Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.16., 06:39:45
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 158 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7131923 alkalommal)
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108873 Dátum: 2018.07.03., 05:30:32 »

Az ország nyugati és déli megyéiben változóan felhős lesz az ég, másutt azonban többnyire gyengén felhős vagy derült, csillag- és holdfényes égre tekinthetünk fel. Csapadékra legfeljebb nem hulló formában (harmatképződés) számíthatunk. A változó irányú légmozgás gyenge marad. A hőmérséklet többnyire 8 és 14 fok közé csökken, ám a szélcsendes, derült, mélyebben fekvő tájakon még 5 fok közelébe hűlhet a levegő.
Sok napsütésre, kevés fátyol- és gomolyfelhőre számíthatunk. Csapadékra nincs számottevő esély, legfeljebb a késő délutáni, esti órákban sodródhat be országunk nyugati megyéibe egy-egy gyengülő félben lévő zivatar. Az északnyugati szél legfeljebb a középső területeken élénkülhet meg időnként, másutt többnyire gyenge marad a változó irányú légmozgás. Tovább melegszik az idő, a hőmérséklet csúcsértéke eléri a 24 és 29 fok közötti tartományt.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108872 Dátum: 2018.07.02., 05:13:37 »

Hétfőre virradó éjszaka a keleti területeken is csökken a felhőzet, reggel már inkább csak az északkeleti csücsökben lehet felhősebb az ég. Ugyanakkor a nyugati, délnyugati tájak fölé pedig alacsony szintű rétegfelhőzet sodródhat/képződhet. Az ország középső részein derült égboltra ébredhetnek az ott élők. Csapadék a felhős tájakon sem valószínű. Az északi, északnyugati szél országszerte gyenge marad. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 7 és 12 fok között alakul, de a tartósan derült, szélcsendes, mélyebben fekvő tájakon ennél 1-2 fokkal hűvösebb is lehet.
Változóan, az északkeleti tájakon többször erősen felhős lesz az ég, emellett több-kevesebb napsütésre mindenütt számíthatunk. Csapadék az ország döntő részén nem hullik, gyenge zápor legfeljebb északkeleten érhet földet. A jellemzően nyugatias irányú szél általában gyenge vagy mérsékelt marad. Néhány fokkal erősödik a nappali felmelegedés, 20 és 25 fok közötti maximumértékekre számíthatunk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108871 Dátum: 2018.07.01., 17:46:39 »


Tetszik:
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108870 Dátum: 2018.07.01., 17:39:19 »

Ingatag léptekkel jön ki az öreg az állomás pissoárjából, a nadrágja elöl bokáig vizes. Rám néz. Csak annyit mond, nehezen formálva a szavakat:
- Majdnem sikerült.

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108869 Dátum: 2018.07.01., 14:42:26 »

    Reviczky Gábor színész

         Mit csinálna, ha nem dolgozna?

   Muszáj dolgozni, mert a nyugdíjam 99 400 forintra kúszott föl. De ha tehetném, egy kicsit többet horgásznék.

Névjegy

Született: Tatabánya, 1949. március 28.
Édesanyját tragikus körülmények közt, gyerekkorában elvesztette
1986-ban Jászai-, 2012-ben Kossuth-díjat kap
Az ő hangján szólal meg többek közt Robert De Niro és Jack Nicholson
Negyedik feleségével, Krisztinával Ráckevén él.
Három lánya, egy fia és négy
unokája van
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108868 Dátum: 2018.07.01., 12:10:42 »

Jó ebédet!
Ma kicsit laza nap van, de érdekes...
Meglátom mire fog kifutni!  vigyor

Mindenesetre úgy tűnik, ma nem döntök rekordot.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108867 Dátum: 2018.07.01., 12:08:27 »

Vasárnapra virradóra a Dunántúlon gyakorlatilag felhőtlen, a középső és keleti országrészben változóan, időnként erősen felhős lesz az ég. Számottevő csapadék már nem várható, a felhős tájakon fordulhat elő esetleg gyenge zápor. Az északi, északnyugati szél veszít erejéből, de a Kisalföldön, a Balaton környékén, illetve északkeleten továbbra is többször megélénkül. Hűvös éjszakára számíthatunk, hajnalra általában 10 és 16 fok közé hűl a levegő, de a szélcsendes, derült tájakon több fokkal hűvösebb is lehet.
Napközben a több-kevesebb (nyugat-kelet) napsütés mellett gyakran megnövekszik a felhőzet, és főként a Tiszántúlon elszórtan záporok, esetleg gyenge zivatarok is kialakulhatnak. Az északnyugati szél a Dunántúlon gyakran megélénkül, másutt gyenge vagy mérsékelt marad. Délutánra is hűvös marad az idő, csupán 19 és 24 fok közé emelkedik a hőmérő higanyszála.

Jó ebédet!
Ma kicsit laza nap van, de érdekes...
Meglátom mire fog kifutni!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108866 Dátum: 2018.07.01., 10:50:47 »

              A XIV-es akna vízszintjének a süllyesztésére  mélyítették.Így a felszabadult szénvagyon lefejthetővé,kitermelhetővé vált.
          Jelenleg a város és környéke ivóvíz (karsztvíz!) ellátását szolgálja!
           Jó szerencsét!




    https://www.youtube.com/watch?v=OVzUSpJYyVQ
    
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108865 Dátum: 2018.07.01., 07:03:15 »

Vasárnapra virradóra a Dunántúlon gyakorlatilag felhőtlen, a középső és keleti országrészben változóan, időnként erősen felhős lesz az ég. Számottevő csapadék már nem várható, a felhős tájakon fordulhat elő esetleg gyenge zápor. Az északi, északnyugati szél veszít erejéből, de a Kisalföldön, a Balaton környékén, illetve északkeleten továbbra is többször megélénkül. Hűvös éjszakára számíthatunk, hajnalra általában 10 és 16 fok közé hűl a levegő, de a szélcsendes, derült tájakon több fokkal hűvösebb is lehet.
Napközben a több-kevesebb (nyugat-kelet) napsütés mellett gyakran megnövekszik a felhőzet, és főként a Tiszántúlon elszórtan záporok, esetleg gyenge zivatarok is kialakulhatnak. Az északnyugati szél a Dunántúlon gyakran megélénkül, másutt gyenge vagy mérsékelt marad. Délutánra is hűvös marad az idő, csupán 19 és 24 fok közé emelkedik a hőmérő higanyszála.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108864 Dátum: 2018.06.30., 19:43:52 »

Sokáig kínlódtam a laptop billentyűzetével. Ahogy korábban írtam nem "vette" az m betűt, aztán néha jó volt, néha nem. Később már soha nem működött, aztán a fel-le nyilak is jobbkéznél, a numerikus billenytyű "kosár" előtt (mellett) is beadták a kulcsot. Ez ami igazán szíven ütött, ugyanis néha szoktam kicsit játszani az egyik Fifa számítógépes játékverzión, és ott azért ezt szoktam a fel-le nyilakat sűrűn használni. Akkoriban írtam is erről és kaptam több javaslatot is, de végül is megfogadtam Csuhás polgár-és rovattársunk tanácsát, beszereztem egy USB csatlakozású klaviatúrát. Tényleg szépen működik. Ideje volt már. Elég sokat kellett utóbbi időben leveleznem, írogatnom és úgy oldottam meg az "m" betű működésképtelenségét, hogy volt elmentve egy doc-ban "m" betűsor, amit mindig bemásoltam és inserttel toltam magam előtt, illetve felhasználtam. Ha elfogyott akkor újat másoltam a szöveg kurzor elé. De most itten van az új billenytősdobozka és jó. Kicsit furcsa a gombok elrendezése, mélysége, de hamar megszokom. Kicsit talán kényelmetlen az iróasztalon a helyzet és zsúfoltabb, de ez van. Bár terveim közt szerepel egy új laptop, ez a mostani 6 éves. De ilyenkor mindig felteszem magamnak a kérdést "létszükséglet"? ...és nem. Ez a régi még elég szépen működik, amire kell arra megfelel. Jelenleg vannak fontosabb dolgok, amelyek sajnos igénylik a befektetést. 

És egy billentyűzet csere is vagy húszezer...
Én is szoktam ilyet csinálni, igaz csak akkor, ha cirill betűket kell használnom. Akkor előveszem az angol/orosz kalviaturát és rendben is vagyunk...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108863 Dátum: 2018.06.30., 19:41:14 »

Jó napokat!


E heti tippelések:

Svédország – Svájc : D (döntetlen) odds: 2,8
Kolumbia – Anglia : V (vendég siker) odds: 2.05
Londrina – Sampaio Correa : D (döntetlen) odds: 2,8
Paysandu – Fortaleza : D (döntetlen) odds: 2,75

A megjátszott események mindegyike foci, az első kettő a világbajnokság 8-ad döntőinek két összecsapása, a másik kettő brazil 2. liga találkozók.

Svédország az F csoportból került ki mint csoportgyőztes, a három meccséből kettőt megnyert, egy esetben – amúgy a vb-től már elbúcsúzott – a németektől szenvedett vereséget. Tehát 6 pontot szerzett, 5 gólt rúgott és kettőt kapott. Svájc az E csoportból verekedte ki magát a 2. helyről az egyenes ágra. Két döntetlent játszott, (Brazília, Costa Rica) és déli szomszédainkat Szerbiát „verte” el. Kétségkívül Svájc csapatának gerince és  húzóemberei a „migránsok” az albán és koszovói származású játékosok, de ha jól nézem van köztük kameruni, zöld-foki szigetek származású is, de chilei és spanyol felmenőkkel rendelkező focista is. Svédeknél hiányzik a sztárcsatár Z. Ibrahimovics. A két csapat ez idáig 28 esetben találkozott egymással, ennek során 10 győzelemmel rendelkeznek az északiak, 11-el a mindig semleges svájciak. A többi meccs az egál lett. Azonban gólok számát tekintve a svédek 4-gyel többet vágtak. Érdekes egy összecsapás lesz. Mind a két csapat minden bizonnyal a végkimerülésig küzdeni fog. Szerintem a Svájciak támadójátéka jobb, de a svédek ha kell szétszakadnak. A meccs vége egál lesz.

A második megfogadott esemény Kolumbia és Anglia találkozója. Kolumbia a H csoport elsőjeként lépett ki az egyenes ágra, 2 győzelemmel és egy vereséggel a szamurájok ellen. Az Angolok a G csoportban verekedtek és a megszerzett 2. helyükkel biztosították továbblépésüket. A csoportküzdelmek során 2 esetben nyertek egy ízben vereséget szenvedtek a csoportelső Belgium ellen.  Rúgtak 8 gólt és kaptak 2-őt. A Kolumbiaiak esetében ez az arány 5 rúgott és 2 kapott gól. Izgalmas mérkőzés lesz, de dél-a,erikai foci ide-vagy oda, az angolok felőrlik a Kolumbiai védelmet és lehet hogy csak egy fával, de nyerni fognak és tovább jutnak.

A harmadik és negyedik megjátszott esemény brazil 2 liga összecsapások. Igazából nem ismerem a bajnokságukat. De ahogy figyelgetem mind a két mérkőzés esetében erős a döntetlen esélye. Így erre tettem.

Feldobtam a játékot lucky15-ös variésönbe és alapnak tettem rá 80 Ft-ocskát. Így a játék 1 200-ba került. Ha minden OK lenne, akkor a várható nyeremény 13 135 jó magyar forintot érne.

Jöjjön be Neked!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108862 Dátum: 2018.06.30., 19:40:40 »

Szombatra virradó éjszaka eleinte még sok lesz felettünk a felhő és elszórtan kialakulhatnak záporok, kezdetben egy-egy zivatar is, majd hajnaltól egyre többfelé felszakadozik, csökken a felhőzet, délen, délnyugaton azonban még szombat reggel is előfordulhat egy-egy zápor. Az északi, északnyugati szél többfelé megélénkül, erős, főként a Kisalföldön és a Nyírségben szombat reggel már egy-egy viharos széllökés is kísérheti. Általában 15 és 20 fok közötti legalacsonyabb értékeket mérhetünk.
Szombatra virradó éjszaka eleinte még sok lesz felettünk a felhő és elszórtan kialakulhatnak záporok, kezdetben egy-egy zivatar is, majd hajnaltól egyre többfelé felszakadozik, csökken a felhőzet, délen, délnyugaton azonban még szombat reggel is előfordulhat egy-egy zápor. Az északi, északnyugati szél többfelé megélénkül, erős, főként a Kisalföldön és a Nyírségben szombat reggel már egy-egy viharos széllökés is kísérheti. Általában 15 és 20 fok közötti legalacsonyabb értékeket mérhetünk.

Jó estét!

Tegnap estefelé egy komolyabb zuhéban volt részünk, de szerencsére mára már a napé volt a főszerep!
A konyha lelapozva, az új ablak a helyén, a második konténer is megtelt, délben elvitték.
Hétfőn kell hozatnom egy harmadikat, mert a srácok nekiállnak a meglévő részbe bevésni a koszorú helyét, hogy aztán beöntsék azt is.
A kőműves holnap még átszalad és kifugázza a járólapot a konyhában. Még leglettel, aztán festhetünk. Ugyan újra lesz vésve a vízhez és a villanyhoz, de azt már majd lejavítjuk. Az elsődleges cél az, hogy visszaálljon a nagyjábóli rend amíg az ács nekiláthat a tetőnek.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #108861 Dátum: 2018.06.30., 14:43:07 »

Sokáig kínlódtam a laptop billentyűzetével. Ahogy korábban írtam nem "vette" az m betűt, aztán néha jó volt, néha nem. Később már soha nem működött, aztán a fel-le nyilak is jobbkéznél, a numerikus billenytyű "kosár" előtt (mellett) is beadták a kulcsot. Ez ami igazán szíven ütött, ugyanis néha szoktam kicsit játszani az egyik Fifa számítógépes játékverzión, és ott azért ezt szoktam a fel-le nyilakat sűrűn használni. Akkoriban írtam is erről és kaptam több javaslatot is, de végül is megfogadtam Csuhás polgár-és rovattársunk tanácsát, beszereztem egy USB csatlakozású klaviatúrát. Tényleg szépen működik. Ideje volt már. Elég sokat kellett utóbbi időben leveleznem, írogatnom és úgy oldottam meg az "m" betű működésképtelenségét, hogy volt elmentve egy doc-ban "m" betűsor, amit mindig bemásoltam és inserttel toltam magam előtt, illetve felhasználtam. Ha elfogyott akkor újat másoltam a szöveg kurzor elé. De most itten van az új billenytősdobozka és jó. Kicsit furcsa a gombok elrendezése, mélysége, de hamar megszokom. Kicsit talán kényelmetlen az iróasztalon a helyzet és zsúfoltabb, de ez van. Bár terveim közt szerepel egy új laptop, ez a mostani 6 éves. De ilyenkor mindig felteszem magamnak a kérdést "létszükséglet"? ...és nem. Ez a régi még elég szépen működik, amire kell arra megfelel. Jelenleg vannak fontosabb dolgok, amelyek sajnos igénylik a befektetést. 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #108860 Dátum: 2018.06.30., 14:28:51 »


Jó napokat!


E heti tippelések:

Svédország – Svájc : D (döntetlen) odds: 2,8
Kolumbia – Anglia : V (vendég siker) odds: 2.05
Londrina – Sampaio Correa : D (döntetlen) odds: 2,8
Paysandu – Fortaleza : D (döntetlen) odds: 2,75

A megjátszott események mindegyike foci, az első kettő a világbajnokság 8-ad döntőinek két összecsapása, a másik kettő brazil 2. liga találkozók.

Svédország az F csoportból került ki mint csoportgyőztes, a három meccséből kettőt megnyert, egy esetben – amúgy a vb-től már elbúcsúzott – a németektől szenvedett vereséget. Tehát 6 pontot szerzett, 5 gólt rúgott és kettőt kapott. Svájc az E csoportból verekedte ki magát a 2. helyről az egyenes ágra. Két döntetlent játszott, (Brazília, Costa Rica) és déli szomszédainkat Szerbiát „verte” el. Kétségkívül Svájc csapatának gerince és  húzóemberei a „migránsok” az albán és koszovói származású játékosok, de ha jól nézem van köztük kameruni, zöld-foki szigetek származású is, de chilei és spanyol felmenőkkel rendelkező focista is. Svédeknél hiányzik a sztárcsatár Z. Ibrahimovics. A két csapat ez idáig 28 esetben találkozott egymással, ennek során 10 győzelemmel rendelkeznek az északiak, 11-el a mindig semleges svájciak. A többi meccs az egál lett. Azonban gólok számát tekintve a svédek 4-gyel többet vágtak. Érdekes egy összecsapás lesz. Mind a két csapat minden bizonnyal a végkimerülésig küzdeni fog. Szerintem a Svájciak támadójátéka jobb, de a svédek ha kell szétszakadnak. A meccs vége egál lesz.

A második megfogadott esemény Kolumbia és Anglia találkozója. Kolumbia a H csoport elsőjeként lépett ki az egyenes ágra, 2 győzelemmel és egy vereséggel a szamurájok ellen. Az Angolok a G csoportban verekedtek és a megszerzett 2. helyükkel biztosították továbblépésüket. A csoportküzdelmek során 2 esetben nyertek egy ízben vereséget szenvedtek a csoportelső Belgium ellen.  Rúgtak 8 gólt és kaptak 2-őt. A Kolumbiaiak esetében ez az arány 5 rúgott és 2 kapott gól. Izgalmas mérkőzés lesz, de dél-a,erikai foci ide-vagy oda, az angolok felőrlik a Kolumbiai védelmet és lehet hogy csak egy fával, de nyerni fognak és tovább jutnak.

A harmadik és negyedik megjátszott esemény brazil 2 liga összecsapások. Igazából nem ismerem a bajnokságukat. De ahogy figyelgetem mind a két mérkőzés esetében erős a döntetlen esélye. Így erre tettem.

Feldobtam a játékot lucky15-ös variésönbe és alapnak tettem rá 80 Ft-ocskát. Így a játék 1 200-ba került. Ha minden OK lenne, akkor a várható nyeremény 13 135 jó magyar forintot érne.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108859 Dátum: 2018.06.30., 05:43:24 »

Szombatra virradó éjszaka eleinte még sok lesz felettünk a felhő és elszórtan kialakulhatnak záporok, kezdetben egy-egy zivatar is, majd hajnaltól egyre többfelé felszakadozik, csökken a felhőzet, délen, délnyugaton azonban még szombat reggel is előfordulhat egy-egy zápor. Az északi, északnyugati szél többfelé megélénkül, erős, főként a Kisalföldön és a Nyírségben szombat reggel már egy-egy viharos széllökés is kísérheti. Általában 15 és 20 fok közötti legalacsonyabb értékeket mérhetünk.
Szombatra virradó éjszaka eleinte még sok lesz felettünk a felhő és elszórtan kialakulhatnak záporok, kezdetben egy-egy zivatar is, majd hajnaltól egyre többfelé felszakadozik, csökken a felhőzet, délen, délnyugaton azonban még szombat reggel is előfordulhat egy-egy zápor. Az északi, északnyugati szél többfelé megélénkül, erős, főként a Kisalföldön és a Nyírségben szombat reggel már egy-egy viharos széllökés is kísérheti. Általában 15 és 20 fok közötti legalacsonyabb értékeket mérhetünk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108858 Dátum: 2018.06.29., 13:29:19 »

    Vidítónak:

     Németország 4 gólt kapott a VB-n.     Magyarország 32 éve egyet sem!!!!!!!!

                  hahota robban

 hahota

Bezzeg, ha ott lennénk!  evil
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108857 Dátum: 2018.06.29., 06:32:33 »

Éjjel változóan, időnként erősebben felhős idő várható hazánk területén. Elszórtan számíthatunk záporok, egy-egy zivatar kialakulására az éjszaka folyamán. Az északi, északnyugati szél északnyugaton és északkeleten megélénkülhet, másutt csak zivatar környezetében lehet szélerősödés. Hajnalra általában 15 és 19 fok közé hűl a levegő.
Pénteken napközben is folytatódik a változékony időjárás. Néhány órás napsütésre szinte mindenütt számítani lehet, de napközben ismét erőteljes gomolyfelhő-képződés várható, melyből többfelé alakulhatnak ki záporok, zivatarok. Egy-egy erősebb gócban felhőszakadás, illetve kisebb méretű jég is lehet. Az északi, északnyugati szél megélénkül, a Kisalföldön és zivatarok környezetében erős lökések is kísérhetik. Délutánra többnyire 23 és 28 fok közé melegszik a levegő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108856 Dátum: 2018.06.29., 06:02:44 »


    Vidítónak:

     Németország 4 gólt kapott a VB-n.     Magyarország 32 éve egyet sem!!!!!!!!

                  hahota robban
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108855 Dátum: 2018.06.29., 05:30:27 »

Utasom van, akit meg kell várjak, aztán hazaviszem Irsára.

Jó reggelt!
Fél éjfélre már haza is értem.

Most pedig várakozás a vasútállomásnál a "lepattanóra" az esőben...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108854 Dátum: 2018.06.28., 21:38:06 »

Jó estét!
Na, még egy óra a munkanapból!

Utasom van, akit meg kell várjak, aztán hazaviszem Irsára.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!