Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.18., 00:19:04
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 314 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7134728 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109453 Dátum: 2018.11.22., 19:12:47 »

Most az egyszer legyünk negatívak: biztosan régi a gépe.
H így van, mennyi is lenne a legolcsóbb, ami megbízható? Hátha vidéken olcsóbb, bár, akitől, !de nem Akitól/ vettem már többször is, Székesfehérvári, az valahonnan úgy rendeli meg. De megbízható a gép. Magamnak, majd nővéremnek, aztán Öcsémnek is onnan szereztük be. Utóbbra az öcsémé valami 50000 Ft volt. Akelának hátha akadna egyszerűbb is. Jaj, mi lehet vele? Nos, jelenleg nem tudnék beleadni. De tudom mondani ennek a boltnak az elérhetőségét. Ha jól jöhet ez a vidéki forrás az ár tekintetében.


Felénk  van ennél olcsóbb is...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #109452 Dátum: 2018.11.22., 16:23:52 »

         
        Hurrrrrrrrráááááááá!
       
         Köszönöm!  Jó szerencsét!


          Segítséggel sikerült megrendelnem!
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #109451 Dátum: 2018.11.22., 15:19:02 »

         
        Hurrrrrrrrráááááááá!
       
         Köszönöm!  Jó szerencsét!
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #109450 Dátum: 2018.11.22., 14:23:58 »

         Ronnie O'Sullivan: Futás.     Önéletrajzi regény,melyet szeretnék megvenni.  Keresem a lehetőséget.

            A Kelepce című krimijét sikerült megvennem,olvasnom.



https://ajandekok.shop/ronnie_osullivan_futas
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #109449 Dátum: 2018.11.22., 13:01:20 »

Jó napokat!


Régen tettem fel kérdést keresem-nem lelem rovathoz hasonlót. Az alábbi idézet (lehet kicsit hosszú
 de érdekes) szóval egy sportolótól származik vajon ki lehet az?

".......Apám akarta, hogy a snooker legyen a karrierem. Már nagyon korán elültette bennem ezt az eltökéltséget. Mindig igyekezett a helyes útra terelni. Már akkor sikeres sportembert akart formálni belőlem. Apám okos ember, tudta, mit akar a fejembe plántálni. Sok gyerek, akivel felnőttem, mamakedvence volt: „Az én fiam így meg úgy”. Apám sose dicsért. Sose mondta, hogy ügyes vagyok, hogy jól csináltam. Még amikor úgy is éreztem, akkor is kritizált. De zavart, és valószínűleg segített abban, hogy perspektívából szemléljem a dolgokat: „Nyertél egy trófeát, ez már a múlt, felejtsd el, nyerd meg a következőt.” Egy sportolónál pozitív az ilyen gondolkodás. Erre álltam rá. Sosem volt szabad azt gondolnom, „Igen,.--------------- .bajnok vagyok”, és ülni a babérjaimon. Ezt már nagyon korán kiverték belőlem......."

".....Addikció lett, de az eddigi legjobb addikcióm. Folyamatos elszállás, amit állandóan megismételhetsz. Nem kocogásról beszélek, futásról. A kocogás nehéz, de a futás könnyű. Mint fogat mosni. Ha látsz futókat 10 kilométert 27 percen belül futni, az nem nehéz; sokkal nehezebb annak, aki 54 perc alatt futja le, mert ő minden izmát beveti. A kocogás gyötrelmes; használod a vállad, a csípőd, alig bírod magad elé tolni a térdedet. Futás közben minden gördül. Ha elkapod a ritmust, olyan, akár a tánc. A tested nem mozog, a fejed sem mozog, a vállad sem forog. A csípőd meg se érzi, a lábad sokkal tovább van a föld felett. Lámpaoszlopok mellett húzol el, és arra gondolsz, jó gyorsan megyek. Hallgatod a lélegzeted, a szívedet és a lépteidet, talán pár madarat. Gyönyörű.........."


Természetesen a szövegből kihúztam egy utalást a kérdéses személy nemzetiségére vonatkozóan.
A 10. helyes megfejtő egy majdnem helyes tippeléssel lehet akár gazdagabb/vagy szegényebb. vigyor



         Ronnie O'Sullivan: Futás.     Önéletrajzi regény, melyet szeretnék megvenni.  Keresem a lehetőséget.

            A Kelepce című krimijét sikerült megvennem, olvasnom.
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #109448 Dátum: 2018.11.22., 11:25:25 »

Jó napokat!


Régen tettem fel kérdést keresem-nem lelem rovathoz hasonlót. Az alábbi idézet (lehet kicsit hosszú
 de érdekes) szóval egy sportolótól származik vajon ki lehet az?

".......Apám akarta, hogy a snooker legyen a karrierem. Már nagyon korán elültette bennem ezt az eltökéltséget. Mindig igyekezett a helyes útra terelni. Már akkor sikeres sportembert akart formálni belőlem. Apám okos ember, tudta, mit akar a fejembe plántálni. Sok gyerek, akivel felnőttem, mamakedvence volt: „Az én fiam így meg úgy”. Apám sose dicsért. Sose mondta, hogy ügyes vagyok, hogy jól csináltam. Még amikor úgy is éreztem, akkor is kritizált. De zavart, és valószínűleg segített abban, hogy perspektívából szemléljem a dolgokat: „Nyertél egy trófeát, ez már a múlt, felejtsd el, nyerd meg a következőt.” Egy sportolónál pozitív az ilyen gondolkodás. Erre álltam rá. Sosem volt szabad azt gondolnom, „Igen,.--------------- .bajnok vagyok”, és ülni a babérjaimon. Ezt már nagyon korán kiverték belőlem......."

".....Addikció lett, de az eddigi legjobb addikcióm. Folyamatos elszállás, amit állandóan megismételhetsz. Nem kocogásról beszélek, futásról. A kocogás nehéz, de a futás könnyű. Mint fogat mosni. Ha látsz futókat 10 kilométert 27 percen belül futni, az nem nehéz; sokkal nehezebb annak, aki 54 perc alatt futja le, mert ő minden izmát beveti. A kocogás gyötrelmes; használod a vállad, a csípőd, alig bírod magad elé tolni a térdedet. Futás közben minden gördül. Ha elkapod a ritmust, olyan, akár a tánc. A tested nem mozog, a fejed sem mozog, a vállad sem forog. A csípőd meg se érzi, a lábad sokkal tovább van a föld felett. Lámpaoszlopok mellett húzol el, és arra gondolsz, jó gyorsan megyek. Hallgatod a lélegzeted, a szívedet és a lépteidet, talán pár madarat. Gyönyörű.........."


Természetesen a szövegből kihúztam egy utalást a kérdéses személy nemzetiségére vonatkozóan.
A 10. helyes megfejtő egy majdnem helyes tippeléssel lehet akár gazdagabb/vagy szegényebb. vigyor

Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #109447 Dátum: 2018.11.22., 07:33:55 »

Az éjszaka folyamán a középső és keleti tájakon újból egyre többfelé várható gyenge eső. Eleinte az Alföld középső tájain hullik inkább csapadék, majd hajnaltól egyre inkább az északi országrész fölé helyeződik a csapadékhullás súlypontja. Ugyanakkor a Dunántúl nyugati, délnyugati tájain csak elszórtan fordul elő kisebb eső. A keleti, délkeleti szél jellemzően gyenge marad. A legalacsonyabb hajnali hőmérsékletek általában 1 és 5 fok között alakulnak majd. Délelőtt is marad a borongós idő, főként középső és északi tájainkon esővel, gyenge esővel.
Csütörtök délután is a felhőké lesz a főszerep, napsütésre nem igazán van esély. Keleten és a középső országrészben eleinte még többfelé, nyugaton elszórtan lehet kisebb eső, majd az esti órákra valamelyest csökken a csapadékhajlam. A keleties szél gyenge marad, illetve nagy területen várható szélcsend. A legmagasabb hőmérséklet 5 és 8 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #109446 Dátum: 2018.11.21., 21:58:43 »


 bye bye
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #109445 Dátum: 2018.11.21., 21:58:01 »

A napos idő ellenére eléggé hideg szél fújt- legalábbis Tapolca-Diszelben a temetőben, ahol ma helyeztük örök nyugalomra ex-anyósomat.
Isten nyugosztalja!
Azzal, hogy elmarta mellőlem a kisebbik lányát, sok embernek tett jót!
Mindjárt ott Van Okszikám, aki szerint mindig ilyen férjet szeretett volna, amilyen én vagyok. Aztán öreg barátom, János bácsi (sajnos már Ő sincs közöttünk), de Okszikám éveken keresztül ápolta. gondozta.
János bácsi felesége, Marika néni, akinek itthon biztosítjuk a nyugodt, békés öreg kort.
Aztán ott van Vityuskám, aki nem veszett el az állami gondozásban, hanem szerető családra talált!
Végül, de nem utolsó sorban én, akinek egy ízig-vérig feleség felesége lett, hamarosan 14. éve immár!
Szóval, mindet összevetve: Köszönöm, Mama!

Jó volt olvasni őszinte soraid! Néha nem egyszerű a családban.
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #109444 Dátum: 2018.11.21., 20:04:22 »

Jó látni, hogy tevékenykedik Amadeus!
Vajon Akelával mi lehet?

Nem felejtettelek el ám benneteket! Facen töbekkel is kapcsolatban vagyok. Ine, Bibi, Pumukli, Aki, Jégvirág. Csak ide nem jutok már el.
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #109443 Dátum: 2018.11.21., 20:01:32 »

Köszönöm az információt!
Legalább tudom, hogy még van és ez is valami, mert már a FB-on sincs, itt sem aktív, így teljesen elveszett vele a kapcsolat.

Szoftveres gondon még csak-csak lehet esetleg távolról is segíteni, de ha a hardverrel van baj, akkor ahhoz személyes jelenlét, szerviz kell.

Most az egyszer legyünk negatívak: biztosan régi a gépe.
H így van, mennyi is lenne a legolcsóbb, ami megbízható? Hátha vidéken olcsóbb, bár, akitől, !de nem Akitól/ vettem már többször is, Székesfehérvári, az valahonnan úgy rendeli meg. De megbízható a gép. Magamnak, majd nővéremnek, aztán Öcsémnek is onnan szereztük be. Utóbbra az öcsémé valami 50000 Ft volt. Akelának hátha akadna egyszerűbb is. Jaj, mi lehet vele? Nos, jelenleg nem tudnék beleadni. De tudom mondani ennek a boltnak az elérhetőségét. Ha jól jöhet ez a vidéki forrás az ár tekintetében.
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #109442 Dátum: 2018.11.21., 19:54:00 »


 buli
Naplózva

AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109441 Dátum: 2018.11.21., 14:48:53 »


Neked is kívánok! Akár vót, akár van, akár lesz!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109440 Dátum: 2018.11.21., 14:46:38 »

          Akela a szokásos nehézségeken túl a számítógépének folyamatos hibásodásával is kínlódik!

Azon gondolkodom, hogyan tudnánk neki összedobni egy használt gépre.
Bár gondolom ettől még az internet problémája megmaradna...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109439 Dátum: 2018.11.21., 14:45:27 »

          Akela a szokásos nehézségeken túl a számítógépének folyamatos hibásodásával is kínlódik!

Az nem a szokásos nehézségek közé tartozik?  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #109438 Dátum: 2018.11.21., 14:32:28 »

         Akela a szokásos nehézségeken túl a számítógépének folyamatos hibásodásával is kínlódik!

Köszönöm az információt!
Legalább tudom, hogy még van és ez is valami, mert már a FB-on sincs, itt sem aktív, így teljesen elveszett vele a kapcsolat.

Szoftveres gondon még csak-csak lehet esetleg távolról is segíteni, de ha a hardverrel van baj, akkor ahhoz személyes jelenlét, szerviz kell.
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #109437 Dátum: 2018.11.21., 10:19:48 »

Jó látni, hogy tevékenykedik Amadeus!
Vajon Akelával mi lehet?

          Akela a szokásos nehézségeken túl a számítógépének folyamatos hibásodásával is kínlódik!
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #109436 Dátum: 2018.11.21., 10:05:01 »


Jó látni, hogy tevékenykedik Amadeus!
Vajon Akelával mi lehet?
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #109435 Dátum: 2018.11.21., 06:43:57 »

Szerdára virradó éjszaka folytatódik a borult idő, de kezdetben egyre kevesebb helyen számíthatunk további csapadékra. Ugyanakkor kisebb eső vagy szitálás szinte bárhol kialakulhat az országban kelet felé növekvő valószínűséggel. Hajnaltól aztán dél felől valószínűleg ismét egyre többfelé kezdődik gyenge eső. Főleg a Dunántúlon sokfelé sűrű köd várható, amely reggel is jellemző lesz. Mérséklődik a légmozgás, szerda reggel a legtöbb helyen már csak gyenge északi, északkeleti szél lesz a jellemző. A Dunántúl nyugati részein északi, északnyugati lesz a szél iránya. Éjjelre alig csökken a levegő hőmérséklete, sőt lehetnek helyek, ahol épp éjjel lesz a legenyhébb idő. Többnyire 0 és 6 fok közötti hőmérsékleteket mérhetünk a hajnali órákban.
Folytatódik a borult idő. Csupán néhol és rövid időre csökkenhet kissé a felhőzet, erre a legnagyobb esély nyugaton és északon mutatkozik. Többfelé, de nagyobb eséllyel és nagyobb mennyiségben a Dunától keletre várható még eső. Főleg a nyugati országrészben tartósan megmarad a köd. Az északkeleti, keleti irányú légmozgás gyenge marad, csupán északkeleten élénkülhet meg időnként. A legmagasabb hőmérséklet 3 és 8 fok között alakul, a Tiszántúlon lesz a melegebb.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #109434 Dátum: 2018.11.20., 23:34:05 »


Minden Bódog és bódogtalannak boldog születésnapot!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!