Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.16., 20:10:47
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 134 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7132509 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109093 Dátum: 2018.08.23., 20:30:56 »

Csütörtök reggel az ország nagy részén közepesen, helyenként erősen, északkeleten viszont gyengén felhős lesz az ég. Főként a déli, délkeleti országrészben néhol zápor, zivatar is lehet. A keleties irányú szél többnyire gyenge lesz, csak az északi országrészben lehet mérsékelt. Hajnalra jellemzően 15 és 20 fok közé csökken a hőmérséklet, de a szélvédett völgyekben ennél egy-két fokkal hűvösebb, míg a belvárosokban és a dombokon melegebb lesz.

Csütörtökön napközben a hosszabb-rövidebb napos időszakok mellett időnként már erősebben megnövekszik a gomolyfelhőzet. A legtöbb napsütésre északkeleten van kilátás. Délelőtt csak egy-két helyen, majd a déli óráktól főként a délkeleti és a középső megyékben számíthatunk záporok, zivatarok kialakulására, de egy-egy góc a Dunántúlon is előfordulhat. Az erősebb zivatarokat viharos kifutószél és jégeső is kísérheti. A délkeleti szél az ország középső sávjában időnként megélénkül, másutt viszont gyenge vagy mérsékelt marad a légmozgás. A maximumok ezúttal is többnyire 31 és 34 fok között tetőznek majd, de délután a zivatarok által érintett területeken több fokkal visszaesik a hőmérséklet.

Ma csak nappalos műszakban voltam. A délelőtt nem akart telni, aztán a délután megindult. No, ekkor kellett átadnom a stafétát... mivel egyéb dolgaim is voltak, egyáltalán nem bántam!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109092 Dátum: 2018.08.23., 20:27:58 »

Küldenék neki egy az interneten kerengő vicces képeslapot, emígy írásos formában. Felolvasnád neki?

Idős bácsi a feleségéhez:
– Emlékszel milyen boldogok voltunk ötven évvel ezelőtt?
– De hisz akkor még nem is ismertük egymást!?
– Hát ez az!

Isten éltesse egészségben, vidámságban!

 hahota hahota hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #109091 Dátum: 2018.08.23., 19:08:17 »

            Nekem a csille rejbolás jobban menne most is laufolás közben a firungnál!!!!!!

                     yes_yes bleee puszi_2

Abban aligha tudnék neked újat mutatni (bármi is légyen az  szégyenlem ), egy ilyen közös migrációban viszont látnék rációt. Te kezelnéd a számítógépet, én meg tekergetném a csavarokat. Micsoda munkamegosztás lenne!
Túlteljesítenénk minden tervet!
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #109090 Dátum: 2018.08.23., 15:53:58 »

Ugyan nem tudom mihez, mert a te gépedben is már elég rég óta SSD teljesít szolgálatot, de köszi.  Mosolyog
Megnéztem már ezt a migrálást Windowson, hogy ne félig tárgyaljam a témát.
Az előző hozzászólásom második linkjén ott is a megoldás.
Ahhoz, hogy a régi HDD és az új SSD is egyszerre csatlakoztatva legyen a laptophoz elég egy ilyen eszköz:
http://static.mercateo.com/59/5619391d7779456cad6e9e6b13231ba9/images/600/c6201514.jpg?v=1820
Magát a migrációt pedig el lehet végezni például az Acroins True Image szoftver telepíthető vagy bootolható eszközről indítható változatával, például:
https://www.youtube.com/watch?v=3e1ZzvTOuxI
https://www.kingston.com/en/support/technical/acronis-download

Egyszerű Clone Disk, csak ugye arra kell ügyelni, hogy a másolandó lemezen a foglaltság ne legyen nagyobb, mint a fogadólemez mérete.



             Nekem a csille rejbolás jobban menne most is laufolás közben a firungnál!!!!!!

                     yes_yes bleee puszi_2
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #109089 Dátum: 2018.08.23., 14:20:22 »

         Gratulálok!   Nagytaps2

Ugyan nem tudom mihez, mert a te gépedben is már elég rég óta SSD teljesít szolgálatot, de köszi.  Mosolyog
Megnéztem már ezt a migrálást Windowson, hogy ne félig tárgyaljam a témát.
Az előző hozzászólásom második linkjén ott is a megoldás.
Ahhoz, hogy a régi HDD és az új SSD is egyszerre csatlakoztatva legyen a laptophoz elég egy ilyen eszköz:
http://static.mercateo.com/59/5619391d7779456cad6e9e6b13231ba9/images/600/c6201514.jpg?v=1820
Magát a migrációt pedig el lehet végezni például az Acroins True Image szoftver telepíthető vagy bootolható eszközről indítható változatával, például:
https://www.youtube.com/watch?v=3e1ZzvTOuxI
https://www.kingston.com/en/support/technical/acronis-download

Egyszerű Clone Disk, csak ugye arra kell ügyelni, hogy a másolandó lemezen a foglaltság ne legyen nagyobb, mint a fogadólemez mérete.

Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #109088 Dátum: 2018.08.23., 12:47:44 »

Anyukám gépében elkezdtek hibás szektorok megjelenni a merevlemezen. Én még elhasználgatnám így egy ideig, de az övé legyen csak olyan, amivel semmi gondja, bekapcsolja és működik. Így belefogtam, hogy a hibásodó merevlemezt kicserélem SSD-re.
Neki nem kell nagy kapacitású, úgyhogy szerintem nem is volt drága, egy tízesből megúsztam.
Ilyet vettem: https://www.wdc.com/products/internal-ssd/wd-green-ssd.html
Meglepetésemre ebben a gépben nagyon könnyű lemezt cserélni, csak néhány csavart kell kitekerni, a lemezt pedig csak kivenni és betenni a helyére ugyanoda az újat. Ez még egyszerűbb, mint az asztali gép esetében, még kábelt sem kell sehonnan lehúzni, visszadugni.
Van egy remek alkalmazás Linuxra, azzal a feltelepített rendszert előzetesen lementettem, aztán az új lemezre visszamásoltam.
Így anyukám számára nem lesz semmilyen változás, minden ugyan olyan lesz, mint ahogy megszokta, bekapcsolja a gépet és ugyanaz a rendszer fogadja, amit eddig is használt, még a beállításai is megmaradtak. Minden.
Csak a sebesség változott.
Az SSD tízszer gyorsabb a merevlemeznél, és ez bizony érződik. Sokkal gyorsabban bebootol a rendszer, a bejelentkezés után hamarabb használható a gép, az ablakok pedig szemvillanás alatt nyílnak és záródnak be. Élmény használni.

Annyira megtetszett a dolog, hogy megnéztem a munkahelyi gépet is. Abban is ugyanilyen könnyű cserélni, nem kell hozzá lebontani az egész masinát.
Ezen a gépen sincs nagy mennyiségű adat tárolva, úgyhogy abba majd egy ilyet szánok:
https://www.kingston.com/us/ssd/consumer/sa400s37

Azt persze nem tudom, hogy a te laptopodba mennyire bonyolult beszerelni egy ilyet, és hát a rendszer migrálása az persze egy fogas kérdés volna.

          Gratulálok!   Nagytaps2
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #109087 Dátum: 2018.08.23., 11:40:35 »

Sokáig kínlódtam a laptop billentyűzetével. Ahogy korábban írtam nem "vette" az m betűt, aztán néha jó volt, néha nem. Később már soha nem működött, aztán a fel-le nyilak is jobbkéznél, a numerikus billenytyű "kosár" előtt (mellett) is beadták a kulcsot. Ez ami igazán szíven ütött, ugyanis néha szoktam kicsit játszani az egyik Fifa számítógépes játékverzión, és ott azért ezt szoktam a fel-le nyilakat sűrűn használni. Akkoriban írtam is erről és kaptam több javaslatot is, de végül is megfogadtam Csuhás polgár-és rovattársunk tanácsát, beszereztem egy USB csatlakozású klaviatúrát. Tényleg szépen működik. Ideje volt már. Elég sokat kellett utóbbi időben leveleznem, írogatnom és úgy oldottam meg az "m" betű működésképtelenségét, hogy volt elmentve egy doc-ban "m" betűsor, amit mindig bemásoltam és inserttel toltam magam előtt, illetve felhasználtam. Ha elfogyott akkor újat másoltam a szöveg kurzor elé. De most itten van az új billenytősdobozka és jó. Kicsit furcsa a gombok elrendezése, mélysége, de hamar megszokom. Kicsit talán kényelmetlen az iróasztalon a helyzet és zsúfoltabb, de ez van. Bár terveim közt szerepel egy új laptop, ez a mostani 6 éves. De ilyenkor mindig felteszem magamnak a kérdést "létszükséglet"? ...és nem. Ez a régi még elég szépen működik, amire kell arra megfelel. Jelenleg vannak fontosabb dolgok, amelyek sajnos igénylik a befektetést.  

Anyukám gépében elkezdtek hibás szektorok megjelenni a merevlemezen. Én még elhasználgatnám így egy ideig, de az övé legyen csak olyan, amivel semmi gondja, bekapcsolja és működik. Így belefogtam, hogy a hibásodó merevlemezt kicserélem SSD-re.
Neki nem kell nagy kapacitású, úgyhogy szerintem nem is volt drága, egy tízesből megúsztam.
Ilyet vettem: https://www.wdc.com/products/internal-ssd/wd-green-ssd.html
Meglepetésemre ebben a gépben nagyon könnyű lemezt cserélni, csak néhány csavart kell kitekerni, a lemezt pedig csak kivenni és betenni a helyére ugyanoda az újat. Ez még egyszerűbb, mint az asztali gép esetében, még kábelt sem kell sehonnan lehúzni, visszadugni.
Van egy remek alkalmazás Linuxra, azzal a feltelepített rendszert előzetesen lementettem, aztán az új lemezre visszamásoltam.
Így anyukám számára nem lesz semmilyen változás, minden ugyan olyan lesz, mint ahogy megszokta, bekapcsolja a gépet és ugyanaz a rendszer fogadja, amit eddig is használt, még a beállításai is megmaradtak. Minden.
Csak a sebesség változott.
Az SSD tízszer gyorsabb a merevlemeznél, és ez bizony érződik. Sokkal gyorsabban bebootol a rendszer, a bejelentkezés után hamarabb használható a gép, az ablakok pedig szemvillanás alatt nyílnak és záródnak be. Élmény használni.

Annyira megtetszett a dolog, hogy megnéztem a munkahelyi gépet is. Abban is ugyanilyen könnyű cserélni, nem kell hozzá lebontani az egész masinát.
Ezen a gépen sincs nagy mennyiségű adat tárolva, úgyhogy abba majd egy ilyet szánok:
https://www.kingston.com/us/ssd/consumer/sa400s37

Azt persze nem tudom, hogy a te laptopodba mennyire bonyolult beszerelni egy ilyet, és hát a rendszer migrálása az persze egy fogas kérdés volna.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #109086 Dátum: 2018.08.23., 06:32:10 »

Csütörtök reggel az ország nagy részén közepesen, helyenként erősen, északkeleten viszont gyengén felhős lesz az ég. Főként a déli, délkeleti országrészben néhol zápor, zivatar is lehet. A keleties irányú szél többnyire gyenge lesz, csak az északi országrészben lehet mérsékelt. Hajnalra jellemzően 15 és 20 fok közé csökken a hőmérséklet, de a szélvédett völgyekben ennél egy-két fokkal hűvösebb, míg a belvárosokban és a dombokon melegebb lesz.

Csütörtökön napközben a hosszabb-rövidebb napos időszakok mellett időnként már erősebben megnövekszik a gomolyfelhőzet. A legtöbb napsütésre északkeleten van kilátás. Délelőtt csak egy-két helyen, majd a déli óráktól főként a délkeleti és a középső megyékben számíthatunk záporok, zivatarok kialakulására, de egy-egy góc a Dunántúlon is előfordulhat. Az erősebb zivatarokat viharos kifutószél és jégeső is kísérheti. A délkeleti szél az ország középső sávjában időnként megélénkül, másutt viszont gyenge vagy mérsékelt marad a légmozgás. A maximumok ezúttal is többnyire 31 és 34 fok között tetőznek majd, de délután a zivatarok által érintett területeken több fokkal visszaesik a hőmérséklet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #109085 Dátum: 2018.08.22., 17:30:30 »

Nővérem Éva néni köszöni a köszöntést.

Küldenék neki egy az interneten kerengő vicces képeslapot, emígy írásos formában. Felolvasnád neki?

Idős bácsi a feleségéhez:
– Emlékszel milyen boldogok voltunk ötven évvel ezelőtt?
– De hisz akkor még nem is ismertük egymást!?
– Hát ez az!

Isten éltesse egészségben, vidámságban!
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #109084 Dátum: 2018.08.22., 16:32:22 »

Isten éltesse még sokáig erőben egészségben, szeretetben!



Nővérem Éva néni köszöni a köszöntést.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109083 Dátum: 2018.08.22., 09:49:44 »

Szerdára virradó éjszaka az ország nagy részén derült vagy felhőtlen lesz az ég, az északkeleti és déli területeken lehetnek közepesen felhős időszakok. Számottevő csapadék nem várható, délnyugaton egy-egy zápor kialakulhat. A mérsékelt északi, északkeletei szél mellett 15 és 20 fok közé hűl le a levegő.
A délutáni órákban a több órás napsütés mellett gyengén gomolyfelhős lesz az ég. Számottevő csapadék nem várható, egy-egy zápor, helyi képződésű zivatar kialakulhat. Az északi, északkeleti irányú mérsékelt átlagszelet többfelé kísérhetik élénk lökések.

Ma cserépnézni fogok, meg egy csomó minden...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109082 Dátum: 2018.08.22., 09:48:22 »

          Józsi!  Az utolsó bányaló Tatabányán.


Hogy vége lett a bányában a lóéletnek, bánja ló...  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109081 Dátum: 2018.08.22., 09:47:05 »

                   Csaba Szilvási

          Lali Bab meg a negyven babló

Rengett, ringott, ringatózott,
mint hat baba egy bölcsőben,
hat parányi, puha babszem
egy smaragd babhüvely csőben.

Lali, az egyik babpulya
nem bírta a bezártságot,
mint a fejlett, fejtett babok,
szabad babszem-sorsra vágyott.

„Szezám nyílj ki!”- mondta bátran
a bilincses babhüvelynek,
s kigurult a smaragd csőből
Lali, a kis babszem gyermek.

A nagy délibabos pusztán
babjuhász őrizte nyáját,
s egy babgulyás terelgette
tarka babos babgulyáját.

Egyszer csak jött vele szemben
negyven lóbab, azaz babló,
és Lali Bab rögtön tudta:
ez a negyven lóbab rabló.

Kapta magát, megrázkódott,
azt mondta: „Abrak a bab rá!”,
s átváltozott azon nyomban
tarka babos táltosbabbá.

Elszörnyülködtek a bablók,
eltátották a szájukat,
nem tudták, hová legyenek,
hogy mentsék az irhájukat

„Szégyen a futás, de hasznos”-
gondolták, s mint hívó szóra,
félelmükben felfutottak
egy közeli babkaróra.



Ez nagyon jó!!!
 Nagytaps2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109080 Dátum: 2018.08.22., 09:11:52 »

          Klimát bekapcs!

Jó reggelt!

Nincs benne! Meg kormány szervó sem!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #109079 Dátum: 2018.08.22., 06:43:42 »

           Józsi!  Az utolsó bányaló Tatabányán.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #109078 Dátum: 2018.08.22., 05:38:29 »

Szerdára virradó éjszaka az ország nagy részén derült vagy felhőtlen lesz az ég, az északkeleti és déli területeken lehetnek közepesen felhős időszakok. Számottevő csapadék nem várható, délnyugaton egy-egy zápor kialakulhat. A mérsékelt északi, északkeletei szél mellett 15 és 20 fok közé hűl le a levegő.
A délutáni órákban a több órás napsütés mellett gyengén gomolyfelhős lesz az ég. Számottevő csapadék nem várható, egy-egy zápor, helyi képződésű zivatar kialakulhat. Az északi, északkeleti irányú mérsékelt átlagszelet többfelé kísérhetik élénk lökések.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #109077 Dátum: 2018.08.21., 12:16:33 »

                    Csaba Szilvási

          Lali Bab meg a negyven babló

Rengett, ringott, ringatózott,
mint hat baba egy bölcsőben,
hat parányi, puha babszem
egy smaragd babhüvely csőben.

Lali, az egyik babpulya
nem bírta a bezártságot,
mint a fejlett, fejtett babok,
szabad babszem-sorsra vágyott.

„Szezám nyílj ki!”- mondta bátran
a bilincses babhüvelynek,
s kigurult a smaragd csőből
Lali, a kis babszem gyermek.

A nagy délibabos pusztán
babjuhász őrizte nyáját,
s egy babgulyás terelgette
tarka babos babgulyáját.

Egyszer csak jött vele szemben
negyven lóbab, azaz babló,
és Lali Bab rögtön tudta:
ez a negyven lóbab rabló.

Kapta magát, megrázkódott,
azt mondta: „Abrak a bab rá!”,
s átváltozott azon nyomban
tarka babos táltosbabbá.

Elszörnyülködtek a bablók,
eltátották a szájukat,
nem tudták, hová legyenek,
hogy mentsék az irhájukat

„Szégyen a futás, de hasznos”-
gondolták, s mint hívó szóra,
félelmükben felfutottak
egy közeli babkaróra.

Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #109076 Dátum: 2018.08.21., 08:05:44 »

Jó reggelt!

És a nappal?  shock
Ma dolgozni megyek, 24 órás szoliban. Meg fogok főni a kocsiban, vagy túlélem?



          Klimát bekapcs!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109075 Dátum: 2018.08.21., 07:25:47 »

Az esti órákban a gomolyfelhők feloszlanak és kedden reggel is felhőtlen vagy gyengén felhős égbolt várható. A Kisalföldön megélénkül az északnyugati szél, másutt gyenge marad a változó irányú szél. A legalacsonyabb hőmérséklet 14 és 20 fok között alakul.
Az esti órákban a gomolyfelhők feloszlanak és kedden reggel is felhőtlen vagy gyengén felhős égbolt várható. A Kisalföldön megélénkül az északnyugati szél, másutt gyenge marad a változó irányú szél. A legalacsonyabb hőmérséklet 14 és 20 fok között alakul.

Jó reggelt!

És a nappal?  shock
Ma dolgozni megyek, 24 órás szoliban. Meg fogok főni a kocsiban, vagy túlélem?

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #109074 Dátum: 2018.08.21., 05:53:52 »

Az esti órákban a gomolyfelhők feloszlanak és kedden reggel is felhőtlen vagy gyengén felhős égbolt várható. A Kisalföldön megélénkül az északnyugati szél, másutt gyenge marad a változó irányú szél. A legalacsonyabb hőmérséklet 14 és 20 fok között alakul.
Az esti órákban a gomolyfelhők feloszlanak és kedden reggel is felhőtlen vagy gyengén felhős égbolt várható. A Kisalföldön megélénkül az északnyugati szél, másutt gyenge marad a változó irányú szél. A legalacsonyabb hőmérséklet 14 és 20 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!