Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 05:28:01
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 193 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128159 alkalommal)
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105549 Dátum: 2016.12.09., 07:48:58 »


Az 1417. számban 1999. VI. 29-én megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105548 Dátum: 2016.12.09., 06:54:23 »

Az éjszakai órákban még sok lesz a felhő, leginkább továbbra is északkeleten. Az ország túlnyomó részén nem várható csapadék, de főként az északkeleti határhoz közel a hajnali, reggeli órákban kisebb fagyott, ónos eső előfordulhat. A Dunántúlon a nyugati, másutt a déli, délnyugati szél többnyire gyenge vagy mérsékelt marad, de hajnalban elsősorban a magasabban fekvő helyeken megélénkülhet a légmozgás. Reggelre többnyire -5 és 0 fok közötti értékeket mérhetünk.
Az ország nagy részén felszakadozik, csökken a felhőzet, egyedül a keleti, északkeleti megyékben maradhat sok felhő az égen. A nyugati szél az ország középső részén megélénkül, másutt, gyenge illetve mérsékelt marad a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke jellemzően 4 és 9 fok között alakul, északkeleten maradhat ennél 1-2 fokkal hidegebb idő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105547 Dátum: 2016.12.08., 20:10:45 »

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105546 Dátum: 2016.12.08., 19:31:53 »

Női WC falán található falfirka:
- "A férjem mindenhová utánam jön."
Alatta más kézírással:
- "Nem igaz, nem is megyek..."
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105545 Dátum: 2016.12.08., 19:02:50 »



A legjobb módszer alant a képen (csak klubtagoknak!?)  két kéz egy láb módszer



 Nagytaps2  hahota

Bizony, az ember rákényszerül ilyen dolgokra! Magam is így vágom a vékonyát.
A vastagot a földön, de csak óvatosan!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105544 Dátum: 2016.12.08., 19:01:05 »

Tegnap lőttem!

Nem kell ide PISA felmérés, elég megnézni egy-egy reklám újságot!

Ahogy oly találóan megjegyezte valaki: ez a PISA felmérés elég sz@r lett....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105543 Dátum: 2016.12.08., 18:54:05 »


Jó estlétet!



Jó kép, szép kép, csak rossz helyen van.... mármint hogy nem az én udvaromban   vigyor  vigyor

ez jó kényelmes munka a láncossal felszeletelni...tuskókra

2 600-ért hozták mázsáját. 17 q volt...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #105542 Dátum: 2016.12.08., 18:53:36 »


Jó estlétet!



Jó kép, szép kép, csak rossz helyen van.... mármint hogy nem az én udvaromban   vigyor  vigyor

ez jó kényelmes munka a láncossal felszeletelni...tuskókra



A legjobb módszer alant a képen (csak klubtagoknak!?)  két kéz egy láb módszer

Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105541 Dátum: 2016.12.08., 18:53:13 »


Jó estlétet!



Jó kép, szép kép, csak rossz helyen van.... mármint hogy nem az én udvaromban   vigyor  vigyor

ez jó kényelmes munka a láncossal felszeletelni...tuskókra

Azzal bíbelődök.... Még mindig a -most már- öreg Makitával....
Egy tank olajat kihajtottam, mára elég volt ennyi.  vigyor  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105540 Dátum: 2016.12.08., 18:51:53 »

Éjjel változóan, eleinte gyengén, később egyre többfelé erősen felhős idő várható. Elsősorban északkeleten borult területek is lehetnek. Ott néhol hószállingózás, gyenge fagyott eső vagy szitálás előfordulhat. Többfelé erősen párássá válik a levegő, sűrű zúzmarás ködfoltok is kialakulhatnak, nagyobb számban a délnyugati megyékben. A délies légmozgás általában gyenge marad, csak északkeleten élénkülhet meg kissé a szél. -2 és -6 fok közé hűl a levegő reggelre, de néhány fagyra érzékenyebb helyen ennél kissé hidegebb is lehet.
Csütörtökön napközben eleinte erősen felhős vagy borult idő várható, de csak egy-két északkeleti tájon fordulhat elő jelentéktelen csapadék, szitálás, esetleg gyenge eső. A párásabb, ködösebb délnyugati tájakon napközben várhatóan mindenütt felszakad a ködtakaró és többnyire napos, változóan felhős idő várható. Az eleinte felhősebb helyeken is napközben nyugat felől egyre többfelé felszakadozik a felhőzet és valamennyi napsütés is várható. Északkeleten megélénkül a délnyugati szél, az ország többi részén azonban jellemzően gyenge lesz a légmozgás. 0 és 5 fok közötti legmagasabb értékekre számíthatunk.

Végig felhős égben volt részünk, itt Budapesttől 50 km-re. Egész nap azt hittem, hogy „Na mindjárt rákezd a hóesés!” aztán nem.
Ebéd után nem volt kedvem már a favágáshoz, inkább körül néztem középső kipufogó dob ügyében a neten. Bár ne tettem volna!  uuuhhh
Amit találtam elfogadható áron, azt éppen nem lehetett kapni, a többi meg bő 30 ezer...  robban
Aztán találtam egy honlapot, amin jó volt az ár is, volt is termék, viszont kiugrott a felirat, hogy a mérete miatt nem tudják vállalni a kiszállítását.Azt már tudtam, hogy a szállítás pénzbe kerülne, mert a rendelés értéke nem éri el az ingyenességi határt. Hát, mondok: sebaj, majd elugrok érte. Kezdem hívni a megadott budapesti számot. Elsőre majd' 4 percig hallgattam zenét. Kicsit később újra hívtam, ekkor valamiféle kínai hangzavar közepette akarnak velem angolul beszélni és csak angolul. Mondok: nem beszélek angolul, Budapesten tessék magyarul beszélni! Erre siket csönd a vonal másik végén; letették!  shock Közben az oldalon bejelentkezik az online operátor.  A vele folytatott beszélgetésből kiderül, hogy tulajdonképpen Németországban van a raktár, és ő is csak fordító programon keresztül tárgyal velem.  shock Namost a domain vége .hu, a telefonszám pedig 06 1 .... és nem tudnak magyarul! És így akarnak megélni!?
Erősen tépelődök, hogy egy bejelentést a fogyasztóvédelemnek megérne-e....  H���t
Na gyorsan töröltem a regisztrációt és a rendelést is! Írtam az operátornak, hogy nem kérek semmit!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #105539 Dátum: 2016.12.08., 18:27:59 »

Jó estét!

A hajnali hószállingózás után reggel ez a kép fogadott:


Jó estlétet!



Jó kép, szép kép, csak rossz helyen van.... mármint hogy nem az én udvaromban   vigyor  vigyor

ez jó kényelmes munka a láncossal felszeletelni...tuskókra
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105538 Dátum: 2016.12.08., 18:17:56 »

Jó estét!

A hajnali hószállingózás után reggel ez a kép fogadott:

Na, ennek aztán szépen nekiláttam, és a harmada nagyjából már a helyén van!  táncika

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105537 Dátum: 2016.12.08., 18:17:23 »

Délután pedig megérkezett a tüzépes ismerős és leborított 1,5 m3 méteres fát. Holnap és még néhány napig bőven lesz mit dolgoznom vele, hiszen össze kell rakni, fel kell fűrészelni, valamint fel is kell hasogatni azon túl, hogy természetesen bepakolom a helyére...  shock


Jó estét!

A hajnali hószállingózás után reggel ez a kép fogadott:
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105536 Dátum: 2016.12.08., 07:28:55 »

Éjjel változóan, eleinte gyengén, később egyre többfelé erősen felhős idő várható. Elsősorban északkeleten borult területek is lehetnek. Ott néhol hószállingózás, gyenge fagyott eső vagy szitálás előfordulhat. Többfelé erősen párássá válik a levegő, sűrű zúzmarás ködfoltok is kialakulhatnak, nagyobb számban a délnyugati megyékben. A délies légmozgás általában gyenge marad, csak északkeleten élénkülhet meg kissé a szél. -2 és -6 fok közé hűl a levegő reggelre, de néhány fagyra érzékenyebb helyen ennél kissé hidegebb is lehet.
Csütörtökön napközben eleinte erősen felhős vagy borult idő várható, de csak egy-két északkeleti tájon fordulhat elő jelentéktelen csapadék, szitálás, esetleg gyenge eső. A párásabb, ködösebb délnyugati tájakon napközben várhatóan mindenütt felszakad a ködtakaró és többnyire napos, változóan felhős idő várható. Az eleinte felhősebb helyeken is napközben nyugat felől egyre többfelé felszakadozik a felhőzet és valamennyi napsütés is várható. Északkeleten megélénkül a délnyugati szél, az ország többi részén azonban jellemzően gyenge lesz a légmozgás. 0 és 5 fok közötti legmagasabb értékekre számíthatunk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105535 Dátum: 2016.12.07., 22:18:38 »

Délután pedig megérkezett a tüzépes ismerős és leborított 1,5 m3 méteres fát. Holnap és még néhány napig bőven lesz mit dolgoznom vele, hiszen össze kell rakni, fel kell fűrészelni, valamint fel is kell hasogatni azon túl, hogy természetesen bepakolom a helyére...  shock


Ez a falusi(?) élet nagyszerű testmozgása!  vigyor  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105534 Dátum: 2016.12.07., 22:18:02 »

Na szóval, ma kifizetős nap volt....  robban

Elmentem a postára csekkeket feladni, aztán a három betűs helyek következtek: OTP meg a bót.....  vigyor
de abból több is, mert nem mindenhol van, amit venni akartam. Mondjuk búzát és kukoricát a baromfinak csak kimondottan Termény boltban adnak....  vigyor a Tescoban nem kapható.
Aztán a kedvenc diszkontom következett. Erről szomorúan állapítottam meg, hogy züllik, de erősen ám.
Nem csupán az árai emelkedtek erősebben mint a kiskereskedelmi egységekben, de a választék is csökkent, bizonyos termékek pedig el  is tűntek a kínálatból.
Ezen felül, a kedvenc ásványvizem, a citromos Aquarius (helyi vállalkozás) nem kapható máshol, csak a piros üzletben, ami ugyebár az okos megoldásokat favorizálja, csapni való reklámokkal. Hogy a többi boltban miért nem kapható ez a fajta ásványvíz, arról fogalmam sincs! (Egyébként van még málnás, bodzás, grapefruitos, meggyes ízesítésű is. A vezér azt mondta, hogy az élet kényszerítette ki a termék bővítést. Persze a cég léte nem csak öröm, hiszen munkahely bőven van, hanem bosszúság is, mert a szállító kamionok sokasága vágtat keresztül az egyáltalán nem erre a forgalomra tervezett utakon. No és persze okoznak komoly fennakadásokat bizonyos kereszteződésekben!)

Délután pedig megérkezett a tüzépes ismerős és leborított 1,5 m3 méteres fát. Holnap és még néhány napig bőven lesz mit dolgoznom vele, hiszen össze kell rakni, fel kell fűrészelni, valamint fel is kell hasogatni azon túl, hogy természetesen bepakolom a helyére...  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105533 Dátum: 2016.12.07., 22:14:06 »

Szép napot!

De korán kelő lettél!  shock

Röviden: roppant hideg van. Hála Istennek, hiszen ez a tél lényege. A magam részéről még egy kis hónak is tudnék örülni, de ne legyek telhetetlen, még csak most kezdődött az évszak....  vigyor
Ma is zűrös nap lesz, este beszámolót írok, már ha érdekel valakit.... (ha nem, akkor is, mert úgysem válaszoltok erre a bejegyzésre, így azt fogom hinni, hogy mindenki repesve várja!  vigyor )

Na szóval, ma kifizetős nap volt....  robban

Elmentem a postára csekkeket feladni, aztán a három betűs helyek következtek: OTP meg a bót.....  vigyor
de abból több is, mert nem mindenhol van, amit venni akartam. Mondjuk búzát és kukoricát a baromfinak csak kimondottan Termény boltban adnak....  vigyor a Tescoban nem kapható.
Aztán a kedvenc diszkontom következett. Erről szomorúan állapítottam meg, hogy züllik, de erősen ám.
Nem csupán az árai emelkedtek erősebben mint a kiskereskedelmi egységekben, de a választék is csökkent, bizonyos termékek pedig el  is tűntek a kínálatból.
Ezen felül, a kedvenc ásványvizem, a citromos Aquarius (helyi vállalkozás) nem kapható máshol, csak a piros üzletben, ami ugyebár az okos megoldásokat favorizálja, csapni való reklámokkal. Hogy a többi boltban miért nem kapható ez a fajta ásványvíz, arról fogalmam sincs! (Egyébként van még málnás, bodzás, grapefruitos, meggyes ízesítésű is. A vezér azt mondta, hogy az élet kényszerítette ki a termék bővítést. Persze a cég léte nem csak öröm, hiszen munkahely bőven van, hanem bosszúság is, mert a szállító kamionok sokasága vágtat keresztül az egyáltalán nem erre a forgalomra tervezett utakon. No és persze okoznak komoly fennakadásokat bizonyos kereszteződésekben!)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105532 Dátum: 2016.12.07., 11:01:56 »

Éjszaka északkelet felől egy hidegfront súrolja hazánkat. Ennek számottevő hatása nem lesz, hiszen sem csapadék, sem számottevő felhősödés nem kíséri majd. A kissé meglebbenő északi szél a beszivárgó szárazabb levegő okán azonban a keddinél jóval kevesebb helyen alakulhat ki köd, illetve az akkori tartósabb ködmező nagy része is feloszlik. A hőmérséklet általában -2 és -8 fok közé csökken, a ködmentes, szélcsendes fagyzugokban lesz a leghidegebb.
Szerda délután már nagyobbrészt napos, száraz időre készülhetünk. Tartósabb köd, illetve rétegfelhőzet főként a Tiszántúlon fordulhat elő. A változó irányú szél gyenge marad. Délután 1 és 5 fok közé melegszik fel a levegő.

Szép napot!

De korán kelő lettél!  shock

Röviden: roppant hideg van. Hála Istennek, hiszen ez a tél lényege. A magam részéről még egy kis hónak is tudnék örülni, de ne legyek telhetetlen, még csak most kezdődött az évszak....  vigyor
Ma is zűrös nap lesz, este beszámolót írok, már ha érdekel valakit.... (ha nem, akkor is, mert úgysem válaszoltok erre a bejegyzésre, így azt fogom hinni, hogy mindenki repesve várja!  vigyor )
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105531 Dátum: 2016.12.07., 07:02:19 »


A 2. évfolyam 87. számában 1991. VII. 12-én megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105530 Dátum: 2016.12.07., 06:16:08 »

Éjszaka északkelet felől egy hidegfront súrolja hazánkat. Ennek számottevő hatása nem lesz, hiszen sem csapadék, sem számottevő felhősödés nem kíséri majd. A kissé meglebbenő északi szél a beszivárgó szárazabb levegő okán azonban a keddinél jóval kevesebb helyen alakulhat ki köd, illetve az akkori tartósabb ködmező nagy része is feloszlik. A hőmérséklet általában -2 és -8 fok közé csökken, a ködmentes, szélcsendes fagyzugokban lesz a leghidegebb.
Szerda délután már nagyobbrészt napos, száraz időre készülhetünk. Tartósabb köd, illetve rétegfelhőzet főként a Tiszántúlon fordulhat elő. A változó irányú szél gyenge marad. Délután 1 és 5 fok közé melegszik fel a levegő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!