ez egy mesternek rutinból menne és szebben, gyorsabban. De mester alig akad, ha van is hosszúak a  vállalási határidők, és bizony az anyagiak sem mellékesek.  
Én még valahogy elvagyok a kinti (kerti csapból vett) hidegvizes tusolással, de a nejemnek azért ez nehezebb.
Aztán még vissza van a fürdőszoba új járólappal való ellátása. Nnem veszem fel a régit, hanem ha kell kijavítom ahol rossz,de sehol nem kopog, nem jön fel. Vékony aljzatkiegyenlítés lesz, előtte tapadóhíd, alapozás és utána az új lap. Így legalább kb. egálba lesz a szint az előtérrel és a nappalival.  
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #111710 Dátum: 2022.07.02., 20:27:21 »

Jó estlétet !

Nagy nehezen rávettem magam, és neki álltam a fürdőszoba felújításnak. Kibontottam a tusolókádat. Ez egy magasított falú,  negyed körív alakú tusoló tálca. Lényegében un... ülőkádnak megfelelő. Ehhez tartozott egy  köríves, két irányba elhúzható ajtajú üvegkabin. Kibontás után, kicsit elkeseredtem, jelentős károkat okozott a rossz vízszigetelés. Úgy a tusolótálca acél tartószerkezetében és a falban is. Az akrill tálca lényegében fémvázakon állt. A váz így ránézésre, 25x25  (mm) négyzet zártzselvény lehetett de igen vékony falú. Felzabálta a korrodáció. Szerintem pár hónapon belül megbillent volna a tusoló. A falnál is jelentős korábbi ázásokat észleltem. Ezeket kijavítottam és a tusoló helyén új falat építettem. Itt Do it építólemezt használtam 3 és 5 cm-seket. Ez egy könnyű, terhelhető és vízhatlan termék. Könyű vele dolgozni, szabni vágni stb. Igaz az ára is borsos. (pl. az ytong téglához képest). De ezt lehet lényegében vakolás és alapozás nélkül  burkolni is. Igaz ez is megkapja majd előtte a plusz vízszigetelést, folyékony fólia formájában, illetve a sarkoknál és toldásoknál az erősítő szalagokat. ( na ez nem volt olcsó termék) Amikor a régi tusolót beépítették még nem voltak ilyen cuccok, legalábbis az országban.  Holnap a tusoló tálca alatti területet alakítom ki. A lefolyó nagyjából belőve. Itt is alul építőlemez lesz, vízszigetelés, utána rá a tálca. Ettől kicsit tartok, eléggé pontosan kell belőni a lefolyó helyét, no persze meg a vízszintet is. De hát idő van rá, inkább kétszer mérek.
Jelenleg a tisztálkodás a mosdóban történik, illetve a „melegházba” szereltem be egy kerti tusolót. Erre a kerti kútból és a szivattyú adja a vizet... Reggel eléggé fresh.
Szóval a munka megy, amennyire időm engedi. Szerintem jövő hét végére talán kész lesz a csempézés is.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111709 Dátum: 2022.06.21., 18:55:57 »



я теж


 köszi_2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #111708 Dátum: 2022.06.20., 13:11:39 »

Nagyszerűséges.
Szívesen hozzájárulok.......

 




я теж
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111707 Dátum: 2022.06.19., 16:51:50 »

Nagyszerűséges.
Szívesen hozzájárulok.

Őszi VT.He?


Ez csak pár ezer forint, a tárhely a drága. Az még odébb van.  vigyor

Őszi VT?
jó 5let!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #111706 Dátum: 2022.06.13., 16:57:53 »

Ma kifizetettem a domaint. Megmaradunk.

Nagyszerűséges.
Szívesen hozzájárulok.

Őszi VT.He?
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111705 Dátum: 2022.06.13., 14:34:28 »

Ma kifizetettem a domaint. Megmaradunk.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111704 Dátum: 2022.06.13., 14:33:53 »

Jó napokat !


Túl vagyok minden vizsgálaton... tükrök, csőgörény stb... megmaradok. Műtét majd ha lesz időpont, talán jövőre.  Úgy hogy neki állok a fürdőszobának jövő héten talán. A kerti medencét feltöltöttem, a homokszűrő teszi a dolgát. Kell is a kert kutamban a víz igen vasas és homokos volt. Kialakítottam egy kerti tusolót is, mert a fürdőszoba egy hetes meló lesz kb., de lehet több ahogy ráérek.

Mi letettünk az idénre a fürdőszobáról, csak festés-mázolás lesz. Feltettük a klímát, idénre elég kiadás.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #111703 Dátum: 2022.06.12., 14:16:27 »

Jó napokat !


Túl vagyok minden vizsgálaton... tükrök, csőgörény stb... megmaradok. Műtét majd ha lesz időpont, talán jövőre.  Úgy hogy neki állok a fürdőszobának jövő héten talán. A kerti medencét feltöltöttem, a homokszűrő teszi a dolgát. Kell is a kert kutamban a víz igen vasas és homokos volt. Kialakítottam egy kerti tudsolót is, mert a fürdőszoba egy hetes melő lesz kb., de lehet több ahogy ráérek.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111702 Dátum: 2022.06.01., 11:07:49 »

A minap vettem észre, hogy a melléképület tetőjén egy léc eltörött, kicsit lefittyedt, a cserepek pedig megcsúsztak. Megigazgattam őket, de a mostani, várhatóan esős időben kockázatos egy vályog épület tetőjén a lecsúszó cserép... valahogy meg kell oldanom.
A dolog nem lesz túl egyszerű, mert az épület ezen részén az eredeti gazda nem épített padlásteret, így vagy a gerendán egyensúlyozva kell megoldanom a léc cserét, vagy ideiglenesen kell építenem egy födémet. Egyik sem az a kimondott leányálom.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111701 Dátum: 2022.06.01., 11:03:50 »

Jó estlétet !


Mai filmajánló :


TV4 csatornán : Vándorúton c -ű amerikai film, Martin Sheen-vel a főszerepben.
A port.hu 124 percnyi akció-vígjátéknak jelzi a spanyol-amcsi filmet. de szerintem messze van a víg és akció filmektől.

Zanzásítva.... A jó nevű orvos (M.Sheen) épp golfozik, amikor értesül, hogy fia balesetben elhúhyt a Pireneusokban. A helyszínre utazik, hogy "elintézze a formaságokat". Itt tduja meg, hogy fia végig akarta járni az El Caminót. Hirtelen elhatározásból úgy dönt, hogy teljesíti fia tervét és végigjárja az utat.   Azt hiszi egyedül lesz az úton, ő, a fia hamvaival, a fájdalmával, és érthetetlenséggel. Összedodorja az út egy ír irodalmárral, egy kanadai nővel és egy holland fickóval. Négy teljesen külömböző ember. Ahogy fogy az út a lábak alatt, ahogy a kisurnából elfogynak fia hamvai (az úton több jelentős állomásán elhelyez a hamvakból egy keveset) úgy ismerjük meg a főszereplőket és ők is egymás démonait.
Talán van benne a filmben kicsi amcsi sziruposság, de ettől függetlenül jó és nézhető film.
Ajánlom


vettítés ideje 05.22. vasárnap 21:00 TV4

Leadják még : 2022. 05.27. 20:00 Film4

 Nagytaps2

Felkeltetted az érdeklődésemet, bejegyeztem magamnak megnézésre.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #111700 Dátum: 2022.05.26., 21:16:58 »



Igen, csupán csak annyi "jött le" hogy feltehetúőleg "Kankalin-a, vagy kankalin" lehetett a nick neve. Sajnos még évet sem említ, kb-se. Ha hihetünk a speakernek akkor megadta a nevét is (itt nem említem) esetlleg lehet valamelyik 32-es-hez kapcsolódó közössági fórumon valakinek az ismerőse.

Létezett Kankalin, emlékeimben valahol egy bugyorban megvan.
Érdemes lenne átbogarászni a .pdf-eket!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #111699 Dátum: 2022.05.22., 17:41:13 »

Jó estlétet !


Mai filmajánló :


TV4 csatornán : Vándorúton c -ű amerikai film, Martin Sheen-vel a főszerepben.
A port.hu 124 percnyi akció-vígjátéknak jelzi a spanyol-amcsi filmet. de szerintem messze van a víg és akció filmektől.

Zanzásítva.... A jó nevű orvos (M.Sheen) épp golfozik, amikor értesül, hogy fia balesetben elhúhyt a Pireneusokban. A helyszínre utazik, hogy "elintézze a formaságokat". Itt tduja meg, hogy fia végig akarta járni az El Caminót. Hirtelen elhatározásból úgy dönt, hogy teljesíti fia tervét és végigjárja az utat.   Azt hiszi egyedül lesz az úton, ő, a fia hamvaival, a fájdalmával, és érthetetlenséggel. Összedodorja az út egy ír irodalmárral, egy kanadai nővel és egy holland fickóval. Négy teljesen külömböző ember. Ahogy fogy az út a lábak alatt, ahogy a kisurnából elfogynak fia hamvai (az úton több jelentős állomásán elhelyez a hamvakból egy keveset) úgy ismerjük meg a főszereplőket és ők is egymás démonait.
Talán van benne a filmben kicsi amcsi sziruposság, de ettől függetlenül jó és nézhető film.
Ajánlom


vettítés ideje 05.22. vasárnap 21:00 TV4

Leadják még : 2022. 05.27. 20:00 Film4
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #111698 Dátum: 2022.05.22., 16:58:20 »

Írok neked privát üzenetet.



OK.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #111697 Dátum: 2022.05.21., 19:08:05 »



Igen, csupán csak annyi "jött le" hogy feltehetúőleg "Kankalin-a, vagy kankalin" lehetett a nick neve. Sajnos még évet sem említ, kb-se. Ha hihetünk a speakernek akkor megadta a nevét is (itt nem említem) esetlleg lehet valamelyik 32-es-hez kapcsolódó közössági fórumon valakinek az ismerőse.

Írok neked privát üzenetet.
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #111696 Dátum: 2022.05.21., 16:45:40 »

Rettentően kevés az információ, ehhez szerintem rengeteg idő és jó nagy elhatározás szükséges, hacsak nincs valakinek óriási nagy szerencséje.



Igen, csupán csak annyi "jött le" hogy feltehetúőleg "Kankalin-a, vagy kankalin" lehetett a nick neve. Sajnos még évet sem említ, kb-se. Ha hihetünk a speakernek akkor megadta a nevét is (itt nem említem) esetlleg lehet valamelyik 32-es-hez kapcsolódó közössági fórumon valakinek az ismerőse.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #111695 Dátum: 2022.05.21., 12:40:32 »

Jó lenne, ha rádió nevét megadnád, mert az archívumában esetleg megvan az anyag. A többi már csak elhatározás és idő kérdése.

Rettentően kevés az információ, ehhez szerintem rengeteg idő és jó nagy elhatározás szükséges, hacsak nincs valakinek óriási nagy szerencséje.
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #111694 Dátum: 2022.05.21., 10:26:49 »

A Klubrádóban hangzott el. Múlt vasárnap.
Egy Anna nevű hölgy kereste saját versét.

Bizonyára ez a műsor volt az, melyben elhangzott:
https://klubradio.hu/data/hanganyagok/2022/5/15/archivum_annobudapest_220515.mp3
1:23:28-nál találjátok a 32-esre vonatkozó részt.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!