Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.16., 14:48:29
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 161 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 4099 4100 [4101] 4102 4103 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7132348 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #29913 Dátum: 2010.04.16., 07:19:51 »

Akikám!

Nincs meg az az aranyos avatarod, ami ezelőtt fent volt?
Nekem hiányzik.

Az oroszlánra gondolsz?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #29912 Dátum: 2010.04.16., 06:15:51 »


          Ez már tényleg "hetes" eső!!!!!

                    uuuhhh

Gyere felénk, itt most nem esik, de azért jó nagy pára van.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #29911 Dátum: 2010.04.16., 05:13:10 »

Kedves Rovattársak!

Ezennel elnézést kérek mindazoktól, akiket az alábbi helytelen mondatommal tévútra vittem:

A fényképek nagy számban Amadeus fotóalbumába valóak, nem pedig ide.
Versek az irodalmi rovatba, fényképek a galériába, a társalgás meg emide.

Azóta már elgondolkodtam a dolgon, és a versek szöveges formátumuk miatt - csak úgy mint régen az újságban - jól megférnek itt többi ikertestvéreik között. Ha valakinek nincs kedve olvasni őket, hát szépen átugorhatja az ilyen jellegű írásokat. A verseket érdemes az irodalmi rovatban külön is megjelentetni, hogy összegyűjtve is olvashatóak legyenek.
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #29910 Dátum: 2010.04.16., 05:09:09 »



          Ez már tényleg "hetes" eső!!!!!

                    uuuhhh
Naplózva
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #29909 Dátum: 2010.04.15., 23:34:44 »

No, ezt hívják úgy, hogy belefulladok a megfelelni akarásba...  _juhhh
Írásod nagyon logikus, és engem pl. rádöbbentett arra, hogy csak a versekkel együtt tudjuk követni a régi hirdi szellemiségét!
Köszönöm!
Így aztán maradnak a dolgok a régiben, a szavazást le is veszem.

Vágül is ven itt egy fórum moderátor, Neki dolga a döntéshozatal.
Én egy kicsit néha mellékvágányra térek újabban, ezért bocssánatot kérek!  szégyenlem

    Végre felébredtél!
Isten hozott a valóvilágban! Végre egy tiszta hang!
Bár, ahogy kinézel öregem?
Szeded rendesen a gyógyszereid? Olyan LSD vagy!  zizi
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #29908 Dátum: 2010.04.15., 23:30:27 »

             Csuhás!

         Igazad van! Az Irodalmi rovatokat sosem néztem,de itt elolvastam a "verseket" és csettintettem vagy gyorsan felejtettem.
         Pont most szűnne meg a vers megjelenési lehetőség ,mikor már engem is kerülget valami Múzsa ihletet hozva.
         Fogok is írni!

                   buli


Utóbbi verseim közül egy néhány itt íródott meg!   táncika
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #29907 Dátum: 2010.04.15., 23:27:08 »

Ismétlem magamat:
Emlékeim szerint a Hirdetésben is voltak versek. Szöveges formátumuk miatt jól megférnek a többi írás között, néha kifejezetten jól esik olvasni egyet-egyet. Ha valakinek nem tetszik, akkor könnyedén átugorhatja. Én csak azt mondom, hogy érdemes őket egy külön helyen IS összegyűjteni.
Ma tiltsuk ki a verset, holnap meg tiltsuk ki a csak smileból álló üzeneteket, mert meg lehetne azokat fogalmazni szavakkal is, holnapután tiltsuk ki a helyesírási hibákat tartalmazó írásokat, mert az meg tiszteletlenség anyanyelvünkkel szemben, az azt követő napon meg tiltsuk ki az üres üzeneteket. És akkor majd elmondhatjuk, hogy megérkeztünk, immár senkit nem zavar semmi, persze csak akkor, ha nem akad olyan akit zavar a rovat helyén maradt semmi.

     Nna! Én is erről beszélek!
Az újságos világban ott volt a többi írás közt. Most se legyen másképp!
Persze, most majd igyekszem oda is feltenni. De itt, ahol mindenki azonnal látenka, és hozzá is tud szóla, jónak tartom! A pár nappal ezelőtti versemre még visszatérek. Majd. Egyszer. Ilyen sorrendben.   vigyor
De addig éljen a béke, és lengjen a vörös zászló!  zizi
Naplózva

csuhas
Vendég
« Válasz #29906 Dátum: 2010.04.15., 22:32:14 »

Na Csuháskám most már csak kettesben vagyunk. Mi aztán nem fogunk összeveszni.  puszi_2

Akkor hogy fogunk kibékülni?  vigyor
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #29905 Dátum: 2010.04.15., 22:27:29 »

Én már jeleztem, hogy visszavonulok, hiszen van ennek a fórumnak moderátora, én ne kajabáljak bele (főleg feleslegesen!) a dolgába!


Holnapra remélem megnyugszol egy kicsit. Eddig is úgy volt, hogy a moderátor jobbára akkor helyezte magát szolgálatba, ha az adminisztrátor valamilyen oknál fogva akadályoztatva volt. Nem kellene ezen változtatni.
Az utóbbi években mást sem csinálsz, mint kívánságokat teljesítesz:
- Kellene egy fórum - megcsináltad
- Kellenének képgalériák - megcsináltad
- Kellene hely a verseknek - megcsináltad
- Nem elég modern a fórum - csináltál újat (többször is)
- Több smile kellene - megcsináltad
- Másfajta képgaléria kellene - megcsináltad
- Szerverbetörések következtében új helyre kell költözni - megcsináltad
- Kellene blog - megcsináltad
- Nem kellenének a versek a fórumba - ...

Bármely a fórumból feléd érkező kérésnek igyekszel eleget tenni, és mi ennek sokat köszönhetünk. Mivel a dolog egy kissé reflexessé vált, az utolsó kérést benézted, de hasonló előzmények mellett, ez bármelyikünkkel nagy valószínűséggel ugyanígy lett volna. Láthatóan nem voltál meggyőződve a dolog helyénvalósága felől, de gyakorlatilag a képgalériát is leginkább két tag használja, és a blogba is többnyire ugyanez a kettő tett fel valamit is. Szerintem ennek a két embernek - és bocsáss meg, hogy a nevedben nyilatkozom - megfelelt volna a régi képgaléria és irodalmi rovat is. Ezeket a változásokat akkor pedig nem magadért, vagy a magad kedvére eszközölted, hanem a többiek jobb fórumozásáért. Ha a nagyérdeműnek jobban feküdne, hogy a kizárólag kedvükért létrehozott blogtérbe tedd a verseidet, akkor arra is hajlandó lennél. Végül is most már - még ha külön topicban is -  szabad itt politizálni is, verseknek is van külön helye, hát miért ne lehetne azokat oda tenni, ha itt zavarnak másokat. Csakhogy Amadeus nem ezt teszi, berzenkedik, hát mondják már meg mit akarnak, döntsék el, legyen szavazás. Olyan könnyű ebbe belecsúszni. Ha ilyet tapasztal az ember, ha ilyet lát gondolhatja, hogy na én ilyet nem csinálnék, én ebbe a hibába nem esnék bele. Dehogynem. Pont én voltam az aki eleresztett egy olyan írást, hogy Amadeus bizonyos linkjei azért nem jelennek meg, mert képekre mutatnak és azoknak megvan a maga helye, ugyanúgy ahogy a verseknek is, ide meg a társalgás való. Ez egy elhibázott mondat volt, és gyanítom, hogy ezzel tettem a bogarat a fületekbe. Azóta már kifejtettem részletesen az álláspontomat a képek és versek megjelentetésének tárgykörében, és Amadeus azt magáévá is tette.

Még talán egy óra sem telt el a tévedés jelzése és a szavazás levétele között. Ha nem marnád magad ezen, akkor még büszke is lehetnél magadra, mert ez egy kifejezetten gyors szembenézésnek számít a hibázással szemben, és ez ám a valami.

Én mindenesetre büszke vagyok rád.

Bízom benne, hogy hamarosan együtt viccelődünk majd ezen a semmiségen.
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #29904 Dátum: 2010.04.15., 21:41:26 »

Na Csuháskám most már csak kettesben vagyunk. Mi aztán nem fogunk összeveszni.  puszi_2
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #29903 Dátum: 2010.04.15., 21:26:45 »

Hová tűnt AKI...?
Szerintetek kicsináltam?  szégyenlem
Pedig nem akartam ám bántani.

Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #29902 Dátum: 2010.04.15., 21:20:47 »

Halló Adminisztrátor!

Kitiltani-való a láthatáron!
Ez most a Te skalpod, gyerünk szedd le!

 _cupp
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #29901 Dátum: 2010.04.15., 21:10:22 »

Akikám!

Nincs meg az az aranyos avatarod, ami ezelőtt fent volt?
Nekem hiányzik.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #29900 Dátum: 2010.04.15., 21:08:17 »

Akkor ne bánkódj tovább!
És most már bocsáss meg légyszíves magadnak, nem történt semmi komoly, nekem elhiheted, mert ellenkező esetben már felhívtalak volna.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #29899 Dátum: 2010.04.15., 20:57:33 »

Jaj már, volt már hogy koncert béli örömömben reggelre olvashatatlanná tettem a zöldet, sikerült belefutnom egy ronda rovatháborúba, akkora képet tettem be az oldalra, hogy nem látszott a széle. Hibázunk, de segítünk és kijavítjuk egymást. Ne rágd már magad ezen a semmin.

Addig emészteni fog a bánat, amíg nem látok Nálad avatart....  _juhhh
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #29898 Dátum: 2010.04.15., 20:56:32 »

Te már ne tegyél semmit. Én is szoktam hibázni, és akkor mi van? Még meg is dicsértelek a gyors helyesbítésért.
Mostanában nem is volt aranyos darócruhás avatarom, így hát azt nem tudom visszatenni.
Amire válaszoltál az Akelának szólt, mert Ő úgy emlékszik, hogy volt ilyen avatarom. Én meg örülök neki.
Majd ha Te is leveszed az avatarodat, akkor úgy fogunk emlékezni, hogy neked is volt egy aranyos avatarod, de ez most nem a te estéd, hanem az enyém.
Hiába is irigykedsz azzal a randa bagoly képeddel, az nem az aranyos darócruhás.
Hanem inkább Te is emlékezhetnél rá, hogy milyen szép kis avatarom volt nekem, úgy még jobban elhinném, mégha nem is emlékszem rá, mert ha ti mondjátok, biztos igaz.

Volt több aranyos is, melyikre gondoljak?
A cicásra, a bódésra, a napkeltésre?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #29897 Dátum: 2010.04.15., 20:55:59 »

Kicsit határozatlan vagyok mostanában. Vagy mégsem?
Néha engem sem szabad komolyan venni, és jó, ha az embernek vannak barátai, akik mernek, akarnak szólni, mielőtt ostobaságot csinál, avagy már megcsinálta.
Köszönöm!

 köszi_2

Jaj már, volt már hogy koncert béli örömömben reggelre olvashatatlanná tettem a zöldet, sikerült belefutnom egy ronda rovatháborúba, akkora képet tettem be az oldalra, hogy nem látszott a széle. Hibázunk, de segítünk és kijavítjuk egymást. Ne rágd már magad ezen a semmin.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #29896 Dátum: 2010.04.15., 20:51:29 »

Megijedt az avatarom attól, hogy holnaptól felvisít valaki, hogy neki x, y, vagy éppen z dolog nem tetszik, aztán arról a dologról voksolás dönti el, hogy maradhat-e, vagy el kell tűnnie innen örökre. Mivel már érték támadások, jobbnak látta szegénykém, ha elbújik egy időre.

Én már jeleztem, hogy visszavonulok, hiszen van ennek a fórumnak moderátora, én ne kajabáljak bele (főleg feleslegesen!) a dolgába!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #29895 Dátum: 2010.04.15., 20:50:41 »

Már bocsánatot kértem, mit tegyek még?
A hamut is a fejemre szórtam, csak azt nem láttad, a ruhámat meg a kutyák szaggatták meg!
Ne izélj már!  _juhhh

Te már ne tegyél semmit. Én is szoktam hibázni, és akkor mi van? Még meg is dicsértelek a gyors helyesbítésért.
Mostanában nem is volt aranyos darócruhás avatarom, így hát azt nem tudom visszatenni.
Amire válaszoltál az Akelának szólt, mert Ő úgy emlékszik, hogy volt ilyen avatarom. Én meg örülök neki.
Majd ha Te is leveszed az avatarodat, akkor úgy fogunk emlékezni, hogy neked is volt egy aranyos avatarod, de ez most nem a te estéd, hanem az enyém.
Hiába is irigykedsz azzal a randa bagoly képeddel, az nem az aranyos darócruhás.
Hanem inkább Te is emlékezhetnél rá, hogy milyen szép kis avatarom volt nekem, úgy még jobban elhinném, mégha nem is emlékszem rá, mert ha ti mondjátok, biztos igaz.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #29894 Dátum: 2010.04.15., 20:49:10 »

kicsi taps
Én is próbáltam, de nekem nem sikerült.  szégyenlem

Más útja volt a dolognak, mert nem volt lezárva a kitűzős szavazás, ennek meg még nem járt le az ideje, így hiába is zártam le.
Egyszer majd megsúgom, hogy kellett indítani egy harmadik szavazást, új témával, azt a témát össze kellett vonni ezzel a témával, és azt az utasítást adni a rendszernek, hogy az ősszevont témában ne legyen egyik szavazás sem benne. 
Kicsit macerás volt, de rájöttem.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 4099 4100 [4101] 4102 4103 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!