Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.20., 06:41:46
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2422 2423 [2424] 2425 2426 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7126051 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63447 Dátum: 2012.02.16., 18:09:03 »

   
    Icunak köszönhetem!Megtettem! 
   Ezen kívül is és sokszor!

         

Elmeséled, ha nem titok, és nem fáj nagyon emlékezni?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #63446 Dátum: 2012.02.16., 17:00:52 »



         Akela!

     Együtt érzek veled.

     Tegyél így te is ! Egyél velünk kacsazsíros kenyeret lila hagymával!

          _cupp
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63445 Dátum: 2012.02.16., 16:51:01 »

Ide írtam valamit, mintegy húsz percen leresztül....
aztán úgy döntöttem, hogy nem küldöm el.

Mint mondtam, Neked a rosszabb. De erről én nem tehetek, így kár lenne rám haragudni ezért. Adok én arra más okot eleget, ezért nem kell!  vigyor
 _cupp

Elég ha annyit írsz hogy együtt érzel velem és nem nevezel tehetelen semmirekellő nyafogónak.   yes_yes
Naplózva
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #63444 Dátum: 2012.02.16., 16:49:33 »

Igen azon én is morogtam, hogy olyanok hozzák a drákói szabályokat, akiknek sofőrjük és megkülönböztető jelzésük van, tehát rájuk nem is vonatkozik a szabályok jelentős része!
Olyan, mint amikor a bő másfél millióval rendelkező, költségtérítés csaló azt mondja, hogy 47 ezerből meg lehet élni...  robban



Csak elfelejtette hozzátenni, hogy " naponta ". Azok hozzák a megszorító intézkedéseket, akik állami autóval, állami sofőrrelű, állami benzinnel, állami szerizeléssel közlekednek. Az Alkotmánybíróság ezt tűri, mert onnan kapja a fizut.


 uuuhhh Nagytaps2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #63443 Dátum: 2012.02.16., 16:44:04 »

vigyor

A nagy szél itt is mérséklődött, de hazafelé könnyebben tekertem a bringát, pedig tele volt vásárolt cuccokkal...



Klassz lehet hasig érő hóban bringát tekerni....


 yes_yes hahota
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #63442 Dátum: 2012.02.16., 16:41:43 »

Az írásaid nyomán feltételezem, hogy van felszerelt konyhátok /nemhogy mosogatógépem, de mosogatóm sincs/, van fürdőszobátok ahol fürödni lehet, meleg van a lakásban és nem 15 fok az egy szobában, akkor kelsz és fekszel amikor beosztod magadnak, van elég kajátok meg borod, és még tengerparta is gondolhatsz. Hagy higgyem hogy jobb dolgod van mint nekem. És nem utolsósorban fiatabb vagy és nem vagy egyedül.  bleee


Van Nekik mindenük, csakhogy Oxika kizavarja éjjelre a tyukok közé melegedni.



 hahota hahota
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #63441 Dátum: 2012.02.16., 16:39:58 »

Gazember Barátom!
A taxi más tarifával fut, mint egy veterán autó!
Ennek igazából nem sok köze van a választáshoz. Én biztos vagyok abban, hogy Mikulás alaposan megnézte, kivel mire szerződik!


Lehet, hogy változtak a szabályok, ezt megengedem, én 12 évig taxiztam, azt a biztosítót választottam, amelyiket akartam. Most is 2 évenként váltok, mindig megkeresem a legolcsóbbat. Az autóm csak 2 év múlva lesz veterán, 30 lesz.


 uuuhhh _morcos yes_yes Nagytaps2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #63440 Dátum: 2012.02.16., 15:52:30 »

És ne felejts el köszönetet mondani azért, hogy Te most itt lehetsz, és nem egy név vagy azon a táblán...
   
    Icunak köszönhetem!Megtettem! 
   Ezen kívül is és sokszor!

         
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63439 Dátum: 2012.02.16., 14:59:53 »


             1978,február16,12 óra 40 perckor volt a Nagy Bumm!

         Emlékezek!

És ne felejts el köszönetet mondani azért, hogy Te most itt lehetsz, és nem egy név vagy azon a táblán...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63438 Dátum: 2012.02.16., 14:58:18 »

Az írásaid nyomán feltételezem, hogy van felszerelt konyhátok /nemhogy mosogatógépem, de mosogatóm sincs/, van fürdőszobátok ahol fürödni lehet, meleg van a lakásban és nem 15 fok az egy szobában, akkor kelsz és fekszel amikor beosztod magadnak, van elég kajátok meg borod, és még tengerparta is gondolhatsz. Hagy higgyem hogy jobb dolgod van mint nekem. És nem utolsósorban fiatabb vagy és nem vagy egyedül.  bleee

Ide írtam valamit, mintegy húsz percen leresztül....
aztán úgy döntöttem, hogy nem küldöm el.

Mint mondtam, Neked a rosszabb. De erről én nem tehetek, így kár lenne rám haragudni ezért. Adok én arra más okot eleget, ezért nem kell!  vigyor
 _cupp
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63437 Dátum: 2012.02.16., 14:51:11 »

Eddig sem volt szívem csücske a tél meg a hó, de a tegnapi esztrádműsorral csak megtetézte az ellenszenvemet.
Reggel még szuper utakon, bár piszok hidegben mentem melózni biciklivel.
Aztán délelőtt remekül meg tudtam tanítani a gyerekeknek az összes hóeséssel kapcsolatos információt... Igyekeztem objektív maradni és nem emlegettem, hogy van-e a hónak felmenő családfája, és hogy azzal mit tegyen...  evil
Ez még hagyján lett volna, de délben át kellett mennem az oviból a suliba órát tartani. Hurrá, az iskolásokkal át tudtuk ismételni, hogy a hóvihar kifejezés mit jelent.  robban
Aztán szépen hazatoltam a biciklit amikor végeztem a suliban. Bokáig érő hóban.
Olyan vízszintesen esett ráadásul ez az istenverése, aminek minden egyes kis kristálya millió km/h-val csapott az arcomba, hogy simán túlestem egy komplett akupunktúrás kezelésen.
Ügyesen csinálta különben, mert ma reggelre kiderült, hogy logisztikailag nem volt rosszul tervezve ez a havazás. Elállt a szél, és kiderült, hogy nem is esett olyan sok, csak a szél folyamatosan azt játszotta, hogy egyik helyről a másikra pakolászta ész nélkül. Délelőtt már +1 fok volt, és újra tiszta minden út.
Köszönöm Uram, hogy demonstrálhattam tegnap a tél című témakört.
S egyben jelentem, hogy be lehet fejezni, mert ma leellenőriztem, minden gyerek tudja, úgyhogy nem szándékozok több órát ráfordítani.
 vigyor

 vigyor

A nagy szél itt is mérséklődött, de hazafelé könnyebben tekertem a bringát, pedig tele volt vásárolt cuccokkal...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #63436 Dátum: 2012.02.16., 14:32:27 »



             1978,február16,12 óra 40 perckor volt a Nagy Bumm!

         Emlékezek!
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63435 Dátum: 2012.02.16., 14:26:15 »

Akela Drága! Nyertél, neked sokkal rosszabb, mint nekem. Az megint más kérdés, hogy eszemben sem volt versenyezni Veled!   _cupp
A "mindene megvan" gondolathoz csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy szerintem is. Amíg nem tudod, hogy milyen gondjai vannak másoknak -hiszen honnan tudnád, ha nem beszél róluk-, ne vonj le elhamarkodott következtetést.

Az írásaid nyomán feltételezem, hogy van felszerelt konyhátok /nemhogy mosogatógépem, de mosogatóm sincs/, van fürdőszobátok ahol fürödni lehet, meleg van a lakásban és nem 15 fok az egy szobában, akkor kelsz és fekszel amikor beosztod magadnak, van elég kajátok meg borod, és még tengerparta is gondolhatsz. Hagy higgyem hogy jobb dolgod van mint nekem. És nem utolsósorban fiatabb vagy és nem vagy egyedül.  bleee
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63434 Dátum: 2012.02.16., 14:14:36 »

Majd ha neked is jó esetben már csak 5-10 év néz ki ha beteg nem leszel, akkor legyen jó kedved. Igaza van a Mikulásnak, mi lesz ha kiesik a kezemből a munka? Marad a nyugdíj a letiltások után mennyi vajon? És ha beteg leszek, hol van pénz az ápolónőre aki enni ad, kivisz a wc-re? Mikulásnak legalább van felesége, két rendes gyereke meg unokái. Most január végén majd meggebedtem a megfázás című betegségtől, de el kellett mászni vásárolni, ki kellett menni főzni valamit a -5 fokos konyhába ahol minden meg volt fagyva, a víz a vödörben, a macskák vize, teje, stb. Ettől legyek derülátó?  Tudom, már megint nyafogok, de könnyű mondani a jó tanácsokat annak akinek mindene megvan.  shock

Akela Drága! Nyertél, neked sokkal rosszabb, mint nekem. Az megint más kérdés, hogy eszemben sem volt versenyezni Veled!   _cupp
A "mindene megvan" gondolathoz csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy szerintem is. Amíg nem tudod, hogy milyen gondjai vannak másoknak -hiszen honnan tudnád, ha nem beszél róluk-, ne vonj le elhamarkodott következtetést.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63433 Dátum: 2012.02.16., 14:10:05 »

Arra vonatkozó információt nem adtam, hogy Édesanyám muszájból jár-e dolgozni! De ha már előkerült: igen. Sajnos nem tudom úgy segíteni, ahogy igénye lenne rá, ezért kénytelen dolgozni menni. Tény, hogy nem mindennapos elfoglaltsága, legnagyobb bánatára.

Mindez természetesen csak akkor igaz, ha hirtelen olvadás lesz. Ezt azért ne felejtsd ki a gondolatsorból!

Azt látom, hogy egy cipőben jártok Akelával: egyiktek borúlátóbb, mint a másik!  shock
Igaz, nem tudom, annyi idős koromban én hogyan fogok vélekedni a világ és főként saját sorsom folyásáról... Sóval, nem megítélés képpen mondtam! Tudom, ismerem ezt z érzést, néha magam is találkozom Depresszió úrral, de igyekszem hamar elhessegetni! Ezt tudom csak tanácsolni Neked is!

Majd ha neked is jó esetben már csak 5-10 év néz ki ha beteg nem leszel, akkor legyen jó kedved. Igaza van a Mikulásnak, mi lesz ha kiesik a kezemből a munka? Marad a nyugdíj a letiltások után mennyi vajon? És ha beteg leszek, hol van pénz az ápolónőre aki enni ad, kivisz a wc-re? Mikulásnak legalább van felesége, két rendes gyereke meg unokái. Most január végén majd meggebedtem a megfázás című betegségtől, de el kellett mászni vásárolni, ki kellett menni főzni valamit a -5 fokos konyhába ahol minden meg volt fagyva, a víz a vödörben, a macskák vize, teje, stb. Ettől legyek derülátó?  Tudom, már megint nyafogok, de könnyű mondani a jó tanácsokat annak akinek mindene megvan.  shock
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63432 Dátum: 2012.02.16., 14:09:52 »


Mikulás !
Rossz biztosítót választottál. Én 16 ezret fizettem egész évre előre és 4.500.- biztosítást. Összesen nem volt 21 ezer.


 _morcos yes_yes uuuhhh

Gazember Barátom!
A taxi más tarifával fut, mint egy veterán autó!
Ennek igazából nem sok köze van a választáshoz. Én biztos vagyok abban, hogy Mikulás alaposan megnézte, kivel mire szerződik!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63431 Dátum: 2012.02.16., 14:05:30 »

Januárba azért mentem a tönk szélére mert befizettem az egész évest és remélem nem küldenek idén több csekket.

No, arra nekem nem lett volna lehetőségem.
Ma befizettem a csekkemet, és a büntetés részletemet is.
Tegnapelőtt a vízdíj, holnap olvasom le a gázt....  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63430 Dátum: 2012.02.16., 13:57:50 »

Mert nem közlekedsz eleget.

Most sajnos még keveset sem, nemhogy eleget!  _juhhh
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63429 Dátum: 2012.02.16., 13:57:06 »

Na még 1 panaszkodás. Ez a q..va rendőrség statárium rögtön ítélő hatalom. Le sem tudom írni azt a sok nullát. 300 000 ft-ra is büntetnek.  Az ittasakat narkósokat nem kapják el de rendszámmal rendelkezőket minden eszközzel büntetni fogják. Jó hogy főbe nem lőnek. Pedig a nagy házban is lehetne tartani KÖZÖTTÜK..

Igen azon én is morogtam, hogy olyanok hozzák a drákói szabályokat, akiknek sofőrjük és megkülönböztető jelzésük van, tehát rájuk nem is vonatkozik a szabályok jelentős része!
Olyan, mint amikor a bő másfél millióval rendelkező, költségtérítés csaló azt mondja, hogy 47 ezerből meg lehet élni...  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63428 Dátum: 2012.02.16., 13:54:10 »

AKI Az sem lenne jó ha piros hó esne. És attól még fog esni az eső. Holnap PL-ul ónos eső eshet. Van ahol nem esik hó és még is van zöldség kenyér, az ára meg azért kúszik felfelé mert esik vagy nem esik. A vetésnek nem a hó hiányzik hanem az eső. Persze nem -10°-ban.

A hó azért kell, hogy megvédje a vetést a fagytól.
A kenyér azokon a vidékeken nem búzából készül, illetőleg van egy bizonyos délkörig búza is, de az nem olyan, mint a miénk. Szerinted miért tudunk eladni arrafelé?
A mezőgazdaság bizony egy érzékeny ágazat! Kell az eső, de nem mindegy mikor esik és mennyi. Ez ilyen.
Szerintem az ónos eső az, amit akár el is lehetne hagyni, nekem pl. koránt sem hiányzik!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 2422 2423 [2424] 2425 2426 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!