Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.18., 03:40:28
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2423 2424 [2425] 2426 2427 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125696 alkalommal)
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #63427 Dátum: 2012.02.16., 11:41:19 »


Mikulás !
Rossz biztosítót választottál. Én 16 ezret fizettem egész évre előre és 4.500.- biztosítást. Összesen nem volt 21 ezer.


 _morcos yes_yes uuuhhh

        Gazember! A te autoddal lehetne taxizni? Ha igen,akkor is csak ennyit fizetnél?He??

     
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #63426 Dátum: 2012.02.16., 11:38:37 »

AKI Az sem lenne jó ha piros hó esne. És attól még fog esni az eső. Holnap PL-ul ónos eső eshet. Van ahol nem esik hó és még is van zöldség kenyér, az ára meg azért kúszik felfelé mert esik vagy nem esik. A vetésnek nem a hó hiányzik hanem az eső. Persze nem -10°-ban.
     
  A mi éghajlatunkon a vetésnek nagyon hiányzik a hótakaró,főleg ha kemény fagyok vannak.

   Abban igazad van,hogy hazánkon kívül is van zöldség és kenyér,ott másmilyen igények vannak hozzá!

  "Gyökér" van itt is ,ott is!!!!!! zizi vigyor
Naplózva
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #63425 Dátum: 2012.02.16., 11:29:34 »

Januárba azért mentem a tönk szélére mert befizettem az egész évest és remélem nem küldenek idén több csekket.


Mikulás !
Rossz biztosítót választottál. Én 16 ezret fizettem egész évre előre és 4.500.- biztosítást. Összesen nem volt 21 ezer.


 _morcos yes_yes uuuhhh
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63424 Dátum: 2012.02.16., 09:42:40 »

Jó biztosítód van, nekem csak csekket küldtek!  robban
Nem igazán érdekli őket, hogy nincs a kocsinak műszakija ezért közlekedni sem tudok vele, a biztosítást és a baleseti adót akkor is be kell fizetni...
No ezt a rendszert nagyon nem tartom jónak!
Januárba azért mentem a tönk szélére mert befizettem az egész évest és remélem nem küldenek idén több csekket.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63423 Dátum: 2012.02.16., 09:38:48 »

Na az az a hómennyiség, ami már nem egészséges! Látod, én ezért nem panaszkodom az itteni néhány centire!
Mert nem közlekedsz eleget.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63422 Dátum: 2012.02.16., 09:36:56 »

Na még 1 panaszkodás. Ez a q..va rendőrség statárium rögtön ítélő hatalom. Le sem tudom írni azt a sok nullát. 300 000 ft-ra is büntetnek.  Az ittasakat narkósokat nem kapják el de rendszámmal rendelkezőket minden eszközzel büntetni fogják. Jó hogy főbe nem lőnek. Pedig a nagy házban is lehetne tartani KÖZÖTTÜK..
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63421 Dátum: 2012.02.16., 09:27:13 »

Ha nézted volna RTL-t, megtudtad volna, mert ott hallgatták agyon, nem akarták azt a látszatot kelteni, hogy minden rendben van, amikor pedig semmi nincs rendben!  robban
AKI nyitott szemmel járok és néztem az rtl-t is.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63420 Dátum: 2012.02.16., 09:25:15 »

Ha nem lenne szép fehér hó, nyáron Te sem örülnél neki! Nem tudnád megfizetni a zöldség árakat, a kenyér árát! Ha nem emlékeznél már az iskolai tanulmányokra, akkor hadd említsem, hogy a vetésnek is szüksége van a hóra, hogy ne fagyjon el...

AKI Az sem lenne jó ha piros hó esne. És attól még fog esni az eső. Holnap PL-ul ónos eső eshet. Van ahol nem esik hó és még is van zöldség kenyér, az ára meg azért kúszik felfelé mert esik vagy nem esik. A vetésnek nem a hó hiányzik hanem az eső. Persze nem -10°-ban.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63419 Dátum: 2012.02.16., 09:24:59 »

No, meló indul nálam is.

 bye bye
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63418 Dátum: 2012.02.16., 09:24:15 »

Azért érdekes, hogy a hírportálokon nem nagyon találni semmit arról, amit Mikulás írt, és ha mégis, akkor a karhatalommal kapcsolatos részéről mélyen hallgatnak.

Én ezen már nem csodálkozom! Éltem én 1989 előtt, tehát számomra ismerős a séma...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63417 Dátum: 2012.02.16., 09:22:58 »

Dél után megyek az Műszaki egyetemhez  Legalább 100 rendőr autó rabomobil több 100 rendőr, nekem meg megállni tilos. Beálltam 2 rendőr kocsi közé.  Petőfi híd és a Szabi híd között felállt a karhatalom. Megkérdeztem egy srácot mi van itt? Az volt a válasz nem akarnak még egy 56-ot.
 Este nézem a tévé mind 2 csatornáját, hogy most mi van. De a Műszaki egyetemről szó sem volt. Na majd ma okosabb leszek.

Ha nézted volna RTL-t, megtudtad volna, mert ott hallgatták agyon, nem akarták azt a látszatot kelteni, hogy minden rendben van, amikor pedig semmi nincs rendben!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63416 Dátum: 2012.02.16., 09:20:04 »

A tegnapi időjárási ciklon betakarta egész közép Európát. Mára túl jutott rajtunk. Most Kovászna megyében tombol. Ott ahol már most is 2-3 méter hó torlaszok vannak. A havazás után helyenként 100 km sebességű szélvihar várható. Hőmérséklet +- 0-4° és napközben sem változik.
Holnapra ismét nagy havazás várható.

   Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla

Na az az a hómennyiség, ami már nem egészséges! Látod, én ezért nem panaszkodom az itteni néhány centire!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63415 Dátum: 2012.02.16., 09:18:47 »

AKI Én pozitívan gondolkodom ezért dolgozom.Ezért írom hogy +-0 De ha egyszer kihull a kezemből a munka akkor mi lesz?  Áprilisba lejár a jogsim. Vissza kapom még?

Miért? El fogják venni?Én azt hittem eddig, hogy meg kell hosszabbítani!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63414 Dátum: 2012.02.16., 09:17:38 »

Tegnap a kötelező biztosítómtól kaptam egy sms-t hogy a következő félóra múlva hatalmas hóvihar lesz hófúvással együtt. Meg is jött.

Jó biztosítód van, nekem csak csekket küldtek!  robban
Nem igazán érdekli őket, hogy nincs a kocsinak műszakija ezért közlekedni sem tudok vele, a biztosítást és a baleseti adót akkor is be kell fizetni...
No ezt a rendszert nagyon nem tartom jónak!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63413 Dátum: 2012.02.16., 09:16:32 »

Arra vonatkozó információt nem adtam, hogy Édesanyám muszájból jár-e dolgozni! De ha már előkerült: igen. Sajnos nem tudom úgy segíteni, ahogy igénye lenne rá, ezért kénytelen dolgozni menni. Tény, hogy nem mindennapos elfoglaltsága, legnagyobb bánatára.

Mindez természetesen csak akkor igaz, ha hirtelen olvadás lesz. Ezt azért ne felejtsd ki a gondolatsorból!

Azt látom, hogy egy cipőben jártok Akelával: egyiktek borúlátóbb, mint a másik!  shock
Igaz, nem tudom, annyi idős koromban én hogyan fogok vélekedni a világ és főként saját sorsom folyásáról... Sóval, nem megítélés képpen mondtam! Tudom, ismerem ezt z érzést, néha magam is találkozom Depresszió úrral, de igyekszem hamar elhessegetni! Ezt tudom csak tanácsolni Neked is!
AKI Én pozitívan gondolkodom ezért dolgozom.Ezért írom hogy +-0 De ha egyszer kihull a kezemből a munka akkor mi lesz?  Áprilisba lejár a jogsim. Vissza kapom még?
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63412 Dátum: 2012.02.16., 09:14:13 »

Zzsolti az nem baj ,de szép a fehér hó ez a lényeg hogy a gyerekek örülnek neki.

Ha nem lenne szép fehér hó, nyáron Te sem örülnél neki! Nem tudnád megfizetni a zöldség árakat, a kenyér árát! Ha nem emlékeznél már az iskolai tanulmányokra, akkor hadd említsem, hogy a vetésnek is szüksége van a hóra, hogy ne fagyjon el...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63411 Dátum: 2012.02.16., 09:11:49 »

Jó reggelt!

Nem szeretném elvenni Mikulás munkáját, de azt le kell írnom, hogy sz@r idő van. Csillagos az ég, de a meglévő hóból építkezik a szél. 03:45-kor szóltam Tominak, hogy kapcsolja ki az ébresztőjét, és nyugodtan aludjon tovább. Veszprém felé az út járhatatlan.
Tegnap 1 órával több volt neki a szokásosnál, így nem azzal a busszal jött amelyikkel szokott. A szokásos járaton közlekedő busz felborult. 10 könnyű, és 3 súlyos sérült.
                                               Szomor�

Nálunk most -de kora hajnalban is- viszonylag kellemes volt az idő; itt a faluban. Az utakon nem tudom mi a helyzet, mert szerencsére nem kell közlekednem!  táncika
A tegnapi balesetről hallottam. Tominak van Őrangyala! Nagyon örülök neki!
A Vázsony-Veszprém szakasz a legkisebb havas szélben beáll, ismerős a helyzet! Annak idején én is sokat küzdöttem, amikor még Akaliba, Füredre, de főleg amikor még Városlődre (1986-87) jártam. Néha még Nemesvámosra is nehéz volt eljutnom.
Az éjszakai szél nálunk csak annyi kárt tett, hogy kicsit széthordta a szelektív szemes zsákokat, a tyúkok legnagyobb örömére.  robban vigyor
Mindennek ellenére szép, és eseménymenetes napot kívánok mindenkinek!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63410 Dátum: 2012.02.16., 09:08:57 »

Na azért videót is találtam.
Csuhásom

 Ezért?
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63409 Dátum: 2012.02.16., 09:03:23 »

AKI
Nem akartam bele szólni a nagy ívű díszkurzusba, de ha már megemlítettél Nem mindig, de most egyet értek Akelával. Én is egy cipőbe járok vele Az az 1-2 év nem sokat számít hisz vannak emberek kik ebben a korban már nincsenek. Nem mindegy hogy kénytelen dolgozni vagy az egyedüllétet próbálja leküzdeni.
A másik a hó amit gyűlölök mint tegnap volt. Egy kis előre látásomból ítélve milyen károkat okoz majd  (ez a nem is szép hó esés) Látva a tegnapi karambolokat mondhatom csak a szerencse mentett meg hogy közéjük ne kerüljek. Márpedig hajózni kell mondja a közmondás. Úgy is mondhatnám utazni gurulni kell akár gk vezető akár utas.
És már előre látom milyen tragédiák lesznek ha megindul az olvadás. Árvizek és házak össze dőlnek össze. Oly szép a fehér hó Csupán a gyerekek öröméért mert csúszik a szán meg én is, pedig jó minőségű és téli gumi van a kocsin. Ne csak a fát vágjátok hűvös halomba, hanem a hólapátot is ügyesen kell forgatni mert ha valaki eldobja magát a havon a járda lakója tulajdonosa és nem az önkormányzat lesz a hunyó ha nem takarítja el. Na indulok csúszkálni mert az út test sincs takarítva, pedig az meg az önkormányzat dolga. Nekünk meg hogy fizessük az adókat.

Arra vonatkozó információt nem adtam, hogy Édesanyám muszájból jár-e dolgozni! De ha már előkerült: igen. Sajnos nem tudom úgy segíteni, ahogy igénye lenne rá, ezért kénytelen dolgozni menni. Tény, hogy nem mindennapos elfoglaltsága, legnagyobb bánatára.

Mindez természetesen csak akkor igaz, ha hirtelen olvadás lesz. Ezt azért ne felejtsd ki a gondolatsorból!

Azt látom, hogy egy cipőben jártok Akelával: egyiktek borúlátóbb, mint a másik!  shock
Igaz, nem tudom, annyi idős koromban én hogyan fogok vélekedni a világ és főként saját sorsom folyásáról... Sóval, nem megítélés képpen mondtam! Tudom, ismerem ezt z érzést, néha magam is találkozom Depresszió úrral, de igyekszem hamar elhessegetni! Ezt tudom csak tanácsolni Neked is!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63408 Dátum: 2012.02.16., 08:56:58 »

Most már tényleg készülődöm, megettem a cicuskát meg magamat, mert aztán 10 óráig nincs időm enni-én meg örökké éhes vagyok.  hahota
hahota
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Oldalak: 1 ... 2423 2424 [2425] 2426 2427 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!