Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.16., 18:24:20
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 1847 1848 [1849] 1850 1851 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125608 alkalommal)
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #74945 Dátum: 2012.12.14., 19:03:49 »

Gaz-ember innen lesznek neked a Heti Hetesek.     

          [size=276265 megtalálod
0pt][/size]

2012.12.09. ITT
2012.12.02. ITT


2012.11.25. ITT
2012.11.18. ITT
2012.11.11. ITT
2012.11.04. ITT




Köszi Mikulásom, f...sza gyerek vagy.



 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #74944 Dátum: 2012.12.14., 18:26:31 »

Gaz-ember innen lesznek neked a Heti Hetesek.    
 

76265  írásnál megtalálod.        
2012.12.23. ITT
2012.12.16  ITT
2012.12.09. ITT
2012.12.02. ITT


2012.11.25. ITT
2012.11.18. ITT
2012.11.11. ITT
2012.11.04. ITT
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
csuhas
Vendég
« Válasz #74943 Dátum: 2012.12.14., 18:03:50 »

Ügyes vagy!

 Nagytaps2

Tudom!

 köszi_2
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #74942 Dátum: 2012.12.14., 16:13:01 »

Csuhásom, Akimesterem !
Nem fogjátok elhinni, én egy pillanat alatt k...va okos lettem. Ugye az volt a problem, hogy a facebook felirat és a partnerlista nem törlődött a zistennek sem. Most jön a zsenialításom: Rákatt a File-ra, a kinyiló ablak legalsó szavára "törlés" rákatt, abban a pillanatban a felső kék csíkról és a listanevek alól is eltünt a "facebook" szó. És a régi lista beállt a helyére. Már hívtam is Mikulást, elujságoltam (eldicsekedtem) zsenialításommal.

Még az "S" ikont kell elővarázsolni a böngészőmre, az még lehet, hogy időt vesz igénybe.

 Nagytaps2 Nagytaps2 bye bye

Ügyes vagy!

 Nagytaps2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #74941 Dátum: 2012.12.14., 16:11:33 »




Itt most egy nagy bajt látok a tevékenységemben. Nem tudom, hogy került a skipeom a facebookra. Szándékosan nem tettem oda, az biztos. Arra gondolok, hogy a facebookon írt nekem valaki valamit. Erről ugye jött az értesítés, én előhívtam az üzit, miközben a kóma rákattintott a skypera. Így ugorhatott át az egész rendszer oda és most nem tudom visszacsinálni. Legalább is én ezt gondolom. Nem volna baj, ha minden ismerősöm facebook tag lenne. De Aki nem , az nem tud velem skypeon csevegni. Nem tudom, osztod é a meglátásomat? E miatt nem is tudom törölni a f.bookon való részvételt. Mert akkor a skype is törlődne és elindítanám a régi bejelentkezést. Mert az este Mikulással próbálkoztunk, beírtam a f.h.nevem, a jelszót, el is fogadta, töltődött is, de a végén minden név alatt, meg fenn a kék csíkon megjelent a facebook felítat.








 megolazideg_ uuuhhh köszi_2

Emlékezetem szerint ezt a helyzeted Te idézted elő, miközben telefonon beszéltünk.
Még mondtad is, hogy a FB-al be tudsz jelentkezni, aztán annak örültél, hogy ott a teljes lista, később azon szomorkodtál, hogy mindenkit kitöröltél....
Szóval, a rendszer önmagától nem tesz semmit!

A hiba szerintem ott van, hogy a FB-on be vagy jelentkezve!
Ha kijelentkeznél, és a Skype kapcsolat is megszakadna, akkor a régi neveddel, jelszavaddal be tudnál jelentkezni!
Ki kellene próbálni, aztán meglátjuk, hogyan tovább!

Most viszont ismét program van!

 bye bye
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #74940 Dátum: 2012.12.14., 15:33:44 »

Csuhásom, Akimesterem !
Nem fogjátok elhinni, én egy pillanat alatt k...va okos lettem. Ugye az volt a problem, hogy a facebook felirat és a partnerlista nem törlődött a zistennek sem. Most jön a ű: Rákatt a File-ra, a kinyiló ablak legalsó szavára "törlés" rákatt, abban a pillanatban a felső kék csíkról és a listanevek alól is eltünt a "facebook" szó. És a régi lista beállt a helyére. Már hívtam is Mikulást, elujságoltam (eldicsekedtem) zsenialításommal.

Még az "S" ikont kell elővarázsolni a böngészőmre, az még lehet, hogy időt vesz igénybe.

 Nagytaps2 Nagytaps2 bye bye

Tudsz skype-olni ez a fontos, az hogy nekünk meg már két gazember nevű partnerünk is van mellékes. Csak nehogy ennél jobban elszaporodjál!  vigyor
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #74939 Dátum: 2012.12.14., 15:17:17 »

A januáriból nincs még meg egyik sem.  _juhhh
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #74938 Dátum: 2012.12.14., 14:31:01 »

Gaz-ember mond hogy melyik hiányzik mert én  2 decemberit és a 4 novemberit felraktam Melyik hiányzik?
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #74937 Dátum: 2012.12.14., 12:15:41 »

Tegnap megnéztem   Az egy pikoló világos    filmet. Érdekelt a régi élet és ebből anyám élete jutott eszembe mert az ő korszaka volt. Nem tetszett, de megnéztem. Iszonyatosak voltak a lakások, Egy szoba konyha a staffirung. Egy nagy szekrény 1 évig tartott hogy meg spórolja. És az a szórakozás, bandázás, szerelem. Így vissza nézve igen silány lehetett.



Mikulásom ! A hiányzó két 7-i 7-est még nem töltötték fel ?



 köszi_2 _morcos
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #74936 Dátum: 2012.12.14., 11:56:33 »

Tegnap megnéztem   Az egy pikoló világos    filmet. Érdekelt a régi élet és ebből anyám élete jutott eszembe mert az ő korszaka volt. Nem tetszett, de megnéztem. Iszonyatosak voltak a lakások, Egy szoba konyha a staffirung. Egy nagy szekrény 1 évig tartott hogy meg spórolja. És az a szórakozás, bandázás, szerelem. Így vissza nézve igen silány lehetett.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #74935 Dátum: 2012.12.14., 11:50:34 »

Csuhásom, Akimesterem !
Nem fogjátok elhinni, én egy pillanat alatt k...va okos lettem. Ugye az volt a problem, hogy a facebook felirat és a partnerlista nem törlődött a zistennek sem. Most jön a zsenialításom: Rákatt a File-ra, a kinyiló ablak legalsó szavára "törlés" rákatt, abban a pillanatban a felső kék csíkról és a listanevek alól is eltünt a "facebook" szó. És a régi lista beállt a helyére. Már hívtam is Mikulást, elujságoltam (eldicsekedtem) zsenialításommal.



 Nagytaps2 Nagytaps2 bye bye
Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #74934 Dátum: 2012.12.14., 11:49:29 »




Itt most egy nagy bajt látok a tevékenységemben. Nem tudom, hogy került a skipeom a facebookra. Szándékosan nem tettem oda, az biztos. Arra gondolok, hogy a facebookon írt nekem valaki valamit. Erről ugye jött az értesítés, én előhívtam az üzit, miközben a kóma rákattintott a skypera. Így ugorhatott át az egész rendszer oda és most nem tudom visszacsinálni. Legalább is én ezt gondolom. Nem volna baj, ha minden ismerősöm facebook tag lenne. De Aki nem , az nem tud velem skypeon csevegni. Nem tudom, osztod é a meglátásomat? E miatt nem is tudom törölni a f.bookon való részvételt. Mert akkor a skype is törlődne és elindítanám a régi bejelentkezést. Mert az este Mikulással próbálkoztunk, beírtam a f.h.nevem, a jelszót, el is fogadta, töltődött is, de a végén minden név alatt, meg fenn a kék csíkon megjelent a facebook felítat.








 megolazideg_ uuuhhh köszi_2
Gaz-embe úgy került a Skypod a  Face book oldallra mert van egy lehetőség hogy oda lépj és Face ismerőseiddel tudjál csevegni. Te meg vagy szándékosan vagy véletlenül esetleg eszetlenül meg nyomtad az egeredet. Ha még egyszer ilyet teszel kapsz egy körmöst.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #74933 Dátum: 2012.12.14., 11:48:46 »

Csuhásom, Akimesterem !
Nem fogjátok elhinni, én egy pillanat alatt k...va okos lettem. Ugye az volt a problem, hogy a facebook felirat és a partnerlista nem törlődött a zistennek sem. Most jön a zsenialításom: Rákatt a File-ra, a kinyiló ablak legalsó szavára "törlés" rákatt, abban a pillanatban a felső kék csíkról és a listanevek alól is eltünt a "facebook" szó. És a régi lista beállt a helyére. Már hívtam is Mikulást, elujságoltam (eldicsekedtem) zsenialításommal.

Még az "S" ikont kell elővarázsolni a böngészőmre, az még lehet, hogy időt vesz igénybe.

 Nagytaps2 Nagytaps2 bye bye
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #74932 Dátum: 2012.12.14., 11:16:37 »

Megcsinálnia csak egyszer kellene, ha úgy lenne beállítva a gép, hogy ne tudd elrontani, nem kellene unos-untalan rendbe tenni. Neked elég volna, ha „csak” használhatnád, nem is volna szabad, hogy tudjál telepíteni. Létre kellene neked hozni egy korlátozott fiókot (ez kb. két perc, beállítgatással együtt legyen egy óra) az admin fiókot meg lejelszavazni és téged még a közelébe sem engedni. Én biztos ezt csinálnám a sarjad helyében.
Most is a legnagyobb baj nem az hogy elfelejtetted a skype jelszavadat, mert az időközben megkerült, hanem az hogy közben egy másik skype fiókot is feltelepítettél.Most azon meg a rugózás, hogy a visszacsinálódjék amit pluszban rátettél. A menetét, a mikéntjét AKI...-val együtt leírtuk, de nem érted, ma újságoltad ujjongva a telefonba, hogy milyen ügyesen mész homlokegyenest a másik irányba. Az is jó végül is, csak két malomban őrlünk.
Ráadásul nem is vagy a legjobb alany a távoli segítségnyújtáshoz, folyton elkalandozol, mész a saját fejed után, sokszor letérsz arról a vágányról amin a másik haladni szeretne, így annyi idő alatt ameddig amúgy egy komplett rendszert is fel lehetne rakni nem jutunk igazából sehová.
De hát mi már csak ilyennek szeretünk, ne nagyon változz meg!




Itt most egy nagy bajt látok a tevékenységemben. Nem tudom, hogy került a skipeom a facebookra. Szándékosan nem tettem oda, az biztos. Arra gondolok, hogy a facebookon írt nekem valaki valamit. Erről ugye jött az értesítés, én előhívtam az üzit, miközben a kóma rákattintott a skypera. Így ugorhatott át az egész rendszer oda és most nem tudom visszacsinálni. Legalább is én ezt gondolom. Nem volna baj, ha minden ismerősöm facebook tag lenne. De Aki nem , az nem tud velem skypeon csevegni. Nem tudom, osztod é a meglátásomat? E miatt nem is tudom törölni a f.bookon való részvételt. Mert akkor a skype is törlődne és elindítanám a régi bejelentkezést. Mert az este Mikulással próbálkoztunk, beírtam a f.h.nevem, a jelszót, el is fogadta, töltődött is, de a végén minden név alatt, meg fenn a kék csíkon megjelent a facebook felítat.








 megolazideg_ uuuhhh köszi_2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #74931 Dátum: 2012.12.14., 11:14:53 »

Jó reggelt!

Ma reggel megcsinálom a munkásjáratot busszal, aztán elmegyek hagyatékira. Remélem befejezzük! Utána egy kis oktatás, majd pedig, csak hogy ne unatkozzak, este mentő. Innen vissza oktatásba, úgy estig.
De sz@r lenne szombaton itthon lenni!   Kacsint

Tétlen kéznek ördög a munkaadója.  táncika

És mit tegyen az, aki a szájával dolgozik....  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #74930 Dátum: 2012.12.14., 11:14:05 »

   Jó reggelt!

  Készül a reggeli itóka!

Nekünk tegnap hozták a tejet.
Immáron 200 Ft-ért literét  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #74929 Dátum: 2012.12.14., 11:13:25 »

Megcsinálnia csak egyszer kellene, ha úgy lenne beállítva a gép, hogy ne tudd elrontani, nem kellene unos-untalan rendbe tenni. Neked elég volna, ha „csak” használhatnád, nem is volna szabad, hogy tudjál telepíteni. Létre kellene neked hozni egy korlátozott fiókot (ez kb. két perc, beállítgatással együtt legyen egy óra) az admin fiókot meg lejelszavazni és téged még a közelébe sem engedni. Én biztos ezt csinálnám a sarjad helyében.
Most is a legnagyobb baj nem az hogy elfelejtetted a skype jelszavadat, mert az időközben megkerült, hanem az hogy közben egy másik skype fiókot is feltelepítettél.Most azon meg a rugózás, hogy a visszacsinálódjék amit pluszban rátettél. A menetét, a mikéntjét AKI...-val együtt leírtuk, de nem érted, ma újságoltad ujjongva a telefonba, hogy milyen ügyesen mész homlokegyenest a másik irányba. Az is jó végül is, csak két malomban őrlünk.
Ráadásul nem is vagy a legjobb alany a távoli segítségnyújtáshoz, folyton elkalandozol, mész a saját fejed után, sokszor letérsz arról a vágányról amin a másik haladni szeretne, így annyi idő alatt ameddig amúgy egy komplett rendszert is fel lehetne rakni nem jutunk igazából sehová.
De hát mi már csak ilyennek szeretünk, ne nagyon változz meg!


hahota  hahota   Nagytaps2  Nagytaps2  hahota  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 234



Profil megtekintése WWW
« Válasz #74928 Dátum: 2012.12.14., 11:11:51 »



Még, hogy járatlan ? Egyszerüen kifejezve: H Ü L Y E. Tudod Csuhásom, én erősáramu szakon végeztem, akkor még a zenerdiodáról sem hallottunk. A TV. meg a számítógép álmunkban sem fordult elő. Most, meg 78 éves vén fejjel, a Gazembernét is összetévesztem a szomszéd Macsákné lányával, az Icukával.
De azért sokat fejlődtem, mióta Veletek eszméket cserélek. A billentyüket már ismerem és a monitoron nem tévesztem össze Ketrint a Mikulással.
Fiamnak meg már egyszerüen tele a hócipője azzal, hogy mindig nnekem csinálja meg, ami az én szürkeállományomba nem fér beléje.



 köszi_2 köszi_2 köszi_2 hahota _cupp _cupp _cupp

Jó reggelt, vidám és szép napot mindenkinek!

Azt üzenem a csemetédnek:
Addig örüljön, amíg Te ilyen dolgok iránt érdeklődsz!
Én nagyon örültem volna, ha ennyi idős korában nevelőpapám egyáltalán sétálni hajlandó lett volna lemenni a lakásból!
Gondoljon bele, hogy fogja sajnálni egyszer, hogy most megfosztott Téged a barátaiddal való beszélgetéstől!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #74927 Dátum: 2012.12.14., 07:16:24 »

Keleten és a középső országrészben erősen felhős vagy borult lesz az ég. A Dunántúlon eleinte még lesznek kevésbé felhős területek, majd ott is megnövekszik a felhőzet. Elsősorban az északon, északkeleten alakulhat ki hószállingózás, kisebb havazás, A déli, délkeleti szél a Dunántúlon időnként megerősödik. A legmagasabb nappali hőmérséklet a Dunától keletre 0, -4, másutt 1, 6 fok között alakul. Késő este +2, -5 fok valószínű
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #74926 Dátum: 2012.12.14., 06:22:06 »

Jó reggelt!

Ma reggel megcsinálom a munkásjáratot busszal, aztán elmegyek hagyatékira. Remélem befejezzük! Utána egy kis oktatás, majd pedig, csak hogy ne unatkozzak, este mentő. Innen vissza oktatásba, úgy estig.
De sz@r lenne szombaton itthon lenni!   Kacsint

Tétlen kéznek ördög a munkaadója.  táncika
Naplózva
Oldalak: 1 ... 1847 1848 [1849] 1850 1851 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!