Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.16., 11:27:40
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Keresem...nem lelem 0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Oldalak: [1] 2 3 ... 6 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Keresem...nem lelem  (Megtekintve 16020 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #102 Dátum: 2017.09.14., 21:03:09 »



 köszi_2   Nagytaps2

Köszönöm, lehet a könyvet megrendelem valamelyik online öreg  könyvesnél.

Nem értem miért nem találtam meg, igaz nem is kerestem a antikváriumi oldalakon, sem a mozi/TV oldalakon, csak a google be ütögettem be különféle variációkkal és utakon.

Örülök!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 772



Profil megtekintése
« Válasz #101 Dátum: 2017.09.14., 20:23:09 »




 köszi_2   Nagytaps2

Köszönöm, lehet a könyvet megrendelem valamelyik online öreg  könyvesnél.

Nem értem miért nem találtam meg, igaz nem is kerestem a antikváriumi oldalakon, sem a mozi/TV oldalakon, csak a google be ütögettem be különféle variációkkal és utakon.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 772



Profil megtekintése
« Válasz #100 Dátum: 2017.09.14., 20:07:24 »

Szia Tesó!

A filmsorozat adatlapja:
http://www.imdb.com/title/tt0063963/
Nyilván fellelted már a neten a négy részes sorozat orosz nyelvű DVD-jének rippelt, letölthető változatát.
(Ugye tudod, hogy írhatsz privátot a csuhas32kukac... e-mail címre?)


Hujjuj!!!!  táncika    Nagytaps2   köszi_2


Igen ez az a jelenet amelyről írtam. Megvallom lényegében csak erre emlékszem tisztán a filmből. No meg az első részben valami igen kemény vidéken történő "barangolásról"
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #99 Dátum: 2017.09.13., 20:01:10 »

Egy újabb keresés. Nincs díj kitűzve, de lehet a helyes megfejtőt meglepem egy tutti tippsorral.

A kérdés a következő:

Induljunk ki abból, hogy valamikor gyerekkoromban volt egy televíziós sorozat, amely nagy valószínűséggel orosz/szovjet gyártmányú lehetett. A címe - emlékezetem szerint - A Zord folyó.  Nagyon homályosan emlékszem  a tartalmára, aminek az egyik oka hogy nem igazán érdekeltek akkoriban ezek a művek.   Próbáltam a neten rákeresni de nem sikerült fellelnem. Több variácóval kutattam, akár úgy hogy orosz/szovjet filmalkotások ésatöbbi....

Igazából egy részletre emlékszem a filmből, vagy egyik részéből. Az egyik főhős  - aki amúgy gyilkos volt, egy adott szituációban valahol, nehéz embert próbáló körülmények között - szóval ez a személy egy tárgyaláson, amely a öléssel kapcsolatban zajlott... a fő pillanatban felállt és azt mondta ".....X-et . (névre nem emékszem)  Ibrahim Obli ölte meg..." Amúgy ez az Ibrahim Obli a főhős szolgája, vagy támogatója, tanítója volt aki mindig mellette állt. Ez rémlik....meg hogy a film fekete-fehér   Emlékszem Ibrahim Obli arcára, ahogy felállt, nagy darab kozák lehetett és azt mondta "sátánfajzat"

Szóval nem tudom jól emlékszem-e a film címére, de kiváncsi lennék rá, és legfőképp arra, hogy mi lehetett az alapja a filmnek....milyen regény.  Remélem Atom Manó is olvassa ezt, mert benne igen bízok, hogy beugrik neki.....


Szia Tesó!

A filmsorozat adatlapja:
http://www.imdb.com/title/tt0063963/
Nyilván fellelted már a neten a négy részes sorozat orosz nyelvű DVD-jének rippelt, letölthető változatát.
(Ugye tudod, hogy írhatsz privátot a csuhas32kukac... e-mail címre?)
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #98 Dátum: 2017.09.13., 18:25:43 »

Magéra a címre emlékszem, a filmre nem annyira. Nekünk a '70-es évek első felétől volt televíziónk, de számomra az esti mesére és a hétvégi Flintstone családra korlátozódott a lehetőségem. Igaz, számomra akkor többet jelentett némi bicajozás a haverokkal, vagy egy jó könyv...

Viszont ezeket találtam:
http://klasszikus-szinkron.hu/film/zord_folyo
https://moly.hu/konyvek/vjacseszlav-siskov-zord-folyo
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #97 Dátum: 2017.09.13., 17:29:08 »

Egy újabb keresés. Nincs díj kitűzve, de lehet a helyes megfejtőt meglepem egy tutti tippsorral.

A kérdés a következő:

Induljunk ki abból, hogy valamikor gyerekkoromban volt egy televíziós sorozat, amely nagy valószínűséggel orosz/szovjet gyártmányú lehetett. A címe - emlékezetem szerint - A Zord folyó.  Nagyon homályosan emlékszem  a tartalmára, aminek az egyik oka hogy nem igazán érdekeltek akkoriban ezek a művek.   Próbáltam a neten rákeresni de nem sikerült fellelnem. Több variácóval kutattam, akár úgy hogy orosz/szovjet filmalkotások ésatöbbi....

Igazából egy részletre emlékszem a filmből, vagy egyik részéből. Az egyik főhős  - aki amúgy gyilkos volt, egy adott szituációban valahol, nehéz embert próbáló körülmények között - szóval ez a személy egy tárgyaláson, amely a öléssel kapcsolatban zajlott... a fő pillanatban felállt és azt mondta ".....X-et . (névre nem emékszem)  Ibrahim Obli ölte meg..." Amúgy ez az Ibrahim Obli a főhős szolgája, vagy támogatója, tanítója volt aki mindig mellette állt. Ez rémlik....meg hogy a film fekete-fehér   Emlékszem Ibrahim Obli arcára, ahogy felállt, nagy darab kozák lehetett és azt mondta "sátánfajzat"

Szóval nem tudom jól emlékszem-e a film címére, de kiváncsi lennék rá, és legfőképp arra, hogy mi lehetett az alapja a filmnek....milyen regény.  Remélem Atom Manó is olvassa ezt, mert benne igen bízok, hogy beugrik neki.....


Magéra a címre emlékszem, a filmre nem annyira. Nekünk a '70-es évek első felétől volt televíziónk, de számomra az esti mesére és a hétvégi Flintstone családra korlátozódott a lehetőségem. Igaz, számomra akkor többet jelentett némi bicajozás a haverokkal, vagy egy jó könyv...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #96 Dátum: 2017.09.12., 05:28:12 »

Egy újabb keresés. Nincs díj kitűzve, de lehet a helyes megfejtőt meglepem egy tutti tippsorral.

A kérdés a következő:

Induljunk ki abból, hogy valamikor gyerekkoromban volt egy televíziós sorozat, amely nagy valószínűséggel orosz/szovjet gyártmányú lehetett. A címe - emlékezetem szerint - A Zord folyó.  Nagyon homályosan emlékszem  a tartalmára, aminek az egyik oka hogy nem igazán érdekeltek akkoriban ezek a művek.   Próbáltam a neten rákeresni de nem sikerült fellelnem. Több variácóval kutattam, akár úgy hogy orosz/szovjet filmalkotások ésatöbbi....

Igazából egy részletre emlékszem a filmből, vagy egyik részéből. Az egyik főhős  - aki amúgy gyilkos volt, egy adott szituációban valahol, nehéz embert próbáló körülmények között - szóval ez a személy egy tárgyaláson, amely a öléssel kapcsolatban zajlott... a fő pillanatban felállt és azt mondta ".....X-et . (névre nem emékszem)  Ibrahim Obli ölte meg..." Amúgy ez az Ibrahim Obli a főhős szolgája, vagy támogatója, tanítója volt aki mindig mellette állt. Ez rémlik....meg hogy a film fekete-fehér   Emlékszem Ibrahim Obli arcára, ahogy felállt, nagy darab kozák lehetett és azt mondta "sátánfajzat"

Szóval nem tudom jól emlékszem-e a film címére, de kiváncsi lennék rá, és legfőképp arra, hogy mi lehetett az alapja a filmnek....milyen regény.  Remélem Atom Manó is olvassa ezt, mert benne igen bízok, hogy beugrik neki.....

Sajnos nem láttam a filmet, s nem is emlékszem rá. Nekönk viszonylag későn lett televíiónk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 772



Profil megtekintése
« Válasz #95 Dátum: 2017.09.11., 20:07:04 »

Egy újabb keresés. Nincs díj kitűzve, de lehet a helyes megfejtőt meglepem egy tutti tippsorral.

A kérdés a következő:

Induljunk ki abból, hogy valamikor gyerekkoromban volt egy televíziós sorozat, amely nagy valószínűséggel orosz/szovjet gyártmányú lehetett. A címe - emlékezetem szerint - A Zord folyó.  Nagyon homályosan emlékszem  a tartalmára, aminek az egyik oka hogy nem igazán érdekeltek akkoriban ezek a művek.   Próbáltam a neten rákeresni de nem sikerült fellelnem. Több variácóval kutattam, akár úgy hogy orosz/szovjet filmalkotások ésatöbbi....

Igazából egy részletre emlékszem a filmből, vagy egyik részéből. Az egyik főhős  - aki amúgy gyilkos volt, egy adott szituációban valahol, nehéz embert próbáló körülmények között - szóval ez a személy egy tárgyaláson, amely a öléssel kapcsolatban zajlott... a fő pillanatban felállt és azt mondta ".....X-et . (névre nem emékszem)  Ibrahim Obli ölte meg..." Amúgy ez az Ibrahim Obli a főhős szolgája, vagy támogatója, tanítója volt aki mindig mellette állt. Ez rémlik....meg hogy a film fekete-fehér   Emlékszem Ibrahim Obli arcára, ahogy felállt, nagy darab kozák lehetett és azt mondta "sátánfajzat"

Szóval nem tudom jól emlékszem-e a film címére, de kiváncsi lennék rá, és legfőképp arra, hogy mi lehetett az alapja a filmnek....milyen regény.  Remélem Atom Manó is olvassa ezt, mert benne igen bízok, hogy beugrik neki.....
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #94 Dátum: 2017.05.19., 21:00:23 »

Régen tettem fel kérdést, illetve indítottam keresést!

Ám de most úgy kíváncsi lettem.
Előzmény:
 

"....Szerda délelőtt ismét sajtótájékoztatót tartott Hosszú Katinka, amin bejelentette, hogy nem fogadja el az úszószövetség által felajánlott 12 millió forintos felkészülési támogatást, amit ismét ahhoz kötöttek, hogy legyen 2017-es vizes vébé arca. Szerinte ezzel csak  el akarják hallgattatni, ezért nyilvánosan ...."

Szóval az lenne a kérdésem.... -mivel látom a vizes VB reklámját ésatöbbi...amelyben a sportolónő frontemberként megjelenik - szóval....most vajon  mennyi állhat a papíron....? Mert minden bizonnyal most nem tépte össze.

Amúgy fejet hajtok a teljesítménye előtt.

Igaz fejet hajtok Pista Bá előtt is, aki 66 évesen még mindig felfalaz istentudja mekkora normát, aztán utána kimegy a földre megkapálja akár géppel, akár kézzel amit meg kell.Aztán hétvégén áttűzdel vagy 300 palántát. ésatöbbi.... Amúgy nemzett két gyermeket és tisztességben fel is nevelte őket, szakmát adott a kezükbe, meg tartást a gerincükbe...No megamúgy esténkint beugrik a kocsmába lehajt két rozé fröccsöt, talán hármat. .,..és közben nézi a TV-n a sportközvetítést., pl az olimpiáról......
és
azt mondja : "...nagyon tud ez a lány... fejet hajtok előtte.... "


De a kérdésem az még mindig áll...




Emlékezetem szerint valamivel többet kapott, ám a legfontosabb cél teljesült: Gyárfás lemondott (az általa másodjára felajánlott összegnél ha jól emlékszeme kevesebb lett viszont Katinka igénye).

És igen, nagyon tud.... de nem baj, ha néha ember...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 772



Profil megtekintése
« Válasz #93 Dátum: 2017.05.19., 20:09:21 »

Régen tettem fel kérdést, illetve indítottam keresést!

Ám de most úgy kíváncsi lettem.
Előzmény:
 

"....Szerda délelőtt ismét sajtótájékoztatót tartott Hosszú Katinka, amin bejelentette, hogy nem fogadja el az úszószövetség által felajánlott 12 millió forintos felkészülési támogatást, amit ismét ahhoz kötöttek, hogy legyen 2017-es vizes vébé arca. Szerinte ezzel csak  el akarják hallgattatni, ezért nyilvánosan ...."

Szóval az lenne a kérdésem.... -mivel látom a vizes VB reklámját ésatöbbi...amelyben a sportolónő frontemberként megjelenik - szóval....most vajon  mennyi állhat a papíron....? Mert minden bizonnyal most nem tépte össze.

Amúgy fejet hajtok a teljesítménye előtt.

Igaz fejet hajtok Pista Bá előtt is, aki 66 évesen még mindig felfalaz istentudja mekkora normát, aztán utána kimegy a földre megkapálja akár géppel, akár kézzel amit meg kell.Aztán hétvégén áttűzdel vagy 300 palántát. ésatöbbi.... Amúgy nemzett két gyermeket és tisztességben fel is nevelte őket, szakmát adott a kezükbe, meg tartást a gerincükbe...No megamúgy esténkint beugrik a kocsmába lehajt két rozé fröccsöt, talán hármat. .,..és közben nézi a TV-n a sportközvetítést., pl az olimpiáról......
és
azt mondja : "...nagyon tud ez a lány... fejet hajtok előtte.... "


De a kérdésem az még mindig áll...


Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92 Dátum: 2017.01.15., 19:16:35 »



Ezer és száz példát hozhatnék még, alátámasztva azt hogy ott olcsóbb-e, vagy nem, vagy itt, vagy nem...
de maradjunk megen a  fenti áruházláncnál és közel (nagyon közel) hasonló minőségű, EU származású  termék összehasonlítása, különös figyelemmel az összetevőkre, zsír és fehérje stb.. igaz egyik bőrös... a fontot, megen 370-el számolom... (a kg/ár mindegyiknél feltüntetve nekünk ungariséknek...) Persze vannak finest minőségű íráruk is.... de az más kategória

https://bevasarlas.tesco.hu/groceries/hu-HU/products/2004020009923


http://www.tesco.com/groceries/product/details/?id=292285739




 

Pedig ott még ÁFA csökkentés sem volt...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 772



Profil megtekintése
« Válasz #91 Dátum: 2016.12.01., 21:28:31 »

A választ keresem:

miért nehezebb, vagy könnyebb az élet ott, vagy itt:

https://bevasarlas.tesco.hu/groceries/hu-HU/products/2004120360364  


http://www.tesco.com/groceries/product/details/?id=279322105


A takarékbank eladási árfolyama ma 353,94 Ft / GBP   amúgy átlagban számoljunk 370-et.
persze lehetne sok-sok összehasonlítás, több fajta eredménnyel....
de, a választ fújja már a szél....



Ezer és száz példát hozhatnék még, alátámasztva azt hogy ott olcsóbb-e, vagy nem, vagy itt, vagy nem...
de maradjunk megen a  fenti áruházláncnál és közel (nagyon közel) hasonló minőségű, EU származású  termék összehasonlítása, különös figyelemmel az összetevőkre, zsír és fehérje stb.. igaz egyik bőrös... a fontot, megen 370-el számolom... (a kg/ár mindegyiknél feltüntetve nekünk ungariséknek...) Persze vannak finest minőségű íráruk is.... de az más kategória

https://bevasarlas.tesco.hu/groceries/hu-HU/products/2004020009923


http://www.tesco.com/groceries/product/details/?id=292285739




 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #90 Dátum: 2016.11.15., 20:08:14 »

A választ keresem:

miért nehezebb, vagy könnyebb az élet ott, vagy itt:

https://bevasarlas.tesco.hu/groceries/hu-HU/products/2004120360364  


http://www.tesco.com/groceries/product/details/?id=279322105


A takarékbank eladási árfolyama ma 353,94 Ft / GBP   amúgy átlagban számoljunk 370-et.
persze lehetne sok-sok összehasonlítás, több fajta eredménnyel....
de, a választ fújja már a szél....

Ott nincs büntető élelmiszer biztonsági hozzájárulás, hanem szabad verseny, amibe az államnak esze ágában sincs belepiszkálni, mert tudja, hogy a verseny jó hatással van az árakra, a minőségre...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 772



Profil megtekintése
« Válasz #89 Dátum: 2016.11.15., 19:59:00 »

A választ keresem:

miért nehezebb, vagy könnyebb az élet ott, vagy itt:

https://bevasarlas.tesco.hu/groceries/hu-HU/products/2004120360364  


http://www.tesco.com/groceries/product/details/?id=279322105


A takarékbank eladási árfolyama ma 353,94 Ft / GBP   amúgy átlagban számoljunk 370-et.
persze lehetne sok-sok összehasonlítás, több fajta eredménnyel....
de, a választ fújja már a szél....
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #88 Dátum: 2016.09.20., 18:26:54 »


A két másik meccs is bejött.  Itt nem nagy nyeremény volt, ez inkább kicsit biztonsági játék volt. A feltett 300 Ft-ra fizetett 895 Ft-tl. Persze van aki nagy tétekkel játszik... Én úgy gondolom, hogy  2-300 Ft elegendő "konc" Fortunának. Ha kombinált játékot játszok, ott is alaptét max 110 Ft  és így jön ki a vége 440, vagy 770 attól függően milyen variációt teszek meg.

 Nagytaps2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 772



Profil megtekintése
« Válasz #87 Dátum: 2016.09.20., 17:15:29 »


Szóval, a helyes megfejtésre adott nyeremény tippsor jelenlegi állása:
az utolsó két meccs ül, az első két mérkőzést épp most játszák, a jelenlegi állás alapján még be is jöhet a tipp.


A két másik meccs is bejött.  Itt nem nagy nyeremény volt, ez inkább kicsit biztonsági játék volt. A feltett 300 Ft-ra fizetett 895 Ft-tl. Persze van aki nagy tétekkel játszik... Én úgy gondolom, hogy  2-300 Ft elegendő "konc" Fortunának. Ha kombinált játékot játszok, ott is alaptét max 110 Ft  és így jön ki a vége 440, vagy 770 attól függően milyen variációt teszek meg.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #86 Dátum: 2016.09.20., 11:56:15 »


Szóval, a helyes megfejtésre adott nyeremény tippsor jelenlegi állása:
az utolsó két meccs ül, az első két mérkőzést épp most játszák, a jelenlegi állás alapján még be is jöhet a tipp.


Hmmm.... már csak fel kellett volna adnom.... Én igen ritkán játszom ilyen pénzes játékokat.
Ehhez nem értek, a szerencse meg nem tudom az-e, ha hatalmas összeget nyerek.... nem tudom milyen ember lennék milliárdosnak. Csak remélni tudom, hogy megmaradnék embernek...
Van persze az az összeg, amit szívesen megnyernék és érzésem szerint tudnám viselni, csak az hamar túlszalad a lutrin, a többin meg nincs ennyi még főnyereménynek sem. Nem titok, 250 - 350 millió közötti nyeremény az, amit szívesen vennék. (Ez persze nem jelenti azt, hogy kevesebb miatt fintorognék és nem fogadnám el....  vigyor ) Ez az az összeg, amiből minden elképzelésemet meg tudnám valósítani és még maradna is egy kevés tartaléknak. Nem csupán a saját, hanem a családtagok baját is orvosolnám, sokat, nagyon sokat költenék a rászorulók megsegítésére, és egy szerényebb, pár tízmilliós tartalékot hagynék csupán. Annak hozadéka kiegészítené a jövedelmünket alkalmasint.
Nos, én valahogy így képzelném el számomra a pénzbeli főnyereményt.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 772



Profil megtekintése
« Válasz #85 Dátum: 2016.09.19., 19:42:19 »



 yes_yes





Felül a kitöltési mankó: Alul a nevesítés:

Az esemény kódja után odaírtam „cselekményt” is.              
37854     Midtyland – Randers : H hazai győzelem (kézilabda dán bajnokság)
37855     Aalborg – Aarhaus : H hazai győzelem (kézi, dán bajnokság)
23787     San Diego – Jacksonville : H hazai győzelem (am.foci NFL)
26822     Las Palmas – Malaga : H (hazai győzelem v. döntetlen)  (foci spanyol bajnokság)

A meccseket 18-án játszák.
Én holnap feldobom a tippeket, ahogy látszik is a fotón 300 Ft-ért, kötésben. Azaz itt nem lehet hibázni.... 


Szóval, a helyes megfejtésre adott nyeremény tippsor jelenlegi állása:
az utolsó két meccs ül, az első két mérkőzést épp most játszák, a jelenlegi állás alapján még be is jöhet a tipp.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 772



Profil megtekintése
« Válasz #84 Dátum: 2016.09.15., 20:28:50 »

Ez esetben a középen levő gyík lesz a megfejtés.  vigyor
Akkor amit kiscicának néztem, az csak valamiféle árnyék volt?
Árnyékra vetődtem...




 yes_yes






Felül a kitöltési mankó: Alul a nevesítés:

Az esemény kódja után odaírtam „cselekményt” is.              
37854     Midtyland – Randers : H hazai győzelem (kézilabda dán bajnokság)
37855     Aalborg – Aarhaus : H hazai győzelem (kézi, dán bajnokság)
23787     San Diego – Jacksonville : H hazai győzelem (am.foci NFL)
26822     Las Palmas – Malaga : H (hazai győzelem v. döntetlen)  (foci spanyol bajnokság)

A meccseket 18-án játszák.
Én holnap feldobom a tippeket, ahogy látszik is a fotón 300 Ft-ért, kötésben. Azaz itt nem lehet hibázni.... 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #83 Dátum: 2016.09.14., 20:21:28 »




gerincesnek, gerinces...ez igaz....de nem cirmos. Én is nehezen vettem észre, csak amikor már alig voltam 50 centire tőle....de békésen megvárt.

Ez esetben a középen levő gyík lesz a megfejtés.  vigyor
Akkor amit kiscicának néztem, az csak valamiféle árnyék volt?
Árnyékra vetődtem...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: [1] 2 3 ... 6 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Keresem...nem lelem
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!