Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.23., 21:08:49
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2394 2395 [2396] 2397 2398 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7126263 alkalommal)
csuhas
Vendég
« Válasz #64008 Dátum: 2012.02.25., 08:02:21 »

Nos mielőtt nekilátnánk egyet tisztáznunk kell: senki sem tökéletes.
Senki sem tökéletes, így mi sem.
Ez azonban nem azt jelenti, hogy rögtön csapnivalóak is volnánk.
Magyarázom a fentieket rögtön a színekkel:
Legyen a fehér a tökéletes, és a fekete a csapnivaló. A színeknél sem jelenthetjük ki, ha valami nem fehér, akkor az fekete, hiszen a színeknek is sok millió árnyalata létezik.
Mivel sem mi nem vagyunk tökéletesek, de még azok se biztos hogy tökéletesek, akik nekünk itt a fórumon a karmát osztják, hát bizony előfordulhat, hogy a nevünk alá több-kevesebb mínusz is kerül.
Ezektől a mínuszoktól tehát nem kell agyvérzést kapni, megőrülni, vagy megrettenni, hanem szépen el kell tudnunk fogadni, hogy ez is a cselekedeteink egyik következménye.
Mert hát aki erre a fórumra regisztrál, és írásokat közöl, azzal előfordulhat az is, hogy a többiektől a visszajelzés egyik formájaként mínusz karmát kap, de az is lehet, hogy valamelyik rovattárs megvadul és kitömi a többieket mínusszal.
Tehát nézzünk rá a pluszainkra és konstatáljuk, hogy na már ennyi jót kaptam, majd nézzünk rá a mínuszainkra, és ha azt látjuk hogy az elmúlt időben növekedésnek indult a számuk és a mínuszokat esetleg olyan emberektől kaptuk, akiknek a véleményére adunk, akkor gondolkodjunk el, mi nem tetszhetett nekik, és ha igazat adunk meglátásuknak, akkor aszerint változtassunk a jövőben írásainkon.
Naplózva
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #64007 Dátum: 2012.02.25., 07:29:27 »

El is felejtettem írni, hogy nálunk nagyon erős szél van, de jól lesúlyozzuk a kicsiautómat. Megyünk, meglátogatjuk keresztanyámat. Az este sütöttem neki pitét. Alma nem volt itthon, így lekvár, és dió került bele.

Szép napot!
                                       táncika
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #64006 Dátum: 2012.02.25., 07:27:30 »


        Jó reggelt!

        Érzem a tea illatát!

           bee
Naplózva
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #64005 Dátum: 2012.02.25., 07:25:08 »

Zimmzirizimm, fütyül a széééél.
Halljátok-e mit meséééél?

Ahányszor feltámad a szél, édesanyám mindig elmondja ezt a kis versikét. Több mint 50 éve hallgatom. Remélem, ma is fogja mondani, és még sokáig!
                                            Mosolyog _cupp Mosolyog
Naplózva
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #64004 Dátum: 2012.02.25., 07:11:55 »

Már AKI... írását olvasva is bizsergett az ujjam.
Lehet itt elméleteket gyártani, de az igazság az, hogy napi néhány karmánál senki sem szokott többet kapni.
Mióta van bekapcsolva a karma funkció?
Kinek hány karmája van?
Ha naponta bármelyikből tízet, vagy tíznél többet kapna valaki, akkor milyen számoknál kellene már járnunk?
Tételezzük fel hogy csak 100 napja van bekapcsolva a karma funkció, a legtöbb embernek összesen (a plusz és mínusz karmák abszolút értékének összege) nem éri el még a százat sem, vagyis naponta egy, vagy egy karmát sem kap a többiektől.
Ez a szabály, melyet néha erősíthetnek kivételek.


Ha sok lesz a kivétel, akkor az lesz a szabály!!!!!!!!!

                                    bleee
Naplózva
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #64003 Dátum: 2012.02.25., 06:59:08 »


          Szavaznom kéne már ,de nem tudok dönteni.

         Blondy segítségére várok!   _cupp

Jó, de ki az a Blondy?
                                         Kacsint
Naplózva
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #64002 Dátum: 2012.02.25., 06:51:35 »

Na jól van, a mostani 3 oldal már elegendő ahhoz, hogy Zzsolti meg a többi hajnali pacsirta a visszaolvasgatás miatt elkéssen reggel a munkából.  vigyor

Jóéjt!  Mosolyog



Valaki majd locsolja már fel az ájult Csuhást! Tudom, tudom, Zzsolti majd megszól az elsősegélynyújtás elmulasztása miatt, de most nem érek már rá  vigyor

Olvasom, olvasgatom meglehetős késéssel, de a szavazáson már tegnap túl voltam.
                        _cupp
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #64001 Dátum: 2012.02.25., 06:03:43 »


Úgy, hogy a g-mail, vagy mi a túró nem jött be, ezt is törölni kellene, mert ez is csak rombolja a közösségi szellemet. Elérte a karmaosztogatás, hogy én is esetleg csak olvaslak, de nem írok. Tudom, ez senkit nem érdekel, de a Barátaimmal a levelező rovatban továbbra is tartom a kapcsolatot. Mint említettem a g-mail is egy melléfogás volt, meg is szüntettétek, ez is egy elvetélt találmány, csak a kitalálója nem ismeri el, a szavazás mögé bújik. További szerencsés karmaosztogatást.


 uuuhhh köszi_2 bye bye

Az a baj, hogy nem bírod elviselni a gondolatot, hogy a neved alatt található minden egyes mínusz karmát esetlegesen megérdemelted, mindegyikért alaposan megdolgoztál.
Nem ez nem lehet, hiszen te tökéletes vagy.
Akkor márpedig csak úgy kerülhetett oda, hogy sötétben bujkáló ellenforradalmár módjára valamelyik nem létező alattomos és sunyi rovattárs oda tette orvul, vagy pedig rossz az egész rendszer és törölni kellene.

A gmail sem lett törölve, sőt épp ellenkezőleg, a gmail-es levelezővel való fórumozás továbbra is biztosítva van, épp azért hogy ha bárkinek csatlakozni van kedve hozzánk, vagy ilyen emailcímet használt eddig is a fórumozáshoz, akkor azt a továbbiakban is megtehesse.
Vagyis a lehetőségek szűkítése abban az esetben sem valósult meg, mint ahogy az avatarkép szabad választása sem került korlátozás alá, és a karmával való játszadozás, az ilyen formán történő visszajelzés lehetőségét sem fogom elvenni a többiektől.


Van neked egy jó hírem:
Megnyugodhatsz, nem kell tovább görcsölnöd, biztosra mondom neked nem vagy tökéletes. Most már lazíthatsz.
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #64000 Dátum: 2012.02.25., 05:59:51 »

Jó reggel megint Mátyás nap van
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63999 Dátum: 2012.02.25., 00:28:00 »


Gondolod, hogy már mindenre magyarázat lehet a gazembervér?
Kérlek ne írd ezt, mert ez egy fokkal csak rontja a helyzetet...

Egyébként láttam az erőfeszítésedet anno, és azt is láttam, hogy nem ugráltál túl magasra, mert simán nézett át mindenki a fejed fölött, észrevétlen maradt a felhomályosításod  Vigyorog

Pedig meggyőződésem, hogy ez az oka mindennek. Láttam már ilyeneket, el sem jut hozzájuk amit mond az ember.  S�r
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63998 Dátum: 2012.02.25., 00:17:38 »

Látom, törölgetés esete forog fenn, még jó, hogy Csuhás ezt megmentette az utókornak.


Idézetet írta: Gazember - Ma - 20:10:11

"Úgy, hogy a g-mail, vagy mi a túró nem jött be, ezt is törölni kellene, mert ez is csak rombolja a közösségi szellemet. Elérte a karmaosztogatás, hogy én is esetleg csak olvaslak, de nem írok. Tudom, ez senkit nem érdekel, de a Barátaimmal a levelező rovatban továbbra is tartom a kapcsolatot. Mint említettem a g-mail is egy melléfogás volt, meg is szüntettétek, ez is egy elvetélt találmány, csak a kitalálója nem ismeri el, a szavazás mögé bújik. További szerencsés karmaosztogatást."


Zsúfolásig van tárgyi tévedéssel.
A gmail, vagy mi a túró egy levelező, és senki nem mondta hogy nem jött be, ezért nem is lett törölve. Fogalmad sincs semmiről, ha azt gondolod, hogy az rombolta a közösségi szellemet.
Kérdezném, hogy mitől volt melléfogás az a gmail, amiről azt se tudod, hogy eszik vagy isszák? Ki mondta neked, hogy megszüntették? Mitől elvetélt találmány? Én a helyedben olyasmiről nem írnék ilyen hülyeségeket, amiről halvány lila  szellentésem nincs.
Igen, jól érzékeli bárki, egy kicsit tényleg dühös vagyok. Azért, mert képtelen vagyok megérteni ezt a sértődgetős dedós tempót. Annyira unalmas a koreográfia, és annyira kiszámítható. Ősz óta ki tudja hányadik ilyen megsértődök-kilépek-megbékülök-visszajövök színdarabot játszottad el velünk Gazi? Minek?
Tudod Gazember, ha úgy gondolod senkit nem érdekel hogy kivel tartod a kapcsolatot a levelezőben és kivel nem, akkor felesleges is volt ideírni. Ezt te is tudod, mégis ide írtad. Minek?

Tényleg nem értelek. Biztos mindenki más rajtam kívül érti és megérti, de én nem. Vállalom, ez az a mentalitás, amivel nem tudok, de nem is lehet mit kezdeni.
Sajnálom, hogy így döntöttél, és igazad van, biztos tényleg annyira fontos dolog ez a karma ügy, hogy komoly döntéseket kell hozni miatta. Speciel az én életemet semmiben nem befolyásolja a karma, de hát nem vagyunk egyformák.
Neked ezek szerint az ilyen idióta külsőségek, mások szubjektív megítélése a fontos és a mínuszokban saját magad nagyszerű tökéletességének megkérdőjelezését látod.
Mindig tanul az ember valamit a másikról.

Te kis naiva!  felnez
Még mindig azt hiszed, hogy megérti amit magyarázol?
200x leírtam neki, hogy a karmákat nem a moderátorok adják, nem is reagált rá, oda se recece.  fejbever
Napokig erősgette, hogy 0 - karmája van, pedig a szeme előtt volt a18 db -. De nem reagált rá  amit írtam, oda se recece.  fejbever
Tudod a gazembervér.  yes_yes
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63997 Dátum: 2012.02.25., 00:05:56 »

Kedves Fórumlakók!
Kérlek benneteket,válaszoljátok meg priviben:
tudtok e valami módszert, normális módon, hogy mely oldalon lehetne filmeket nézni.
A youtube-on van fenn sok film. De, minden nyavaját lehoz, nem lehet szelektálni.
A se bánná az ember, ha fizetős lenne.

Jó lenne legalább addig eljutni, hogy értsem már végre, hogyan is működik az egész.
Sajnos, a legtöbbször, a sok adón alig van valami, vagy semmi sincs a sorozatokon kívül.

Eleinte, örültünk a youtube adta lehetőségnek. Írd be, hogy teljes film és több minden lejön.
Aztán viszonylag hamar a végére értünk oly formán, hogy ha precíz pontosan tudnánk  teljes film címet akkor tudnánk csak keresni, hogy fenn van e?
De az ember feje nem kalendárium!
Este 21 után csak a négyfal.  n_e_m_m_e_g_y
Szóval, ha tudtok valami yoooót írjátoik meg. Ide is felvésheted, de privi-ben is légy szi, ott könnyebben megtalálom.
Előre is köszönöm a fáradozásotokat!  bye bye

Este 21 után aludjál !  al_vos
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63996 Dátum: 2012.02.25., 00:03:30 »


Szavazni akarok!  yes_yes
Be kellett lépnem.   yes_yes                 
Naplózva
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #63995 Dátum: 2012.02.24., 22:49:56 »

Kedves Fórumlakók!
Kérlek benneteket,válaszoljátok meg priviben:
tudtok e valami módszert, normális módon, hogy mely oldalon lehetne filmeket nézni.
A youtube-on van fenn sok film. De, minden nyavaját lehoz, nem lehet szelektálni.
A se bánná az ember, ha fizetős lenne.

Jó lenne legalább addig eljutni, hogy értsem már végre, hogyan is működik az egész.
Sajnos, a legtöbbször, a sok adón alig van valami, vagy semmi sincs a sorozatokon kívül.

Eleinte, örültünk a youtube adta lehetőségnek. Írd be, hogy teljes film és több minden lejön.
Aztán viszonylag hamar a végére értünk oly formán, hogy ha precíz pontosan tudnánk  teljes film címet akkor tudnánk csak keresni, hogy fenn van e?
De az ember feje nem kalendárium!
Este 21 után csak a négyfal.  n_e_m_m_e_g_y
Szóval, ha tudtok valami yoooót írjátoik meg. Ide is felvésheted, de privi-ben is légy szi, ott könnyebben megtalálom.
Előre is köszönöm a fáradozásotokat!  bye bye
Naplózva

Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #63994 Dátum: 2012.02.24., 21:31:34 »

Alaposan átírtam az általad idézett szöveget. Bocsánat.   szégyenlem


           _cupp   evil
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63993 Dátum: 2012.02.24., 21:20:55 »


Úgy, hogy a g-mail, vagy mi a túró nem jött be, ezt is törölni kellene, mert ez is csak rombolja a közösségi szellemet. Elérte a karmaosztogatás, hogy én is esetleg csak olvaslak, de nem írok. Tudom, ez senkit nem érdekel, de a Barátaimmal a levelező rovatban továbbra is tartom a kapcsolatot. Mint említettem a g-mail is egy melléfogás volt, meg is szüntettétek, ez is egy elvetélt találmány, csak a kitalálója nem ismeri el, a szavazás mögé bújik. További szerencsés karmaosztogatást.


 uuuhhh köszi_2 bye bye
Alaposan átírtam az általad idézett szöveget. Bocsánat.   szégyenlem
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63992 Dátum: 2012.02.24., 21:11:27 »

Csendes szemlélődő vagyok  ezen a meccsen. Nem jó bíró lennék, azt hiszem.
Ebben a korban a meggyőzés már biztos nem vezetne eredményre, de azért megpróbálnám. Nem az én tisztem. Ti vagytok a    FŐNÖKÖK  He? He?

Alaposan átírtam az általad idézett szöveget. Bocsánat.  szégyenlem
Naplózva
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #63991 Dátum: 2012.02.24., 21:09:03 »

Te hogy terelnél vissza egy eltévedt embert a helyes útra?


Csendes szemlélődő vagyok  ezen a meccsen. Nem jó bíró lennék, azt hiszem.
Ebben a korban a meggyőzés már biztos nem vezetne eredményre, de azért megpróbálnám. Nem az én tisztem. Ti vagytok a    FŐNÖKÖK  He? He?
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63990 Dátum: 2012.02.24., 20:57:14 »

Csuhás  kontra  Gazember !



Ilyen a boksz!


 bye bye

Láttam már több rovatháborút és sajnos egyszer résztvevője is voltam. Tanulságos volt. Meglátásom szerint megvannak azok a viselkedésformák, azok az eltérések az írott (és íratlan) szabályoktól melyek nagy valószínűséggel ezt vonják maguk után.
Ha ilyet látok közbelépek.
De épp az a lényeg, hogy én bár a ringbe belépek, mégse szálljak be az érzelmi bokszba. Meg kell maradnom a higgadtság, az észérvek, a tények oldalán. Ha ez sikerül, akkor esélyes, hogy az eltévedtet vissza tudom vezetni még azelőtt a helyes útra, mielőtt még valaki mást övön alul megütne, és elszabadulnának az indulatok.
Naplózva
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #63989 Dátum: 2012.02.24., 20:45:27 »

Figyu' már Gazi!

A karmáid számát közvetlen nem tudod befolyásolni. Persze megpróbálhatsz úgy írni, hogy az írásaidért a lehető legtöbb pluszt és a lehető legkevesebb mínuszt kapd, de arra nincs semmiféle garancia, hogy ez is fog történni, mert végül is azt nyomkodnak mások, amit akarnak. A minap írásainktól függetlenül épp te véstél be néhányunknak egy rakat mínuszt. És? Mi lett volna ha mi erre megsértődünk és neked esünk?

A hozzászólásaid számára és az írásaid minőségére viszont közvetlen hatást tudsz gyakorolni, úgyhogy inkább ezzel lenne érdemes foglalkozni a karmák számának folytonos figyelése helyett.



Csuhás  kontra  Gazember !



Ilyen a boksz!


 bye bye
Naplózva
Oldalak: 1 ... 2394 2395 [2396] 2397 2398 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!