Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.16., 23:41:46
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 149 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7132613 alkalommal)
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108693 Dátum: 2018.05.25., 07:28:26 »

Pénteken délután sokfelé az erősen gomolyfelhős ég lesz a jellemző, többfelé várható zápor, zivatar, nagyobb számban a Dunántúlon és az ország déli felén. Néhol felhőszakadás és jégeső is előfordulhat. Északnyugaton a zártabb felhőzetből eső is lehetséges. Az északi, északkeleti szelet több helyen élénk széllökések kísérhetik. A legmagasabb nappali hőmérsékletek északnyugaton kevéssel 20 fok felett, másutt 24 és 29 fok között alakulnak.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108692 Dátum: 2018.05.25., 06:52:36 »

Nyakunkon az adóbevallás... bevallottam... baromi rosszul esett az eredmény! Hirtelen nagy pénz fog kiszaladni adóra...  siros_2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108691 Dátum: 2018.05.25., 06:50:57 »

Jó reggelt!

Klassz kis esőnk volt, a locsolást megint letudtam két napra!  táncika
Szerencse, hogy délután, még az eső előtt lekaszáltam a gazt a ház mögött, és a kertben. Ott a hátsó részen, a fák előtt-között.
Ma, ha az időjárás is engedi, bizonyos helyeken kénytelen leszek gyomirtózni. Többek között a kert végén erősen és sűrűn növő vadkomlót, mert az teljesen tönkre fogja tenni nem csak a kerítést, de a málnást is!

Munka közben rápillantottam az egyetlen ribizli fánkra (nem, nem elírás, majd' másfél méter magas, ilyennek vettem) és örömmel állapítottam meg, hogy hamarosan szüretelhető, mint ahogy a cseresznye is egy héten belül már jó lesz.  táncika
Az almát és szilvákat erősen támadja a levéltetű, ezek ellen kénytelen voltam fellépni délelőtt. ilyenkor persze nem marad ki a sorból a bab sem.
A fiatalabb paradicsomokat elkezdem felkarózni, már elég nagyok hozzá. Csakúgy, mint a paprikák.
Majd Mamitól meg kell kérdezzem, melyik kettő tő a tulipánpaprika, mert azoknak magas, erős karók kellenek, mert ők hatalmas bokrokká fejlődnek! Nem véletlen, hogy csak kettőt vettünk belőle, mert az annyira erős paprikát csak ledarálva szoktuk használni, meg néhány üveggel teszünk el, jobbára Gyuri sógornak, aki nagyon szereti az erőset.  vigyor

Ma ki kell mennem az egyik játszótérre, mert lakossági bejelentést kaptam arról, hogy leszerelték a hintákat és teljesen tönkretették így gyereknap előtt...
Készítek néhány fényképet, aztán megkérdezem a városüzemeltetést az okokról a felújítás vagy átalakítás várható időpontjáról. (Nyilván előtte tájékozódni fogok a városüzemeltetés vetése felől, illetve leginkább irányítójának kiléte felől; én sem ismerem mindenki hovatartozását, s ez egy ekkora városkában fontos...)
Aztán maradt még kaszálni való a ház előtt, azt a tegnapihoz hasonló időre tervezem.
Közben azért lesz tennivalóm bőven!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108690 Dátum: 2018.05.25., 06:46:37 »

Esti órák vannak, nagy dérrel-durral megérkezett az eső, aztán szépen csendesen esik fél órája.
Ezer hála és köszönet érte! Hiába no, szeret engem a Jó Isten!  _lov_

Jó reggelt!

Klassz kis esőnk volt, a locsolást megint letudtam két napra!  táncika
Szerencse, hogy délután, még az eső előtt lekaszáltam a gazt a ház mögött, és a kertben. Ott a hátsó részen, a fák előtt-között.
Ma, ha az időjárás is engedi, bizonyos helyeken kénytelen leszek gyomirtózni. Többek között a kert végén erősen és sűrűn növő vadkomlót, mert az teljesen tönkre fogja tenni nem csak a kerítést, de a málnást is!

Munka közben rápillantottam az egyetlen ribizli fánkra (nem, nem elírás, majd' másfél méter magas, ilyennek vettem) és örömmel állapítottam meg, hogy hamarosan szüretelhető, mint ahogy a cseresznye is egy héten belül már jó lesz.  táncika
Az almát és szilvákat erősen támadja a levéltetű, ezek ellen kénytelen voltam fellépni délelőtt. ilyenkor persze nem marad ki a sorból a bab sem.
A fiatalabb paradicsomokat elkezdem felkarózni, már elég nagyok hozzá. Csakúgy, mint a paprikák.
Majd Mamitól meg kell kérdezzem, melyik kettő tő a tulipánpaprika, mert azoknak magas, erős karók kellenek, mert ők hatalmas bokrokká fejlődnek! Nem véletlen, hogy csak kettőt vettünk belőle, mert az annyira erős paprikát csak ledarálva szoktuk használni, meg néhány üveggel teszünk el, jobbára Gyuri sógornak, aki nagyon szereti az erőset.  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108689 Dátum: 2018.05.24., 19:46:07 »

Az esti órákban elsősorban a középső országrészben és a Dunántúlon még szórványosan lehet további zápor, zivatar, majd reggelre valamelyest itt is csökken a csapadékhajlam, a Dunától keletre a felhőzet is jelentősen csökken. Ezzel szemben a Dunántúlon - annak is elsősorban középső és északnyugati részein - marad a túlnyomóan felhős idő szórványos záporokkal, egy-egy zivatarral. A lassú áramlásnak köszönhetően a kialakuló csapadékgócok csapadékukat egy viszonylag szűk helyen adják ki, így lokálisan kifejezetten nagy csapadékmennyiségek is előfordulhatnak. Egy-egy kevésbé felhős helyen párásság, ködi kialakulhat a kora reggeli időszakban. Az északkeleti légmozgás gyenge marad, legfeljebb északkeleten lehet időnként mérsékelt szélre számítani a délelőtti órákban. Enyhe éjszaka lesz, a levegő hajnalra jellemzően 13 és 18 fok közé hűl.

Napközben is marad a labilis idő, a gomolyfelhőkből elszórtan gyakorlatilag bárhol kialakulhat záporeső, zivatar, csak az Alföld északi felén, illetve az Északi-középhegységben van esély kissé nyugodtabb időre. A zivatarokban rejlő legfőbb veszélyforrás továbbra is a lehulló nagy mennyiségű csapadék lesz a lassan mozgó csapadéktömbök okán. Az északkeleti szél főként az északkeleti megyékben élénkülhet meg, de csapadék környezetében máshol is megerősödhet átmenetileg a légmozgás. Általában 24 és 29 fok közötti legmagasabb értékeket mérhetünk, de a Dél-Alföldön néhol akár 30 fok is lehet.

Esti órák vannak, nagy dérrel-durral megérkezett az eső, aztán szépen csendesen esik fél órája.
Ezer hála és köszönet érte! Hiába no, szeret engem a Jó Isten!  _lov_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108688 Dátum: 2018.05.24., 07:02:35 »

         Én sem tudtam megnyitni.  Nem "ohmos" vagyok, csak alulképzett, emiatt
 nem "volt" merszem kinyilatkoztatni!

Kérlek, legközelebb akkor is szólj, mert én sem vagyok hibátlan!  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108687 Dátum: 2018.05.24., 07:01:53 »

(Kattintottam a linkre, de nem láttam a képet, mert ahhoz be kellene jelentkezni a Gmailbe a böngészőn keresztül.
Lehet más is van így, vagy akár akadhat olyan is, akinek nincs is gmail (Google] fiókja.
Gondoltam jelzem, hátha a dolog részedről nem szándékolt, és így akaratod ellenére maradnak le esetleg olvasók a közlendődről.

Üdv: Csuháska a tudatós olvasók egyesületének egy ohmos tagja
Éljen az ellenállás!  vigyor)

Jó reggelt!

Köszönöm az információt!
Akkor próbáljuk így: https://photos.app.goo.gl/TEIs2o2l9l8MVgMi2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108686 Dátum: 2018.05.24., 06:22:52 »

Az esti órákban elsősorban a középső országrészben és a Dunántúlon még szórványosan lehet további zápor, zivatar, majd reggelre valamelyest itt is csökken a csapadékhajlam, a Dunától keletre a felhőzet is jelentősen csökken. Ezzel szemben a Dunántúlon - annak is elsősorban középső és északnyugati részein - marad a túlnyomóan felhős idő szórványos záporokkal, egy-egy zivatarral. A lassú áramlásnak köszönhetően a kialakuló csapadékgócok csapadékukat egy viszonylag szűk helyen adják ki, így lokálisan kifejezetten nagy csapadékmennyiségek is előfordulhatnak. Egy-egy kevésbé felhős helyen párásság, ködi kialakulhat a kora reggeli időszakban. Az északkeleti légmozgás gyenge marad, legfeljebb északkeleten lehet időnként mérsékelt szélre számítani a délelőtti órákban. Enyhe éjszaka lesz, a levegő hajnalra jellemzően 13 és 18 fok közé hűl.

Napközben is marad a labilis idő, a gomolyfelhőkből elszórtan gyakorlatilag bárhol kialakulhat záporeső, zivatar, csak az Alföld északi felén, illetve az Északi-középhegységben van esély kissé nyugodtabb időre. A zivatarokban rejlő legfőbb veszélyforrás továbbra is a lehulló nagy mennyiségű csapadék lesz a lassan mozgó csapadéktömbök okán. Az északkeleti szél főként az északkeleti megyékben élénkülhet meg, de csapadék környezetében máshol is megerősödhet átmenetileg a légmozgás. Általában 24 és 29 fok közötti legmagasabb értékeket mérhetünk, de a Dél-Alföldön néhol akár 30 fok is lehet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108685 Dátum: 2018.05.24., 06:12:15 »


        Urbán Flórián
    2018 május 22., 23:58 · Budapest ·

Tisztelt sportbarátok!

          Ma a miniszterelnök úr azt mondta, hogy az akadémiákon a jövő labdarúgóit alázatra kell nevelni. Ha a labdarúgás iránti alázatra gondolt, akkor egyetértek vele! Mindössze azt szeretném tudni, hogy kitől tanulják ezt meg. Anélkül, hogy megbántani akarnám bármelyik edzőkollégámat, szeretném megkérdezni országunk elsőszámú vezetőjét, hogy ezt kivel/kikkel akarja megvalósítani? Merthogy az akadémiákon tíz év alatt egyetlen valamirevaló labdarúgót nem sikerült kinevelni. Persze most nem arra gondolok, hogy vagonszámra vigye el itthonról a Barcelona vagy bármelyik európai élcsapat a magyar fiatalokat, de az nonszensz, hogy magyar akadémián nevelkedett játékos után még a Perecesi Olajütők és az Abádszalóki Rézművesek sem mutattak érdeklődést... A Puskás akadémia utánpótlás vezetője az a Szalai úr, aki a Honvédnál ugyanúgy nem ért el eredményt, ahogy a mostani munkahelyén sem. Elég csak megnézni a Puskás Akadémia keretét hány saját nevelesű játékos alkotja...Pedig edzőként nem akármilyen teljesítményt nyújtott, hiszen a legutóbbi csapatával az U2-es korosztályú bölcsődés válogatottal az Ady Endre úti körzeti bajnokság kétcsapatos rendszerében ezüstérmet szerzett óriási bravúrral!
           Tisztelt Miniszterelnök úr! Voltál a játékosom. Pontosan tudom hogy benned meg volt a futball iránti alázat.
Sajnos ebből semmit nem tudtál átadni az ifjú labdarúgóknak. Persze, tudom, nem te vagy az edzőjük, de az biztos, hogy körül vagy véve hozzánemértő emberekkel, akikben nincs sem alázat, sem fejlődési lehetőség...
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108684 Dátum: 2018.05.24., 04:02:44 »

(Kattintottam a linkre, de nem láttam a képet, mert ahhoz be kellene jelentkezni a Gmailbe a böngészőn keresztül.
Lehet más is van így, vagy akár akadhat olyan is, akinek nincs is gmail (Google] fiókja.
Gondoltam jelzem, hátha a dolog részedről nem szándékolt, és így akaratod ellenére maradnak le esetleg olvasók a közlendődről.

Üdv: Csuháska a tudatós olvasók egyesületének egy ohmos tagja
Éljen az ellenállás!  vigyor)
         Én sem tudtam megnyitni.  Nem "ohmos" vagyok, csak alulképzett, emiatt
 nem "volt" merszem kinyilatkoztatni!
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #108683 Dátum: 2018.05.24., 00:32:51 »

Ennél nagyságrendekkel jobb úton mentem oda, de most úgy hozta a szükség, hogy Nagyszőlős felé kellett hazaindulnom. Milyen utakon? Hát ilyeneken...

https://photos.google.com/photo/AF1QipNVT70uZh-zbeEaN1FHRX2INmSXqbcDLw-eMeE3

Ajánlom mindazoknak, akik azt hiszik, hogy nálunk rosszak az utak. (Viszont ha minden marad így, akkor jó úton haladunk efelé! A határmentén, Tiszabecs környékén, már most sem sokkal jobb a határra vezető út!)

(Kattintottam a linkre, de nem láttam a képet, mert ahhoz be kellene jelentkezni a Gmailbe a böngészőn keresztül.
Lehet más is van így, vagy akár akadhat olyan is, akinek nincs is gmail (Google] fiókja.
Gondoltam jelzem, hátha a dolog részedről nem szándékolt, és így akaratod ellenére maradnak le esetleg olvasók a közlendődről.

Üdv: Csuháska a tudatós olvasók egyesületének egy ohmos tagja
Éljen az ellenállás!  vigyor)
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108682 Dátum: 2018.05.23., 08:42:28 »

Ennél nagyságrendekkel jobb úton mentem oda, de most úgy hozta a szükség, hogy Nagyszőlős felé kellett hazaindulnom. Milyen utakon? Hát ilyeneken...

https://photos.google.com/photo/AF1QipNVT70uZh-zbeEaN1FHRX2INmSXqbcDLw-eMeE3

Ajánlom mindazoknak, akik azt hiszik, hogy nálunk rosszak az utak. (Viszont ha minden marad így, akkor jó úton haladunk efelé! A határmentén, Tiszabecs környékén, már most sem sokkal jobb a határra vezető út!)

Szerencsére ez nem mindenhol van így, ez az ennyire vacak csak a Nagyszőlősi Járásra jellemző!
Se Beregszász, se Munkács, de még csak Ilosva felé sem ennyire pocsék!
Én úgy gondolom, hogy ott, Szőlősön, valamit rettentően rosszul csinálnak!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108681 Dátum: 2018.05.23., 08:40:30 »

Ennél nagyságrendekkel jobb úton mentem oda, de most úgy hozta a szükség, hogy Nagyszőlős felé kellett hazaindulnom. Milyen utakon? Hát ilyeneken...

https://photos.google.com/photo/AF1QipNVT70uZh-zbeEaN1FHRX2INmSXqbcDLw-eMeE3

Ajánlom mindazoknak, akik azt hiszik, hogy nálunk rosszak az utak. (Viszont ha minden marad így, akkor jó úton haladunk efelé! A határmentén, Tiszabecs környékén, már most sem sokkal jobb a határra vezető út!)

Amúgy, ha újra megnézed és a tájat figyeled, az meseszép, csak amikor vezetsz, arra már nincs lehetőséged!  robban

Éppen azon tépelődtem, hogy normális személyautóval nem nagyon lehet ott közlekedni, mint ahogy Ti is látjátok!

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108680 Dátum: 2018.05.23., 08:29:02 »

Jó reggelt!
Vagy napot, kinek, hogy...
Lassan eljön az ideje búcsúzni Kárpátaljától. Indulunk haza.
Előttünk áll több száz km és egy határ, hogy holnap újra munkába lendüljünk.
Megint nagyszerűen éreztem magam és sikerült pihenni is!
Legyen csodaszép napotok és eredményes hetetek!

Ennél nagyságrendekkel jobb úton mentem oda, de most úgy hozta a szükség, hogy Nagyszőlős felé kellett hazaindulnom. Milyen utakon? Hát ilyeneken...

https://photos.google.com/photo/AF1QipNVT70uZh-zbeEaN1FHRX2INmSXqbcDLw-eMeE3

Ajánlom mindazoknak, akik azt hiszik, hogy nálunk rosszak az utak. (Viszont ha minden marad így, akkor jó úton haladunk efelé! A határmentén, Tiszabecs környékén, már most sem sokkal jobb a határra vezető út!)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108679 Dátum: 2018.05.23., 08:18:05 »

Kedves Rovattársak.
Balatonon voltam két napot.
Ezért elmaradt a jelentés.

Jó reggelt!

Remélem jól érezted magad!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108678 Dátum: 2018.05.23., 06:37:11 »

Szerdára virradó éjszaka jobbára erősen felhős lesz az ég, inkább csak kisebb körzetekben csökkenhet határozottabban a felhőzet. Az éjszaka első felében még szórványosan, reggel már inkább csak az északi területeken fordulhat elő záporeső, egy-egy gyengébb zivatar. A jellemzően gyenge keleti, délkeleti szél csupán a középső tájakon és az Észak-Dunántúlon élénkülhet meg. A hőmérséklet jellemzően 14-15 fok köré csökken.
Erőteljes gomolyfelhő-képződés várható ismét, melyből nagyobb eséllyel a Dunántúlon illetve a középső országrészben várható zápor illetve zivatar. A jellemzően gyenge keleti, délkeleti szél csak zivatarok körnézetében élénkülhet-erősödhet meg. A hőmérséklet csúcsértéke 23 és 28 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108677 Dátum: 2018.05.22., 07:05:03 »

Megkésve csatlakozom.

     Köszönöm!
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108676 Dátum: 2018.05.22., 06:35:57 »

Napközben a több-kevesebb napsütés mellett gyakran erősen megnövekszik a felhőzet, és a keleti területeken csak elszórtan, másutt többfelé alakul ki záporeső, zivatar. A zivatarokat jelentős mennyiségű csapadék, átmenetileg viharossá fokozódó szél is kísérheti. A jellemzően gyenge illetve mérsékelt délkeleti szél a középső tájakon és az Észak-Dunántúlon zivatartól függetlenül is többször megélénkülhet, időnként meg is erősödhet. A hőmérséklet kora délutánra 21 és 26 fok közé emelkedik.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108675 Dátum: 2018.05.22., 06:34:42 »

Kedves Rovattársak.
Balatonon voltam két napot.
Ezért elmaradt a jelentés.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108674 Dátum: 2018.05.22., 06:33:54 »

Nagyon boldog szülinapot kívánok 100/2 rovvattársunknak!!!

és elorozom szavának járását és tiszteletteljesen mondom:


Jó szerencsét!!!!
Megkésve csatlakozom.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!