Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.22., 04:19:51
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 488 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7147312 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105274 Dátum: 2016.11.07., 17:29:55 »

A szombat abszolút rohanós nap volt.
Marika néni úgy döntött, hogy adjuk el a III. kerületi lakását. Annak rendje és módja szerint meg is hirdettük. Érkeznek is az érdeklődők, ahogy kell. Természetesen többen meg is szerették volna nézni, így annak érdekében, hogy mindenkinek jó legyen, szombaton délelőttre hívtam az érdeklődőket. Jó volt, mert a 2. már korábban érkezett, így kicsit pörgősebb volt a mutatás. Egy órakor indultam haza.
Igen  ám, de Jani komámat 4-re a reptérre kellett vinnem. Onnan Gyuri sógort a XIII. kerületi munkásszállóra, haza csak ez után sikerült érnem.
Valami miatt napok óta háromnegyed öttől néztem a plafont!  uuuhhh
Ma volt az első péyan nap, hogy fél hétkor ébredtem!  táncika

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105273 Dátum: 2016.11.07., 17:24:17 »

Jó estét!

Lassan, úgy érzékelem, kezdem utolérni magam!  táncika

Ma reggel befejeztem a hátsó kerítés kapuját is. Az alsó diópánton ki kellett cserélnem a csavarokat, mert rövidek voltak, nem bírták el a böhöm kapuszárnyat. Aztán rátettem a kapukilincset is.
Végezetül elkezdtem kiásni az  öreg, már alig virágzó orgonát a kerítés tövében. Műr majdnem a felével végeztem is. Eddig káér talicskányi gyökeret vittem el....  shock

Tegnap anyukám 77. születésnapját ünnepeltük meg. Szívből kívánom, hogy még sokáig tudjunk egymásnak örülni!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105272 Dátum: 2016.11.07., 08:51:01 »

Az éjszaka első felében erősen felhős vagy borult lesz az ég az ország felett, és többfelé valószínű eső, záporeső, helyenként egy-egy beágyazott zivatar is. A Dél-Dunántúlon, illetve később a déli megyékben is intenzív csapadékhullás lesz a jellemző, rövid idő alatt jelentős mennyiség érhet talajt, az Alpokalja és a Dunántúli-középhegység magasabb hegyein pedig havas eső, havazás is előfordulhat. Az éjszaka második felében aztán nyugat felől gyors ütemben csökken a felhőzet, megszűnik a csapadék, és a hajnali, kora reggeli órákban már csak a Tiszántúlon lesz jellemzően csapadékos az idő. Ugyanakkor reggelre a nyugati területeken már ismét erősen felhős lesz az ég. Reggelre a szél mindenütt jelentősen mérséklődik, és nyugatira, északnyugatira fordul, ugyanakkor a Tiszántúlon marad az élénk délnyugati légmozgás. Reggelre általában 3 és 8 fok közé hűl a levegő, de a Tiszántúlon még 10 fok körül alakul a hőmérséklet.
Napközben északkeleten is megszűnik a csapadék, és valamelyest csökken a felhőzet. Az ország középső tájain a változóan felhős ég mellett több órára kisüt a Nap, ugyanakkor a nyugati tájakon jellemzően erősen felhős lesz az ég, csak kevés napsütés valószínű. Számottevő csapadékra nem számíthatunk, de délelőtt északkeleten, délután pedig a nyugati határmentén fordulhat elő kisebb eső, záporeső. A nyugatias irányú szél a Budapest-Debrecen vonal széles sávjában időnként megélénkül, másutt gyenge, mérsékelt marad, sőt északkeleten és délnyugaton szélcsendes területek is lehetnek. A legmagasabb hőmérséklet 10 fok körül alakul. Nyugaton és északon lesznek jellemzőek az 1-2 fokkal 10 fok alatti, míg délen és keleten az ugyanannyival afeletti értékek.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105271 Dátum: 2016.11.07., 07:05:35 »


           Jó reggelt!
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105270 Dátum: 2016.11.07., 07:04:20 »


A 2. évfolyam 78. számában 1991. VI. 27-én megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105269 Dátum: 2016.11.06., 08:07:31 »

Vasárnapra virradó éjszaka folytatódik a mozgalmas időjárás. Országszerte borult lesz az ég, és sokfelé várható csapadék. Eleinte nagyrészt esőre számíthatunk, de reggelre megérkezik fölénk a ciklon behullámzó hidegfrontja is, mely mentén a Dunántúlon akár intenzívebb záporok is kialakulhatnak, sőt néhol már ekkor sem kizárt egy-egy zivatar (ez utóbbira napközben a Dunántúl déli felén és a Dél-Alföldön nagyobb esély nyílik majd). A hidegfront mögött északias irányúra fordul és mérséklődik a légmozgás, előtte azonban még sokfelé élénk vagy erős marad a délnyugati, déli szél. Ezeken a helyeken igen enyhe lesz az éjszaka, északkeleten például éjjel emelkedni fog a hőmérséklet a hűvös nappal után. Reggel jellemzően 8 és 13 fok közötti hőmérsékleti értékeket mérhetünk.
Napközben is folytatódik az erősen felhős, borongós időjárás, de átmeneti jelleggel, rövid időre felszakadhat a felhőtakaró. Többfelé valószínű eső, záporeső, a déli és nyugati területeken zivatar is. A délnyugati szél gyakran megélénkül, északnyugaton viszont északnyugati irányú légmozgásra számíthatunk. A hőmérséklet igen magasra, általában 14 és 19 fok közé emelkedik, a déli határmentén akár 20 fok is lehet. Ezzel szemben a Kisalföldön csupán 10 fok körüli (kevéssel afölötti) érték lesz a jellemző.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #105268 Dátum: 2016.11.05., 23:11:46 »

z ideológiád egyre fejletlenebb, Barátom ? Még meccset nézel, Viktorod hadd örüljön. Én egy szexfilmet néztem, legalább nézzem, ha már sok közöm nincs hozzá-

 hahota hahota hahota hahota zizi zizi zizi bee bee bee bye bye bye bye bye bye





Háááát  Vigyorog  szerintem nem épp erre a "focira" gondolnak a kormány sportrajongói.... amit néztem ott a labda tojásalakú  shock és nem gömbölyű.... vigyor
...és megvallom korábban nem is gondoltam, hogy mennyire össze kell dolgoznia ebben a sportágban egy csapatnak ahhoz, hogy gólt szerezzenek. ...és ahogy nézem ez bizony nem kisasszony sportág....
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #105267 Dátum: 2016.11.05., 22:42:09 »

Jó estlétet!



Igazi jó kis kultuszfilm megy a film+-on.... Rocky.... ( mármint az első, a nagyfilm)
No persze előtte végignéztem egy foci meccset....
A múlt héten elmaradtam a tippeléssel, egyéb okok miatt, ám a hét elején, illetve közben dobtam fel egy variésönt.


Az ideológiád egyre fejletlenebb, Barátom? Még meccset nézel, Viktorod hadd örüljön. Én egy szexfilmet néztem, legalább nézzem, ha már sok közöm nincs hozzá-

 hahota hahota hahota hahota zizi zizi zizi bee bee bee bye bye bye bye bye bye




Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105266 Dátum: 2016.11.05., 21:38:57 »

Jó éjszakát!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105265 Dátum: 2016.11.05., 21:38:34 »


      Snooker!

     J.Higgins nyeret a döntőt,kapott érte 200 000 Ł-ot!

 Nagytaps2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105264 Dátum: 2016.11.05., 17:59:07 »



      Snooker!

     J.Higgins nyeret a döntőt,kapott érte 200 000 Ł-ot!
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105263 Dátum: 2016.11.05., 09:35:58 »

Szombatra virradó éjszaka egy közeledő melegfront hatására már erősebben megnövekszik, illetve helyenként meg is vastagszik a felhőzet. Csapadék ugyanakkor még nem várható. A délkeleti, déli légmozgás nyugaton, északnyugaton élénk maradhat, másutt viszont gyenge lesz. Emiatt nyugaton lesz az enyhébb idő 3 és 5 fok közötti legalacsonyabb értékekkel, míg az ország nagyobb részén -3 és +3 fok közé kúszik le a hőmérő higanyszála.
Napközben tovább növekszik, vastagszik majd a felhőzet, így csak kevés napsütésre számíthatunk. Számottevő csapadék délutánig nem valószínű, majd a késő délutáni óráktól egy kiterjedtebb csapadéktömb kialakulására számíthatunk, mely elsősorban az ország északi és középső részét fedi majd le. A déli, délkeleti szél több helyen megélénkül, a Dunántúlon erős széllökések is várhatóak. Ez a szél azonban enyhe levegőt hoz, így a kevés napsütés ellenére a hőmérsékletben jelentős kontraszt alakul ki. A Dunántúl délnyugati kétharmadán jellemzően 12 és 16 fok közé melegszik majd fel a levegő, az ország többi részén ugyanakkor csupán 5 és 12 fok közötti maximumokat mérhetünk majd, az Északi-középhegység vidékén a legalacsonyabb értékekkel.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #105262 Dátum: 2016.11.04., 23:13:59 »

Fél szemmel az egyik adón NFL-t (amerikai foci) nézek, aztán a másik szememmel néha a snookert a másik adón.... Meglepődve figyelem, hogy női "labdszedő"   shock  vigyor van a zöld posztó mellett. Kinában lehet elismertebbek a lányok mint mifelénk.....


Gondolkozom, hogy holnap dobok fel egy hosszútávú tippet, a nov. 07 és 12. között Coventry-ben rendezésre kerülő, Champion of Champions viadal végső győztesének megteszem N. Robertsont, az odds rá 9-es.
O' Sullivan-t tartják a legesélyesebbnek, aztán Shelby, J Trump, Junhui a sorrend. Sullivan győzelmére az odds: 3,8
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105261 Dátum: 2016.11.04., 22:58:51 »

Ma nagy rohanás, bolnap nagy rohanás...

Csak annyira ugrottam be, hogy mondjam: Jó estét!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #105260 Dátum: 2016.11.04., 22:24:11 »

Jó estlétet!

Ím e heti tippeléseim:

Arisz Limasszol – Ermisz Aradippou : D (döntetlen) odds: 3,05
Modena – Albinoleffe : D (döntetlen) odds: 2,9
Spezia – Verona : D (döntetlen) odds: 2,7
Pisa – Perugia : D (döntetlen) odds: 2,95


Az első esemény, foci (amúgy mindegyik az)  a ciprusi bajnokság egyik mérkőzése. A hazai csapat jelenleg a 14 csapatos bajnokság utolsó előtti helyén áll, míg ellenfele a 6. pozíciót foglalja el. A vebdégek elég hullmázó teljesítményt mutatnak a bajnokság eddig lejhátszott 9 fordulójában, 4 győzelmük, egy döntetlenjük és négy vereségük van. Az Arisz csapata ennél kiegyensúlyozottabb, az ő esetében 0 győzelem, 4 egál és 5 vereség a mérleg. A csapat az utolsó három mérkőzését elvesztette. A legutóbbi „hazai” meccsén a harmadik helyezett Ael Limasszolt fogadta és 2:0-s vereséget szenvedett. Szerintem a hazaiak most sem fognak nyerni, ám a vendégeknek becsúszik még egy döntetlen, így tippem egál.

A második esemény olasz foci, a C vonal egyik mérkőzése. Nem annyira ismerem e két csapatot, bár a Modena régebben még a „totós” időkben sűrűn szerepelt az események között. A Modena jelenleg a 13. az Albinoleffe a 10. helyen áll. Modena igen gólszegény a jelenlegi idényben, mindössze 5 gólt szereztek és 8-at kaptak. Evvel szemben a vendégek lőttek 16 és 13-at kaptak. Ennek ellenére úgy gondolom ez a meccs is egál lesz.

A Spezia és a Verona találkozója az olasz foci második vonalában. A Verona az előző idényben még a seria A-ban játszott, ám az elkért 20. helyével kiesett onnan. Nem kétséges vissza akar kerülni, erre utal jelenlegi 1. helyezése és formája is. Az eltelt 12 forduló során 8 esetben győzőtt, 3 ízben egálozott és egyszer szenvedett csak vereséget. 27 gólt lőtt és csak 9-et kapott.  A Spezia jelenleg a 10. helyen áll,  négy győzelemmel 5 döntetlennel és 3 vereséggel. 10 gólt lőttek és 7-et kaptak. Amúgy a bajnokságban e két csapaton kívül még a Pisa kapott csak 10-nél kevesebb dugót, 6-ot. Szóval a Speziát nem lehet félvállról venni, legutolsó hazai meccsén a 3. helyezett Citadellát fogadta és közel 7.000 néző előtt a félidei 1:0-s hátrányból a meccs végére 1:1-et „varázsolt”. Szerintem most sem lesz másképp a végeredményt tekintve, így tippem egál.

Szintén olasz B liga a 4. esemény, a fentebb említett Pisa és Perugia csatája. A Perugia (a griffmadarak)  jelenleg az 5. helyen áll a bajnokságban, a Pisaiak (tonyosok) a 12. helyet foglalják el a szerzett 15 pontjukkal. Perugiának 19 van. Amennyire olvastam a híradásokat a pár napja történt itáliai földmozgások főként Umbria régiót érintették, ahol Perugia is található. Az epicentrum a várostól délebbre volt, de rengést az egész Perugia tartomány érezte. Nem tudom ez mennyire lesz kihatással a csapatra, de minden bizonnyal küzdeni fognak, így tippem egál.


Holnap feldobom Lucky15 variésönbe, alaptétnek 50 Ft-ot teszek, így a játék 750 Ft-ba fog kerülni.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105259 Dátum: 2016.11.04., 07:01:58 »

Az 1392. számban 1999. V. 25-én megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105258 Dátum: 2016.11.04., 06:57:53 »

Éjjel eleinte mindenütt csökken a felhőzet, többnyire derült vagy gyengén felhős égboltra számíthatunk, majd a hajnali órákban északnyugaton, illetve északkeleten jelenhet meg némi szakadozott felhőzet az égen. Csapadék sehol sem valószínű. Főként délnyugaton, illetve az Északi-középhegység völgyeiben erősen párássá válhat a levegő, néhol ködfoltok is megjelenhetnek. Mérséklődik a szél és iránya fokozatosan délire, délkeletire vált. A legalacsonyabb hőmérséklet a Dunántúl nyugati részén 1-2 fokkal fagypont fölött alakul. Az ország más területein ugyanakkor többfelé várható fagy, talajmenti fagy. A leghidegebb helyeken akár -5 fok alá hűlhet a levegő.
Pénteken napközben változóan felhős időre készülhetünk többórás napsütéssel. Csapadékra továbbra sem kell számítani a déli, délkeleti szél a Kisalföldön megélénkül, az északnyugati határ közelében akár erős lökések is kísérhetik. 7 és 10 fok közé melegszik a levegő délutánra.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #105257 Dátum: 2016.11.03., 23:17:32 »

Jó estlétet!



Igazi jó kis kultuszfilm megy a film+-on.... Rocky.... ( mármint az első, a nagyfilm)
No persze előtte végignéztem egy foci meccset....
A múlt héten elmaradtam a tippeléssel, egyéb okok miatt, ám a hét elején, illetve közben dobtam fel egy variésönt.



Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105256 Dátum: 2016.11.03., 21:44:51 »

Tegnap jó döntés volt részemről, hogy kárpátaljai otthonunkból (Okszikám szülői háza) hajnali ötkor elindultunk. Mint a határon beigazolódott sejtésem megmutatta, jobb lett volna még egy órával korábban indulnunk, de így is időben hazaértünk.
Az Ukrán oldal gyorsan dolgozott, nálunk fordítottak 5-7 percet egy-egy autóra. Nem mondom, hogy ennyi ideig vizsgálgatták, mert az nem lett volna igaz! Elvette a vámos az útleveleinket, bevitte az épületbe (na jó, csak konténer), ott elidőzött vele két-három percet. aztán kijött. Belevilágított a motortérbe, megkopogtatta a kocsi oldalát kívül-belül, beleturkált a csomagjainkba, megtapogatta az üléseket.
Közben persze kiderült, hogy túl közel állok a kocsihoz, nem fér el mellettem... Csak érdekességképp jegyzem meg, hogy az előttem levő autó vezetőjét éppen közelebb parancsolta a kocsihoz, mert ő messzebb volt útban neki... pontosan nem hallottam, de az azt megelőző kocsi tulajdonosára is ráböffent valamiért...A fiatalember nagyjából fele annyi idős lehetett, mint én... Ennyit tesz a hatalom biztos tudata egy ifjú törzsőrmesternél....

Végül is úgy alakult az átkelés, hogy 6-kor beálltunk az Ukrán oldalon, onnan kimentünk 6:48-kor, a magyar oldalt pedig 7:59-kor hagytuk el. Az ukránok egy sávon engedtek, a magyarok 3 sávon ugyanazt az autó mennyiséget... Hadd ne minősítsem a tapasztaltakat!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105255 Dátum: 2016.11.03., 21:43:03 »

Tegnap jó döntés volt részemről, hogy kárpátaljai otthonunkból (Okszikám szülői háza) hajnali ötkor elindultunk. Mint a határon beigazolódott sejtésem megmutatta, jobb lett volna még egy órával korábban indulnunk, de így is időben hazaértünk.
Az Ukrán oldal gyorsan dolgozott, nálunk fordítottak 5-7 percet egy-egy autóra. Nem mondom, hogy ennyi ideig vizsgálgatták, mert az nem lett volna igaz! Elvette a vámos az útleveleinket, bevitte az épületbe (na jó, csak konténer), ott elidőzött vele két-három percet. aztán kijött. Belevilágított a motortérbe, megkopogtatta a kocsi oldalát kívül-belül, beleturkált a csomagjainkba, megtapogatta az üléseket.
Közben persze kiderült, hogy túl közel állok a kocsihoz, nem fér el mellettem... Csak érdekességképp jegyzem meg, hogy az előttem levő autó vezetőjét éppen közelebb parancsolta a kocsihoz, mert ő messzebb volt útban neki... pontosan nem hallottam, de az azt megelőző kocsi tulajdonosára is ráböffent valamiért...A fiatalember nagyjából fele annyi idős lehetett, mint én... Ennyit tesz a hatalom biztos tudata egy ifjú törzsőrmesternél....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!