Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.19., 11:46:32
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2095 2096 [2097] 2098 2099 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125867 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69987 Dátum: 2012.08.19., 13:03:51 »

Aki hason fekszik a vizben az az ocsem, en a kamerat kezeltem Mosolyog

És ettől esett hasra az öcséd?  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #69986 Dátum: 2012.08.19., 12:48:03 »

Én előbb bízok meg egy kutyában, mint egy emberben....  H���t

Abban igazad van, hogy a gazda tud hatni a kutyájára. És ez így is van rendjén!
Te mit szólnál, ha az unokád jobban hallgatna egy idegenre, vagy ugyanannyira, mint Rád?

Pikírt példa tudom...

A kutyának az a feladata, hogy védje a területét.
Te nem zavarod ki a hívatlan látogatókat az otthonodból? Mit szólnál hozzá, ha valaki csak úgy bemenne, kinyitná a hűtőt, megebédelne, aztán tovább állna?
Avagy éjszaka betörné az ajtót, mert ő álmos és aludni akar, ezt a lakás nézte ki magának erre a célra.
Most szavazták meg nemrég a Btk. módosítást, hogy nyugodtan megölheted a betolakodót!
Akkor hogy is van ez a „csak egy állat”? Ki az állat?
A cápa sem tesz egyebet, mint a nálánál gyengébben tűnő jószágot elfogyasztja.
Nos, ha valaki jobban úszik, mint a cápa, biztosan nem lesz belőle vacsora!
Egyébként a cápa nem eszik embert, mert túl csontosak vagyunk neki, viszont tény, hogy megkóstolja.
Ha az ember annyira okosnak tartja magát, akkor miért megy olyan helyre, ahol veszélyes a víz? Ezzel az erővel bemehetne a faaprító gépbe is! Ha arra van esze, hogy azt elkerülje, akkor miért gondolja azt, hogy a „csak egy állat” léte a cápának feljogosítja az embert arra, hogy behatoljon a területére.
Egyébként mondhattad volna akár az oroszlánt, vagy bármelyik ragadozót is, akkor is ugyanez lett volna a válaszom.
Az alapbaj bizony velünk, emberekkel van! Azt hisszük, hogy nekünk mindent szabad, nekünk minden jár, mi bárkit, bármilyen állatot megölhetünk azért, mert szükségünk van arra a területre, ami az ő élettere. Megöljük, elkergetjük, stimmel, hiszen van eszünk, meg tudjuk csinálni. Azonban ne legyünk már felháborodva, ha az az állat nem hagyja magát!
Mi hagyjuk sérülni az érdekeinket?
Hány esetben kell a kilakoltatáshoz rendőrt hívni? Pedig milyen pofon egyszerű a képlet:
zálogba adtad a lakásodat, nem teljesítetted a fizetési kötelezettségedet, viszik a zálogot. Ha Te adtad volna azt a pénzt, Te hogyan tennél?
(Nem, nem helyeslem a kilakoltatásokat, mielőtt bárki megvádolna ezzel, mert véleményem szerint ahhoz, hogy a mai világban valaki idáig eljusson, nagyon sok tényezőnek kell együtt állnia, és a sokszor a legtöbb tényezőről a kárvallott nem tehet! Nem kezdem el sorolni, de a kormányzat -bármelyik!- az elsődleges felelőse ezeknek a dolgoknak! Nem csupán munkahely, hanem olyan jövedelem viszonyok megteremtése lenne a feladata, amiből nem csupán megélni vagy rezsit és részletet fizetni lehet, hanem olyat, amiből rezsi, részletet és megélhetést is finanszírozni lehet!)
Már megint átestél a ló hasa alá és ott próbálsz lovagolni velem szembe.Neked mindig van egy válaszod a jó ellen de a rosszért is. Most kezdik bevezetni a fegyver használati törvényt. Eddig még öltem volna a birtokon belül ma már nem biztos. Mert akkor kívül is előfordulna. Ha leszrá lehetőség akkor sem élnék vele.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #69985 Dátum: 2012.08.19., 12:39:45 »

Hja kérlek, ha Neked nem jó a C5-03-as, amit egyik szolgáltatónál ingyen, a másiknál 10 Ft-ért adnak!
Akkor csak válogass, ha van miből!  vigyor
Nem hiszek a 10 forintos dolgokba sem az ingyenben. Soha nem voltam én az ilyenbe nyertes.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Tetemgyári Láncfűrész
Törzstag
****

Karma: +37/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 430



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69984 Dátum: 2012.08.19., 11:34:47 »

A depressziós döglődő Nyugat hangulatából ez a kép sokat átad!

 Nagytaps2
Naplózva

Tetemgyári Láncfűrész aki mostanában csak Dixi
Tetemgyári Láncfűrész
Törzstag
****

Karma: +37/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 430



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69983 Dátum: 2012.08.19., 11:33:39 »

Bár még csak bele-bele kukkantgattam, de nagyon jó képek!
Igazi angliai nyár: néha van egy kis napsütés, és már 24 oC-os hőség is előfordul...  vigyor

Aranyosak vagytok!
Sajnos meg annyira sem volt jo ido, de ugy dontottunk, hogy mi akkor is "tengerpartozunk" Mosolyog 2 ora mulva hazakocsikaztunk, ma mar uszodaba megyunk Mosolyog
Naplózva

Tetemgyári Láncfűrész aki mostanában csak Dixi
Tetemgyári Láncfűrész
Törzstag
****

Karma: +37/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 430



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69982 Dátum: 2012.08.19., 11:31:35 »


         A tengerben bőségesen van víz! Akkor miért feküdt hason a parti sekélyesben Tetem!!!!!!!!!

         Nem találok semmi gyanúsat! vigyor
Aki hason fekszik a vizben az az ocsem, en a kamerat kezeltem Mosolyog
Naplózva

Tetemgyári Láncfűrész aki mostanában csak Dixi
Tetemgyári Láncfűrész
Törzstag
****

Karma: +37/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 430



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69981 Dátum: 2012.08.19., 11:30:35 »

Király!  Nagytaps2
Egyszer talán én is eljutok a nagyvízhez. bár ez egyáltalán nem biztos.

Rájöttem, hogy nem is vagyok olyan kövér! Megtaláltam az új viszonyítási pontot ebben az ügyben. Mit ne mondjak Tetemes!  vigyor
Mosolyog
Naplózva

Tetemgyári Láncfűrész aki mostanában csak Dixi
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69980 Dátum: 2012.08.19., 09:41:44 »

Nekünk sokáig volt egyszerre 3 német juhász kutyánk, de senkit nem bántottak, még a betörőnek is örültek. Morbidnak két motorját lopták el  a kertből.  uuuhhh
DE:
amíg a lányom vagy az unokám gyerek volt soha nem mehetett ki egyedeül a kertbe, csak ha valamelyikünk szintén kint volt vagy becsuktuk a kennelbe a jószágokat  yes_yes-

 Nagytaps2
Ezt hívják felelős kutyatartásnak!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69979 Dátum: 2012.08.19., 09:38:39 »

A kutya egy állat nem szabad megbízni bennük. Csak a gazdájuk tud rá hatni valamit. De csak azért mert néha kaját kap tőle. Ez olyan mint a cápa eset. A cápa szét tép sok - sok embert De nem a cápa a hibás Na ez hülye mondás A tenger mindenkié csak nem az enyém. A tenger ember állat növényé. A cápa megeszi az embert akkor megérdemli hogy az ember irtsa vagy költözzön Irsára ott nincsenek cápák egyenlőre. Na ilyen a kutya is. A kutyából jó pörkölt lenne. Ezért voltak olyan jók a Koreaiak az olimpián.

Én előbb bízok meg egy kutyában, mint egy emberben....  H���t

Abban igazad van, hogy a gazda tud hatni a kutyájára. És ez így is van rendjén!
Te mit szólnál, ha az unokád jobban hallgatna egy idegenre, vagy ugyanannyira, mint Rád?

Pikírt példa tudom...

A kutyának az a feladata, hogy védje a területét.
Te nem zavarod ki a hívatlan látogatókat az otthonodból? Mit szólnál hozzá, ha valaki csak úgy bemenne, kinyitná a hűtőt, megebédelne, aztán tovább állna?
Avagy éjszaka betörné az ajtót, mert ő álmos és aludni akar, ezt a lakás nézte ki magának erre a célra.
Most szavazták meg nemrég a Btk. módosítást, hogy nyugodtan megölheted a betolakodót!
Akkor hogy is van ez a „csak egy állat”? Ki az állat?
A cápa sem tesz egyebet, mint a nálánál gyengébben tűnő jószágot elfogyasztja.
Nos, ha valaki jobban úszik, mint a cápa, biztosan nem lesz belőle vacsora!
Egyébként a cápa nem eszik embert, mert túl csontosak vagyunk neki, viszont tény, hogy megkóstolja.
Ha az ember annyira okosnak tartja magát, akkor miért megy olyan helyre, ahol veszélyes a víz? Ezzel az erővel bemehetne a faaprító gépbe is! Ha arra van esze, hogy azt elkerülje, akkor miért gondolja azt, hogy a „csak egy állat” léte a cápának feljogosítja az embert arra, hogy behatoljon a területére.
Egyébként mondhattad volna akár az oroszlánt, vagy bármelyik ragadozót is, akkor is ugyanez lett volna a válaszom.
Az alapbaj bizony velünk, emberekkel van! Azt hisszük, hogy nekünk mindent szabad, nekünk minden jár, mi bárkit, bármilyen állatot megölhetünk azért, mert szükségünk van arra a területre, ami az ő élettere. Megöljük, elkergetjük, stimmel, hiszen van eszünk, meg tudjuk csinálni. Azonban ne legyünk már felháborodva, ha az az állat nem hagyja magát!
Mi hagyjuk sérülni az érdekeinket?
Hány esetben kell a kilakoltatáshoz rendőrt hívni? Pedig milyen pofon egyszerű a képlet:
zálogba adtad a lakásodat, nem teljesítetted a fizetési kötelezettségedet, viszik a zálogot. Ha Te adtad volna azt a pénzt, Te hogyan tennél?
(Nem, nem helyeslem a kilakoltatásokat, mielőtt bárki megvádolna ezzel, mert véleményem szerint ahhoz, hogy a mai világban valaki idáig eljusson, nagyon sok tényezőnek kell együtt állnia, és a sokszor a legtöbb tényezőről a kárvallott nem tehet! Nem kezdem el sorolni, de a kormányzat -bármelyik!- az elsődleges felelőse ezeknek a dolgoknak! Nem csupán munkahely, hanem olyan jövedelem viszonyok megteremtése lenne a feladata, amiből nem csupán megélni vagy rezsit és részletet fizetni lehet, hanem olyat, amiből rezsi, részletet és megélhetést is finanszírozni lehet!)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #69978 Dátum: 2012.08.19., 09:35:31 »

Nekünk sokáig volt egyszerre 3 német juhász kutyánk, de senkit nem bántottak, még a betörőnek is örültek. Morbidnak két motorját lopták el  a kertből.  uuuhhh
DE:
amíg a lányom vagy az unokám gyerek volt soha nem mehetett ki egyedeül a kertbe, csak ha valamelyikünk szintén kint volt vagy becsuktuk a kennelbe a jószágokat  yes_yes-
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69977 Dátum: 2012.08.19., 09:20:29 »

Az attól függ, mennyit használják, és mire.
Letöltögetni nem érdemes, mert akkor nagyon hamar elfogy, de a közösségi oldalak és a fórumunk látogatása az napi 1/2 - 1 óra használatot lehetővé tesz egy 500 Mb-os adatforgalom mellett.
Ezt az ember kitapasztalja.
Ezek a telefonok már tudják mérni az adatforgalmat, így gyakorlatilag bármikor nyomon tudod követni az állapotodat.
Ha pl. 15-e felé (nekünk 19-én számláznak) úgy látom, hogy még sok lehetőségem van, akkor jobban megengedem a gyeplőt, ha viszont közelgek a limithez, akkor visszafogom magam.
Amikor elértem az 500 Mb 80%-át, akkor kapok egy SMS-t erről.
Ha túllépem az adatforgalmazást, akkor sem kell többletet fizetnem, csak valamelyest lecsökkentik a sávszélességet. Attól még működik, ha nem is annyira jól.
Abban igazad van, hogy egy Galaxy jobb, mint az én telefonom, hiszen annak nagyobb a kijelzője, de ha már ilyen elképzelések vannak, akkor inkább valami Ipod-ban gondolkodnék, mert annak még nagyobb van.

Ja, és megvásárolható részletre is.
Te, már mint nyugdíjas sokkal biztosabban kapsz rá hitelt, mint Te, vállalkozó!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69976 Dátum: 2012.08.19., 09:19:37 »

Mennyi ideig tart 100 vagy 500 mb ha használják az intert.? 1 óra 1 hét 1 hónap?

Az attól függ, mennyit használják, és mire.
Letöltögetni nem érdemes, mert akkor nagyon hamar elfogy, de a közösségi oldalak és a fórumunk látogatása az napi 1/2 - 1 óra használatot lehetővé tesz egy 500 Mb-os adatforgalom mellett.
Ezt az ember kitapasztalja.
Ezek a telefonok már tudják mérni az adatforgalmat, így gyakorlatilag bármikor nyomon tudod követni az állapotodat.
Ha pl. 15-e felé (nekünk 19-én számláznak) úgy látom, hogy még sok lehetőségem van, akkor jobban megengedem a gyeplőt, ha viszont közelgek a limithez, akkor visszafogom magam.
Amikor elértem az 500 Mb 80%-át, akkor kapok egy SMS-t erről.
Ha túllépem az adatforgalmazást, akkor sem kell többletet fizetnem, csak valamelyest lecsökkentik a sávszélességet. Attól még működik, ha nem is annyira jól.
Abban igazad van, hogy egy Galaxy jobb, mint az én telefonom, hiszen annak nagyobb a kijelzője, de ha már ilyen elképzelések vannak, akkor inkább valami Ipod-ban gondolkodnék, mert annak még nagyobb van.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69975 Dátum: 2012.08.19., 09:11:25 »

Na ezért nem vinné a fiam a macskáját nyaralni. Még kikaparná a kutyák szemét. Én sem merek a macskához nyúlni. Pedig etettem itattam a piszkát takarította. Az az eb meg is enné a macskát.
Egyszer a vejem mocorgást hallott a kocsija motor teréből. Kinyitotta a motorház tetőt. Azonnal megérezte Misi hogy kapása lehet. A nyest menekülőre fogta magát. De az eb gyorsabb volt és máris elroppantotta a gerincét. Ez a kutya nem tűr meg még egy 4 lábú élőlény maga körül. Ugyan ezt tette az egérrel is. Oda hozta a küszöbhöz.

Nem ismerem az adott kutyát, csak a kutyák általános jellemét (mert van nekik!).
Viszont nagy a valószínűsége, ha egy egészen kicsi kölyök kutyát, vagy macskát tennél hozzá, nem bántaná.
Mondom még egyszer: nem biztos, de valószínű!

A macska és a kutya nem összehasonlítható!
A macska helyből és zsigerből támad, bármilyen kicsi is. Ezt tapasztalatból tudom.
A kutyák között is vannak mérgesebbek, harapósabbak, de vannak nagyon szelídek is.
Szoktatás és nevelés kérdése.
Nálunk Pancsika barátságos, barátkozó kutyus, hiszen Pesten megszokta a sok embert. A lakást, az ő territóriumát azonban ott is védte; ugatott.
A többi kutyusunk viszont int afféle falun nevelkedett kutyák, erősen őrzik a kerítésen belüli világukat a betolakodókkal szembe. Annyira, hogy Kormos és Bundás, de néha még Bátor is, harap.
Ettől még nem lesznek vadállatok, mert a vendégeket minden esetben „bemutatjuk” nekik, és akkor lenyugszanak, elhallgatnak egészen addig a pillanatig, amíg a vendég fel nem áll a székéből.
A gyerekekkel viszont nagyon hamar megbarátkoznak!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69974 Dátum: 2012.08.19., 09:04:53 »

És ezzel Te lettél a tatabányai VT szervezője!
Gratulálok!
A helyet már megjelölted, most mond meg az időpontot és ki is lehet hirdetni az eseményt.



Nagytaps2  Nagytaps2  Nagytaps2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69973 Dátum: 2012.08.19., 09:04:21 »

Igazad van. Nem válogatok. Most nekem a galaxy S 3 -ra lenne szükségem, mert ez megy az ezüstnyíhoz.

Hja kérlek, ha Neked nem jó a C5-03-as, amit egyik szolgáltatónál ingyen, a másiknál 10 Ft-ért adnak!
Akkor csak válogass, ha van miből!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69972 Dátum: 2012.08.19., 09:01:57 »


       Tudok hozzá megfelelő helyet.A Vadvirág étteremnek van egy 21 főt befogado kis terme.Nagyon hangulatos.

     Nézd csak meg !!!!!!!!

A Szittyó sem egy rossz hely!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69971 Dátum: 2012.08.19., 09:01:25 »

Ritkán emlékszem az álmomra, most igen! Vt-t álmodtam.  shock

Atom Manó hónapok óta.... mi ebben a nagy cucc?  H���t  vigyor  evil
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69970 Dátum: 2012.08.19., 09:00:43 »

Király!  Nagytaps2
Egyszer talán én is eljutok a nagyvízhez. bár ez egyáltalán nem biztos.

Rájöttem, hogy nem is vagyok olyan kövér! Megtaláltam az új viszonyítási pontot ebben az ügyben. Mit ne mondjak Tetemes!  vigyor

Yesss!
Ezzel feltetted a pontot az „I”-re....
Nem harcolok tovább, Te vagy a heti genya!  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69969 Dátum: 2012.08.19., 08:58:05 »

Bár még csak bele-bele kukkantgattam, de nagyon jó képek!
Igazi angliai nyár: néha van egy kis napsütés, és már 24 oC-os hőség is előfordul...  vigyor

Aranyosak vagytok!

A depressziós döglődő Nyugat hangulatából ez a kép sokat átad!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #69968 Dátum: 2012.08.19., 08:56:28 »

Kedves 32esek Mosolyog
Highcliffe 2012 (kepek - sok es nagyithato az osszes)
Highcliffe 2012 (video 1 - lassitott, nyugis)
Highcliffe 2012 (video 2 - porgos, punk)
...torzulaaass...

Bár még csak bele-bele kukkantgattam, de nagyon jó képek!
Igazi angliai nyár: néha van egy kis napsütés, és már 24 oC-os hőség is előfordul...  vigyor

Aranyosak vagytok!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 2095 2096 [2097] 2098 2099 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!