Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 16:42:40
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 156 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 266 267 [268] 269 270 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128468 alkalommal)
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #106569 Dátum: 2017.06.06., 01:50:12 »



Ez a Jókai Anna nem volt valamikor egy darabig 32-es? Vagy rosszul emlékszem és összekeverem valakivel?  felnez
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106568 Dátum: 2017.06.05., 22:20:55 »

Ma is napsütéses szép nap volt.
Reggel kiporszívóztam a Carismát és lemostam a Bömbit; holnap mégiscsak jön a sógorom, lássa már, hogy nem voltam rossz gazdája az autójának!  vigyor

Amíg én az autókkal foglalatoskodtam Okszikám szedett cseresznyét és epret, amit délelőtt elvittem a gyerekekhez. Persze betettem a kocsiba a gyereknapi ajándékát kis unokámnak is!

Lányomék után elmentem a fiamhoz is...

Mindkét gyermekem még mindig a sértődöttség állapotában leledzik Viktor miatt...  Majd alakulnak a dolgok! Legalábbis remélem...

Útközben visszavittem Pestre sógorkámat is.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106567 Dátum: 2017.06.05., 22:08:45 »

Hétfőre virradóan a hidegfront eléri az ország keleti részét is, így éjjel a középső országrészben, majd reggel már keleten várható szórványosan zápor, zivatar. Eközben a Dunántúlon csökkenni kezd a felhőzet. Az északias irányú szél mérséklődik, már csak helyenként élénkülhet meg kissé a légmozgás. A hőmérséklet reggelre többnyire 13 és 18 fok közé csökken.
Hétfőn az ország keleti felén többször erősen megnövekszik a gomolyfelhőzet, és szórványosan zápor, zivatar is kialakulhat, néhol hevesebb kísérőjelenségek is előfordulhatnak. A Dunántúlon viszont az időnként megnövekvő fátyol- és gomolyfelhőzet mellett több órás napsütés várható, és ott legfeljebb elvétve lehet csapadék. A változó irányú szél többnyire gyenge marad, csak zivatarokat kísérhet átmeneti szélerősödés. Délután 24 és 29 fok közé melegszik fel a levegő.

Ma is napsütéses szép nap volt.
Reggel kiporszívóztam a Carismát és lemostam a Bömbit; holnap mégiscsak jön a sógorom, lássa már, hogy nem voltam rossz gazdája az autójának!  vigyor

Amíg én az autókkal foglalatoskodtam Okszikám öccsével közösen szedett cseresznyét és epret, amit délelőtt elvittem a gyerekekhez. Persze betettem a kocsiba a gyereknapi ajándékát kis unokámnak is!

Lányomék után elmentem a fiamhoz is...

Mindkét gyermekem még mindig a sértődöttség állapotában leledzik Viktor miatt...  Majd alakulnak a dolgok! Legalábbis remélem...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106566 Dátum: 2017.06.05., 22:04:03 »

Szóval az egész nap szép idő volt, most érkezett meg a szél és a hűvös!


Jó estét!

Aztán reggel nem győztem locsolni! Mert ugye este a szél miatt nem lehetett...

Ma este legalább nem fújt, így a mai locsolás hiánytalanul megtörtént....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106565 Dátum: 2017.06.05., 06:04:54 »


A 2. évfolyam 155. számában 1991. XI. 8-án megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106564 Dátum: 2017.06.05., 05:41:33 »

Hétfőre virradóan a hidegfront eléri az ország keleti részét is, így éjjel a középső országrészben, majd reggel már keleten várható szórványosan zápor, zivatar. Eközben a Dunántúlon csökkenni kezd a felhőzet. Az északias irányú szél mérséklődik, már csak helyenként élénkülhet meg kissé a légmozgás. A hőmérséklet reggelre többnyire 13 és 18 fok közé csökken.
Hétfőn az ország keleti felén többször erősen megnövekszik a gomolyfelhőzet, és szórványosan zápor, zivatar is kialakulhat, néhol hevesebb kísérőjelenségek is előfordulhatnak. A Dunántúlon viszont az időnként megnövekvő fátyol- és gomolyfelhőzet mellett több órás napsütés várható, és ott legfeljebb elvétve lehet csapadék. A változó irányú szél többnyire gyenge marad, csak zivatarokat kísérhet átmeneti szélerősödés. Délután 24 és 29 fok közé melegszik fel a levegő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106563 Dátum: 2017.06.04., 21:35:42 »

Az éjszaka első felében a Dunántúlon még előfordulhat zápor, zivatar, de összességében nem változik időjárásunk képe vasárnapra virradóan sem - a csapadékot adó gomolyfelhők az éjszaka folyamán feloszlanak, így derűs, csendes időre számíthatunk a reggeli órákban. Az északi megyéink fölé változó mennyiségű és vastagságú fátyolfelhők sodródhatnak az éjszaka folyamán, de csapadékot ezek a felhők természetesen nem adnak. A délkeleti szél éjszaka eleinte még csak a Kisalföldön élénkülhet meg kissé, ám reggeltől a Dunántúlon és az északi tájakon is előfordulhatnak már élénk lökések. Enyhe lesz az éjszaka, általában csupán 13 és 18 fok közé hűl a levegő, sőt az éjszaka is szeles északnyugati tájakon és a Balaton északi partján nem egy helyen 20 fok körül maradhat a hőmérséklet.
Napközben több órára kisüt a Nap, azonban a déli óráktól fokozatosan megnövekszik a gomolyfelhőzet egy közelgő hidegfront hatására. Elsősorban nyugaton-északnyugaton, majd kora estétől a középső és délnyugati országrészben is számíthatunk több helyen záporok, zivatarok kialakulására, keleten estig csak néhol alakulhatnak ki zivatarok a front előterében. A déli órákig a déli szél lesz a domináns, majd a hidegfront érkeztével nyugat felől egyre többfelé megerősödhet északnyugati irányból, zivatarok környezetében átmenetileg viharossá is fokozódhat. A hőmérséklet csúcsértéke 29 és 32 fok között alakul a legmelegebb órákban.

Szóval az egész nap szép idő volt, most érkezett meg a szél és a hűvös!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106562 Dátum: 2017.06.04., 21:34:49 »

Igazi számítógépfüggő akkor lennél, ha azt írtad volna, megtörtént a szinte elképzelhetetlen, tegnap kikapcsoltam a számítógépemet.  vigyor  beteg

 hahota

Pedig ritkán kapcsolom ki a laptopot. Sokkal inkább egyszerűen lehajtom a fedelét és akkor ő gyorsan elalszik...  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106561 Dátum: 2017.06.04., 21:33:30 »

Az éjszaka első felében a Dunántúlon még előfordulhat zápor, zivatar, de összességében nem változik időjárásunk képe vasárnapra virradóan sem - a csapadékot adó gomolyfelhők az éjszaka folyamán feloszlanak, így derűs, csendes időre számíthatunk a reggeli órákban. Az északi megyéink fölé változó mennyiségű és vastagságú fátyolfelhők sodródhatnak az éjszaka folyamán, de csapadékot ezek a felhők természetesen nem adnak. A délkeleti szél éjszaka eleinte még csak a Kisalföldön élénkülhet meg kissé, ám reggeltől a Dunántúlon és az északi tájakon is előfordulhatnak már élénk lökések. Enyhe lesz az éjszaka, általában csupán 13 és 18 fok közé hűl a levegő, sőt az éjszaka is szeles északnyugati tájakon és a Balaton északi partján nem egy helyen 20 fok körül maradhat a hőmérséklet.
Napközben több órára kisüt a Nap, azonban a déli óráktól fokozatosan megnövekszik a gomolyfelhőzet egy közelgő hidegfront hatására. Elsősorban nyugaton-északnyugaton, majd kora estétől a középső és délnyugati országrészben is számíthatunk több helyen záporok, zivatarok kialakulására, keleten estig csak néhol alakulhatnak ki zivatarok a front előterében. A déli órákig a déli szél lesz a domináns, majd a hidegfront érkeztével nyugat felől egyre többfelé megerősödhet északnyugati irányból, zivatarok környezetében átmenetileg viharossá is fokozódhat. A hőmérséklet csúcsértéke 29 és 32 fok között alakul a legmelegebb órákban.

Jó estét!

Ma nem csupán édesanyám, hanem Gyuri sógorom is meglátogatott minket!
Kihasználtuk a jó időt és ebéd után pancsoltunk egy jót!

Gyurival délelőtt kicsit dolgoztunk is: a baromfiudvar egyik oszlopa erősen megdőlt, ezt kiemeltük és mélyebbre ástuk, valamint kikötöttem az ól falához is. Aztán szétválogattuk a csirkéket. A 14 fehéret a kisebb helyre tettük, a 15 vegyes hasznosításút a nagyobb részben hagytuk.

Ebédre bográcsban halászlét főztünk. Egészen pontosan Okszika főzött....  vigyor

A halat még pénteken vettük és meg is állapítottuk, hogy annyit sírnak nagyjaink, hogy nem eszünk elég halat, pedig az milyen egészséges! Nos, mint korábban írtam, halat alig lehet venni, ahol pedig van, ott sokkal drágább, mint bármely hús, kivéve a libamájat!  shock A ponty szeletnek 2000-ért vettem kilóját, a harcsa meg 2600 volt.  uuuhhh Mennyi csirke mellet lehetne venni ennyi pénzért... Hogy mondjuk  a 460 Ft-os szárnyról már ne is beszéljek!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #106560 Dátum: 2017.06.04., 10:56:05 »

Megtörtént a szinte elképzelhetetlen: tegnap be sem kapcsoltam a számítógépemet.
Annyi munka összejött a kertben, a ház körül, este meg annyira fáradt voltam, hogy inkább kihagytam ezt...  szégyenlem

Igazi számítógépfüggő akkor lennél, ha azt írtad volna, megtörtént a szinte elképzelhetetlen, tegnap kikapcsoltam a számítógépemet.  vigyor  beteg
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106559 Dátum: 2017.06.04., 06:54:09 »

Az éjszaka első felében a Dunántúlon még előfordulhat zápor, zivatar, de összességében nem változik időjárásunk képe vasárnapra virradóan sem - a csapadékot adó gomolyfelhők az éjszaka folyamán feloszlanak, így derűs, csendes időre számíthatunk a reggeli órákban. Az északi megyéink fölé változó mennyiségű és vastagságú fátyolfelhők sodródhatnak az éjszaka folyamán, de csapadékot ezek a felhők természetesen nem adnak. A délkeleti szél éjszaka eleinte még csak a Kisalföldön élénkülhet meg kissé, ám reggeltől a Dunántúlon és az északi tájakon is előfordulhatnak már élénk lökések. Enyhe lesz az éjszaka, általában csupán 13 és 18 fok közé hűl a levegő, sőt az éjszaka is szeles északnyugati tájakon és a Balaton északi partján nem egy helyen 20 fok körül maradhat a hőmérséklet.
Napközben több órára kisüt a Nap, azonban a déli óráktól fokozatosan megnövekszik a gomolyfelhőzet egy közelgő hidegfront hatására. Elsősorban nyugaton-északnyugaton, majd kora estétől a középső és délnyugati országrészben is számíthatunk több helyen záporok, zivatarok kialakulására, keleten estig csak néhol alakulhatnak ki zivatarok a front előterében. A déli órákig a déli szél lesz a domináns, majd a hidegfront érkeztével nyugat felől egyre többfelé megerősödhet északnyugati irányból, zivatarok környezetében átmenetileg viharossá is fokozódhat. A hőmérséklet csúcsértéke 29 és 32 fok között alakul a legmelegebb órákban.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106558 Dátum: 2017.06.03., 14:39:16 »

Éjjel változóan, délnyugaton többször erősen felhős idő várható, utóbbi tájakon egy-egy zápor, esetleg zivatar is kialakulhat. Az északi, északkeleti szél gyenge marad. 12 és 18 fok közé hűl a levegő.
Pénteken napközben a változó felhőzet mellett több-kevesebb napsütésre mindenütt számítani lehet. A legtöbb napsütés az ország északkeleti felében várható. Csapadék az ország döntő részén nem valószínű, ugyanakkor a délutáni, kora esti órákban az Alpok térségéből átsodródhat egy-egy zápor vagy zivatar a nyugati határszél környékére. A változó irányú légmozgás mindenütt gyenge marad. Többnyire 25 és 30 fok közé melegszik fel a levegő délutánra.

Megtörtént a szinte elképzelhetetlen: tegnap be sem kapcsoltam a számítógépemet.
Annyi munka összejött a kertben, a ház körül, este meg annyira fáradt voltam, hogy inkább kihagytam ezt...  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106557 Dátum: 2017.06.03., 14:37:51 »



Jó napot!


24,20...   H���t

Istenkém, de régen is volt!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106556 Dátum: 2017.06.03., 06:49:28 »

Az éjszakai és hajnali órákban továbbra is északkeleti megyékben várható a kevesebb felhő, átmenetileg a délnyugati megyékben is többnyire szakadozott lesz a felhőtakaró. Csapadéknak kicsi a valószínűsége, legfeljebb a Dráva és a Mura mentén, illetve az Alpokalján fordulhat elő zápor. A keleties légmozgás mindenütt gyenge marad, sőt a Dunántúlon nagyobb területen szélcsend valószínű. Általában 11 és 18 fok közötti legalacsonyabb értékeket mérhetünk, de néhol 10 fok alatti értékek is előfordulhatnak.
Napközben továbbra is elsősorban a Dunántúlon, annak is nyugati felén növekedhet meg a gomolyfelhőzet és fordulhat elő záporeső, zivatar, de kisebb eséllyel a középső országrészben is előfordulhat csapadék. A Dunántúlon a délies, a Dunától keletre a keleti, északkeleti légmozgás lesz a jellemző, de általában gyenge marad, legfeljebb zivatarok környezetében erősödhet meg rövid időre a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke jellemzően 26 és 31 fok között alakul, a Duna-Tisza közén és az Alföld déli részén valószínű a legmelegebb idő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106555 Dátum: 2017.06.02., 06:14:14 »

Éjjel változóan, délnyugaton többször erősen felhős idő várható, utóbbi tájakon egy-egy zápor, esetleg zivatar is kialakulhat. Az északi, északkeleti szél gyenge marad. 12 és 18 fok közé hűl a levegő.
Pénteken napközben a változó felhőzet mellett több-kevesebb napsütésre mindenütt számítani lehet. A legtöbb napsütés az ország északkeleti felében várható. Csapadék az ország döntő részén nem valószínű, ugyanakkor a délutáni, kora esti órákban az Alpok térségéből átsodródhat egy-egy zápor vagy zivatar a nyugati határszél környékére. A változó irányú légmozgás mindenütt gyenge marad. Többnyire 25 és 30 fok közé melegszik fel a levegő délutánra.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106554 Dátum: 2017.06.02., 06:03:42 »

A 2. évfolyam 154. számában 1991. XI. 12-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106553 Dátum: 2017.06.01., 22:34:20 »

Most azért vagyok fent még, mert éjfélre megint reptéri járatban leszek.
Tiszta taxis leszek már, mint szegény Mikulás volt...
Igaz, én csak családtagokat fuvarozok és jobbára ingyen....  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106552 Dátum: 2017.06.01., 22:31:36 »

Jó estét!

A gyermeknek ma iskolai gyereknap volt az Ecsedi László Sportcentrumban (bizony, nekünk itt Albertirsán ilyen is van!), ezért csal 9-re kellett menni és már délben vége volt a napnak. Igaz, ma nem volt étkezés, ezért vittük a kaját.
Délelőtt leeresztettük a medencét, mert már ugyancsak elkoszolódott a víz. Vityussal hazafelé jövetben bementünk egy boltba, hogy innivalót vegyek neki, és itt megláttam azt a méretű medencetakaró fóliát, amit hiába kerestem a három betűs barkács áruházban! Nagy öröm volt! Gyorsan meg is vettem.
Így, miután kitakarítottuk a medencét (puha falú, felfújható peremű, tehát ne tessék valami nagy cuccra gondolni!) és ismét feltöltöttem vízzel, gyorsan le is fedtem. Így gyorsabban melegszik benne a víz és nem lesz koszos. Legalábbis remélem... Holnap kiderül.

Holnap vásárlás és ügyeknek intézése lesz Cegléden...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106551 Dátum: 2017.06.01., 22:30:49 »

Jó estét!

Na igen, azt hittem....  robban
Amint kellett, megérkeztem a Nagy Imre parkba még 10 óra előtt- Aztán kiderült, hogy a három papírból az egyiket nem biztos, hogy ma tudják hitelesíteni, mert az aláíró személynek nincs náluk aláírás mintája. Azt még be kell szerezniük....  robban
Szóval megint  megy szegény anyukám holnap.

És elment aranyom, örömmel hívott, hogy nála vannak a papírok és holnap lehozza.  _lov_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106550 Dátum: 2017.06.01., 22:30:07 »

Csütörtök reggel túlnyomóan erősen felhős időre ébredhetünk, csak északkeleten lehet kevesebb felhő az égen. Az ország délnyugati-déli harmadán elszórtan zápor, egy-egy zivatar is előfordulhat. Az északias szél gyenge marad. A legalacsonyabb hajnali hőmérséklet értéke 13 és 20 fok között alakul, a szélcsendes és kevésbé felhős északkeleti völgyekben lesz a hűvösebb.
Csütörtökön az ország nagyobb részén továbbra is gyakran lesz erősen felhős az ég, az északi, északkeleti vidékeken azonban hosszabb napos időszakokra is lehet számítani. Továbbra is főként délnyugaton, délen alakulhat ki szórványos zápor, zivatar. Az északnyugati szél általában gyenge lesz, de a középső országrészben időnként kissé megélénkül. A hőmérséklet néhány fokkal visszaesik, általában 25 és 29 fok közé melegszik majd fel a levegő.

Jó estét!

A gyermeknek ma iskolai gyereknap volt az Ecsedi László Sportcentrumban (bizony, nekünk itt Albertirsán ilyen is van!), ezért csal 9-re kellett menni és már délben vége volt a napnak. Igaz, ma nem volt étkezés, ezért vittük a kaját.
Délelőtt leeresztettük a medencét, mert már ugyancsak elkoszolódott a víz. Vityussal hazafelé jövetben bementünk egy boltba, hogy innivalót vegyek neki, és itt megláttam azt a méretű medencetakaró fóliát, amit hiába kerestem a három betűs barkács áruházban! Nagy öröm volt! Gyorsan meg is vettem.
Így, miután kitakarítottuk a medencét (puha falú, felfújható peremű, tehát ne tessék valami nagy cuccra gondolni!) és ismét feltöltöttem vízzel, gyorsan le is fedtem. Így gyorsabban melegszik benne a víz és nem lesz koszos. Legalábbis remélem... Holnap kiderül.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 266 267 [268] 269 270 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!