Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.26., 01:30:15
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  Útmutatók  |  Informatikai segítségnyújtás (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Letöltés a Youtube-ról 0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Letöltés a Youtube-ról  (Megtekintve 2968 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #3 Dátum: 2010.10.29., 13:44:06 »

Sokkal praktikusabb módszert tudok  Kacsint
Elindítod a videót a csövön ....-> megnyitod az internet tempet ....> ott megtalálod amit éppen kukucskálsz, hallgatózol.
A file-t másolod oda ahova szeretnéd, és készen vagy.
Nem kell telepíteni semmit.
Egyik tanerőm mondta: az informatikusok rettentő lusta emberek, mindent szeretnek leeygszerűsíteni, semmivel sem szeretnek pepecselni.  Akkor én informatikus vagyok?  H���t


Minden informatikus lusta, de mindenki informatikus aki lusta.  H���t

Én is képes vagyok napokig töprengeni azon, hogy egy feladatot hogyan tudok a legegyszerűbben megoldani!  vigyor
(Pedig én sem vagyok informatikus!)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Skye
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2010.10.02., 22:22:03 »

Sokkal praktikusabb módszert tudok  Kacsint
Elindítod a videót a csövön -----> megnyitod az internet tempet ----> ott megtalálod amit éppen kukucskálsz, hallgatózol.
A file-t másolod oda ahova szeretnéd, és készen vagy.
Nem kell telepíteni semmit.
Egyik tanerőm mondta: az informatikusok rettentő lusta emberek, mindent szeretnek leeygszerűsíteni, semmivel sem szeretnek pepecselni.  Akkor én informatikus vagyok?  H���t
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #1 Dátum: 2010.04.12., 18:05:49 »

Létezik továbbá egy "YouTube Downloader" nevű szoftver, aminek egyszerű a használata, és képes még arra is, hogy az Mp4 formátumot, vagy amit éppen letöltesz, Mp3-ra konvertáld vele, ezáltal alkalmassá válik bármiféle CD,vagy Mp3 lejátszón való meghallgatásra is!
Bávebb információt, és a program letölthetőségét ITT >> találod!

Letöltés után kicsomagolod, és az .exe fájlra kétszer kattintva elindul a telepítés.

Kellemes zenehallgatást!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Dátum: 2010.04.11., 08:36:55 »

Csuhás

Én is csak érdeklődni tudok nálad. Még meg nem újult ez a you tube, addig simán eltudtam menteni a save2pc-vel a kívánt klipet. De most az új you tube nem engedi. Esetleg tudsz valamilyen megoldást?

Én erre a célra a Firefox egy kiegészítőjét ajánlom. (Mivel a Firefox kiegészítője, így más böngészővel [Opera, Google Crome, Internet Exploler...] nem működik), viszont a kezelése nagyon egyszerű és nem csak a youtube-hoz tudod használni. (Ha nincs firefoxod, vagy elavult, INNEN letöltheted)



Telepítés

Valamilyen internetes keresőbe (pld. google) írd be, hogy downloadhelper és válaszd ki a megfelelő találatot. Jelenleg ::ERRE:: az oldalra jutsz.



Itt kattints az Add to Firefox gombra és kövesd értelemszerűen a lépéseket (A fájl letöltődése után válaszd a Telepítés most-ot).

Indítsd újra a Firefoxot.



Használat


Látogass el a youtube oldalára és egyszerűen kezd el lejátszani az általad kiválasztott videót. Ekkor a downloadhelper kis ikonja színesre vált és elkezd forogni.

Kattints a downloadhelper ikonja melletti kis lefelé mutató nyilacskára.



A legördülő menüben a letölthető videók láthatóak, mi most válasszuk az első lehetőséget, ekkor nyílik jobbra egy újabb ablak, itt kattintsunk a download (letöltés) feliratra.

Most megjelenik egy ablak, melyben kiválaszthatod, a számítógépeden hová szeretnéd elmenteni a videót.


Miután a Mentés gombra kattintottál előbukkan a letöltések ablaka, ahol figyelemmel kísérheted, hol tart a letöltés.

A letöltésre került videók megtekintéséhez speciális videólejátszóra lehet szükséged, amely képes megbirkózni az flv. formátummal, ha ilyennel még nem rendelkezel letöltheted akár ::EZT:: is.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  Útmutatók  |  Informatikai segítségnyújtás (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Letöltés a Youtube-ról
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!