Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.19., 20:44:10
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Keresem...nem lelem 0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Keresem...nem lelem  (Megtekintve 16041 alkalommal)
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2015.06.10., 20:49:20 »

Ezt az alrovatot azért próbálom létrehozni, életre lehelni mert néha akadnak kérdések amelyekre nem tudom a választ, vagy keresek valamit és nem találom sem az birtokomban levő agyi, vagy akár irott  ismeretek, vagy az internet széles világának bitokában.


Szóval...én még fiatal voltam és ment egy televizió sorozat a magyar akkori 1-en....A címe....talán az volt, hogy "Closmere szégyene"... francia film volt, amely egy kisváros életét mutatta be...egy a főtéren megalkotott nyilvános WC köré felépítve.... Aztán mintha könyvtárban is láttam volna ezt a könyvet (illetve könyv formátumban) ám a neten nem lelelm....Valaki emlékezik rá? Vagy csak a memóriám csal meg engöm?



"....A fimmel nem szolgálhatok, de a könyvet ismerem. Gabriel Chevalier: Botrány Clochemerle-ben a címe, nem csak tévésorozat, de mozifilm is készület belőle. Csak azt tudom, hogy Fernandel volt a főszereplője. A könyv több kiadást is megért, de én a szépemlékű Rakéta regényújságban olvastam......"



Egy másik közösségi (szakmai) forumban kértem segítséget és vkik válaszoltak rá... táncika

ezexereint bármennyire is igaz hogy kirántották a második bölcsességfogamat is....de annyira csak nem hülyültem még meg táncika  vigyor

Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #1 Dátum: 2015.03.24., 14:47:44 »

Ezt az alrovatot azért próbálom létrehozni, életre lehelni mert néha akadnak kérdések amelyekre nem tudom a választ, vagy keresek valamit és nem találom sem az birtokomban levő agyi, vagy akár irott  ismeretek, vagy az internet széles világának bitokában.


Szóval...én még fiatal voltam és ment egy televizió sorozat a magyar akkori 1-en....A címe....talán az volt, hogy "Closmere szégyene"... francia film volt, amely egy kisváros életét mutatta be...egy a főtéren megalkotott nyilvános WC köré felépítve.... Aztán mintha könyvtárban is láttam volna ezt a könyvet (illetve könyv formátumban) ám a neten nem lelelm....Valaki emlékezik rá? Vagy csak a memóriám csal meg engöm?

Rákerestem a neten, egyetlen találatot dobott ki. Szerinted?  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Dátum: 2015.03.23., 23:36:46 »


Ezt az alrovatot azért próbálom létrehozni, életre lehelni mert néha akadnak kérdések amelyekre nem tudom a választ, vagy keresek valamit és nem találom sem az birtokomban levő agyi, vagy akár irott  ismeretek, vagy az internet széles világának bitokában.


Szóval...én még fiatal voltam és ment egy televizió sorozat a magyar akkori 1-en....A címe....talán az volt, hogy "Closmere szégyene"... francia film volt, amely egy kisváros életét mutatta be...egy a főtéren megalkotott nyilvános WC köré felépítve.... Aztán mintha könyvtárban is láttam volna ezt a könyvet (illetve könyv formátumban) ám a neten nem lelelm....Valaki emlékezik rá? Vagy csak a memóriám csal meg engöm?
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Keresem...nem lelem
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!