Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.03., 09:56:17
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 169 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 4606 4607 [4608] 4609 4610 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128792 alkalommal)
Gazember
Vendég
« Válasz #19769 Dátum: 2009.11.07., 20:01:32 »

Törpmama Kedves ! Melyik Jancsiról van szó ? Mert ha a sütiről van szó, kereszteljék át mondjuk Zuchslag Jancsira és akkor nem kell áfát fizetni.
Ha nem tetszik, Áder Jancsira. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Mondta Joshi Bharat.

Naplózva
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #19768 Dátum: 2009.11.07., 19:54:30 »

Azt tudtad, hogy amerikai tudósok bebizonyították, hogy az emberi DNS egy emberpárra vezethető vissza?

A szekszualitást bűnként megéretni emberekkel az az igazi bűn!
Ennek gyökerei valószínűleg a paradicsomból való kiűzetésben gyökereznek, hiszen ott ugyebár a meztelenségét szégyellte az első emberpár miután bezabáltak az almából; és vélelmezem, hogy a tudás megszerzésének első lépése a szekszulális tudás megszerzésére irányult; hiszen mi más lehetett kéznél, ha periódusos rendszert addig még Mengyelejev nem alkotta meg?
Ám úgy gondolom, hogy a szekszualitás elítélése csak valami elfajzás lehet, mert hiszen Krisztus Új szövetséget kötött az emberrel, meghalva érte feloldozta az eredendő bűn (a születés - ergo ismét a szekszuális cselekmény bűne) alól.
Ennek a hibás, dogmatikus nézetnek fenntartása csupán annak a papságnak az érdeke, akik tisztában vannak szekszuális devianciájukkal, azt -teljes joggal!- bűnként élik meg, innen pedig elvonatkoztatnak, és kiterjesztik a bűn fogalmát, hogy őket -akik valóban bűnös szekszualitást élnek meg- ne ítélje el annyira az emberiség; tetteiket magyarázzák az elfolytott szekszualitás rossz irányú kitörésének.

Szerintem.

Nem tudom, a nudizmus előnyös-e, avagy nem, de hogy a szekszualitás nem tabu, hogy nincs semmi mellébeszélés és ostoba titkolózás, azt biztosra veszem.
Nem hiszem, hogy a férfi nemiszervet úgy magyarázzák a gyereknek, hogy ez olyan, mint a gumumatrac levegőcsonkja, és annak a bácsinak azért olyan nagy a hasa, mert az a néni naponta felfújja neki!  vigyor
Mert akkor adódhat a kérdés, "a néninek miért olyan nagy a hasa; miért van az, hogy az egyik néninek a cicije az eget kémleli, a másiké meg a térdét veri; és miért van az, hogy ha az egetnéző cicijű nénit nézem, akkor nagy lesz a fütyim, a másikra meg, mint a csiga, visszabújik a házába?"

No, ezek az élet nagy kérdései!
Semmi transzcendentális hamuka!  hahota


Azt tudtad, hogy amerikai tudósok bebizonyították, hogy az emberi DNS egy emberpárra vezethető vissza?
Igen. Nagy élvezettel néztem a természetcsatorna műsorát. Nem emléxem, hogy már melyik kenel volt.

A szekszualitást bűnként megéretni emberekkel az az igazi bűn!
Igen, nagyon igazad van! köszi_2

Ám úgy gondolom, hogy a szekszualitás elítélése csak valami elfajzás lehet, mert hiszen Krisztus Új szövetséget kötött az emberrel, meghalva érte feloldozta az eredendő bűn (a születés - ergo ismét a szekszuális cselekmény bűne) alól.
Jézus, a tízparancsolatában, a hatodik parancsolatban világosan kimondja: Ne paráználkodj...
Jézus tanítása, hogy csak házasságon bellül létesítsen nővel kapcsolatot az ember.
Valójában innen ered, hogy a keresztény egyház elitéli a házasságon kívüli párkapcsolatot, a szexualítást.
DE, az ami lett aztán ebből, az a papok műve, akik meg aztán több esetben is látható, nem is tudták magukat megtartóztatni.
Van egy egyszerű gondolat azzal kapcsolatban, hogy az ember hogyan élje meg a házasság elötti nemi kapcsolat tiltását:
Adott egy hamvas szilva. Látni, hogy érintetlen.
Na, most, ha összetapogatják, milyen lesz az az esküvő napjára?
De, mielőtt valaki aztat hinné, hogy hittérítés folyik, azt szeretném, megerősíteni abban, hogy nem, mert az eredeti téma nem erről szólt, hanem, hogy már az oviban megjelenik a szexualítás, és, hogy a szülők mennyire vannak erre felkészülve?
Én meg ennek kapcsán vetettem fel többféle  megvilágítást
Tény és való, hogy már Jézus is rávilágított, hogy mennyire nem a szabályok merev betartását kéri. Mert az csupán csak puszta vallásosság. Ő ennél többet kér.


No, ezek az élet nagy kérdései!
Semmi transzcendentális hamuka!

Pedig nem árt, ha beleviszik!  vigyor
Belekeverni az Istent is  hahota


És, nem biztos, hogy ez az igazság, csak elgondolkodtam...
Naplózva

Gazember
Vendég
« Válasz #19767 Dátum: 2009.11.07., 19:53:59 »

Józsefem ! Hát nem tudod, hogy Akela, Ketrin, RHcska, sorolhatnám, miért nem látható a monitoromon ? Pedig éjjel-nappal be vagyok kapcsolva, nem látszanak. Elfogyunk lassan, elfogyunk ?

bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee
Naplózva
Törpmama
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



Profil megtekintése
« Válasz #19766 Dátum: 2009.11.07., 19:48:36 »

Hallottátok a TV-ben a Rigójancsin dúl a vita , hogy ? %-os ÁFA terheli. hahota
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #19765 Dátum: 2009.11.07., 19:45:14 »


Akimester a fürészport szedi össze egyenként. Már a negyedik zsáknál tart, van még tizenkettő. Megvárunk Aki, reggelig sok időnk van.


 zizi _morcos bu_mm
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #19764 Dátum: 2009.11.07., 19:42:22 »


Na ez az, Csuhásom, a "különböző okok" Mondjuk csak két ujjal tudják a klaviatúrát billentgetni és pont az a két ujjuk görcsöl. Én is a két középső ujjammal írok, de ha begörcsöl, ott a két középső lábujjam. Nincs kifogás.


 bee bee bee
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #19763 Dátum: 2009.11.07., 19:36:41 »


Mártonom, az Atomos!   Légyszives, akkor is írjál, ha nincs mondanivalód, hisz mi is ezt tesszük. (az embernek itthon egy szava sem lehet, hát legalább itt) Tudom, hogy Neked nem áll a hátad mögött seprünyél, ne pont ezért. Mi szeretünk hallani, olvasni. RHcskját is, de mióta nyugdíjba ment, nincs ideje szegénynek. Vagy lehet, hogy fontosabb elfoglaltsága van ? Pecázik, csajozik, vagy a rossebb tuggggya.

 bee bee bee zizi zizi zizi bye bye
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #19762 Dátum: 2009.11.07., 19:15:41 »

Most mennem kell megiont, de még visszatérek!
 evil

Még mindig nem értél vissza?
Elképzelhetőnek tartottam, hogy nem a lakásban van az illemhely, de arra nem gondoltam, hogy a falu végére tették a pottyantóst!  shock
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #19761 Dátum: 2009.11.07., 19:09:20 »



   Igen, egyre gondolunk  köszi_2


Kiskacsára?  szégyenlem  vigyor
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #19760 Dátum: 2009.11.07., 19:05:04 »


       Gazember!

     Nézd csak meg hányan vagyunk most bent a Fórumban!!!!!

           shock
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #19759 Dátum: 2009.11.07., 18:50:15 »

Akela, Atomos Márton RHcska, meg még sorolhatnám, miért undorodnak tőlünk, hogy ritkán, vagy sohasem hallatják magukat ? Ha valaki tud valamit, közölje, minket érdekel.


 bu_mm

Nem undorodnak tőlünk! Más, de különböző okok miatt nem írnak annyit.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #19758 Dátum: 2009.11.07., 18:44:57 »

Akela, Atomos Márton RHcska, meg még sorolhatnám, miért undorodnak tőlünk, hogy ritkán, vagy sohasem hallatják magukat ? Ha valaki tud valamit, közölje, minket érdekel.


 bu_mm

Én akkor szoktam csak írni, ha van mondanivalóm.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Gazember
Vendég
« Válasz #19757 Dátum: 2009.11.07., 18:41:13 »

Akela, Atomos Márton RHcska, meg még sorolhatnám, miért undorodnak tőlünk, hogy ritkán, vagy sohasem hallatják magukat ? Ha valaki tud valamit, közölje, minket érdekel.


 bu_mm
Naplózva
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #19756 Dátum: 2009.11.07., 18:29:46 »

Üdv. Néked.

Természetesen egyet értek véleményeddel, csak tudod most, hogy bekerültem ebbe a nagyon jó közösségbe, nem szeretnék egyetlen embert sem elveszíteni. Ezért igyekszem Mikulást meggyőzni arról, hogy itt a helye. Megértem én Gazembert is, csak.....
Én nem ilyen embernek ismerném, és gondolom, hogy tud Ő normális gondolkodással is bírni, és tudja, vagy tudnia kéne meddig lehet elmenni a viccelődéssel. ÉS EHHEZ NEM KELL SEMMIFÉLE FŐISKOLA VAGY EGYETEM. Még a vicc jelző nélkül is. Maradjunk abba, hogy kicsit már átlépte azt a bizonyos határvonalat. Végül.! Nekem semmi bajom Gazemberrel, elfogadom amilyen, nem vagyunk egyformák. Végül én nem Gazembert akarom ezzel sérteni, hanem egy embert  -Mikulást- szeretném még sokáig soraink között tudni.     köszi_2



   Igen, egyre gondolunk  köszi_2
Naplózva

Gazember
Vendég
« Válasz #19755 Dátum: 2009.11.07., 18:26:34 »


Ibolya néni, drága exanyósom !  Mikor megcsókoltál anno, a Feleségem odasúgta:  hunyd be a szemed és gondolj arra, Krisztus is mennyit szenvedett.
Ilyen voltál akkor:


Naplózva
Ibolya néni
Vendég
« Válasz #19754 Dátum: 2009.11.07., 18:19:30 »

Amikor Szent Péter elé kerültem, kérdezte tőlem, hogy miért vagyok annyira izgatott. Bevallottam Neki, hogy nagyon szeretettelek volna még a földi életben Téged megcsókolni, de ez nem adatott meg nekem.  Aggódott, hogy ez miatt nem lelem meg a lelki nyugalmamat és azt mondta visszaenged, amíg ezt meg nem cselekszem.
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #19753 Dátum: 2009.11.07., 18:07:05 »

Jóska ! Te megint a zanyósommal dicsexel ? Nem is mondta nekem, hogy Kubába msgy nekem gyűjteni nyugdíjkiegészítést. Csókold meg helyettem is. (had okádjál Te is)
Ibolya néni, drága anyósom ! Hogy jöttél elő ? Pedig 10 ezret adtam a sírásóknak /kopoltyu, hogy egy méterrel mélyebbre ássák a gödröt, nehogy kiásd magad. Többet kellett volna perkálnom, ezek szerint.

 _cupp
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #19752 Dátum: 2009.11.07., 18:06:57 »

            A "hölgy" Havannában a Szent Ferenc téren pózol bárkinek 1 dollárért. Én is felvettem,sőt puszit is akart adni egy ujabb dolcsiért.
        Rendkívül hangulatos ott minden,ajánlom figyelmetetekbe!
        Tarthatok majd beszámolót!
                      bee

Én várom!
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #19751 Dátum: 2009.11.07., 17:59:12 »

Kedves Gazember!

Én örülök a legkevésbé, ha a radírhoz kell nyúlnom. A képet nem egymagában tetted fel, van feltette egy üzenet is, mellyel így már összetartozik, a kettő egymásra hatást gyakorol. Tudod ebben az országban már így is túl sok kapcsolat megromlott, tönkrement a különböző politikai hovatartozás okán, ezért nem szeretném, hogy a másik cikizése, piszkálása ezzel kapcsolatosan itt a harminckettesben helyet kapjon.
Szeretnélek valahogy rávezetni, hogy szerintem nem jó úton jársz, ha azt gondolod, hogy a haverodnak el kell viselnie a viccnek szánt durvaságodat. Könnyű átlépni a vicc és a sértés határát. De ha azt érzékeli az ember, hogy a másiknak ez már sok, akkor okosabb, ha visszavesz magából, mintsem, hogy elkezdje győzködni azt, hogy ettől Ő sem sértődne meg, a másik se tegye.
Amennyiben nem változtatsz, el fogod veszteni (ha már ugyan el nem vesztetted) Mikulás haverodat. Megéri (/megérte) az a pillanat, amikor úgy döntöttél, hogy mindenkinek pontosan ott kell lennie a vicc/sértődés határának, ahol Neked van?

Amint írod, szerinted egyesek itt sértődősebbek másoknál. És ez bizonyára így is van, mert nem vagyunk egyformák. Ha valakinél ilyet tapasztalok, akkor én azzal igyekszem kíméletesebben bánni (még ha nem is mindig látszik  vigyor) , nem pedig annál inkább froclizni, piszkálni.
Ketrinnek például eléggé be lehet szólni, (nyilvánosan) nem fakad sírva, (csak a párnája vizes hajnalra).
Téged nem érdekelne, ha klozet lenne az avatarod, más meg zokon venné, viszont nem tudom hogy esne Neked, ha a következő VT-n beléd diktálnánk egy liter finom hideg tejecskét.

Jó humorod van, sokat hozzá tehetnél a fórumhoz, ha tekintettel lennél arra, hogy senkit ne bánts meg!
                           yes_yes Nagytaps2
Naplózva
Misimókus
Teljes tag
***

Karma: +1/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179



Profil megtekintése
« Válasz #19750 Dátum: 2009.11.07., 17:52:29 »

Kedves Gazember!

Én örülök a legkevésbé, ha a radírhoz kell nyúlnom. A képet nem egymagában tetted fel, van feltette egy üzenet is, mellyel így már összetartozik, a kettő egymásra hatást gyakorol. Tudod ebben az országban már így is túl sok kapcsolat megromlott, tönkrement a különböző politikai hovatartozás okán, ezért nem szeretném, hogy a másik cikizése, piszkálása ezzel kapcsolatosan itt a harminckettesben helyet kapjon.
Szeretnélek valahogy rávezetni, hogy szerintem nem jó úton jársz, ha azt gondolod, hogy a haverodnak el kell viselnie a viccnek szánt durvaságodat. Könnyű átlépni a vicc és a sértés határát. De ha azt érzékeli az ember, hogy a másiknak ez már sok, akkor okosabb, ha visszavesz magából, mintsem, hogy elkezdje győzködni azt, hogy ettől Ő sem sértődne meg, a másik se tegye.
Amennyiben nem változtatsz, el fogod veszteni (ha már ugyan el nem vesztetted) Mikulás haverodat. Megéri (/megérte) az a pillanat, amikor úgy döntöttél, hogy mindenkinek pontosan ott kell lennie a vicc/sértődés határának, ahol Neked van?

Amint írod, szerinted egyesek itt sértődősebbek másoknál. És ez bizonyára így is van, mert nem vagyunk egyformák. Ha valakinél ilyet tapasztalok, akkor én azzal igyekszem kíméletesebben bánni (még ha nem is mindig látszik  vigyor) , nem pedig annál inkább froclizni, piszkálni.
Ketrinnek például eléggé be lehet szólni, (nyilvánosan) nem fakad sírva, (csak a párnája vizes hajnalra).
Téged nem érdekelne, ha klozet lenne az avatarod, más meg zokon venné, viszont nem tudom hogy esne Neked, ha a következő VT-n beléd diktálnánk egy liter finom hideg tejecskét.

Jó humorod van, sokat hozzá tehetnél a fórumhoz, ha tekintettel lennél arra, hogy senkit ne bánts meg!


 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4606 4607 [4608] 4609 4610 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!