Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.19., 12:54:59
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2377 2378 [2379] 2380 2381 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125881 alkalommal)
csuhas
Vendég
VT
« Válasz #64347 Dátum: 2012.03.01., 18:43:44 »

Tegye fel a kezét akinek nem jó a március 31-e szombat!
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #64346 Dátum: 2012.03.01., 18:41:49 »



Akimester !
A VIII és IX kerületet ki kéne hagyni, mert este úgy tele van sötétbőrü bicskáslegénnyel, akik belekötnek mindenkibe 6 féldeci után és jó, ha ép bőrrel megúszod. Az emlék taxis koromból.


 fejbever bee

Múlt század közepe, vége?
AKI... néhány éve lakott ott és havi rendszerességgel látogatta azt a helyet. Ennek ellenére szerintem még viszonylag jól néz ki, nincs kilyuggatva.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #64345 Dátum: 2012.03.01., 18:39:17 »


        Legyen 17-én,egyáltalán nem okoz nekem problémát,sértődést sem. Kb 1 hónapja arra a napra van program bejelölve!

           

A 17 kihúzva, mert mint már írtam az Mikulásnak sem jó, és akkor már ketten hiányoznátok nekem.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #64344 Dátum: 2012.03.01., 18:36:43 »

Én vagyok a hülye, ebbe bele fogok őszülni.
Ki kellett volna hirdetni egy időpontot és egy helyet, azt kész.
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #64343 Dátum: 2012.03.01., 17:31:08 »


Na látod Márton Barátom ! Rátapintottál a lényegre. Amikor a Bosnyákon voltunk 7- en, az a helység már akkor nem dohányzó volt. A másik, hátsó, az volt a dohányzó. és itt RH cskának és nekem is volt finom kegvenc Tatárbifsteak, ami jó volt és olcsó hely. Nem akarok dicsekedni, de a 7 italért, a tatáromért, + jatt, annyiból megúsztam, mint az Örstől a Bosnyákig egy taxiszámla. Most ezt nem Mikulásnak céloztam, de ha valamit elköltök, azt inkább a Barátaim italára és a saját abrakomra költöm és nem kell Mikulás Barátomat se
 lelejmolnom. Hazamegyek a 3 - as villamossal, amelyik oda kanyarodik, ahova én mondom.



 yes_yes bye bye

      Mondd neki,hogy kanyarodjon le a Mártírok útjára is!

      Én nem tudok önző lenni!
Naplózva
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64342 Dátum: 2012.03.01., 17:26:49 »


        Legyen 17-én,egyáltalán nem okoz nekem problémát,sértődést sem. Kb 1 hónapja arra a napra van program bejelölve!

          


De ha a 16-a Józsikának is jó, meg esetleg a Bosnyák-tér, szavazzunk. Aki a 16- ára és a Bosnyákra szavaz, Aki állítsa fel, (vagy Csuhás) a szavazó listát és eldöntjük. Egyébként Csohásnak, ha otthonról jön, közelebb a Bosnyák, ha a boltból, meg hazafelé útba esik. Akinak a vonat 3 megálló, meg Vinek is, akelának is, meg mindenkinek. Józsikának a Fanyűvő ugyanannyira esik kb. Na, válaszokat, szavazatokat kérek.  Mártonékról, meg RH-ról nem is beszélek, mert Zuglóiak.



 köszi_2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64341 Dátum: 2012.03.01., 17:18:16 »

Nyilván bennem van a hgiba, hogy elégedetlenkedem.

Volt egy időpont, mely ellen senki nem tiltakozott, majd pár nappal később tiltkozás-hullám söpört végig.

Vita volt két helyszínről is.

Az ember úgy vélné, hogy kompromisszumok alapján a 2 helyszínből 1 lesz, s ehelyett már 4-nál tartunk.

Én arról szeretnék információt kapni, hogy jelenleg a vendéglátó helyeken mennyire veszik komolyan a dohányzási tilalmat komolyan.

Mert ha igen, akkor -kis segítséggel- nekem is lenne helyszín javaslatom. (Persze az sem menne időpont nélkül.)


Na látod Márton Barátom ! Rátapintottál a lényegre. Amikor a Bosnyákon voltunk 7- en, az a helység már akkor nem dohányzó volt. A másik, hátsó, az volt a dohányzó. és itt RH cskának és nekem is volt finom kegvenc Tatárbifsteak, ami jó volt és olcsó hely. Nem akarok dicsekedni, de a 7 italért, a tatáromért, + jatt, annyiból megúsztam, mint az Örstől a Bosnyákig egy taxiszámla. Most ezt nem Mikulásnak céloztam, de ha valamit elköltök, azt inkább a Barátaim italára és a saját abrakomra költöm és nem kell Mikulás Barátomat se
 lelejmolnom. Hazamegyek a 3 - as villamossal, amelyik oda kanyarodik, ahova én mondom.



 yes_yes bye bye
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #64340 Dátum: 2012.03.01., 16:55:37 »

Nyilván bennem van a hiba, hogy elégedetlenkedem.

Volt egy időpont, mely ellen senki nem tiltakozott, majd pár nappal később tiltkozás-hullám söpört végig.

Vita volt két helyszínről is.

Az ember úgy vélné, hogy kompromisszumok alapján a 2 helyszínből 1 lesz, s ehelyett már 4-nál tartunk.

Én arról szeretnék információt kapni, hogy jelenleg a vendéglátó helyeken mennyire veszik komolyan a dohányzási tilalmat.
Mert ha igen, akkor -kis segítséggel- nekem is lenne helyszín javaslatom. (Persze az sem menne időpont nélkül.)
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64339 Dátum: 2012.03.01., 16:43:27 »

Március 24-én szombaton dolgozzuk le március 16-át pénteket, tehát munkanap, azért gondoltam azt, hogy ez többeknek nem felelne meg.



Nekem a 16 - ika is jó.


 yes_yes vigyor
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #64338 Dátum: 2012.03.01., 16:33:46 »



        Legyen 17-én,egyáltalán nem okoz nekem problémát,sértődést sem. Kb 1 hónapja arra a napra van program bejelölve!

           
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #64337 Dátum: 2012.03.01., 16:04:15 »

Ezek szerint nem sikerült olyan időpontot találni, ami mindenkinek megfelelne. 100/2-nek nem jó a 17-e; Mikulásnak nem alkalmas 15-18 között, Gazember meg 24-én nem tud elszabadulni.
A 17-et kizárnám, mert akkor mindjárt két embert is vesztenénk.

Régebben a száz feletti létszámnál egyszerűbb volt a helyzet, meg lett hirdetve egy időpont és egy helyszín, ha valakinek megfelelt megjelent, ha nem hát nem.
Most a kis létszám miatt kell igyekeznünk kicsit demokratikusabban rendezni a dolgot, mert hát 10 emberből ha 5 hiányzik az már igazán nem elhanyagolható.
Viszont ennek meg van az a veszélye, ha most bármelyik dátumra rábökök, akkor megsértődik az, akinek az nem jó, hogy azért lett az választva, mert Ő a legkevésbé fontos. Pedig ez nincs így. Egyszerűen nem találtunk olyan időpontot eddig, ami mindenkinek jó.
Keressünk további időpontot, vagy sorsoljunk ki az eddig felmerültek közül egyet?
Naplózva
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64336 Dátum: 2012.03.01., 11:42:14 »

A lényeg, hogy megvan! Igaz, kicsit jereváni rádiós fillingje lett a dolognak, de ez még nem kizáró ok.
A tálnak hatalmas előnye, hogy rengeteg féle kaja van rajta, sok körettel, és személyes tapasztalatom szerint három embernek olyan bőségesen elég, hogy még egy harmad-negyed adag meg is marad, tehát 3 tállal 10 ember jóllakik!
Az ízek jók, az árak, mint láthatjátok nem tragikusak.
Amikor még a Viola utcában és a Ferenc téren laktunk, havonta megfordultunk ott.
Viszont ha emellett dönt a társaság, akkor előtte két-három nappal érdemes lefoglalni a helyeket, mert igencsak látogatott étterem!
Ja, és ami még fontos -számomra legalábbis-, hogy a WC is kulturált!



Akimester !
A VIII és IX kerületet ki kéne hagyni, mert este úgy tele van sötétbőrü bicskáslegénnyel, akik belekötnek mindenkibe 6 féldeci után és jó, ha ép bőrrel megúszod. Az emlék taxis koromból.


 fejbever bee
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64335 Dátum: 2012.03.01., 11:40:15 »

Na, további szép napot mindenkinek, kikapcsolok, mert igencsak sok  melóm!

 bye bye
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64334 Dátum: 2012.03.01., 11:39:28 »



Akimesterem ! Egyszerübb a csirkéknek a szárnyavégén azt a hosszu tollas részt levágni, akkor nem tud átrepülni a kerítésen.
Én is tartottam Gyömrőn kb. 15 évig nyulat, de az országban nem találtam egyetlen kikészítőt sem. Sőt, most is minden évben veszek a szomszéddal közösen egy fiatal birkát, kénytelenek vagyunk elásni hátul a kertben a bőrét, mert nincs, aki (nem Te) elvállalná a kikészítését. Ha találsz egyet, értesíts légyszi.




 köszi_2 köszi_2

Szoktuk mi is vágni a csirkék szárny tollát, de ettől még alacsony marad a kerítés. vigyor
Ha találok szűcsöt, akkor szólok.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64333 Dátum: 2012.03.01., 11:36:10 »

Csuhásom Mi lenne ha 1 héttel később lenne MÁRCIUS 24.-én mert akkor van Gaz-ember napja és a többieket kiket nem érdekel  4 napos hétvége lesz tüntetés utazás kapálás nyaralás vagy tavaszodás. Ez csak még egy kedvező lehetőség. Akkor mi lesz Józsefekkel? József nap meg hétfőre esik.


Modtam már az előbb, hogy 24 - 25 -én vendégeim lesznek. Jön a népes Gazemberné családja, ingyen kaja kilátásba, nem marad otthon senki. Igaz, célszerü volna nekem lelépni, de akkor mosolyszület egész nyáron. Nekem egy szem Nővérem van, de Ő nem tud eljönni, mert a Férje arczheimer kóros, nem lehet magára hagyni.


 _morcos yes_yes
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64332 Dátum: 2012.03.01., 11:29:45 »

Bár a Fanyűvőre nyomtam, de azt az ötletet is igencsak jónak találom, még közel van Gazember rezidenciájához is, nem kellene vinnyognia, ha valamelyikünk hazadobja, hogy ezt a hatalmas áldozatot nem fogadhatja el.  Mosolyog

Kicsit zavar, hogy egyenlőre a neten nem lelem. Találtam egy Time Out Corner-t a Tűzoltó utca 11-ben, valószínűsítem, hogy arra gondoltál. A hely neve is stimmel egy kicsit, az utcának is amolyan virágos neve van, ugyan nem Bokréta, hanem Liliom, de hát erdész vagy te, nem botanikus.



A lényeg, hogy megvan! Igaz, kicsit jereváni rádiós fillingje lett a dolognak, de ez még nem kizáró ok.
A tálnak hatalmas előnye, hogy rengeteg féle kaja van rajta, sok körettel, és személyes tapasztalatom szerint három embernek olyan bőségesen elég, hogy még egy harmad-negyed adag meg is marad, tehát 3 tállal 10 ember jóllakik!
Az ízek jók, az árak, mint láthatjátok nem tragikusak.
Amikor még a Viola utcában és a Ferenc téren laktunk, havonta megfordultunk ott.
Viszont ha emellett dönt a társaság, akkor előtte két-három nappal érdemes lefoglalni a helyeket, mert igencsak látogatott étterem!
Ja, és ami még fontos -számomra legalábbis-, hogy a WC is kulturált!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64331 Dátum: 2012.03.01., 11:26:45 »

100/2 a te javallatodat figyelembe vettem és más idő pont is lehetséges. Nekem is kedvezőbb a 24.-e. 18.-a meg azért nem oké mert ki kell pihenni a 4 napos ünnepet. Nálam marad a Gaz-ember napja. Gondolkodjatok el ezen.


Van aki (nem Aki) ezen a szent ünnepen, márc. 24 -én dolgozik ? Ez egyenesen arcátlanság. Nekem vendégeim lesznek a 24 és 25 nem jó. Maradjon a 17 , a 16 is jó nekem.


 yes_yes köszi_2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64330 Dátum: 2012.03.01., 11:20:32 »


Szép napot mindenkinek!

Hét ágra süt a nap itt minálunk.  Mosolyog

A tavasz itt csibecsipogással fog beköszönteni, március 21.-én kelnek a kis csibéink. Tegnap este beüzemeltük a csibekeltetőt 40 db tojással. (Megüzenem majd, hányan fognak csipogni )
 A palántának valók is szépen fejlődnek az ablakban.

Jöhet a tavaszi nagytakarítás!!! _juhhh





Erika Drága ! Te mit csinálsz a palántákkal, hogy ne dőljenek el ? Túl meleg van és hamar nőnek magasra netán ?



 uuuhhh köszi_2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #64329 Dátum: 2012.03.01., 11:16:21 »

Albertirsán  hajnali fagy után gyorsan emelkedik a hőmérséklet, és oszlatja a párát.
A madárcsicsergést tegnap délelőttől mér lehet hallani, de a rigók még nem énekelnek nálunk sem. Valószínűleg ennél langyosabb hajnalra van szükségük, hogy ne fagyjon el a hangjuk.
Jelen pillanatban a verebek, és a kerti rozsdafarkú azok, akik ébresztgetik a tavaszt.
A tyúkjaink még nem sejtik, de hétfőtől már csak a baromfiudvar lesz a rezidenciájuk.
Ennek érdekében a héten megemelem a kerítés magasságát, hogy ne tudjanak kirepülni a madarak.
Szombaton, terveim szerint hozok egy háromszintes nyúlketrecet is, és összeengedem a lányokat a fiúval, hadd induljanak szaporodásnak. Már csak egy szűcsöt (d.n. Szűcsöt!  shock ) kell találnom, aki majd a nyúlbőrökből szép bundát készít Okszikámnak!

Mindenkinek nagyon vidám, napsütéses, eredményes napot kívánok!



Akimesterem ! Egyszerübb a csirkéknek a szárnyavégén azt a hosszu tollas részt levágni, akkor nem tud átrepülni a kerítésen.
Én is tartottam Gyömrőn kb. 15 évig nyulat, de az országban nem találtam egyetlen kikészítőt sem. Sőt, most is minden évben veszek a szomszéddal közösen egy fiatal birkát, kénytelenek vagyunk elásni hátul a kertben a bőrét, mert nincs, aki (nem Te) elvállalná a kikészítését. Ha találsz egyet, értesíts légyszi.




 köszi_2 köszi_2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64328 Dátum: 2012.03.01., 11:09:44 »


             Jó reggelt!

            Tényleg tavasz van?He???

Igen, rügyeznek a tinédzserek...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 2377 2378 [2379] 2380 2381 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!