Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.20., 02:20:45
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  MAGÁN-ZOO  |  Sarkok (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Tapasztalataim a távmunkáról 0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Tapasztalataim a távmunkáról  (Megtekintve 1677 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #3 Dátum: 2010.12.29., 20:47:35 »

Cég nevet nem írok, mert már megfenyegetett a tulaj...még mindig működik az interneten akadtam rá.
A vezér Sándor, és jó pénzért kaphatsz munkát. A kaphatsz-ot emelném ki,mert sok olyant olvastam, akik befizették a pénzt, aztán nem volt munka.
Valahol talán még megvan a levél amit küldött...

Egyszer sikerült is dolgoznom, Gyulának kellett adatbázist készíteni az Alexandra könyváruház meghatározott kategóriájú könyveiről.
Keményen dolgoztam, a pénzt megkurtítva és ügyvéddel való fenyegetés hatására utalta át.

A váalszborítékos "munkákra" a fantasztikus MLM hálózatos átverésekre nem térek ki, gonsolom ezek mindenki számára ismertek. uuuhhh

Amit most csinálgatok -bevallom nem nagy sikerrel, de nem vagyok egy könnyen feladós tipus- az Avon.
Ez hogy jön távmunkához? A főnökség Gödöllőn csücsül, én meg itt.
Nem nevezném házalásnak, ebből kifolyólag ügynökinek sem. Legalábbis én nem így csinálom.
Akad megrendelésem, de a jutalékból nem megyek majd Egyiptomba ( _lov_), sajnos.
Azt hiszem túl későn vágtam bele, elvégre a cég már 20 éve tartózkodik hazánkban...
Ami viszont most újra indul, annak előtte sem sokáig volt, az Fabelic.
Haosnlít az Avonhoz, de kevesebb termékkel van -lesz- jelen .
Még most az előregisztráció zajlik ..., elméletileg hamarosan beindul.




A jelzett rész már nem fért bele ***Csuhás


Boh, hasonlókkal már magam is találkoztam,
Valahol olvastam, de ehhez jó tanács nélkül is tartottam magam (ezért is nem megyek, mentem bele MLM rendszerekbe!), hogy sose fizess azért, hogy dolgozhass!
Ha már pénzt kérnek Tőled bármilyen címen, az azt jelenti, hogy munka, jövedelmező tevékenység nincs a cég birtokában, ezért abból él, hogy a jelentkezőket "megfeji".
És nekem magyarázhatnak mindenféle regisztrációs költséget, meg kipostázott szerződést, vagy bármi egyebet!
Jól néznénk ki, ha egy cég pénzt kérne azért, mert megírja a munkaszerződésedet, pedig az is idő, esetleg pénz, ha előregyártott papíron van a sablon szöveg!

Én ilyenkor azt szoktam kérdezni (már ha el tudom érni a kontakt személyt), hogy ingatlanokkal foglalkozom, mit szólna, ha én pénzt kérnék tőle azért, mert kimegyek felvenni az eladó ingatlanát? Hiszen az nekem is pénz: üzemanyag, idő, papír, stb.
No, itt szokott megszakadni a beszélgetés!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Ál Kapone
Don Kapóne
Kölyök tag
**

Karma: +1/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101


Don


Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2010.12.29., 19:00:24 »

Cég nevet nem írok, mert már megfenyegetett a tulaj...még mindig működik az interneten akadtam rá.




A jelzett rész már nem fért bele ***Csuhás



Hogy ez nekem nem jutott eszembe!  uuuhhh

Én meg kénytelen vagyok a védelmi pénzekből tengetni az életemet!
A narkóról ugyanis szó sem lehet! Nekem is vannak gyerekeim!
A fegyver még úgy, ahogy, de a narkó! Basta!
Naplózva
Skye
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 2010.10.02., 22:13:18 »

Cég nevet nem írok, mert már megfenyegetett a tulaj...még mindig működik az interneten akadtam rá.
A vezér Sándor, és jó pénzért kaphatsz munkát. A kaphatsz-ot emelném ki,mert sok olyant olvastam, akik befizették a pénzt, aztán nem volt munka.
Valahol talán még megvan a levél amit küldött...

Egyszer sikerült is dolgoznom, Gyulának kellett adatbázist készíteni az Alexandra könyváruház meghatározott kategóriájú könyveiről.
Keményen dolgoztam, a pénzt megkurtítva és ügyvéddel való fenyegetés hatására utalta át.

A váalszborítékos "munkákra" a fantasztikus MLM hálózatos átverésekre nem térek ki, gonsolom ezek mindenki számára ismertek. uuuhhh

Amit most csinálgatok -bevallom nem nagy sikerrel, de nem vagyok egy könnyen feladós tipus- az Avon.
Ez hogy jön távmunkához? A főnökség Gödöllőn csücsül, én meg itt.
Nem nevezném házalásnak, ebből kifolyólag ügynökinek sem. Legalábbis én nem így csinálom.
Akad megrendelésem, de a jutalékból nem megyek majd Egyiptomba ( _lov_), sajnos.
Azt hiszem túl későn vágtam bele, elvégre a cég már 20 éve tartózkodik hazánkban...
Ami viszont most újra indul, annak előtte sem sokáig volt, az Fabelic.
Haosnlít az Avonhoz, de kevesebb termékkel van -lesz- jelen .
Még most az előregisztráció zajlik ..., elméletileg hamarosan beindul.




A jelzett rész már nem fért bele ***Csuhás

Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Dátum: 2010.03.30., 12:31:12 »

Várunk mindenkit, akinek jó, vagy rossz tapasztalata van a távmunkáról, távmunkát kínáló cégekről, azok erényeiről, esetleg "trükkjeiről".
Ha vállalod, hogy leírod a cég nevét, mi vállaljuk, hogy nem töröljük ki!

Vigyázz, regisztrációkor valódi E-mail címet kell megadnod, mert a regisztráció megerősítését az arra a címre érkező levélben tudod elvégezni!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  MAGÁN-ZOO  |  Sarkok (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Tapasztalataim a távmunkáról
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!