Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.15., 20:37:12
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 378 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2042 2043 [2044] 2045 2046 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7131046 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71053 Dátum: 2012.09.11., 05:37:46 »

Ezt már én sem bírom tovább  bye bye  al_vos al_vos

Jó reggelt!

Mit nem bírtál?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71052 Dátum: 2012.09.11., 05:18:58 »

Jó reggelt megjöttem
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71051 Dátum: 2012.09.10., 20:33:35 »

Ezt már én sem bírom tovább  bye bye  al_vos al_vos
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71050 Dátum: 2012.09.10., 19:58:32 »

Nyugodalmas szép éjszakát!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71049 Dátum: 2012.09.10., 16:21:07 »

AKI én a baltát nem favágásra használom hanem a betörők ellen. Vendéget nem várok csak betörőket.

Mégiscsak jó döntés volt részünkről Irsára költözni!
Itt nem kell félnem a betörőktől!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71048 Dátum: 2012.09.10., 16:20:11 »

AKI tudtam hogy egy fél oldal magyarázkodásod lesz csak hogy eltereld a szót a kandallóról.

Miért is beszélnék arról ami nincs, és vélhetően nem is lesz?
Fölöslegesnek gondolom fecsérelni erre a szót.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71047 Dátum: 2012.09.10., 16:15:28 »

Én azt hiszem a tenger minden benne élő állaté és növényé, sőt, még az ember is elfér benne, csak ne akarjon mások rovására életteret nyerni magának.
Márpedig sajnos az ember olyan -mondhatni ostoba- lény, aki nem törődik senkivel és semmivel, ha saját magáról van szó.
Az ember habozás nélkül irt ki millió m3 számra erdőket részben a faanyag áráért, részben pedig azért, hogy életteret biztosítson a számára hasznosnak mondott mezőgazdasági termények számára. Aztán azokból a termények egy részéből üzemanyagot állít elő olyan gépek számára, amik segítik a levegő oxigéntartalmának csökkenését, növelik az üvegház hatást; mint ahogy a kiirtott erdő helyén megvalósuló mezőgazdasági kultúra sem képes pótolni az erdő által termelt oxigén mennyiséget.
Így aztán majd szépen lassan eljutunk oda, hogy megfulladunk, mert nem lesz a levegőnek elég oxigéntartalma ahhoz, hogy belégzésre alkalmas legyen. Persze ez a ma emberét nem érdekli, hiszen nem az ő életében következik be, hanem a szépunokájának a szépunokája életében.... és teszi ezt azért, hogy pénzt tudjon hagyni a gyerekeire, az unokáira.
Ha okosan gondolkodna, nem tudna annál jobb és hasznosabb hagyatékot adni leszármazottainak, mint egy egészséges földet!
Szerintem.
AKI én a baltát nem favágásra használom hanem a betörők ellen. Vendéget nem várok csak betörőket.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71046 Dátum: 2012.09.10., 16:10:13 »

A gyapjú takaró....  vigyor
no, szóval az meg szúrja a s..em!
Viszont van egy szép tigrisfejes műszőr ágytakarónk. Az azonban nem az igazi a kézi szövésű perzsa szőnyegre...  H���t (Kár, hogy ilyenünk nincs...)
A jegesmedve veszélyeztetett állat, szemben a vaddisznóval, amit nálunk dúvadként aposztrofálnak, ezért az év minden szakában lőhető -kivéve a koca malacozáskor-. Az őzek esetében a selejtezés is egy szempont. Azonban azt már nem szeretem, amikor a legszebb agancsú példányokat az agancsukért lövik le!
Én igazából „húsvadász” voltam. Tehát csak olyan jószágokat lőttem le -na jó a róka és a varjú kivételével-, amit, vagy amiből enni lehetett. (Azért írom azt, hogy lehetett belőle enni, mert a vadászatokon, amikor „kompetencia” vadat ejtettünk, azt adott arányban fel ellett osztani, tehát így -egy vaddisznó esetében szerencsére!- nem mindig jutott egy egész vad.
Igen, amikor pl. a vadkacsákat, vagy fácánokat kifizettük, akkor ahány darabra előfizettünk, azt elvihettük az utolsó tollig. A vaddisznóból a belsőség volt a vadászé, illetve lehetett vásárolni húst is. Őzet csak kompetenciában lőttem, de nagyon figyeltem arra, hogy valamiféle rendellenesség legyen az agancsán. Ott hajlandó voltam még fizetni is azért, hogy egy fél őzet hazavihessek.
AKI tudtam hogy egy fél oldal magyarázkodásod lesz csak hogy eltereld a szót a kandallóról.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71045 Dátum: 2012.09.10., 15:57:21 »

Nagyrészt napos időre lehet számítani. Csapadék nem valószínű. A délkeleti szél helyenként megélénkül, az 5-15 km/h-s átlagszél mellett 20-35 km/h-s maximális széllökésre lehet számítani. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 13 fok körül, a legmagasabb nappali hőmérséklet 30 fok körül alakul.

Minél több fát hasogattam össze, annál melegebb volt!  zizi
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71044 Dátum: 2012.09.10., 15:49:30 »

Az csak duma hogy a tenger a cápáé. Az északi sark a jegesmedvéé. Erdély a Románoké vagy a barnamedvéé.A levegő meg a sasoké az utca meg Tarlósé. Nem lehet a városligeti tavon zenés bulit tartani mert akkor a műjégpálya igazgatóját kirúgják. Nekem meg marad a kicsi lakásom szerencsétlen lóval, amit alig tudtunk feltornászni a szobába. Az ilyen logika szerit nincs helyem a földön megyek a hold napos oldalára.

Én azt hiszem a tenger minden benne élő állaté és növényé, sőt, még az ember is elfér benne, csak ne akarjon mások rovására életteret nyerni magának.
Márpedig sajnos az ember olyan -mondhatni ostoba- lény, aki nem törődik senkivel és semmivel, ha saját magáról van szó.
Az ember habozás nélkül irt ki millió m3 számra erdőket részben a faanyag áráért, részben pedig azért, hogy életteret biztosítson a számára hasznosnak mondott mezőgazdasági termények számára. Aztán azokból a termények egy részéből üzemanyagot állít elő olyan gépek számára, amik segítik a levegő oxigéntartalmának csökkenését, növelik az üvegház hatást; mint ahogy a kiirtott erdő helyén megvalósuló mezőgazdasági kultúra sem képes pótolni az erdő által termelt oxigén mennyiséget.
Így aztán majd szépen lassan eljutunk oda, hogy megfulladunk, mert nem lesz a levegőnek elég oxigéntartalma ahhoz, hogy belégzésre alkalmas legyen. Persze ez a ma emberét nem érdekli, hiszen nem az ő életében következik be, hanem a szépunokájának a szépunokája életében.... és teszi ezt azért, hogy pénzt tudjon hagyni a gyerekeire, az unokáira.
Ha okosan gondolkodna, nem tudna annál jobb és hasznosabb hagyatékot adni leszármazottainak, mint egy egészséges földet!
Szerintem.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71043 Dátum: 2012.09.10., 15:39:48 »

Oh milyen gavallér vagy. Ezzel az erővel mondhatnád Oxinak vegyél magadnak virágot úgyis én adtam rá a pénzt.

Pontosan azért, hogy ne Tőle kelljen kérnem pénzt ilyen dolgokra, állapodtunk meg abban, hogy minden bevételből tehetek félre magamnak. Ő is megspórol egy kicsit konyhapénzen, abból meg én kapok ajándékot. Így állapodtunk meg!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71042 Dátum: 2012.09.10., 15:37:37 »

AKI akkor legyen fehér női bunda sarki róka prémből úgy hogy a nő van felül és nem a prém alatt.

Nálam már nem jó, mert azokat bizony úgy tenyésztik. És a bundájukért!
Én a vörös rókára gondoltam, ami hazánkban is szép számmal megtalálható!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71041 Dátum: 2012.09.10., 15:36:19 »

Ja, amúgy szép napot!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71040 Dátum: 2012.09.10., 15:35:24 »

AKI ha nem sajnálod a vaddisznót vagy az őzet ne sajnáld a jegesmedvét sem. Az sem sajnálna téged ha találkoznál az északi sark meghódításánál.  A nyúl prém meg kicsi azon hancúrozni. Na jó a kedvedért változtatok az ízlésemen legyen tigrisprém. Zebrának nagy a a feje. Ne vitatkozz velem Neked mindig van 1 fél oldal magyarázkodásod hogy mi miért nem jó. Az én ízlésem se rossz. akkor legyen szágó pálma levél. rá meg a piacon vett  tigris mintás gyapjú. pléd.

A gyapjú takaró....  vigyor
no, szóval az meg szúrja a s..em!
Viszont van egy szép tigrisfejes műszőr ágytakarónk. Az azonban nem az igazi a kézi szövésű perzsa szőnyegre...  H���t (Kár, hogy ilyenünk nincs...)
A jegesmedve veszélyeztetett állat, szemben a vaddisznóval, amit nálunk dúvadként aposztrofálnak, ezért az év minden szakában lőhető -kivéve a koca malacozáskor-. Az őzek esetében a selejtezés is egy szempont. Azonban azt már nem szeretem, amikor a legszebb agancsú példányokat az agancsukért lövik le!
Én igazából „húsvadász” voltam. Tehát csak olyan jószágokat lőttem le -na jó a róka és a varjú kivételével-, amit, vagy amiből enni lehetett. (Azért írom azt, hogy lehetett belőle enni, mert a vadászatokon, amikor „kompetencia” vadat ejtettünk, azt adott arányban fel ellett osztani, tehát így -egy vaddisznó esetében szerencsére!- nem mindig jutott egy egész vad.
Igen, amikor pl. a vadkacsákat, vagy fácánokat kifizettük, akkor ahány darabra előfizettünk, azt elvihettük az utolsó tollig. A vaddisznóból a belsőség volt a vadászé, illetve lehetett vásárolni húst is. Őzet csak kompetenciában lőttem, de nagyon figyeltem arra, hogy valamiféle rendellenesség legyen az agancsán. Ott hajlandó voltam még fizetni is azért, hogy egy fél őzet hazavihessek.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #71039 Dátum: 2012.09.10., 09:12:32 »

Köszi KET  valószínű a sok házi asszonyi elfoglaltságod 2 rántott padlizsán között most engedett sohoz juni. Még 1 X köszi.

Nos, nem kis feladat úgy elkészíteni a zöldségeimet, hogy Csuhás ne moderálja ki a menüből.  Vigyorog
Naplózva

Bonbonier
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #71038 Dátum: 2012.09.10., 09:09:17 »

... Másrészt kimaradtál a frissen sült padlizsánkrémes bagettből, ami azért is jó, mert finom és egy régi török közmondás szerint abból a paradicsomból, amiből krémet készítenek, már nem csinálnak mást.  Bib��

Én azért roppant büszke vagyok magamra, amiért egy héten belül kétszer is megetettelek padlizsánnal! És a múltkori padlizsános lecsóról se feledkezzünk meg.  Vigyorog
Lassan jöhet a fahéjas verzió!  evil
Naplózva

Bonbonier
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71037 Dátum: 2012.09.10., 08:23:33 »

Én meg ittam megint egy KV-t
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #71036 Dátum: 2012.09.10., 07:32:23 »



            Akela!!! Ébresztő!

           Szerintem már csapolja az ereket!

           Megyek,én is csapolok,de hordót!
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71035 Dátum: 2012.09.10., 07:13:25 »

Zzsolti mit szólsz hozzá. Beteg szállítás után mire a kocsihoz értek  bilincsbe vagytok verve. Még jó hogy nem a kezeteken csattant a bilincs. Legközelebb az lesz.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71034 Dátum: 2012.09.10., 07:07:36 »

100/2 Akelát ébreszd fel.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Oldalak: 1 ... 2042 2043 [2044] 2045 2046 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!