Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.03., 16:29:08
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 169 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 4607 4608 [4609] 4610 4611 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128858 alkalommal)
Gazember
Vendég
« Válasz #19749 Dátum: 2009.11.07., 17:49:13 »

Akimesterem ! Neked is, mint Csuhásnak, k...vára igazad van. Csak eztat nem veszi be a szürkeállományom, hogy ha valaki 20 évig elviselte és értette a humoromat, (ami azóta sem változott) most ezalatt a kormány működése alatt mitől fordult ekkorát. Nekem sem tetszik, hogy elvették a 13-ik havi nyögdíjam, meg sok más, de a köpönyegemet nem forgattam ki.
Ha a Krisztinára gondoltál, nekem is okádnom kell, de van, kinek ez a spiné az istene. Ez sem érdekel. Csak az, hogy ha Te szereted a zöldalmát, most ne citromnak érezd. Azért, hogy Csuhás törölte a Feri képét, attól én még korrekt és rendes csávónak tartom. Legfeljebb nem nekem, hanem másnak adott igazat  Tudom, hogy Te és még sokan közülünk érted a viccet, a humoros élcelődést, ha meg valaki nem, hát többet kellett volna iskolapadban ülni. Ahol nem a Krisztina volt az oszt.főnök.




 köszi_2
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #19748 Dátum: 2009.11.07., 17:42:47 »

Kedves Rovattársak !

Újabb nosztalgia.

Noha nekem mint ifjúnak ((sajnos ez is cáfolható )) inkább előre kellene tekinteni.

Mond-e valakinek valamit az a név, hogy Ágoston C. Pál Dávid?He?
                  Volt ilyen rovattársunk,de most nem tudom behatárolni!!!!!

                     uuuhhh shock
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #19747 Dátum: 2009.11.07., 17:29:18 »

Kedves Amadeus!

... És akkor járhatnál a termékbemutatós busszal csajozni!

 yes_yes yes_yes yes_yes


            A "hölgy" Havannában a Szent Ferenc téren pózol bárkinek 1 dollárért. Én is felvettem,sőt puszit is akart adni egy ujabb dolcsiért.
        Rendkívül hangulatos ott minden,ajánlom figyelmetetekbe!
        Tarthatok majd beszámolót!
                      bee
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #19746 Dátum: 2009.11.07., 17:09:16 »

kicsi taps kicsi taps kicsi taps

Kiskacsa, kedves!

Na persze! Te ezt az értelmes embert a kiskertben találtad! Küldj nekem már egy fényképet az ugyanebben a kertben lévő macskáról. Mert abban a kertben, ahol ilyen embert lelni, biztos olyan macska van, ami két egerészés között éppen derivál, és ezt látnom kell.

             Jó volt korrepetálni!!!!!!!!!

                 köszi_2 köszi_2
Naplózva
Ibolya néni
Vendég
« Válasz #19745 Dátum: 2009.11.07., 16:28:11 »


Mikrohullámu ügyben (szakmámból adódóan értek hozzá Kandó 1950-0954)
Akinak igaza van. Ha megfigyeltétek, a felmelegítendő kaja, kávé, bármi középtől kifelé kezd melegedni. Ez a molekulák váltóáramu rezgések miatti hőtermeléséből adódik. Molekulák ugyanis, ha nehéz is elhinni, surlódnak, a surlódás pedig hőt hoz létre. Én az első mikrosürőmet 1997-ben vettem Bécsben, azóta mindent azon melegítek, mert hamarabb, mint a villanytűzhelyen és még mindig élek, rákszűrőm 2007-ben summa negativ volt. Aki nem hiszi, talál nálam sokkal okosabbakat, kérdezze azokat. Uff.


 bee

Gabi, te pernahajder!

Nem vagy benne a referencia csoportban!
1997 óta összesen két száraz kiflit melegítettél meg a mikróban, bár az igaz, hogy az a minden amit azóta melegítened kellett, mert azon kívül csak tatár bifszteket és mindent ami a bárszekrényben található fogyasztasz, azok meg ugye hidegen jók!
A múltkor is elmentél a vöröskereszthez vért adni, és háborogva hoztad vissza a demizsont, mert nem vették át a Gazembervért!

Holnap megyek hozzátok a szokásos vasárnapi ebédre, már megbocsátottam, hogy a múlt héten olyan durván rám förmedtél, mikor kérdeztem, ma sincs főzve? Emléxel, azt mondtad: Ott van a májkrémes kenyér almapaprikával, igyék rá kisfröccsöt és kussoljon!
Kaptam a gyülekezetben egy szép új pólót, olyan szegfűféle van rajta, meg valami betűk, azt neked adom ajándékba, remélem karácsonykor felveszed.

Csókol szerető anyósod Ibi néni, neked csak Mama!  _cupp
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #19744 Dátum: 2009.11.07., 16:13:04 »

              Ugye ez rám is vonatkozik?He??

                  köszi_2

Csak nem fogyózol?  shock
Feltétlen hagyd abba! Ha már fizeted a súlyadót, legalább legyen némi okod rá!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #19743 Dátum: 2009.11.07., 15:40:11 »

Most mennem kell megiont, de még visszatérek!
 evil
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #19742 Dátum: 2009.11.07., 15:34:48 »

Ugye csak viccelsz? shock

El kellett vermelni őket, hogy ne essen bajuk a télen!
  vigyor

Ne aggódj, tényleg csak vermelve lettek; szakszerűen, ahogyan kell!
Tudod, erdésznek tanultam, meg még csináltam is! Lehet, hogy értek is hozzá...
 _cupp
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #19741 Dátum: 2009.11.07., 15:32:08 »

Üdv.

Dehogy csinálok én felmérést.

Csak érdekel, hogy a többieknek mi a véleménye margarinokról.

Elvétve szoktam venni, s még ritkábban enni.

S változatlanul várom a csicsóka-repecteket.


Nem tudok receptet   S�r
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #19740 Dátum: 2009.11.07., 15:31:18 »

Drága Amadeus!
Köszönöm,de késtél 38 évet,a császárhoz is 27-et.
Szoktam olvasgatni a gyógynövényekről,a kertemben van levendula,rozmaring,citromfű és még málnalevél is.   _cupp

És még aszondod, hogy nincs jelentekző!
Mi ez, ha nem nyílt ajánlattétel?
 hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #19739 Dátum: 2009.11.07., 15:29:43 »

 A kis mobiltelefonom 2 Mpixeles kamerájával készült.
Így, egy-egy képet átméretezek, de hogy többet is, elég macerás  _juhhh

Mit fizet Neked a Fábián?  vigyor
Merthogy az én avatarosom van a kocsi eleján, csak nem álmos!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #19738 Dátum: 2009.11.07., 15:28:05 »

                  Helyesen: Errare humanum est!!!!!!!!

                Magyarul: A lónak 4 lába van ,mégis állva alszik!!!!

                       vigyor zizi vigyor

A ló még álmában is áll!
Még húsz év, és irigykedni fogok rá!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #19737 Dátum: 2009.11.07., 15:26:56 »

Bemondta reggel a TV. hogy felborult egy marhákat szállító teherautó és 19 marha elpusztult. Miért csak annyi szállt fel az autóra ? A többi a parlamentben maradt ? És az elhunyt marhák melyik párthoz tartoztak. Mert annyi független nincs.
 Egy azért életben maradt kedvenceim közül, be is mutatkozott: Ime a fotója:

Ez valami külföldi, mert a magyar az szürke!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #19736 Dátum: 2009.11.07., 15:26:12 »

Én emlékszem illen nevű rovatlakóra , asszem ő is a többnevűekhez tartozott.  He?

Szerintem  ő nem volt többnevű.

1-2 személyen kivül nem nagyon tudtam többnevűekről.
Persze lehet, hogy  ez csak tudatlanságom tükrözi.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #19735 Dátum: 2009.11.07., 15:25:40 »

Gaz-ember

Ezek a dolgok amit nem kívánok és tartsd meg magadnak. És ezért vagyok ritkán.

Amíg nem voltál nyugalom volt. Te viccnek szánod de én nem kérek belőle és háttérbe vonulok

A képet vitted?   hahota

Drága Mikulásom!
A viccet erteni kell, és Neked is csak annyit tudok mondani:
ha elvárjuk a másiktól, hogy olyannak fogadjon el minket, amilyenek vagyunk, mi is fogadjuk el őt olyannak, amilyen!
Fogadjuk el a vaskos vicceivel együtt, azzal együtt, hogy kicsit "frocliz" mindannyiunkat.
Biztos vagyob benne, hogy nem rossz szándékból teszi!
Erre a pártkönyvemre is meg mernék esküdni, ha nem kérte volna kölcsön, hogy dicsekedhessen, milyen barátai vannak!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #19734 Dátum: 2009.11.07., 15:21:59 »

   Néd, mit találtam!
Tényleg, mit tudsz a gyógynövényekről?
Ismered egyáltalán a törpök varázsitalának a receptjét?  vigyor

Azt Törpapa tudja, a gumibogyószörp meg egy másik mese!  evil
 hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #19733 Dátum: 2009.11.07., 15:19:59 »

Akimesterem ! Nem Hubertusz volt, hanem Bourbon ampullás.
Csuhásom ! Homályosítsál fel, hogy a küldött kép mióta van tiltott listán ? Ha mondjik Adolf Siklgruber képét küldtem volna, azt megértem. Akkor az avatarunk fölötti csillag miért lehet öt águ ? Szerintem, -javíts ki, ha megint hülyeséget mondok,- egy jelenlegi kormánytagot az utcán is lehet kiplakátolni, még az ellenzékikét is. Van a 32 -esek között, aki (nem AKI) magyar gárda egyenruhában virított a parlament előtt, még sem lett kirúgva. Az avatarom nekem megfelel, de ha kicseréled egy klozetülőkére, én akkor sem sértődöm meg. Gyárilag nem vagyok olyan sértődős, mint egyesek közöttünk. Sajnálom, őszintén, hogy így alakult.
 köszi_2

Nem vagyunk 1formák!
És ez nem baj.
Legyünk tekintettel 1más érzelmeire, ha csak tehetjük!
Vigyázzunk arra, ha tudjuk, hogy megbánthatjuk a másikat szóval, tettel, képpel, akkor azt szándékosan ne tegyük meg!
Ez így korrekt, és én téged korrekt embernek ismertelek meg!
Csuhás helyesen járt el, és ha ő nem teszi meg, megtettem volna én!
Azért, hogy ne bántsuk meg a másikat, még vaskos viccel sem!
Nem mindenni értékeli ezt a fajta humort, legyünk erre tekintettel, fogadjuk el azt a másikat olyannak, amilyen!

Persze, joggal mondhatod, hogy Te pedig ilyen vagy, Téhed ilyennek fogadjunk el!
Mint látod, el is fogadtunk, és nincs ezzel különösebb gond.
Ám a 32esek annyival külömbek az átlagembernél -és ezt büszkén vallom!-, hogy mi figyelünk egymásra, és nem keressük szándékosan a konforntációt!

Gárdaruhában felvonult....
Az ő dolga, senkit nem érdekel, ameddig itt nem akar toborozni!
Abban a pillatnatban figyelmeztetés, de akár kizárás is lehet a sorsa, és nem azért mert gárdista!
Mindenkinek joga van Ifju Gárdába, vagy Magyar Gárdába tömörülni, hiszen -bármilyen hihetetlen, mégiscsak- szabad országban élünk, és a törvényi keretek között szabadon cselekedhetünk.

Jelen fórumnak a törvénye kimondja, hogy nem zalkaltjuk egymást sem piltikai, sem nemi, sem faji, vallási hovatratozása miatt.
[ Én személy szerint azt venném zokon, ha egy fényképen szerepeltetnének, vagy fényképet küldnének nekem arról a bomlott eszű jobbikos tyúkról (leírnám és a nevét is, de nem jut eszembe, csak az kapcsolódik hozzá nekem, hogy életemben annyi butaságot még embertől nem hallottam egyfolytában, mint tőle; szerencsére még nem kell megtanulni a nevét, és remélem ez így is marad!)
Ha valakit ezzel a véleményemmel megbántottam - az érintetten kívül-, attól elnézést kérek, ez -hangsúlyozom- szubjektív vélemény, amit orvosi leletekkel nem tudok alátámasztani!]
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Törpmama
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



Profil megtekintése
« Válasz #19732 Dátum: 2009.11.07., 15:18:01 »

Gyors és kényelmes. Ez az előnye.

Amiért én, ha tehetem kerülöm:
1. Tízennegynéhány éve nálunk valami időszakosan zavarta a tévéadás vételét. Egy idő után rájöttem, hogy a szomszéd mikrója okozza az egy-két perces zavarokat. Nincs ezeken a gépeken egy külső sugárzás mérő, ami ha érzékelné, hogy már nem megfelelő a szigetelés, és ilyen esetben kioldana egy biztosítékot, ezzel jelezve, irány a szerviz.

2. Gyanús nekem, hogy az étel felmelegítését milyen eljárással éri el, nem-e változtat meg ezzel valamit az étel szerkezetében? És hogy a gyakori használat során ebből az ételből nem-e halmozódik fel valami az emberi szervezetben. És mi van ha a meleg étellel együtt egy kis mikrohullámú sugárzást is viszel a szervezetedbe? A magas feszültségű vezetékek közelében tartózkodók között sokkal nagyobb a rák kialakulásának veszélye, szerintem sok hasonlóság van a két dolog között. A katódcsöves monitor káros hatását most, hogy már megjelent helyette az új technológia, beismerték.  Erre is nagyon hasonlít szerintem a mikrosütő.




Valamitől csak meg kell halni ha már káros szenvedélyem nincs.
Nem iszom , nem dohányzom , nem fijjuzok , lassan már nem is eszem...
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #19731 Dátum: 2009.11.07., 15:16:35 »

Akimesterem ! Nem Hubertusz volt, hanem Bourbon ampullás.
Csuhásom ! Homályosítsál fel, hogy a küldött kép mióta van tiltott listán ? Ha mondjik Adolf Siklgruber képét küldtem volna, azt megértem. Akkor az avatarunk fölötti csillag miért lehet öt águ ? Szerintem, -javíts ki, ha megint hülyeséget mondok,- egy jelenlegi kormánytagot az utcán is lehet kiplakátolni, még az ellenzékikét is. Van a 32 -esek között, aki (nem AKI) magyar gárda egyenruhában virított a parlament előtt, még sem lett kirúgva. At avatarom nekem megfelel, de ha kicseréled egy klozetülőkére, én akkor sem sértődöm meg. Gyárilag nem vagyok olyan sértődős, mint egyesek közöttünk. Sajnálom, őszintén, hogy így alakult.

 köszi_2

Kedves Gazember!

Én örülök a legkevésbé, ha a radírhoz kell nyúlnom. A képet nem egymagában tetted fel, van feltette egy üzenet is, mellyel így már összetartozik, a kettő egymásra hatást gyakorol. Tudod ebben az országban már így is túl sok kapcsolat megromlott, tönkrement a különböző politikai hovatartozás okán, ezért nem szeretném, hogy a másik cikizése, piszkálása ezzel kapcsolatosan itt a harminckettesben helyet kapjon.
Szeretnélek valahogy rávezetni, hogy szerintem nem jó úton jársz, ha azt gondolod, hogy a haverodnak el kell viselnie a viccnek szánt durvaságodat. Könnyű átlépni a vicc és a sértés határát. De ha azt érzékeli az ember, hogy a másiknak ez már sok, akkor okosabb, ha visszavesz magából, mintsem, hogy elkezdje győzködni azt, hogy ettől Ő sem sértődne meg, a másik se tegye.
Amennyiben nem változtatsz, el fogod veszteni (ha már ugyan el nem vesztetted) Mikulás haverodat. Megéri (/megérte) az a pillanat, amikor úgy döntöttél, hogy mindenkinek pontosan ott kell lennie a vicc/sértődés határának, ahol Neked van?

Amint írod, szerinted egyesek itt sértődősebbek másoknál. És ez bizonyára így is van, mert nem vagyunk egyformák. Ha valakinél ilyet tapasztalok, akkor én azzal igyekszem kíméletesebben bánni (még ha nem is mindig látszik  vigyor) , nem pedig annál inkább froclizni, piszkálni.
Ketrinnek például eléggé be lehet szólni, (nyilvánosan) nem fakad sírva, (csak a párnája vizes hajnalra).
Téged nem érdekelne, ha klozet lenne az avatarod, más meg zokon venné, viszont nem tudom hogy esne Neked, ha a következő VT-n beléd diktálnánk egy liter finom hideg tejecskét.

Jó humorod van, sokat hozzá tehetnél a fórumhoz, ha tekintettel lennél arra, hogy senkit ne bánts meg!
Naplózva
Törpmama
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



Profil megtekintése
« Válasz #19730 Dátum: 2009.11.07., 15:10:14 »

Kedves Rovattársak !

Újabb nosztalgia.

Noha nekem mint ifjúnak ((sajnos ez is cáfolható )) inkább előre kellene tekinteni.

Mond-e valakinek valamit az a név, hogy Ágoston C. Pál Dávid?He?
Én emlékszem illen nevű rovatlakóra , asszem ő is a többnevűekhez tartozott.  He?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4607 4608 [4609] 4610 4611 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!