Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.23., 19:47:51
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  MAGÁN-ZOO  |  Sarkok (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Morgolódó 0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Morgolódó  (Megtekintve 4761 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #21 Dátum: 2014.07.09., 20:20:03 »

asszony fönöke egy szigetre ment nyaralni a két földrész közötti nagy tengerre. Sms-zett, hogy csodálatos és ide el kell jönnötök.

Mondtam asszonynak írd vissza, ha elengedsz fizetett szabadságra akkor lehet el is megyek.  Mert hát "jobb helyeken" úgy van, hogy elmehetsz szabadságra a váltótársad húzza helyettes az igát. Ám arra a napokra amíg szabin vagy nem jár lóvé.... Persze a papírmunka, a jelenléti ív az egy más kérdés.

Senki,  nem áll a ki a jogaiért, senki nem áll ki más jogaiért...annyira, hogy egy idő után - mivel nem élünk a jogokkal - azok el is törlődnek. Mindenki meg akar élni, ki akarja fizetni a számláit, mindenki meg akarja őrizni azt amije van, azt amije megmaradt. Ha meg nincsen semmije, akkor meg ragaszkodik ahhoz, hogy ecce valamije mégiscsak lesz....

Csak ennek egyszer nagyon rossz vége lesz.


 

amikor a munkás már csak a láncait veszítheti.....
van, aki megtanulta a történelmi leckét, van, akinek újra át kell élnie....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #20 Dátum: 2014.07.09., 19:55:58 »

asszony fönöke egy szigetre ment nyaralni a két földrész közötti nagy tengerre. Sms-zett, hogy csodálatos és ide el kell jönnötök.

Mondtam asszonynak írd vissza, ha elengedsz fizetett szabadságra akkor lehet el is megyek.  Mert hát "jobb helyeken" úgy van, hogy elmehetsz szabadságra a váltótársad húzza helyettes az igát. Ám arra a napokra amíg szabin vagy nem jár lóvé.... Persze a papírmunka, a jelenléti ív az egy más kérdés.

Senki,  nem áll a ki a jogaiért, senki nem áll ki más jogaiért...annyira, hogy egy idő után - mivel nem élünk a jogokkal - azok el is törlődnek. Mindenki meg akar élni, ki akarja fizetni a számláit, mindenki meg akarja őrizni azt amije van, azt amije megmaradt. Ha meg nincsen semmije, akkor meg ragaszkodik ahhoz, hogy ecce valamije mégiscsak lesz....

Csak ennek egyszer nagyon rossz vége lesz.


 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #19 Dátum: 2014.07.07., 23:22:23 »

Beszélgetem egy nagy cég területi képviselőjével. Miután rájöttünk, hogy életkor tekintetében egyivásúak vagyunk, jobban megnyílt. Elmondta, hogy egy miunkaerő kölcsönző cégnél áll alkalmazásban és az kölcsönözte ki a nagy céghez. Bejelntve 2 órára van és nettó - azaz kesbe - 670 Ft-t kap. Persze a bejelentés az a két órára arányos minimálbérnek felel meg.

Hallottam már ezt a verziót mástól is, hogy milyen jó divat ez...
Azé' valakik nagyot kaszálnak....
El tudnám képzelni, mi lenne ha a pályázatokon elnyert bányákba kölcsönöznének ki vájárokat....asszem egy idő után dolgozna a fejtőkalapács a felszínen is....

Csak aztat nem tudom, hogy a király ezt ott fenn nem tudja? vagy tudja, csak nem akarja észrevenni, vagy tudja, de ő is jót szakít belőle, valami módon közvetve, vagy tényleg nem tudja....

Emlékszem régen azt mondták az öregek a tábortűzek mellett hogy Kádár (a János és elsőtitkár) sem tudja mi van "lenn"

Szóval akkor "van-e"  vagy "nincs-e" különbség? 

Me' lassan szabadság is csak addig ér el, amíg a bukszád bírja... 

Akkor annak lehetett írni, aztán jött a földindulás......
ha most írsz, el sem ér hozzá... és nem hiszem, hogy érdekelné...

És igazán ez a baj!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #18 Dátum: 2014.07.07., 22:51:07 »

Beszélgettem egy nagy cég területi képviselőjével. Miután rájöttünk, hogy életkor tekintetében egyivásúak vagyunk, jobban megnyílt. Elmondta, hogy egy miunkaerő kölcsönző cégnél áll alkalmazásban és az kölcsönözte ki a nagy céghez. Bejelntve 2 órára van és nettó - azaz kesbe - 670 Ft-t kap/ óra. Persze a bejelentés az a két órára arányos minimálbérnek felel meg.

Hallottam már ezt a verziót mástól is, hogy milyen jó divat ez...
Azé' valakik nagyot kaszálnak....
El tudnám képzelni, mi lenne ha a pályázatokon elnyert bányákba kölcsönöznének ki vájárokat....asszem egy idő után dolgozna a fejtőkalapács a felszínen is....

Csak aztat nem tudom, hogy a király ezt ott fenn nem tudja? vagy tudja, csak nem akarja észrevenni, vagy tudja, de ő is jót szakít belőle, valami módon közvetve, vagy tényleg nem tudja....

Emlékszem régen azt mondták az öregek a tábortűzek mellett hogy Kádár (a János és elsőtitkár) sem tudja mi van "lenn"

Szóval akkor "van-e"  vagy "nincs-e" különbség?  

Me' lassan szabadság is csak addig ér el, amíg a bukszád bírja...  
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #17 Dátum: 2014.06.21., 21:17:40 »

Ezen a héten többet cígöltem mint egy maláj dokkmunkás....Asszonta a soför bmg* csak evvel a körrel ledobtunk 3 tonna fölött... (amúgy négy kör volt...még...) és persze sehol nem "tuttunk" az üzletek elé parkolni....
na ja óránként 500 Ft-ért kesbe.... Ami nem is lenne baj, tán a malájoknál...mert lehet ott ennyiért jó bezabál a maláj, megdöngeti a kifőzde oldalában az épp aktuális arrajáró barátnőjét, no meg fogad egyet a kokasviadalon.
Én itt nem kflm** meg ennyiért az "oláh marcsi" csudaszépnek mondott lányát...nem, de még az önkormányzati konyhán is 600-ért adnak enni és  nem is tudom kivel fogadhatnék arra, hogy ma jót alszom megint....






*ae
**eée











Az 500 a varázsige, ennél leragadtak már vagy hat éve!
Mintha azóta nem mentek volna föl az árak!  robban
És nem tudsz mit tenni, az pont 500-al több a semminél....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #16 Dátum: 2014.06.21., 20:15:41 »

Ezen a héten többet cígöltem mint egy maláj dokkmunkás....Asszonta a soför bmg* csak evvel a körrel ledobtunk 3 tonna fölött... (amúgy négy kör volt...még...) és persze sehol nem "tuttunk" az üzletek elé parkolni....
na ja óránként 500 Ft-ért kesbe.... Ami nem is lenne baj, tán a malájoknál...mert lehet ott ennyiért jó bezabál a maláj, megdöngeti a kifőzde oldalában az épp aktuális arrajáró barátnőjét, no meg fogad egyet a kokasviadalon.
Én itt nem kflm** meg ennyiért az "oláh marcsi" csudaszépnek mondott lányát...nem, de még az önkormányzati konyhán is 600-ért adnak enni és  nem is tudom kivel fogadhatnék arra, hogy ma jót alszom megint....






*ae
**eée









Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #15 Dátum: 2009.11.11., 08:03:25 »

Szombaton vettem a zöldségesnél egy zsák krumplit (30 kg).
Tele van mindenféle rossz, kék, beteg egyeddel!  uuuhhh
Legközelebb is inkább a piacon veszem meg!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #14 Dátum: 2009.07.02., 21:01:08 »

Tegnap megint bereggelt valami vadbarom, most a galériába, és telerakta mindenféle linkekkel egy hozzászólás keretében!
Még jó, hogy minden mozdulatról kapok értesítést, így hamar ki tudtam penderíteni a hivatlan látogatót!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #13 Dátum: 2009.02.16., 09:25:20 »

Samsungomhoz gyárilag van adatkábel, de még az illesztőprogijával sem műkszik.

Hát ez az!  uuuhhh
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #12 Dátum: 2009.02.15., 17:26:09 »

Samsungomhoz gyárilag van adatkábel, de még az illesztőprogijával sem műkszik.
Naplózva
Ejdámi Sajt
Vendég
« Válasz #11 Dátum: 2009.01.08., 14:08:22 »

Vejemtől karácsonyra kaptam egy adatkábelt és egy telepítő CD-t a telefonomhoz, mert nincs egyéb kapcsolata a számítógépemmel.
Nagyon örültem neki,hogy végre lementhetem a fényképeket a telefonról, és párat közkinccsé tehetek, megoszthatok Veletek.

Örömöm korainak bizonyult.
Telepítettem a szoftvert, rákapcsolatam a telefont, mire közölte velem komputerem, hogy ismeretlen hardver van a géphez kapcsolva, nem ismeri fel az USB kapcsolatot sem, úgyhogy kezdjek valamit a dologgal, legegyszerűbb az lesz, ha olyan hardver eszközt csatlakoztatok, amit fel tud ismerni!
No, most légy okos Domonkos!

Második órája kísérletezgetek, mindeddig hiába.

Ja, a telefont is abban a oltban vettem, ahol vejem dolgozik.

 uuuhhh uuuhhh

Ismerős ez a történet.
Ugyanezen túlestem a sony telefonokkal, de ott megoldodott valahogy.Telepítés után mindenféle hibaüzenet, nincs usb kapcsolat, a program nem müködik...stb...
Aztán rádugtam lemeztelepítés nélkül a telefont a gépre és simán le lehetett tallózni a total commanderrel, és pakolgatni egyik mappából a másikba.Sony telefonoknál ez müxik.De samsungnál nem.A gyári lemezek rosszak.
Én felmentem a samsung honlapjára, letöltöttem az ott fentlévő programot, ami mindenben megeggyezett a kapott lemezzel, és láss csodát azóta ez is müködik.

Azt azért kidühöngeném magamból, hogy az összes 20-21 századi technikaI KÜTYÜ ugy van kitalálva hogy 2 évnél többet ne bírjon ki, és ez engem roppantmód felháborít nap mint nap.Mondom ezt ugy hogy évek óta csak a márkás dolgokat vesszük meg, a gagyit nem.
Csak az a baj hogy minden gagyi.

AMEN!
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #10 Dátum: 2009.01.04., 23:31:17 »

Ühüm.

Tudom, és már most ajánljam fel a szerveimet átültetésre!   uuuhhh zizi

Biztos, ami biztos, inkább szerezz be egy telefonképernyő méretű monitort a számítógépedhez, hogy a telefonos képeid nyugdíjas éveidben az unokáiddal majd azon nézegethesd, vagy vegyél egy bazi nagy telket, hogy elég messzire ülhess majd a monitortól az utódokkal.

Előbb úgy sem lesz rá időd!  bleee
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #9 Dátum: 2009.01.04., 22:16:37 »

Amióta a Best Top valami új kezekbe került (MConet), azóta egyre vacakabb a statisztikai rendszere!
Korábban legalább évekre vissza lehetett menni, megnézni a fejlődést, vagy visszafejlődést.
Tavaly óta már nem minden szolgáltatása ingyenes, most meg hiába nézem meg, nem tud adatot közölni az oldalunkról.
Sajnos a másik, a freestat is egyre vacakabb!
Nem foglalkoznak vele, vagy ennyire nincs reklámbevételük?

Ezen sem csodálkoznék, hiszen a Minden'tudó bevételei is csökkentek tavaly a korábbi évekhez képest!
 megolazideg_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #8 Dátum: 2009.01.04., 20:56:50 »

Sebaj (d.n. Tóbiás), vigasztaljon, hogy addig se tudod igazából milyenek is a képek, mert ami a telefon képernyőjén jól mutat, az a számítógép monitorán bizonyulhat csíkosnak elmosódottnak.

Ühüm.

Tudom, és már most ajánljam fel a szerveimet átültetésre!   uuuhhh zizi
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #7 Dátum: 2009.01.04., 15:45:45 »

Sebaj (d.n. Tóbiás), vigasztaljon, hogy addig se tudod igazából milyenek is a képek, mert ami a telefon képernyőjén jól mutat, az a számítógép monitorán bizonyulhat csíkosnak elmosódottnak.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #6 Dátum: 2009.01.04., 12:34:36 »

Az adatkábel drága és minden telefonhoz külön meg kell venni. Nézd meg légyszíves, hogy tudsz-e a telefonoddal bluetoothon, vagy ha azon nem, hát infrán keresztül képet küldeni. Ilyen számítógépekhez csatlakoztató adapterekkel ugyanis rendelkezem, kipróbálhatnád őket. A bluetoothot telepíteni sem kell.

Én amúgy sem preferálom a telefon adatkábelen történő kapcsolódását a számítósgéphez, mert úgy taslit kaphat.

Eygikre sem alkalmas a telefon, már kiveséztem.
Ez egy nagyon buta Samsung M600-as.
Én választottam, bár abban a hitben, hogy buetooth van rajta.
Nem volt.
Én azért fotóztam vele, hiszen tudtam, tudom, előbb-utóbb adatkábel is kerül hozzá, akkor le tudom szedni a képeket.
Majd megnézem a neten a szükséges szotvert és a kébel tipusát.
Bár a legény azt mondta, hogy biztosan jó hozzá, én mégis szkeptikus voltam, túl szélesnek láttam a csatlakozót. Bár a helyére belement, a csatlakozóvédőt azonban nagyon nyomja (sokkal jobban, mint a head-set csatlakozása).
De sebaj, majd megkeresem a neten, ls valamelyik boltban, ha szükséges, kicserélem a kábelt.
"Szőrért-szőrt" nem fog menni a dolog, mert a műanyag zacskót fel kellett tépnem, de legfeljebb fizetek hozzá.
Nem baj, úgy döntöttem, nem fogom ezen idegelni magam, csak bosszantott a dolog. A fiúnak nem ez az első tévedése.
De igyekszem nem megmondani neki!  vigyor  Miért bántsam a gyerekeket?
Annyi azonban biztos, hogy a következő telefonom és az esetlegesen szükséges perifériák márkakereskedésből lesznek (bár voltak már ott is gondban a 7650-esemmel  vigyor)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 2009.01.04., 06:24:58 »

Vejemtől karácsonyra kaptam egy adatkábelt és egy telepítő CD-t a telefonomhoz, mert nincs egyéb kapcsolata a számítógépemmel.
Nagyon örültem neki,hogy végre lementhetem a fényképeket a telefonról, és párat közkinccsé tehetek, megoszthatok Veletek.

Örömöm korainak bizonyult.
Telepítettem a szoftvert, rákapcsolatam a telefont, mire közölte velem komputerem, hogy ismeretlen hardver van a géphez kapcsolva, nem ismeri fel az USB kapcsolatot sem, úgyhogy kezdjek valamit a dologgal, legegyszerűbb az lesz, ha olyan hardver eszközt csatlakoztatok, amit fel tud ismerni!
No, most légy okos Domonkos!

Második órája kísérletezgetek, mindeddig hiába.

Ja, a telefont is abban a oltban vettem, ahol vejem dolgozik.

 uuuhhh uuuhhh

Az adatkábel drága és minden telefonhoz külön meg kell venni. Nézd meg légyszíves, hogy tudsz-e a telefonoddal bluetoothon, vagy ha azon nem, hát infrán keresztül képet küldeni. Ilyen számítógépekhez csatlakoztató adapterekkel ugyanis rendelkezem, kipróbálhatnád őket. A bluetoothot telepíteni sem kell.

Én amúgy sem preferálom a telefon adatkábelen történő kapcsolódását a számítósgéphez, mert úgy taslit kaphat.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #4 Dátum: 2009.01.03., 17:43:20 »

Vejemtől karácsonyra kaptam egy adatkábelt és egy telepítő CD-t a telefonomhoz, mert nincs egyéb kapcsolata a számítógépemmel.
Nagyon örültem neki,hogy végre lementhetem a fényképeket a telefonról, és párat közkinccsé tehetek, megoszthatok Veletek.

Örömöm korainak bizonyult.
Telepítettem a szoftvert, rákapcsolatam a telefont, mire közölte velem komputerem, hogy ismeretlen hardver van a géphez kapcsolva, nem ismeri fel az USB kapcsolatot sem, úgyhogy kezdjek valamit a dologgal, legegyszerűbb az lesz, ha olyan hardver eszközt csatlakoztatok, amit fel tud ismerni!
No, most légy okos Domonkos!

Második órája kísérletezgetek, mindeddig hiába.

Ja, a telefont is abban a oltban vettem, ahol vejem dolgozik.

 uuuhhh uuuhhh
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: 2008.12.23., 05:13:10 »

Én meg nemtudok aludni, mert éhes vagyok.Egy kis diétás szalonát benyomtam, most már fogok aludni. De miért kell nekem éjszaka is enni, ahelyett hogy aludnék?  zizi
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 236



Profil megtekintése WWW
« Válasz #2 Dátum: 2008.12.08., 16:53:32 »

Álmos vagyok.
Meneküljek?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  MAGÁN-ZOO  |  Sarkok (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Morgolódó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!