Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 05:34:58
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 194 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128163 alkalommal)
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105609 Dátum: 2016.12.18., 08:38:48 »

Napközben a Dunától keletre sokfelé egész nap kitart majd a párás idő erősen felhős vagy borult ég mellett. A Dunántúl nyugati felén előreláthatólag feloszlik majd a köd és a ködfelhőzet, de sok napsütés ott sem valószínű, mivel délután északnyugatról erős felhősödés kezdődik. Csapadék estig nem várható. A térségenként változó irányú légmozgás gyenge marad. A hőmérséklet a Dunától keletre egész nap fagypont alatt marad, A Dunántúlon 0 és +4 fok közötti maximumokat mérhetünk majd.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #105608 Dátum: 2016.12.17., 23:26:43 »

Egy szomorú hír: A gyömrői birtok végleg a másé. Az ára a zsebembe.  A szivem majd meg szakadt, amikor az új tulaj el mesélte, mik a tervei. A 28 gyümölcsfát, hatalmas mogyoró bokrot, mandulát, két bokor k1wit, 18 bokor tearózát, egy 4 méteres Magnóliát (tulipánfa) Három, hatalmas ezüst fenyőt, mindent kivág, mert az a terve, hogy az egész 350 nölön gyógynövényt termel. Leszerződik valamelyik feldolgozóval, állítólag dőlni fog a pénz.

Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105607 Dátum: 2016.12.17., 19:20:15 »

Dél után ismét favágás, hogy ne pont vasárnap fogyjon el a könnyen tüzelhető nyár és roncs fenyő deszka-léc.... kicsit szeleteltem a tölgyből is, hadd fogyjon az is...

Holnap megint Pest... szerencsére csak a reptérig.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105606 Dátum: 2016.12.17., 19:18:48 »

A jó oldala az volt, hogy korán begyújtottam és nyugodtan le tudtam vágni egy kacsát, ami Jani komám holnap visz magával Ukrajnába Karácsonyra.

Az után Pestre mentem, mert ma jöttek az energetikai tanúsítványhoz felmérni a lakást. Már komolyan veszik....  robban
Nem az a 13 ezer bosszant, amibe ez kerülni fog, hanem az, hogy ezért mehettem megint Pestre!  robban

Ocsmány trágya egy út volt, -3 -5 oC-al, tökig érő köddel...
Mindegy, megvolt. Elhoztam megint néhány dolgot, de a többit majd a költöztető céggel hozatom! Néhány bútor miatt úgyis kell fogadnom, mert azokat nem tudom kocsival elhozni. Hurcolkdojanak, ha már egyszer pénzt kapnak érte...  H���t  Kacsint

Dél után ismét favágás, hogy ne pont vasárnap fogyjon el a könnyen tüzelhető nyár és roncs fenyő deszka-léc.... kicsit szeleteltem a tölgyből is, hadd fogyjon az is...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105605 Dátum: 2016.12.17., 19:17:06 »

Jóreggelt!
 Nem szeretek korán elaludni, mert annak ez a vége: egy órája ébren vagyok!  robban

A jó oldala az volt, hogy korán begyújtottam és nyugodtan le tudtam vágni egy kacsát, ami Jani komám holnap visz magával Ukrajnába Karácsonyra.

Az után Pestre mentem, mert ma jöttek az energetikai tanúsítványhoz felmérni a lakást. Már komolyan veszik....  robban
Nem az a 13 ezer bosszant, amibe ez kerülni fog, hanem az, hogy ezért mehettem megint Pestre!  robban

Ocsmány trágya egy út volt, -3 -5 oC-al, tökig érő köddel...
Mindegy, megvolt. Elhoztam megint néhány dolgot, de a többit majd a költöztető céggel hozatom! Néhány bútor miatt úgyis kell fogadnom, mert azokat nem tudom kocsival elhozni. Hurcolkdojanak, ha már egyszer pénzt kapnak érte...  H���t  Kacsint
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105604 Dátum: 2016.12.17., 19:11:10 »

          Sajnos nem, de a közvetítést nézni fogom!

Nem volt efelől kétségem!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #105603 Dátum: 2016.12.17., 18:17:24 »


Jó estlétet!


E heti tippek:

Udinese – Crotone 1. félidő : D (döntetlen) odds: 2,2
Milan – Atalanta 1 félidő :  D (döntetlen) odds: 2,05
Everton – Liverpool : D (döntetlen) odds: 3,5
Cincinnati Bengals – Pittsburgh Steelers : D (döntetlen) odds: 11,0

Az első három esemény európai foci, két olasz A és egy angol Premier liga mérközés. A negyedik fogadási amerikai foci.

Az Udinese a bajnokság 13. helyén áll, szerzett 21 pontot, rúgott 22 gólt és kapott 24-t. Az előző fordulóban, az utóbbi időben csöppnyi hullámvölgybe keveredett Atalantát látogatta meg és elhozta onnan a 3 pontot. A Crotone megszerezte 2. győzelmét a múlt héten, a bajnokságban előtte „lábatlankodó” szintén újonc Pescarát fogadta és le iy győzte. Így a csapat „feltornászta” magát a 20 csapatos bajnokságban, a – még mindig kiesőnek számító – 18. pozicióba. Az áhított „márnemkieső” helyezés előtte 5 pontnyira tornyosul, amelyen az Empoli csapata „pöffeszkedik” jelenleg. Messze van. Ezért a Crotone nem hibázhat már, úgy ahogy szokott. Így figyelve a statisztikáját, úgy gondolom, hogy az első félidőt legalább hozza egy egálra.

Milan és az Atalante összecsapása, szintén olasz A liga. A Milan jól szerepel a  bajnokságban, jelenleg bronzérmes helyen áll, 32 ponttal. Az Atalanta alatta 3-mal, a 6. létrafokon kapaszkodik 28 ponttal. A Milan az előző fordulóban az As Roma vendége volt és 0:0-s félidőt követően, 1:0-s vereséget szenvedett a stadionba kilátogató 41.841 néző előtt. Az Atalanta (lásd fennt) …..  A csapat hullámvölgybe kormányozta magát az utóbbi időben, mivel a  még előzőbb fordulóban a Juventus „csipentette” meg őket 3:1 arányban. Ezek előtte a gárda 9 fordulón keresztül veretlen volt, 8 győzelemmel és 1 egállal. Szóval, úgy érzem a csapat most már magára talál, ha más nem legalább az első félidő erejéig. Így tippem döntetlen. (ez a meccs ma lesz 18:00 órakor)

Everton és Liverpool találkozó, helyi rangadó az angol premier ligában. A Liverpool FC jelenleg a bajnokságban a 2. helyen áll 34 ponttal, a trónon előtte a Chelsea terpeszkedik 43 ponttal (igaz a Cselszi már túl ban az e heti fordulón a mai nappal) Tehát amennyiben a vörösök (Liverpool) bajnoki álmokat dédelgetnek akkor igen csak kell a pont, pontok nekik. Az Everton csapata a 8, helyen tanyázik, 11 ponttal lemaradva riválisától. Ha szeretne kijutni az európai kupák küzdelme közül valamilyikre, akkor igen csak iparkodnia kell már most, mert kezd leszakadni az élmezőnytől, bár igaz van még bőven vissza a bajnokságból. Az előző fordulóban mind a két csapat hozta a „3” pontot, a kékek (Everton) vendégül látták, a 3. helyen álló Arsenál csapatát és győzni is tudtak 2:1 arányban a meccsre élőben is kíváncsi 39.510 néző előtt. A vörösök, az északi területeken levő Middlesbrough városába látogatott el és három gólt akasztva – amire a hazaiak nem tudtak válaszolni – elhozta a győzelemért járó 3 pontot.
Jók az előzmények egy jó meccsre, aminek a végén az eredményjelző egált fog mutatni, reményeim szerint.

Az utolsó megfogadott esemény amerikai foci, mégpedig a Cincinatti Bengals és a Pittsburgh Steelers csatája.  A Steelers jól áll, vszeg meg lesz neki a rájátszás. A Cincinnati-nak kevés rá az esélye, de minden lehetséges. Az előző játéknapon, a Pittsburgh Buffalóban is nyerni tudott, 4 forduló óta veretlen. Győzelem / vereség aránya 8/5-ös. A Cincinnati rosszabbul áll, győzelem/vereség arányszáma 5/7 és még van egy döntetlenje is a Washington Redskins ellenében, ahol a hosszabbítás sem hozott döntést. Az előző játéknapon a Clevland otthonába látogatott el és győzni tudott. Talán kezd belejönni a csapat. Remélem. Esélyesebb a Steelers, de én bízok benne, hogy a meccs végén szükség lesz a hosszabbításra, így tippem a lefújáskor döntetlen.

Megjátszottam Lucky15-ös variesönbe és alaptétnek 60 Ft-t tettem meg, így a játék 900 Ft-ba került. A várható nyeremény, ha mindenik meccs „ülne” akkor 31.555 Ft. 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105602 Dátum: 2016.12.17., 07:40:47 »

Szombatra virradóan észak felől közép- és magasszintű felhők vonulnak át hazánk fölött, ebből csapadék nem várható. Emellett azonban a Tiszántúlon alacsonyszintű rétegfelhőzet képződik, az ország más részein (kivéve északnyugaton) pedig szórványosan ködfoltok alakulnak ki. A párás-borongós vidékeken előfordulhat ónos szitálás, szemcsés hó, valamint zúzmaralerakódás. A szél többnyire gyenge marad, de iránya déli-délnyugatira változik. Intenzívebb légmozgásra a Kisalföldön és az Alpokalja északi felén számíthatunk. A leghidegebb órákra általában -3 és -9 fok közé hűl a levegő, az enyhébb értékeket a szelesebb északnyugati térségben mérhetjük. Fagyzugokban néhol -10 fok alatti minimum is lehetséges.
A ködfoltok feloszlása után változóan felhős időre van kilátás. A Dunántúlon sok napsütésre számíthatunk, keleten több lesz a felhő. Északkeleten egész nap megmarad az éjszaka képződött rétegfelhő, melyből ónos szitálás, hószállingózás is előfordulhat az Északkeleti-Kárpátok torlasztó hatásának köszönhetően. A délnyugati szél jobbára gyenge marad. A nappali legmagasabb hőmérséklet a Dunántúlon és a középső tájakon jellemzően 2-4 fok között, az ország keleti harmadán fagypont körül, a tartósan borongós helyeken az alatt alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105601 Dátum: 2016.12.17., 07:37:04 »

Ott leszel?

           Sajnos nem, de a közvetítést nézni fogom!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105600 Dátum: 2016.12.17., 07:27:41 »

táncika

Bár igencsak fáradt vaggok, mivel tegnap este megnéztem a Spanyol Nagydíj ismétlését, így közel hajnali 1 volt, mire ágyba kerültem. Bundás 4-kor kikéretőzött, aztán reggel fél hétkor kelés volt...  shock

Jóreggelt!
 Nem szeretek korán elaludni, mert annak ez a vége: egy órája ébren vagyok!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105599 Dátum: 2016.12.16., 21:48:50 »


         Snooker!

     A skót bajnokság ma a negyeddöntővel folytatódik! kicsi taps

 táncika

Bár igencsak fáradt vaggok, mivel tegnap este megnéztem a Spanyol Nagydíj ismétlését, így közel hajnali 1 volt, mire ágyba kerültem. Bundás 4-kor kikéretőzött, aztán reggel fél hétkor kelés volt...  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105598 Dátum: 2016.12.16., 21:45:58 »


               S N O O K E R !!!

       2017 március 18.Budapest.

       Megrendezésre kerül az első Magyar Snooker Gála.
 
       Eljön Neil Robertson és Ali Carter világklasszis játékosok,de itt lesz az ikonikus női játékvezető ,Michaela Tabb is!

              bee

Ott leszel?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105597 Dátum: 2016.12.16., 21:45:36 »

Péntekre virradó éjszaka keleten is csökken a felhőzet, ugyanakkor éjjel többfelé erősen párássá válhat a levegő, különösen a Dunántúl egyes részein köd, illetve zúzmarás köd is kialakulhat. Emellett több helyen - főként délen - összefüggő alacsony szintű rétegfelhő is besodródhat az országba. A keleti, északkeleti szél általában gyenge marad. Többnyire -3 és -8 fok közötti legalacsonyabb értékeket mérhetünk, de néhány kevésbé felhős, szélcsendes, illetve a hóborította délkeleti, keleti tájakon ennél néhány fokkal hidegebb is lehet.
Napközben a reggeli ködfoltok megszűnését követően alapvetően derült vagy gyengén felhős lesz az ég, inkább csak a nyugati határmentén lehet valamivel több felhő. Kisebb körzetekben a ködfoltok csak nehezen - kis eséllyel egyáltalán nem - oszlanak fel. Csapadék nem valószínű. Az északkeleti irányú szél általában gyenge marad, legfeljebb az Alföldön élénkülhet meg egyszer-egyszer. A hőmérséklet csúcsértéke -1 és +4 fok között alakul, ahol viszont nehezen vagy egyáltalán nem oszlik fel a köd, ott ennél alacsonyabb értékekre számíthatunk.

Jó estét!
Ma részben Karácsonyi ajándékokért kajtattunk, változó sikerrel. Persze vettünk néhány dolgot magunknak is.
Fárasztó nap volt!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105596 Dátum: 2016.12.16., 09:41:30 »



               S N O O K E R !!!

       2017 március 18.Budapest.

       Megrendezésre kerül az első Magyar Snooker Gála.
 
       Eljön Neil Robertson és Ali Carter világklasszis játékosok,de itt lesz az ikonikus női játékvezető ,Michaela Tabb is!

              bee
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105595 Dátum: 2016.12.16., 09:32:48 »

Péntekre virradó éjszaka keleten is csökken a felhőzet, ugyanakkor éjjel többfelé erősen párássá válhat a levegő, különösen a Dunántúl egyes részein köd, illetve zúzmarás köd is kialakulhat. Emellett több helyen - főként délen - összefüggő alacsony szintű rétegfelhő is besodródhat az országba. A keleti, északkeleti szél általában gyenge marad. Többnyire -3 és -8 fok közötti legalacsonyabb értékeket mérhetünk, de néhány kevésbé felhős, szélcsendes, illetve a hóborította délkeleti, keleti tájakon ennél néhány fokkal hidegebb is lehet.
Napközben a reggeli ködfoltok megszűnését követően alapvetően derült vagy gyengén felhős lesz az ég, inkább csak a nyugati határmentén lehet valamivel több felhő. Kisebb körzetekben a ködfoltok csak nehezen - kis eséllyel egyáltalán nem - oszlanak fel. Csapadék nem valószínű. Az északkeleti irányú szél általában gyenge marad, legfeljebb az Alföldön élénkülhet meg egyszer-egyszer. A hőmérséklet csúcsértéke -1 és +4 fok között alakul, ahol viszont nehezen vagy egyáltalán nem oszlik fel a köd, ott ennél alacsonyabb értékekre számíthatunk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105594 Dátum: 2016.12.16., 09:25:47 »



         Snooker!

     A skót bajnokság ma a negyeddöntővel folytatódik! kicsi taps
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105593 Dátum: 2016.12.16., 07:02:55 »

Az 1420. számban 1999. VII. 2-án megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105592 Dátum: 2016.12.15., 18:59:28 »

Egyébként erősen felhős. Ilyen volt egész nap. Annyira nem lehetett hideg, mert a hó olvadozik, ahogy elnézem...

Feleségem jól tudta és mondta tegnap este, amikor bejöttem, mert a ház előtt elsöpörtem a havat: Kár volt, úgyis elolvad holnap!
Viszont mivel jobbról, szemből eltakarították a házak elől, hát nem tehettem meg, hogy nálunk havas marad a járda.... Reggel azért még volt rendesen, így viszont tényleg szebben nézett ki, mint kicsit arrébb, ahol nem lakik senki és nem szórta el a havat a szomszéd sem -nem úgy mint én, a másik szomszéd járdájáról és a kapuja elől. Persze az a megfontolás is vezet, hogy nem kell láttatni, hogy üres a ház, ne vonzzuk a betörőket, mert nem akarok én konfliktust, meg tanúskodást...-.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105591 Dátum: 2016.12.15., 18:03:15 »

Talántól kaptam tegnap egy SMS üzenetet, bár nem mondta, de közzé teszem, biztosan nem fogja bánni:


https://www.youtube.com/results?search_query=cseresorozat+35
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105590 Dátum: 2016.12.15., 15:53:05 »

Az esti órákban még általában erősen felhős vagy borult lesz az ég és elszórtan még kialakulhat hószállingózás, nyugatabbra gyenge ónos eső, a hajnali órákban viszont inkább már csak a Tiszántúlon és északkeleten várható további hószállingózás, gyenge havazás. Másutt valamelyest csökken a felhőzet mennyisége is. Néhol erősen párássá válhat a levegő, itt-ott ködfoltok is kialakulhatnak nagyobb eséllyel a Dél-Dunántúlon. Az északi, északnyugati szél a Dunántúl északi felében még néhol élénk maradhat, másutt gyenge légmozgásra számíthatunk. -1 és -6 fok közé hűl le a levegő reggelre.
Csütörtökön napközben a Dunántúlon és a középső tájakon változóan felhős, többé-kevésbé napos idő valószínű csapadék nélkül. Ezzel szemben a keleti megyékben erősen felhős vagy borult idő lesz és főként Hajdú-Bihar, illetve Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében további hószállingózás vagy gyenge havazás is lehet. Az északi, északnyugati szél főként a Nyugat-Dunántúlon élénkül meg. 0 és +4 fok közötti csúcsértékeket várhatunk, nyugaton lesz az enyhébb idő.


Egyébként erősen felhős. Ilyen volt egész nap. Annyira nem lehetett hideg, mert a hó olvadozik, ahogy elnézem...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!