Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.19., 17:20:45
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2374 2375 [2376] 2377 2378 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125935 alkalommal)
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #64407 Dátum: 2012.03.03., 17:53:39 »

Gaz-ember elárulom csak neked hogy nem szavaztam a fideszre sem a keresztényekre sem. De utálom a gyuri pártot. És ha túl élem a következő 2 évet senkire nem szavazok. Ezt most neked megigérem
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #64406 Dátum: 2012.03.03., 17:51:24 »


        Valami nem stimmel!

        Nem azzal,hogy ma sem voltam sikeres,inkább Pucit kell megregulázni!

        Fogok folyamodni!

              robban uuuhhh uuuhhh
Naplózva
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64405 Dátum: 2012.03.03., 17:47:50 »

Gaz-ember Én is megkaptam a súly adót Nem tudom hogy számolták, De nagyon súlyosan. Vagy négyzetméterre az is nagyon súlyosan érint. Másra nem is kerestem még csak a kötelező súly adóra. El is határoztam, hogy elmegyek csőszerelőnek vagy csövesnek és megszabadulok minden kötelességemtől. Fizessenek a gazdagok. Nekem van a legnagyobb házam de csak 50 m2 ami a mienk. Ha galériát építenék lenne 100 n2. A magassága nem alkalmas rá még a gyerekek részére sem. 190 cm magasak. Talán az unokák még értékelnék 2 szintes szobákat. Ez a lakás csak festéskor és takarításkor nagy meg ha fűteni kell. Egész télen 1 szobát fűtöttünk 22°-ra mert az asszony nyafog hogy hideg van. Nincs csirke ól sem kutya ház mert akkor azt is fűtenénk. És jó lenne néha tápos csirke hús is. Most akarják felemelni a árát 1000 ft-re vagy ezer ft-vel. / kg-t. Ez még nálam tisztázatlan.



Mikulásom ! Most mindenki előtt igérd meg, hogy amit most leírok, azon nem sértődsz meg, hanem igazat adsz. Mikor a fideszre, vagy Viktorra tattam sértő megjegyzést, Te hetekig nem álltál velem szóba. Most belátod, hogy sem az átkos Kádár, sem a Gyurcsány kormány ilyen szemét meggszorításokat nem csinált, az árak sem emelkedtek egy év alatt közel a duplájára.
Kérem a Moderátor Urakat, ha nem tetszőt írtam, várják meg, amíg Mikulás elolvassa és reagál rá, utána, ha úgy látják jónak, töröljék.
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #64404 Dátum: 2012.03.03., 17:40:37 »

Gaz-ember azt tudjuk hogy van 5 szobás házad. Én nem láttam mert csak egy helységbe voltam, De kíváncsivá tettél hogy mennyi n2 kell fizetned.
Persze nem lehet kevés mikor még az eget is bedeszkáztad. Így is számolok neked szűken egy 100 n2-t. Rá megy a temetési pénzed.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #64403 Dátum: 2012.03.03., 17:35:04 »

Gaz-ember Én is megkaptam a súly adót Nem tudom hogy számolták, De nagyon súlyosan. Vagy négyzetméterre az is nagyon súlyosan érint. Másra nem is kerestem még csak a kötelező biztosításra és a súly adóra. El is határoztam, hogy elmegyek csőszerelőnek vagy csövesnek és megszabadulok minden kötelességemtől. Fizessenek a gazdagok. Nekem van a legnagyobb házam de csak 50 m2 ami a mienk. Ha galériát építenék lenne 100 n2. A magassága nem alkalmas rá még a gyerekek részére sem. 190 cm magasak. Talán az unokák még értékelnék 2 szintes szobákat. Ez a lakás csak festéskor és takarításkor nagy meg ha fűteni kell. Egész télen 1 szobát fűtöttünk 22°-ra mert az asszony nyafog hogy hideg van. Nincs csirke ól sem kutya ház mert akkor azt is fűtenénk. És jó lenne néha tápos csirke hús is. Most akarják felemelni a árát 1000 ft-ra vagy ezer ft-tal. / kg-t. Ez még nálam tisztázatlan.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64402 Dátum: 2012.03.03., 17:02:19 »



Kedves Gazember itt nem arról van-volt szó, hogy valaki is férfi emberlétére akár anyámasszonykatonája is-van vagy lesz vagy volt. Hanem arról, hogy egy asszonynak közel 40 év, -vagy már annyi is-  munkaviszony után a vállalkozó füttyére emígy kell dolgoznia, az amúgy helyett, ami  az amúgy se igazán volt törvényszerű. De örülünk hogy van munkája és be...ismétlem be van jelentve, a járulékokat fizetik utána, mégha részben is.. A másik az hogy egy férfi, bármennyire is a ló fölé teremtette a mindenható nagy titok...akkor válik igazán férfivá, függetlenül attól, hogy épp 20, avagy 70 éves, ha a család fenntartásában a kiemelkedő és megfelelő szerepét el tudja látni....és bizony ebbe ha a körülmények úgy hozzák akkor a mosás, mosogatás, vagy a teregetés (ami pl. valóban megalázó egy ffi. ember részére) avagy a főzés is bele tartozik.

Szóval ha tehetném a megjegyzésedért - ( minusz)1000 karmát írnék be...mert amúgy megérdemelnéd... tudom (bízom benne hogy viccnek szántad) így ugyebár a következő pár sort te is annak tekinted...tehát veled ellentétben én az életem során társat kerestem és találtam,  nem szolgát, mert hát szolga az van elég ha akarom....akár....(és most nem folytatom...)
A fentiektől függetlenül, figyelemmel előrehaladott éveid számára, kellő megértéssel és jóindulattal, maradok őszinte tisztelőd és rovattársad....részemről a nézetkülönbség lezárva.
                                                              
                                        





Cimborám ! Végre valaki, aki (nem Aki) veszi a lapot és érti a humort. Feleségemnek térd és csípőprotézise van 10 éve. Buszra sem tud felszállni. Egyedül a főzés az Ő dolga, atöbbi részben az enyém, hétvégén a Fiam is kertet ás, havat lapától, stb. Ennyi.   Írhatod a karmát, de nem a - t, hanem a + t.

 bee Nagytaps2

Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64401 Dátum: 2012.03.03., 16:55:39 »


Közlök mindenkivel, akit érint, megkaptam az Önkormányzattól az Építmény adó felhívást. 1.200.- Ft / m2.Ez vonatkozik természetesen nem csak lakásra, hanem garázsra, sufnira, tyukólra, stb. Ez egy évre szól, úgyhogy a 2014 - es szavazást bebiztosította magának a kormány.
Én legjobban Mikulást sajnálom, mert úgy tudom, nem picike háza van. Aki meg számíthat lakbéremelésre, ha a tulajnak ezeket fizetni kell. Ezt a nagy lakást most eladni sem lehet, mert ha megtudják, mennyi az évi adója, ki az a hülye, ki megveszi.


 uuuhhh uuuhhh uuuhhh _morcos bee
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64400 Dátum: 2012.03.03., 16:47:40 »



Kedves Gazember itt nem arról van-volt szó, hogy valaki is férfi emberlétére akár anyámasszonykatonája is-van vagy lesz vagy volt. Hanem arról, hogy egy asszonynak közel 40 év, -vagy már annyi is-  munkaviszony után a vállalkozó füttyére emígy kell dolgoznia, az amúgy helyett, ami  az amúgy se igazán volt törvényszerű. De örülünk hogy van munkája és be...ismétlem be van jelentve, a járulékokat fizetik utána, mégha részben is.. A másik az hogy egy férfi, bármennyire is a ló fölé teremtette a mindenható nagy titok...akkor válik igazán férfivá, függetlenül attól, hogy épp 20, avagy 70 éves, ha a család fenntartásában a kiemelkedő és megfelelő szerepét el tudja látni....és bizony ebbe ha a körülmények úgy hozzák akkor a mosás, mosogatás, vagy a teregetés (ami pl. valóban megalázó egy ffi. ember részére) avagy a főzés is bele tartozik.

Szóval ha tehetném a megjegyzésedért - ( minusz)1000 karmát írnék be...mert amúgy megérdemelnéd... tudom (bízom benne hogy viccnek szántad) így ugyebár a következő pár sort te is annak tekinted...tehát veled ellentétben én az életem során társat kerestem és találtam,  nem szolgát, mert hát szolga az van elég ha akarom....akár....(és most nem folytatom...)
A fentiektől függetlenül, figyelemmel előrehaladott éveid számára, kellő megértéssel és jóindulattal, maradok őszinte tisztelőd és rovattársad....részemről a nézetkülönbség lezárva.
                                                               
                                       






Na végre van köztünk Egy ember, Aki (nem Aki) veszi a lapot és érti a sunyi vicceimet. Persze, hogy nem így van. Feleségemnek térd és csípőprotézise van, gondolod, ha még a buszra sem tud felszállni, a Fiam meg estig dolgozóban van, mi munka vár rám. A főzésen kívül, -mert ahhoz nem nyulhat más,- mindent én, hétvégén a Fiam is besegít. De inkább a kertásásba, hólapátolásba, szomszédverésbe, stb.


 hahota hahota hahota bye bye
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #64399 Dátum: 2012.03.03., 15:32:25 »



Mi férfiak, az ilyent nevezzük :  " anyámasszony katonája " -nak.Ne mert az igazi Férfi miért nősül ? Azt megkapja házasság nélkül is. viszont ha egy nő főz, mos, vasal, takarít, annak  -ha nam is szivesen, -de adjuk a nevünket, mely nem olyan olcsó.
Nekem ebben van gyakorlatom, meg tapasztalatom, mert 3 x nősültem. Az első se főzni, se mosni, se vasalni, se takarítani nem tudott, mindent az Anyja csinált. A második ezeket tudta, csak "egyéb" téren nem volt aktív.
Aztán a mostani, a Gazemberné, minden tekintetben megfelel, csak annak meg az a baja, hogy állandóan jár a szája, hogy : "mindent én csinálok a lakásban, aztán hullafáradtan még este is a rendelkezésedre állok már 44 éve. Na, az ilyen asszonyt kell megbecsülni. Gyömrőn még kertet kapál, ültet, baromfiakat gyilkol, pucol, darabol. stb.  Ilyen Asszonyt kell találni és megtartani.


 yes_yes Nagytaps2 köszi_2 bee



Kedves Gazember itt nem arról van-volt szó, hogy valaki is férfi emberlétére akár anyámasszonykatonája is-van vagy lesz vagy volt. Hanem arról, hogy egy asszonynak közel 40 év, -vagy már annyi is-  munkaviszony után a vállalkozó füttyére emígy kell dolgoznia, az amúgy helyett, ami  az amúgy se igazán volt törvényszerű. De örülünk hogy van munkája és be...ismétlem be van jelentve, a járulékokat fizetik utána, mégha részben is.. A másik az hogy egy férfi, bármennyire is a ló fölé teremtette a mindenható nagy titok...akkor válik igazán férfivá, függetlenül attól, hogy épp 20, avagy 70 éves, ha a család fenntartásában a kiemelkedő és megfelelő szerepét el tudja látni....és bizony ebbe ha a körülmények úgy hozzák akkor a mosás, mosogatás, vagy a teregetés (ami pl. valóban megalázó egy ffi. ember részére) avagy a főzés is bele tartozik.

Szóval ha tehetném a megjegyzésedért - ( minusz)1000 karmát írnék be...mert amúgy megérdemelnéd... tudom (bízom benne hogy viccnek szántad) így ugyebár a következő pár sort te is annak tekinted...tehát veled ellentétben én az életem során társat kerestem és találtam,  nem szolgát, mert hát szolga az van elég ha akarom....akár....(és most nem folytatom...)
A fentiektől függetlenül, figyelemmel előrehaladott éveid számára, kellő megértéssel és jóindulattal, maradok őszinte tisztelőd és rovattársad....részemről a nézetkülönbség lezárva.
                                                               
                                       


Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64398 Dátum: 2012.03.03., 14:54:15 »

Szoktuk mi is vágni a csirkék szárny tollát, de ettől még alacsony marad a kerítés. vigyor
Ha találok szűcsöt, akkor szólok.



Akikám! Ha azt a szárnytollat annyira levágod végig, nem belevágva az eleven húsba, 50 centit sem tud átugrani.
A tyúkok meg akkor tojnak naponta kettőt, ha megszívod kicsit ott, ahol az előző tojás kijött. Ha ügyes vagy, estig még 3 is lehet a termés.



 hahota hahota hahota
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64397 Dátum: 2012.03.03., 14:46:53 »

Két nő egy tyúkpiac.
Hat férfi meg egy majomparádé.

Bocsássatok meg fiúk, de nem bírtam tovább.  vigyor
Körmömet lerágva figyelem jó ideje ezt a szappanoperát, és bevallom, csoda szórakoztatóak vagytok.  _cupp

Néha már aggódtam, mert majdnem úgy nézett ki, hogy még képesek lesztek valamiben megegyezni. De akkor szerencsére valaki egy huszárvágással gyorsan összebonyolította a már kisimulófélben levő végeredményt. Imádtam olvasni, tényleg aranyosan csináljátok.  zizi

Remélem holnapra azért még bedobtok egy-két újabb helyszínt és időpontot, biztosítva ezzel a lehetőséget arra, hogy sokáig olvashassam ezt az egyeztető tárgyalást.  vigyor





Blondika Kedves ! Csak nem azt akarod mondani, hogy Te is mész a Fanyűvőbe ? Mert akkor le van minden szárnyasállat sz....va, ott a helyem.  De tudom, csak ködösítesz, marad nekem a gyömrői birtok  Ellenkező esetben gyalog kimennék Gyömrőre, másnap ebédre oda is érnék. Mert, mint Mikulás mondta, taxira sajnálom a pénzt. Egy kisnyugdíjas, ki ráadásul rokkant, ne költekezzen olyasmire, amiből többször leihatja magát.


 yes_yes bee Nagytaps2 hahota


Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64396 Dátum: 2012.03.03., 14:34:50 »



J' regg


na...szóval...én megpróbáltam  fejbever

aztán tegnap kivasaltam, sőt ma mosni is "kifogatok" a géppel...

felborult a világ...korábban három naponta asszony megcsinált mindent meg is főzött előre tapsika0sz van, mindennap meló, 05-től este 6-ig hétig ....utána megértem, hogy inkább pihenjen.  puszi_2   ..szóval lehet utána kell néznem mi a külöombség a habarás  Zavarodott és a rántás között... Asszony meg új (ideiglenes munkaidőben gürcöl.. és nem mondhatja hogy nem...    _morcos)
..és meg a saját munka után mosok-vasalok-főzök zizi
sorsom....



Mi férfiak, az ilyent nevezzük :  " anyámasszony katonája " -nak.Ne mert az igazi Férfi miért nősül ? Azt megkapja házasság nélkül is. viszont ha egy nő főz, mos, vasal, takarít, annak  -ha nam is szivesen, -de adjuk a nevünket, mely nem olyan olcsó.
Nekem ebben van gyakorlatom, meg tapasztalatom, mert 3 x nősültem. Az első se főzni, se mosni, se vasalni, se takarítani nem tudott, mindent az Anyja csinált. A második ezeket tudta, csak "egyéb" téren nem volt aktív.
Aztán a mostani, a Gazemberné, minden tekintetben megfelel, csak annak meg az a baja, hogy állandóan jár a szája, hogy : "mindent én csinálok a lakásban, aztán hullafáradtan még este is a rendelkezésedre állok már 44 éve. Na, az ilyen asszonyt kell megbecsülni. Gyömrőn még kertet kapál, ültet, baromfiakat gyilkol, pucol, darabol. stb.  Ilyen Asszonyt kell találni és megtartani.


 yes_yes Nagytaps2 köszi_2 bee
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #64395 Dátum: 2012.03.03., 12:48:44 »


Kedves Fórum lakók!

Ha szeretitek a könnyed kikapcsolódást, és van is időtök rá, ne szalasszátok el! Szép nyári nap Nézzétek meg!   táncika


Hujjjujjjjjjjjjjjjjj

Én bizony szeretem-tem a könnyed kikapcsolódást..... Nagytaps2


....
   ....
         ...
             ......


 zizi
                         valamikor régen
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64394 Dátum: 2012.03.03., 11:10:20 »

Szerintem többen.

S jó lenne mozgósítani azokat is, akik nincsenek itt.
Sőt mi több a közleményt ismételni kellene itt is olymódon, hogy a Fanyüvő és címe, továbbá elérhetősége is szerepeljen rajta.


Márton Barátom ! A Fanyűvőt olyan könnyü megtalálni. Felmennek a gellérthegyre és körbenéznek, ahol látják, hogy többen nyűvik a fát, ott van.


 hahota hahota
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64393 Dátum: 2012.03.03., 11:05:21 »

VéTé-t vagy ma kellet volna megtartani esetleg a jövő héten, ha előbb felébredünk.
 És még a Fanyüvőt is értesíteni kell hogy miénk legyen a szokott helyünk.



 yes_yes bye bye bye bye bye bye bye bye bye bye
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64392 Dátum: 2012.03.03., 11:04:07 »

Jó reggelt!


Valamit rosszul csináltam és Pucika erősen tiltakozik miatta.

 Pont a hét végén.

Megyek metszeni kikapcsolodásul!

       



Bocs Józsikám, véletlenül Csuhásnak válaszoétam a Pucikád bajára. Olvasd el, rá is vonatkozhat.



 _cupp
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64391 Dátum: 2012.03.03., 10:57:12 »

Szép, részletes hibaleírás, ez alapján pikk-pakk meglesz a megoldás.  vigyor


Csuhásom, nem tudom mi baja lahatatt a Pucikádnak, de ilyen hidegban az enyém is a boha istennek sem akar indulni. Megdermed és sűrű az olaj. Én, a lángész, rájöttem, hogy előtte nap, -ha tudom, hogy reggel menni kell valahova,- rákötöm a töltőt, az megy egész éjjel és rekkel oldalba se kell rúgnom, elindul.




 yes_yes uuuhhh hahota
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #64390 Dátum: 2012.03.03., 08:19:40 »


         Azért sem vasalok ma!! Durcáskodok!

             uuuhhh



J' regg


na...szóval...én megpróbáltam  fejbever

aztán tegnap kivasaltam, sőt ma mosni is "kifogatok" a géppel...

felborult a világ...korábban három naponta asszony megcsinált mindent meg is főzött előre kicsi taps
Most káosz van, mindennap meló, 05-től este 6-ig hétig ....utána megértem, hogy inkább pihenjen.  puszi_2   ..szóval lehet utána kell néznem mi a külöombség a habarás  Zavarodott és a rántás között... Asszony meg új (ideiglenes munkaidőben gürcöl.. és nem mondhatja hogy nem...    _morcos)
..és meg a saját munka után mosok-vasalok-főzök zizi
sorsom....
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
csuhas
Vendég
« Válasz #64389 Dátum: 2012.03.03., 08:11:13 »

VéTé-t vagy ma kellet volna megtartani esetleg a jövő héten, ha előbb felébredünk.
 És még a Fanyüvőt is értesíteni kell hogy miénk legyen a szokott helyünk.

Most lett tavasz, most lett vége a téli álomnak.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #64388 Dátum: 2012.03.03., 08:10:05 »

Jó reggelt!


Valamit rosszul csináltam és Pucika erősen tiltakozik miatta.

 Pont a hét végén.

Megyek metszeni kikapcsolodásul!


Szép, részletes hibaleírás, ez alapján pikk-pakk meglesz a megoldás.  vigyor
Naplózva
Oldalak: 1 ... 2374 2375 [2376] 2377 2378 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!