Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 14:44:58
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 170 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 299 300 [301] 302 303 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128356 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105909 Dátum: 2017.01.23., 18:40:19 »


Jó estét!

Hmmm...  már akkor is alakult Jogsértettek egyesülete.... érdekes lenne tudni, mi lett velük!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105908 Dátum: 2017.01.23., 08:25:06 »

Az éjszaka képződött köd és rétegfelhőzet az ország túlnyomó részén tartósan megmarad. Napsütésre a legtöbb esély a Dunántúl délkeleti területein és a Kisalföldön van. A felhős, ködös helyeken hószállingózás, ónos szitálás előfordulhat. Számottevő légmozgás Bács-Kiskun megye déli részén, a Fertőzugban, a Dunántúli-középhegység magasabb csúcsain valamint az előbb említett középhegységünk északi előterében számíthatunk délkeleti irányból, időnként élénk lökésekkel. A legmagasabb hőmérséklet jellemzően fagypont körül, illetve néhány fokkal az alatt alakul. A hóval borított, tartósan ködös tájakon azonban helyenként csak -5 fok körüli hőmérsékletet mérünk majd.
Keddre virradó éjjelen és reggel országszerte borult égre tekinthetünk fel. Az Alföldön és a Dél-Dunántúlon párássá válik a levegő, helyenként zúzmarás ködfoltok is kialakulnak, legnagyobb eséllyel a Dél-Alföldön. A legalacsonyabb hőmérséklet -6 és -10 fok között alakul. Helyenként előfordulhat ónos ködszitálás vagy hószállingózás. Gyenge északias irányú szél lesz jellemző.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105907 Dátum: 2017.01.23., 07:03:23 »


A 2. évfolyam 100. számában 1991. VIII. 6-án megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105906 Dátum: 2017.01.22., 17:47:37 »

Az albertirsai hóhelyzet, illetve takarítatlan utak állapotával kapcsolatban keményen összecsaptunk a polgármesterrel. nem igazán látom, most már többedik éve, hogy lenne az önkormányzatnak bármiféle stratégiája a téli hóeltakarításokra. Annyi van, hogy a főutakat a KPM megcsinálja, a közhasznú munkások meg kopácsolnak kicsit a könyvtár és a művelődési ház előtt... Egy hete keltem ki azért, mert az állomásnál levő P+R parkoló tökig havas volt és még a járdán sem lehetett közlekedni. Két nap alatt megvolt. Most az utcák állapotát tettük szóvá páran, de olyan választ kaptunk, hogy mentem felfortyantam!  robban Hogy extrém hosszú a tél és drága a szóróanyag, meg amúgy is, környezetkímélő, ha nem sózunk...
Azt hiszem ennél rosszabb választ nem kaphattunk volna...  vigyor

De tényleg!
Mi, itt lakók szórjuk ezzel-azzal, verjük fel a jeget, ha az idő engedi....
Ennek nem így kellene lennie!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105905 Dátum: 2017.01.22., 17:44:39 »

Az albertirsai hóhelyzet, illetve takarítatlan utak állapotával kapcsolatban keményen összecsaptunk a polgármesterrel. nem igazán látom, most már többedik éve, hogy lenne az önkormányzatnak bármiféle stratégiája a téli hóeltakarításokra. Annyi van, hogy a főutakat a KPM megcsinálja, a közhasznú munkások meg kopácsolnak kicsit a könyvtár és a művelődési ház előtt... Egy hete keltem ki azért, mert az állomásnál levő P+R parkoló tökig havas volt és még a járdán sem lehetett közlekedni. Két nap alatt megvolt. Most az utcák állapotát tettük szóvá páran, de olyan választ kaptunk, hogy mentem felfortyantam!  robban Hogy extrém hosszú a tél és drága a szóróanyag, meg amúgy is, környezetkímélő, ha nem sózunk...
Azt hiszem ennél rosszabb választ nem kaphattunk volna...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105904 Dátum: 2017.01.22., 17:36:32 »

Az északkeleti rétegfelhős területet leszámítva kevés felhő lesz felettünk az előttünk álló éjszakán. Ugyanakkor már nagyobb területen képződhet köd, zúzmarás köd. Néhol kisebb hószállingózás, ónos szitálás is előfordulhat. Az Alföldön gyenge északkeleti, nyugaton szintén gyenge déli, délkeleti szélre számíthatunk. Sopron térségében a reggeli órákban időnként már feltámad a légmozgás. A hőmérő higanyszála ismét igen mélyre, általában -7 és -15 fok közé süllyed, de a tartósabban derült, hóval borított tájakon akár -20 fok környékére hűlhet a levegő.
Vasárnap napközben északkeleten folytatódik a borongós idő, de tartósan megmaradó ködfoltok már az Északi-középhegységben, valamint az Alföld középső és délkeleti tájain is nagyobb területen fordulhatnak elő. Emellett még a Dunántúl déli részén helyenként szintén beragadhat a köd. Az ország más részein sok napsütésre van kilátás. A változó irányú légmozgás többnyire gyenge marad, de az északnyugati határvidéken olykor élénk széllökések kísérik a déli, délkeleti szelet. A hőmérséklet csúcsértéke a felhőtlen tájakon -2 és +3 fok között szóródik, a felhős-ködös területeken viszont -5 fok alatti maximumokat is mérhetünk.

Ma nálunk is ronda, szürke, hideg idő volt.
Nem is igazán tettem semmi hasznosat a szokásos dolgok kívül.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105903 Dátum: 2017.01.22., 07:57:53 »

Az északkeleti rétegfelhős területet leszámítva kevés felhő lesz felettünk az előttünk álló éjszakán. Ugyanakkor már nagyobb területen képződhet köd, zúzmarás köd. Néhol kisebb hószállingózás, ónos szitálás is előfordulhat. Az Alföldön gyenge északkeleti, nyugaton szintén gyenge déli, délkeleti szélre számíthatunk. Sopron térségében a reggeli órákban időnként már feltámad a légmozgás. A hőmérő higanyszála ismét igen mélyre, általában -7 és -15 fok közé süllyed, de a tartósabban derült, hóval borított tájakon akár -20 fok környékére hűlhet a levegő.
Vasárnap napközben északkeleten folytatódik a borongós idő, de tartósan megmaradó ködfoltok már az Északi-középhegységben, valamint az Alföld középső és délkeleti tájain is nagyobb területen fordulhatnak elő. Emellett még a Dunántúl déli részén helyenként szintén beragadhat a köd. Az ország más részein sok napsütésre van kilátás. A változó irányú légmozgás többnyire gyenge marad, de az északnyugati határvidéken olykor élénk széllökések kísérik a déli, délkeleti szelet. A hőmérséklet csúcsértéke a felhőtlen tájakon -2 és +3 fok között szóródik, a felhős-ködös területeken viszont -5 fok alatti maximumokat is mérhetünk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105902 Dátum: 2017.01.21., 22:03:47 »

Néztem a híreket...jó ideje márvnaponta, szinte minden hírforrás tele van tragédiákkal....megfagyás, tűzeset, lavina....De ez a tegnapi buszbaleset ez szörnyű,....
Az ember ezt közelebbről éli meg, mind a világ távoli pontján történt hasonlóan borzasztó és sok-sok élet kihunyásával történő tragédiát....  Szomor�   Szomor�



A döbbenettől percekig nem tudtam megszólalni!  siros_2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #105901 Dátum: 2017.01.21., 20:49:14 »

Néztem a híreket...jó ideje márvnaponta, szinte minden hírforrás tele van tragédiákkal....megfagyás, tűzeset, lavina....De ez a tegnapi buszbaleset ez szörnyű,....
Az ember ezt közelebbről éli meg, mind a világ távoli pontján történt hasonlóan borzasztó és sok-sok élet kihunyásával történő tragédiát....  Szomor�   Szomor�

Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105900 Dátum: 2017.01.21., 18:48:17 »

Ma felszereltem két darab mozgásérzékelővel is ellátott kis reflektort. A fényforrás led-es és a mozgásérzékelő szenzorba be van építve az alkonykapcsoló is. Így be lehet állítani hogy a készülék este, azaz egy bizonyos „kevés” fényviszonynál élesedjen be és működjön. Volt egy ilyen fényvetőm már, bár az halogénes és nincs az érzékelőben alkonykapcsoló.
Remélem ezek az újak is beválnak, bár elnézve a kis szabályzó gombokat, azokat csak egyszer kell beállítani, aztán utána jobb ha örökre lezsírozva , úgy hagyjuk. Kínai gyártmány, megnéztem egy főleg kínai termékek forgalmazásával foglalkozó klf-i web áruházat, nem is vettem ezt a kettőt drágán.
Megjegyzem állandóan reklámoznak az egyik közösségi oldalon egy biz. látásjavító, a tésztaszűrő munkafelületére hasonlító szemüveget. Azt hiszem 6-7.000 Ft-os áron kínálják. A korábbi bekezdésben említett weblapon ez az ár kb. a harmada…. és a szemüveg szvsz ua…. Amúgy azt mondják az okosok, hogy használ, ha az ember úgy használja és csak annyi ideig amíg előírják. Valóban javítja, erősíti a szemizmokat stb… Emlékszem vagy 10-15 éve is már árulták….

Na mindegy egyelőre maradjunk a fényvetőknél…kíváncsi vagyok mennyit bírnak ki.


A drága pénzen reklámozott áruk -no meg a direkt mail-ben jövők - általában sokkal drágábbak, mint az ugyanannyit vagy többet tudó termékek, amiknek a propagálására nem költenek annyit...  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105899 Dátum: 2017.01.21., 18:45:03 »

Jó napokat!



Tennap elmaradtam a tippeléssel, így ma röviden, de pótolom.

A hétközi szerencsevadászatom sikerrel zárult (tudvalevő hétközben megszoktam játszani egy direkt kötésű játékot, amelyben főképp papírformára fogadok max 300 Ft-os tétben) Szóval most 280 Ft-ért "szakítottam" 2.500-at. Ezért megengedtem magamnak ma, egy elvetemült tippsort.

New England Patriots - Pittsbugh Steelers : hosszabbítás a meccs végén azaz (döntetlen) odds:12,25
Atlanta Falcons - Green Bay Packers : hosszabbítás odds: 13,0
Fehérvár - Brest Bretagn : D (döntetlen) odds: 9,75

Az első két esemény amerikai foci, a rájátszás, a nagy döntőbe jutásról szól.
A New Englands kétségkívül esélyesebb, mint a Pittsburghi csapat. A hazaiak győzelmi aránya az alapszakaszban, 0,875, és csak két vereséget szedett össze, hosszabbítása nem volt. Evvel meg iy nyerte az AFL alapszakaszát. Ellenfelének győzelmi aránya 0,688 és volt a csapatnak 5 veresége, illetve 1 győzelme hosszabbítás után. A két együttes utoljára még októberben találkozott egymással, akkor a New England került ki győztesen a küzdelemből. Én nagy küzdelemre számítok, és a lefújás után egál lesz, így jön majd a hosszabbítás.

A második esemény szintén amerikai foci, a tét a döntőbe jutás. Az Atlanta Falcons megnyerte az  NFC alapszakaszát  0,813-as nyert meccs átlaggal, ami 12 győzelmet, 3 vereséget és 1 hosszabbítás utáni győzelmet jelentett. Ellenfele a Green Bay Packers az alapszakaszban, a 4. helyen landolt, 0,625-ös győzelmi aránnyal, ami 10 nyert meccset és 6 vereséget jelentett.  Hosszabbításos mérkőzése nem volt....most lesz.

A harmadik esemény női kézilabda EHF kupa C csoport küzdelmeinek egyik mérkőzése. A hazai csapat, a Fehérvár Alba a csoport 3 helyén áll. Két meccset vívot meg, egy győzelem a Leipzig otthonában, és vereség a Krasznodar oroszlánbarlangjában. Ellenfele a Brest Bretagne a csoport első helyén áll, szintén két mérközést letudva. Az ellenfelek azonosak voltak a fehérváriakéval, ám ők fogadták a Krasznodariakat és le is győzték a csapatot. A franciák is vendégeskedtek Lipcsében ahol ők k is nyerni tudtak.  Esélyesebb a bretaigne-i együttes, ám én úgy gondolom hogy a magyar lányok képesek lesznek egy egálra.

Feladtam ma patent variációban, 80 Ft-os alaptéttel, így a játék 560 Ft-ba került.. Ha minden meccs bejönne, akkor a várható nyeremény 159.450 Ft lehetne. Persze erre az esély igen kevés....

Látom, itt a meredekebb és jobban fizető verziókra mentél.... Ha bejön, készülhetsz, hogy keresni fog a TEK, hogy honnan tudtad...  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #105898 Dátum: 2017.01.21., 18:43:18 »

 Ma felszereltem két darab mozgásérzékelővel is ellátott kis reflektort. A fényforrás led-es és a mozgásérzékelő szenzorba be van építve az alkonykapcsoló is. Így be lehet állítani hogy a készülék este, azaz egy bizonyos „kevés” fényviszonynál élesedjen be és működjön. Volt egy ilyen fényvetőm már, bár az halogénes és nincs az érzékelőben alkonykapcsoló.
Remélem ezek az újak is beválnak, bár elnézve a kis szabályzó gombokat, azokat csak egyszer kell beállítani, aztán utána jobb ha örökre lezsírozva , úgy hagyjuk. Kínai gyártmány, megnéztem egy főleg kínai termékek forgalmazásával fogalkozó klf-i web áruházat, nem is vettem ezt a kettőt drágán.
Megjegyzem állandóan reklámoznak az egyik közösségi oldalon egy biz. látásjavító, a tésztaszűrő munkafelületére hasonlító szemüveget. Azt hiszem 6-7.000 Ft-os áron kínálják. A korábbi bekezdésben említett weblapon ez az ár kb. a harmada….és a szemüveg szvsz ua…. Amúgy azt mondják az okosok, hogy használ, ha az ember úgy használja és csak annyi ideig amíg előírják. Valóban javítja, erősíti a szemizmokat stb… Emlékszem vagy 10-15 éve is már árulták….

Na mindegy egyelőre maradjunk a fényvetőknél….kiváncsi vagyok mennyit bírnak ki.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105897 Dátum: 2017.01.21., 18:42:42 »

Éjjel a nyugati és középső megyék felett többnyire derült időre készülhetünk, keleten, északkeleten azonban több felhő boríthatja az eget, az északkeleti határvidéken hószállingózás is lehet. Párássá válik a levegő, többfelé sűrű, zúzmarás ködfoltok kialakulására is számítatunk. Ezek környezetében helyenként hószállingózás vagy ónos szitálás sem kizárt. A változó irányú szél mindenütt gyenge marad. A legalacsonyabb hőmérsékleti értékek jellemzően -7 és -15 fok között várhatóak, de a derült, szélcsendes, illetve hófödte helyeken ismét előfordulhatnak -15 fok alatti minimumok nagyobb számban az Északi-középhegység völgyeiben és az Észak-Alföldön.
Szombat délelőtt az éjjel képződött ködtakaró a legtöbb helyen zsugorodni kezd, délután már az ország nagyobb részén többnyire napos időre készülhetünk, keleten némileg több, de szakadozott felhőzettel. Ugyanakkor főként a Duna mentén, illetve az Alföld egyes részein tartósan megmaradhat a köd, illetve az alacsony szintű rétegfelhőzet. Ez utóbbi tájakon alig emelkedik a hőmérséklet, többnyire -4 és -8 fok közötti maximumok várhatóak, míg a naposabb helyeken fagypont körül vagy kevéssel fagypont alatt alakul a csúcshőmérséklet. A változó irányú légmozgás általában gyenge marad, csak Sopron környékén élénkülhet meg átmenetileg a déli szél.

Ahogy mondani szokták, jóból is megárt a sok... Már egy hete, hogy leesett az utolsó hó, de az utcánk a mai napig korrekt korcsolyapálya! Se hókotrót, se szóró kocsi...  robban  Mondjuk nem csak mi vagyunk ilyen mostoha helyzetben, a város több pontján is panaszkodnak, hogy a nem főutak hóeltakarítása nem megoldott. Már tudom, hogy mivel fogok kampányolni!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105896 Dátum: 2017.01.21., 18:39:50 »

Éjjel a nyugati és középső megyék felett többnyire derült időre készülhetünk, keleten, északkeleten azonban több felhő boríthatja az eget, az északkeleti határvidéken hószállingózás is lehet. Párássá válik a levegő, többfelé sűrű, zúzmarás ködfoltok kialakulására is számítatunk. Ezek környezetében helyenként hószállingózás vagy ónos szitálás sem kizárt. A változó irányú szél mindenütt gyenge marad. A legalacsonyabb hőmérsékleti értékek jellemzően -7 és -15 fok között várhatóak, de a derült, szélcsendes, illetve hófödte helyeken ismét előfordulhatnak -15 fok alatti minimumok nagyobb számban az Északi-középhegység völgyeiben és az Észak-Alföldön.
Szombat délelőtt az éjjel képződött ködtakaró a legtöbb helyen zsugorodni kezd, délután már az ország nagyobb részén többnyire napos időre készülhetünk, keleten némileg több, de szakadozott felhőzettel. Ugyanakkor főként a Duna mentén, illetve az Alföld egyes részein tartósan megmaradhat a köd, illetve az alacsony szintű rétegfelhőzet. Ez utóbbi tájakon alig emelkedik a hőmérséklet, többnyire -4 és -8 fok közötti maximumok várhatóak, míg a naposabb helyeken fagypont körül vagy kevéssel fagypont alatt alakul a csúcshőmérséklet. A változó irányú légmozgás általában gyenge marad, csak Sopron környékén élénkülhet meg átmenetileg a déli szél.

Jó estét!
Ma már nem halogattam tovább.  vigyor
A bevásárlás után nekiláttam és bő egy órán keresztül zúgott a fűrész. Így elfogyott a nyár széldeszka fele. Ezek szerint még van 3 - 4 q, ha nagyot nem tévedek....
Persze ez csak a friss, a csont szárazból is vagy ugyanennyinek kellene lennie, de lehet, hogy abból csak 2 - 3 q van. Mindegy, nincs nagy jelentősége. A szárazzal keverem, úgy nagyon jól ég a friss is!
keddre hozatok még bükköt, vagy 20q-t. Remélem ennyi fával már kihúzzuk!

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #105895 Dátum: 2017.01.21., 18:15:38 »

Jó napokat!



Tennap elmaradtam a tippeléssel, így ma röviden, de pótolom.

A hétközi szerencsevadászatom sikerrel zárult (tudvalevő hétközben megszoktam játszani egy direkt kötésű játékot, amelyben főképp papírformára fogadok max 300 Ft-os tétben) Szóval most 280 Ft-ért "szakítottam" 2.500-at. Ezért megengedtem magamnak ma, egy elvetemült tippsort.

New England Patriots - Pittsbugh Steelers : hosszabbítás a meccs végén azaz (döntetlen) odds:12,25
Atlanta Falcons - Green Bay Packers : hosszabbítás odds: 13,0
Fehérvár - Brest Bretagn : D (döntetlen) odds: 9,75

Az első két esemény amerikai foci, a rájátszás, a nagy döntőbe jutásról szól.
A New Englands kétségkívül esélyesebb, mint a Pittsburghi csapat. A hazaiak győzelmi aránya az alapszakaszban, 0,875, és csak két vereséget szedett össze, hosszabbítása nem volt. Evvel meg iy nyerte az AFL alapszakaszát. Ellenfelének győzelmi aránya 0,688 és volt a csapatnak 5 veresége, illetve 1 győzelme hosszabbítás után. A két együttes utoljára még októberben találkozott egymással, akkor a New England került ki győztesen a küzdelemből. Én nagy küzdelemre számítok, és a lefújás után egál lesz, így jön majd a hosszabbítás.

A második esemény szintén amerikai foci, a tét a döntőbe jutás. Az Atlanta Falcons megnyerte az  NFC alapszakaszát  0,813-as nyert meccs átlaggal, ami 12 győzelmet, 3 vereséget és 1 hosszabbítás utáni győzelmet jelentett. Ellenfele a Green Bay Packers az alapszakaszban, a 4. helyen landolt, 0,625-ös győzelmi aránnyal, ami 10 nyert meccset és 6 vereséget jelentett.  Hosszabbításos mérkőzése nem volt....most lesz.

A harmadik esemény női kézilabda EHF kupa C csoport küzdelmeinek egyik mérkőzése. A hazai csapat, a Fehérvár Alba a csoport 3 helyén áll. Két meccset vívot meg, egy győzelem a Leipzig otthonában, és vereség a Krasznodar oroszlánbarlangjában. Ellenfele a Brest Bretagne a csoport első helyén áll, szintén két mérközést letudva. Az ellenfelek azonosak voltak a fehérváriakéval, ám ők fogadták a Krasznodariakat és le is győzték a csapatot. A franciák is vendégeskedtek Lipcsében ahol ők k is nyerni tudtak.  Esélyesebb a bretaigne-i együttes, ám én úgy gondolom hogy a magyar lányok képesek lesznek egy egálra.

Feladtam ma patent variációban, 80 Ft-os alaptéttel, így a játék 560 Ft-ba került.. Ha minden meccs bejönne, akkor a várható nyeremény 159.450 Ft lehetne. Persze erre az esély igen kevés....
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #105894 Dátum: 2017.01.21., 08:13:13 »


Ez hamar ment! Örülök neki.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105893 Dátum: 2017.01.21., 07:49:26 »

Éjjel a nyugati és középső megyék felett többnyire derült időre készülhetünk, keleten, északkeleten azonban több felhő boríthatja az eget, az északkeleti határvidéken hószállingózás is lehet. Párássá válik a levegő, többfelé sűrű, zúzmarás ködfoltok kialakulására is számítatunk. Ezek környezetében helyenként hószállingózás vagy ónos szitálás sem kizárt. A változó irányú szél mindenütt gyenge marad. A legalacsonyabb hőmérsékleti értékek jellemzően -7 és -15 fok között várhatóak, de a derült, szélcsendes, illetve hófödte helyeken ismét előfordulhatnak -15 fok alatti minimumok nagyobb számban az Északi-középhegység völgyeiben és az Észak-Alföldön.
Szombat délelőtt az éjjel képződött ködtakaró a legtöbb helyen zsugorodni kezd, délután már az ország nagyobb részén többnyire napos időre készülhetünk, keleten némileg több, de szakadozott felhőzettel. Ugyanakkor főként a Duna mentén, illetve az Alföld egyes részein tartósan megmaradhat a köd, illetve az alacsony szintű rétegfelhőzet. Ez utóbbi tájakon alig emelkedik a hőmérséklet, többnyire -4 és -8 fok közötti maximumok várhatóak, míg a naposabb helyeken fagypont körül vagy kevéssel fagypont alatt alakul a csúcshőmérséklet. A változó irányú légmozgás általában gyenge marad, csak Sopron környékén élénkülhet meg átmenetileg a déli szél.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105892 Dátum: 2017.01.20., 20:07:43 »


Örömmel látom Józsefemet az oldalon ! Meggyógyultál ? Ennek örülök.

Lényeg, hogy ne hagyd el Magad. Nekem is van még 18 évem.

Gazemberesed.


 puszi_2 _cupp bye bye


 yes_yes

Most az egyszer szívemből szóltál!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105891 Dátum: 2017.01.20., 20:07:10 »

Éjszaka folytatódik a derült idő. Hajnalra több helyen zúzmarás köd képződik. Ezeken a területeken ónos ködszitálás, hószállingózás is előfordulhat. A légmozgás gyenge, változó irányú lesz. A legalacsonyabb hajnali hőmérsékletek általában -13 és -8 fok között valószínűek, de a vastag hóval borított, derült helyeken -20 fok alatti minimumok is előfordulhatnak.
Derült lesz az ég az ország felett, azonban az éjszaka képződött zúzmarás köd helyenként tartósan megmarad. Erre a legnagyobb esély északon, északkeleten, illetve a Dél-Dunántúlon mutatkozik. Csapadékra gyenge hószállingózáson, ónos szitáláson kívül nem számíthatunk. Nagy területen szélcsendes lesz az idő, csak a Kisalföld nyugati részein lengedezik majd délies szellő. A legkevésbé hideg órákra 0, -10 fok közé emelkedik a hőmérő higanyszála, a tartósan ködös északkeleti területeken lesz a leghidegebb.

Ma csak a jeget vertem fel, részben, a bejáratnál...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105890 Dátum: 2017.01.20., 20:06:08 »

A darabolást elnapoltam holnapra.... sok egyéb munkám van, hála Istennek!  táncika

Jó estét!

Hát, ma is elnapoltam....  szégyenlem
 hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 299 300 [301] 302 303 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!