Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.16., 14:40:35
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 161 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2340 2341 [2342] 2343 2344 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7132345 alkalommal)
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #65093 Dátum: 2012.03.21., 15:50:24 »

Nekem is volt egy Samarám, én is szerettem, csak már megette a kenyerem javát...


Azért volt a Te SZAMARAD !


Akimerterem ! Többen szóltak, hogy a leveleim 12 - 14 példányba megy át hozzájuk. Nem mindenki, de sokan.  Mééééééé ?



 uuuhhh uuuhhh n_e_m_m_e_g_y megolazideg_ megolazideg_
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #65092 Dátum: 2012.03.21., 15:47:04 »

Már ketten vagyunk, akiket a pénz boldogítana.  Nagytaps2


H Á R M A N !

 hahota köszi_2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #65091 Dátum: 2012.03.21., 15:45:50 »


Csuháska!

Tudsz te néha jókat is írni!  Nagytaps2 Nagytaps2 _cod tőlem az első + karmát. 



Drága Akela !
Az kerítés, nem karma.....


 hahota uuuhhh:
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #65090 Dátum: 2012.03.21., 15:44:47 »

Csuhásnak szeretettel. Hiába van hálom ha az aranyhalat mások fogják ki. És a 3 kívánság sem nem nekem teljesül. Nem lehet mindenki halász. Hol van az az aranyhal? Megyek halászni, pedig pénzt kellene csinálni és akkor nem kéne halászni csak megvenni mint 60 pénzes tojás ár. És vissza dőlhetnék nem pedig a témát keresni az utcán. Szívesen segítenék a lányomnak, fiamnak mert a svájci bank miatt a csőd szélén vannak. Nem vagyok olyan helyzetbe hogy azt mondjam. Mennyi kell? Nekem is zsugázni kell a sárga csekkekkel hogy most melyiket ne fizessem. Pedig mindenem majdnem meg van.De nem tudok tankolni mert szemem előtt lebeg a majdnem 500 ft/literes üzemanyag. Nekem már nem kell sok és arról is letudnék mondani csak az a  qurva pénz boldoggá tehetne mert azzal sokat elérhetnék. Nem akartam a pénzről vitázni mert 1X már itt vesztettem, hiszen a szegények máshogy értelmezik a pénz boldogítását. Ja és én is másképpen értelmezem. Abból tudnék farhátat venni a kutyának meg magamnak és lehet hogy mégis boldogabb lennék a pénzzel. 10 ből 9-en másképpen vélekednek. Ámen. Megyek keresni 1 kis halra valót.

Már ketten vagyunk, akiket a pénz boldogítana.  Nagytaps2
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #65089 Dátum: 2012.03.21., 15:41:57 »

Magára hagyod. Unatkozik; szabad, övé a hatalom; övé a felelősség, hogy egy (kutya szemmel) szép és használható udvar fogadjon.


Mivel egy helyen éltek, ő is látja amit te, észreveszi az udvaron az újat, játszik is vele. Vadászkutya, de nincs pocokja. Nem baj, képzeljük azt, hogy az a frissen kibújt hajtás egy pocok! Szóval itt bujkálsz kis pocok! Kiáslak!

Itt ez a madzag, meg ez a karó. Ki a főnök? Na ki a főnök?! Én! Sehol senki? Haló! Sehol senki? Ki a főnök? Ki a főnök?! Én! A főnök meg azt csinál, amit akar! Akkor ezeket most széttrancsírozom. Juhéj!
Hohó, tegnap ott a sarokban éreztem egy érdekes szagot. Csakhogy akkor nem mertem kiásni, mert itthon volt a gazdi. De most nincs. Hahó van itt valaki? Hahó!
Senki? Senki. Ki a főnök? Na ki a főnök?! Én! A főnök meg azt csinál amit akar! Akkor én most kinyomozom honnan jön ez a szag. Előre az ásás rögös útján
!

Itt ez az udvar, de nagyon elhanyagolt, nincs rajta egy hely ami elő lenne készítve a maradék zsákmánynak, egy hely ahová majd el lehet temetni. Itthon hagytak, mindjárt megjön a gazdi a vadászatból és hozza a zsákmányt a csörgős szatyorban. Ez a vadászat annyira kikészíti, tiszta stressz még akkor is amikor hazaér, nem lát a pipától és ordibál. Biztos attól fél, hogy megromlik a fogyasztáson felüli zsákmány. Nagy meló, de ások én neki egy gödröt erre a célra mire hazaér, hátha akkor előbb lenyugszik.
Baromi melegem lett ettől a sok ásástól. Nincs ezen a kies udvaron egy jó hűsölő-hely. Már mindegy, úgy is melegem van, ások egy szép nagy gödröt, akkorát hogy a gazdi is beleférjen. Majd ha megjön a vadászatból, együtt befekszünk a vizes földbe!


Mivel okos teszi amit kell, még akkor is ha te ezért leszidod, hiszen egy értelmes lényt nem tudsz leterelni a helyes útról csak azért mert te nem érted meg a zsenialitását és ahelyett hogy megjutalmaznád, még idegrohamot is kapsz rajta.
Ő egy kutya. Nem fog kitakarítani, elmosogatni, a ház körül repkedni, vagy nyávogni. Ezek nem volnának természetes dolgok tőle. Azt hiszem, hogy az ásás mellőzése, meg a semmit sem csinálás sem lenne természetes tőle.
Nekem van egy tacskóm. Lehet hogy régen hosszabb lábai voltak a tacskónak, de megrövidítették őket mert sokat ástak. Most nem tud felmenni a lépcsőn, ha a rövidke lábai közé fog egy csontot, akkor már nem igazán éri el a szájával. Ez a módszer azonban mégsem vezetett eredményre, mert ásni még mindig tud! Mi az hogy!
Elvárjuk, hogy a kutyáink értsenek meg minket, alkalmazkodjanak hozzánk, miközben mi sem értjük meg őket, nem alkalmazkodunk hozzájuk, pedig fenemód értelmesnek tartjuk ám magunkat.

Jó nagy az udvar. Keríts le egy részt, amit ő kutyaszemmel szépen rendben tarthat amikor nem vagy otthon.
Ha azt akarod hogy ne ásson, de nem szereted a betont, viszont szereted a zöldet, akkor jó megoldás lehet a gyeprács, vagy tudok olyat aki műanyag hálót terített le a fűmagos rétegre, majd arra jött még egy réteg föld. A fű szépen kibújt a lyukak között, de a kutya mégse tudta kiásni.
Ha el akarsz keríteni egy pici részt ahol vegetáció van, akkor a bot és a zsineg helyett kipróbálhatnád a kis mobilkerítést, azt jobban tiszteletben tartják.





Csuháska!

Tudsz te néha jókat is írni!  Nagytaps2 Nagytaps2 _cupp
Megkapod tőlem az első + karmát.  felnez
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #65088 Dátum: 2012.03.21., 14:41:02 »




Akela Drágám ! Ha jársz mostanában a volt Köztársaság-téren, van egy KÍNAI étterem. Nagy betükkel ki van írva:
ELHIZOT KUTYÁKAT, MACSKÁKAT JÓ PÉNZÉR MRGVESZEM.

Vajon ezt miért írták ki ? Ettél már kínai étteremben ? Jó étvágyat.



 _morcos yes_yes hahota uuuhhh

A kutyahús is csak hús, mint az emberé.
(mondta a kannibál)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #65087 Dátum: 2012.03.21., 14:38:24 »


Kedves AKI !

Nem kell kölcsön adni a kutyusodat, mert nekem is van Bundás nevű aranyos kis kutyám. Igaz , Ő az udvaron lakik kutyaházban, de nincsen megkötve, így övé az egész udvar. Egy szerencsénk van vele, hogy nem ás gödröket.

Hiba! Küldd hozzánk tanulmányútra, majd az mieink megtaítják neki, hogy kell!   vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #65086 Dátum: 2012.03.21., 14:35:03 »

Nekem is Ladám van, Szeretem, nem kényes autó. Igaz, hogy én áruszállításra is használom, bírja a strapát.  kicsi taps

Nekem is volt egy Samarám, én is szerettem, csak már megette a kenyerem javát...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #65085 Dátum: 2012.03.21., 14:32:30 »

Rendben. És most fordítsd ide a másik orcádat is!  Kacsint

Igen.
Már szárítom a bazalttal töltött kenyeret, hogy legyen mivel visszadobnom...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #65084 Dátum: 2012.03.21., 14:28:48 »

Mármint, hogy beszólt?
Vagy cak ráborult a borsz? Bocika.  Vigyorog

Nem beszósz, szója szósz!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #65083 Dátum: 2012.03.21., 14:26:14 »


Az most levesnek, vagy pörköltnek jobb ? Mert akkor lemondok a lóalkatrészről.


 hahota

Kínai csirke lesz belőle....  felnez
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #65082 Dátum: 2012.03.21., 14:22:19 »

Itasd a kicsikét ha szomjazik!
Különben is, lóerőt csak üzemanyagból lehet csinálni.

De csak azért, mert a lovat nem tudtam begyömöszölni a motortérbe!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #65081 Dátum: 2012.03.21., 10:09:48 »



Itt van a tavasz első napja!  kicsi taps

Kikeltek a kiscsibék, estére a lustábbja is előbújik.

bye bye !
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #65080 Dátum: 2012.03.21., 10:02:28 »




Csuhásom !
Nekem egy nagy aggodalmam van, ami a listádon nem szerepelt:
Mi lesz a szexuális életemmel 100 éves koromban ? Fogom e még bírni szusszal ?


 hahota hahota

Vagy fogod-e tudni egyáltalán mi az a szex?  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #65079 Dátum: 2012.03.21., 10:00:41 »

Senki nem locsog túl sokat. Vagy néha én is?  Kacsint
Érdekes tapasztalataid lehetnek.
Állami pénzek, pályázatok, alapítványok, adó 1%-a...
Nekem nem volt olyan gondom, hogy kinek a kije, meg miegymás. Kiképzés volt, mondhatni szó szerint. De azután mindenki élte a maga önálló ügyelői "életét". Persze, lehet, hogy volt poloska a telefonban - miért ne? Mégis hagytak ügyelni. Mosolyog

Most pedig úgy jártam, hogy visszautasítottam a skype-os alamizsnát, DE ma jött az e-mail, hogy ekkor és ekkor kezdődik az új képzés, kéthetente. Első körben majd hospitálás mellett lehet ügyelni, azután otthon szabadon, a saját géped előtt. Hmmm.... Attól félnek, hogy azt mondom valakinek, hogy vágd csak el a torkod, fijjam, és kapcsold bé a kamerát előtte?...


A beszélgetések -állítólag- nem voltak felvéve.
A hospitálásig én is eljutottam. Aztán nem hívtak.
Ahogy elnézem magam, túléltem....  Kacsint

A kamera bekapcsolása és az egész Skype-os lélekmentés azért meglehetősen érdekes felvetés...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #65078 Dátum: 2012.03.21., 09:56:24 »

Nekem végem.  zizi siros_2 Elolvadtam. Mehetek nyári álmot aludni, és majd télen visszatérek.   bye bye

Nekem van fagyasztóm, nem kell elvonulni!  _morcos
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #65077 Dátum: 2012.03.21., 09:55:09 »


Dehogy volt felesleges, Akela! Köszi az aggódást!  _cupp
Esetleges volt a dolog, ha van Sándorunk, azt is felköszöntöttem volna.

Más.
A lányomat Szandrának hívják. A naptárban anno nem nagyon volt benne így ez a név, a családi kupaktanács úgy döntött, hogy májusban, Alexandra napkor tartjuk a névnapját.
Olyan három éves forma lehetett a lányka, amikor egyszer márciusban Pesten voltam több napra a fősulin. Anyu és apu töltötte be a bébiszitter állást.
Hazaérve azzal fogadott Szandi, hogy a táskámban volt a feje köszönés helyett, egy erőteljes "Mit hoztál a névnapomra, azonnal add ide, juj de jó!" felkiáltással.
Értetlenül néztem, és mivel mindig vittem neki valami apróbb ajándékot, odaadtam neki.
Később tudtam meg, hogy az egyik nap találtak valami koszvadt naptárt, amiben a Sándor nap mellé oda volt biggyesztve a Szandra név is, és ezt a szüleim csak úgy mellékesen megjegyezték. No, ő meg megjegyezte.
Rendben, megegyeztünk, hogy akkor legyen márciusban, tök mindegy.
Aha, egészen májusig ez így rendben is volt.
Májusban meg megtartottuk a névnapját, mert hogy ő tudja, hogy neki akkor van a névnapja, amikor már jó meleg van, és majdnem nyár.
... és mint a mesében, azóta is, míg a világ meg még két nap, minden évben kétszer tartatja meg a névnapját...  vigyor

Ügyes!
Ezt nekem is be kellene vezetnem! Hány István nap is van egy évben?  H���t   vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #65076 Dátum: 2012.03.21., 09:52:25 »

De frankó!
Beszélget velem a fórum:

Connection Problems

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

 H���t
Kicsit nem vagyok, és nem ismer meg a szerver, úgy csinál, mint aki elfoglalt teljesen.  vigyor
Vajon mit csinálhat?




Rendezi az új információkat.  Vigyorog
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #65075 Dátum: 2012.03.21., 09:36:17 »



....
De hogyan is éli meg az, aki nagyon is érintett? Elkezd aggódni valami miatt, és előre tudja, hogy kétesélyes a játszma. Vagy kiderül, hogy feleslegesen aggódott, és akkor ő nyerte a játszmát, - mert jó érzés tölti el amiatt, hogy nem a rosszabbik dolog történt -, vagy kiderül, hogy beigazolódott az aggodalma, és akkor megint csak ő nyerte a játszmát, mert lám-lám, ő megérezte-megmondta-tudta előre, hogy rossz lesz minden.
Tehát a dolgok alakulásának szempontjából az aggódó mindenképp jól jön ki a dologból.

Nézzük a nem aggódót.
Kategorikusan él benne a fene nagy optimizmus. Biztos benne, hogy minden frankó, nem aggódik semmi miatt. Ez is kétesélyes játszma. Kiderül, hogy igaza volt, tényleg rendben mennek a dolgok, hurrá minden. De mi van, ha az derül ki, hogy igencsak negatívba hajlanak az események? Teljesen felkészületlenül éri, és igen a földbe tud csapódni tőle az egyed.
Tehát a dolgok alakulásának szempontjából a sosem aggódó 50% eséllyel jön ki jól a dologból.
...

Az aggódó (pesszimista) legnagyobb problémája, hogy ha igaza van, akkor sem tud örülni neki!

Az optimista nem felkészületlen a kudarcra, hiszen azzal mint lehetőséggel számol, de csak másodlagosan, és a kudarc esetére "B" tervet is készít.
És bizony, az optimista még annak is örül -legalábbis én-, amikor bejön az, amire számít.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #65074 Dátum: 2012.03.21., 09:09:50 »



Megnéztem a horoszkópodat, és az azt mondja, hogy az oxigénmaszk segítségével szusszal még csak-csak fogod bírni.
Farokkal nem.



Aranyos vagy Blondyka !
De ugye nem a tapasztalat szólalt meg Belőled ? Vagy 100 éves még nem próbálkozott Nálad ?

 _cupp hahota
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Oldalak: 1 ... 2340 2341 [2342] 2343 2344 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!