Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.18., 06:15:05
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125703 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108087 Dátum: 2018.02.20., 07:38:58 »

Jó reggelt!

Hideg szél és most induló havazás van nálunk.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #108086 Dátum: 2018.02.19., 22:09:43 »

Jó estlétet!

Ma reggel az autószerelőnél kezdtem. Szombaton észrevettem,hogy a motor akadozik, aztán a motorhibát jelző piktogram is világítani kezdett a műszerfalon. Fülre arra gondoltam az egyik henger nem megy a háromból. A régi időkben felgyűrtem volna az ing ujját és kezembe kaptam volna a gyertyakulcsot. De itt igazából azt se tudom hol van a gyertya. Eldöcögtem a szervízbe, a közelibe (nem mertem bevállani egy hosszabb utat a szokott szerelőmig) ahol is a srác az okos számítógéppel megvizsgálta és nyugtázta a diagnózisomat. A gyertyákban kb. 40 000 km lehet, elméletileg bírnia kell. Az autót ott hagytam, aztán mivel a nap már a kutyáké hazaballagtam. Örültem, hogy hideg volt, mert valamennyire fagyott volt a szántóföld, meg az erdei dűlők, így rövid úton egy órán belül letalpaltam a 6,5 km-t. Aztán este hívott a szerelő, hogy kész az autó, állítólag trafót cserélt meg egyebeket. Reggel (holnap) nála kezdek és persze viszek pénztet is neki. Ez van..az autó 12 éves 200 ezer felett jár, azért most már előfordulhatnak kisebb hibák.

M  m
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108085 Dátum: 2018.02.19., 18:20:17 »

Ma annak is megpróbáltam utánajárni, hogy vannak-e az iskolájukban tantárgyi szakkörök. Hát, nincsenek!  shock
Eszembe jutott, hogy nálunk (abban a rohadt, mocskod kommunista rendszerben  uuuhhh ) volt matek szakkör, kémia szakkör, magyar szakkör, lövész szakkör, biológia szakkör... itt meg különféle sportok közül választhat a gyermek.
Én meg azon tépelődök, hogy a fenébe lehet így tehetséggondozásról beszélni is egyáltalán???!!!  robban  megolazideg_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108084 Dátum: 2018.02.19., 18:17:53 »

Hétfő reggel az ország nagy részén derültnek vagy gyengén fátyolfelhősnek ígérkezik a napkelte, a Dunántúl nyugati és délnyugati részein lehet több felhő az égen. Csapadék sehol sem várható. A minimum hőmérséklet értékei -7 és -8 fok között alakulnak, fagyzugokban, illetve a hófödte tájakon ettől is hidegebb lehet. A Tiszántúlon és északkeleten mérsékelt, az Északi-középhegység magasabban fekvő területein élénk lökések kísérhetik a szelet, másutt jellemzően gyenge marad a légmozgás.
A délutáni órákban dél felől a közeledő mediterrán ciklon hatására vastagodó fátyol, majd középszintű felhőzet vonul fel, legtovább az északi, északkeleti megyékben marad napos az idő. Késő délutántól a borult déli területeken eső, havas eső kialakulhat. A legmagasabb nappali hőmérséklet 1 és 7 fok között alakul. Az északkeleti szél a Kisalföldet leszámítva mérsékelt lesz, időnként élénk lökésekkel.

 A kellemes, napos délelőttben hasogattam egy jó adagot. Igaz, a behordás ma elmaradt, fontosabb volt, hogy minél több össze legyen aprítva. A behordás ráér később is.
Délelőtt utánajártam annak hogyan lehet Vityus úszás oktatását megoldani. Nem fogok unatkozni, ugyanis Monoron van az uszoda és délután négyre kell menni holnap és várhatóan keddenként.
Szerencsére amíg a gyerek tanul, én is csobbanhatok egyet-kettőt abban a 45 percben4
Kíváncsi vagyok, hogy az úszás hogy jön be neki! A karatéval nem sok sikerünk volt. Azzal az volt a gond. hogy ott verekedni kellett...  H���t
Még van egy ötletünk, amihez kedvet érez, tehát ha az úszás sem válik be, akkor jöhet az atlétika, a futás. Azt biztosan tudom, hogy szereti! De most első körben csak tanuljon meg úszni! Nem szeretném, ha versenysportolót faragnának belőle, elég, ha biztonsággal úszik!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108083 Dátum: 2018.02.19., 09:02:58 »

Hétfő reggel az ország nagy részén derültnek vagy gyengén fátyolfelhősnek ígérkezik a napkelte, a Dunántúl nyugati és délnyugati részein lehet több felhő az égen. Csapadék sehol sem várható. A minimum hőmérséklet értékei -7 és -8 fok között alakulnak, fagyzugokban, illetve a hófödte tájakon ettől is hidegebb lehet. A Tiszántúlon és északkeleten mérsékelt, az Északi-középhegység magasabban fekvő területein élénk lökések kísérhetik a szelet, másutt jellemzően gyenge marad a légmozgás.
A délutáni órákban dél felől a közeledő mediterrán ciklon hatására vastagodó fátyol, majd középszintű felhőzet vonul fel, legtovább az északi, északkeleti megyékben marad napos az idő. Késő délutántól a borult déli területeken eső, havas eső kialakulhat. A legmagasabb nappali hőmérséklet 1 és 7 fok között alakul. Az északkeleti szél a Kisalföldet leszámítva mérsékelt lesz, időnként élénk lökésekkel.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108082 Dátum: 2018.02.19., 07:50:35 »

Tegnap áthívtuk fiamékat ebédre. Jó volt, hogy kicsit együtt volt a család egy része legalább!
Ilyenkor külön örülök, hogy itt laknak a szomszédban!
Jó lenne, ha Ágiék is közelebb lennének! De ne legyek telhetetlen, másnak még ennyi sem adatik a gyerekiből, az unokájából!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108081 Dátum: 2018.02.19., 07:40:40 »

Jó reggelt!

Gyengén felhősen, -3 fokkal indul a nap.
Lassan gyülekeznek a kacsatojások. Minden nap van egy. Elkezdtük gyűjteni én pedig nekilátok számukra helyet előkészíteni, ahova tojásokat tud gyűjteni és le tud ülni rá.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108080 Dátum: 2018.02.18., 11:29:30 »

Ennyi:

Viszont a napsütésben gyorsan olvad....  mindeközben feltámadt a szél.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108079 Dátum: 2018.02.18., 08:47:25 »

Az esti, éjszakai órákra egy melegfront hoz csapadékot hazánk területére, ami még a nap első felének az időjárást is meghatározza. Az északi tájakon mindvégig havazás várható, itt néhány centiméteres, összefüggő hóréteg is kialakulhat, a magasabban fekvő északi helyeken akár 10 cm-es friss hó is eshet, a déli területeken eső, havas eső, a köztes zónában gyenge ónos eső is lehet. A délelőtti órákban azonban a fagypont fölé emelkedő hőmérséklet miatt síkvidéken olvadás várható. A reggeli órákban nyugat felől már a csapadék gyengülésével, majd megszűnésével lehet számolni. Az északi-északkeleti irányból fújó szél gyenge, mérsékelt marad. A hajnali órákra -2 és +2 fok közé csökken a hőmérséklet. A fagypont körüli, illetve kevéssel az alatti értékek északon lesznek.
Délután északi irányból lassan-lassan elkezd csökkenni a felhőzet, így délutánra az ország északi-északkeleti megyéiben közepesen, máshol erősen felhős, borult lesz az ég. Csapadék délután kis eséllyel az ország délnyugati felében alakulhat ki kisebb eső formájában. Az északi-északkeleti szél továbbra is mérsékelt alapról fog fújni, viszont sokfelé élénk, a Dunántúl nyugati felében és északon erős széllökések kísérhetik. A hőmérséklet maximum értéke 1 és 5 fok között alakul.


Ennyi:
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108078 Dátum: 2018.02.18., 08:44:15 »

Jó estlétet!


E heti tippelések:
Arzachena – Pisa : D (döntetlen) odds: 2,85
Benevento – Crotone : 1. félidő : D (döntetlen) odds: 1,95
Bologna – Sassuolo félidő/végeredm.: D/D döntetlen/döntetlen) odds: 4,35


Az első mérkőzés olasz foci, a „C” liga küzdelmeiből. A 11. helyen álló újonc, szardiniai   Arzachena fogadja a patinásabb klubbot, a 4. helyen tanyázó Pisa csapatát. Az újonc stadionjába 3100 néző fér el és minden bizonnyal telt ház is lesz. A csapat nem szerepel rosszul, 9 nyert, 4 döntetlen és 11 vesztes, meccse van. Gólaránya pozitív, 34-31-es. A Pisa minden bizonnyal harcol a továbblépésért és ezért pontot, vagy pontokat kell elvinnie a szardárok csapatától. Sikerül is neki, 1 pont erejéig.

A második esemény szintén olasz foci, de az első liga a seria A egyik küzdelme, az újonc és utolsó helyen álló Benevento csapata fogadja a kisesés határán lebegő Crotone gárdáját. Tippem az első félidőre vonatkozólag döntetlen.
 
A harmadik történet is olasz seriaA, a 13. helyen álló Bologna fogadja a 15-en kapaszkodó Sassuolo csapatát. A két csapat között 4 pont a különbség a hazaiak javára. A vendégcsapat góllövési tudománya igen csak hézagos, hiszen az eddig lejátszott 24 forduló alatt 14 gólt tudtak csak vágni, ám bezsedtek 45-öt. Rossz arány és elég finom voltam. A Bologna azért ennél jobb aránnyal bír, 29-37-es góladataival. A hazaiak az utolsó három mérkőzésüket vereséggel zárták, igaz a sorosolás alapján az Interrel, Napolival és a Fiorentinával szemben  maradtak alul. A jobb napokat is megélő Sassuoló csapata az előző héten a Cagliari látta vendégül és kiegyeztek egy gólnélküli döntetlennel, előtte viszont a Juventustól és az Atalantától kaptak ki. Két rossz passzban levő csapat találkozója ez, és szerintem, úgy a félidő és a végeredmény is egál lesz.

Feldobtam patent variésönbe, 100 Ft-os alaptéttel, így a játék 700 FT-ba fájt. Ám ha bejön akkor 5975 forintocska birizgálná a  markomat.


Én mindig csak ámulok meg bámulok, hogy Te miket tudsz!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108077 Dátum: 2018.02.18., 08:43:25 »

Jó reggelt!

 shock

A MÁVAÚT-ra szokta mondogatni édesapám, hogy ez annak a rövidítése, hogy Mendegélünk, Álldogálunk Vagy Az Utasok Tolják...  hahota

Ezzel a technikával nem, de a pótkocsis busszal találkoztam már:

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108076 Dátum: 2018.02.18., 08:41:38 »

      Egy kis múltidéző!

       Ez volt az igazi Fakarusz!

      3 éven át voltam rendszeres utasa nagyon régen!

         bee

Jó reggelt!

 shock

A MÁVAÚT-ra szokta mondogatni édesapám, hogy ez annak a rövidítése, hogy Mendegélünk, Álldogálunk Vagy Az Utasok Tolják...  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108075 Dátum: 2018.02.18., 08:20:12 »

Az esti, éjszakai órákra egy melegfront hoz csapadékot hazánk területére, ami még a nap első felének az időjárást is meghatározza. Az északi tájakon mindvégig havazás várható, itt néhány centiméteres, összefüggő hóréteg is kialakulhat, a magasabban fekvő északi helyeken akár 10 cm-es friss hó is eshet, a déli területeken eső, havas eső, a köztes zónában gyenge ónos eső is lehet. A délelőtti órákban azonban a fagypont fölé emelkedő hőmérséklet miatt síkvidéken olvadás várható. A reggeli órákban nyugat felől már a csapadék gyengülésével, majd megszűnésével lehet számolni. Az északi-északkeleti irányból fújó szél gyenge, mérsékelt marad. A hajnali órákra -2 és +2 fok közé csökken a hőmérséklet. A fagypont körüli, illetve kevéssel az alatti értékek északon lesznek.
Délután északi irányból lassan-lassan elkezd csökkenni a felhőzet, így délutánra az ország északi-északkeleti megyéiben közepesen, máshol erősen felhős, borult lesz az ég. Csapadék délután kis eséllyel az ország délnyugati felében alakulhat ki kisebb eső formájában. Az északi-északkeleti szél továbbra is mérsékelt alapról fog fújni, viszont sokfelé élénk, a Dunántúl nyugati felében és északon erős széllökések kísérhetik. A hőmérséklet maximum értéke 1 és 5 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #108074 Dátum: 2018.02.17., 20:31:13 »

Jó estlétet!


E heti tippelések:
Arzachena – Pisa : D (döntetlen) odds: 2,85
Benevento – Crotone : 1. félidő : D (döntetlen) odds: 1,95
Bologna – Sassuolo félidő/végeredm.: D/D döntetlen/döntetlen) odds: 4,35


Az első mérkőzés olasz foci, a „C” liga küzdelmeiből. A 11. helyen álló újonc, szardiniai   Arzachena fogadja a patinásabb klubbot, a 4. helyen tanyázó Pisa csapatát. Az újonc stadionjába 3100 néző fér el és minden bizonnyal telt ház is lesz. A csapat nem szerepel rosszul, 9 nyert, 4 döntetlen és 11 vesztes, meccse van. Gólaránya pozitív, 34-31-es. A Pisa minden bizonnyal harcol a továbblépésért és ezért pontot, vagy pontokat kell elvinnie a szardárok csapatától. Sikerül is neki, 1 pont erejéig.

A második esemény szintén olasz foci, de az első liga a seria A egyik küzdelme, az újonc és utolsó helyen álló Benevento csapata fogadja a kisesés határán lebegő Crotone gárdáját. Tippem az első félidőre vonatkozólag döntetlen.
 
A harmadik történet is olasz seriaA, a 13. helyen álló Bologna fogadja a 15-en kapaszkodó Sassuolo csapatát. A két csapat között 4 pont a különbség a hazaiak javára. A vendégcsapat góllövési tudománya igen csak hézagos, hiszen az eddig lejátszott 24 forduló alatt 14 gólt tudtak csak vágni, ám bezsedtek 45-öt. Rossz arány és elég finom voltam. A Bologna azért ennél jobb aránnyal bír, 29-37-es góladataival. A hazaiak az utolsó három mérkőzésüket vereséggel zárták, igaz a sorosolás alapján az Interrel, Napolival és a Fiorentinával szemben  maradtak alul. A jobb napokat is megélő Sassuoló csapata az előző héten a Cagliari látta vendégül és kiegyeztek egy gólnélküli döntetlennel, előtte viszont a Juventustól és az Atalantától kaptak ki. Két rossz passzban levő csapat találkozója ez, és szerintem, úgy a félidő és a végeredmény is egál lesz.

Feldobtam patent variésönbe, 100 Ft-os alaptéttel, így a játék 700 FT-ba fájt. Ám ha bejön akkor 5975 forintocska birizgálná a  markomat.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108073 Dátum: 2018.02.17., 10:54:05 »

       Egy kis múltidéző!

       Ez volt az igazi Fakarusz!

      3 éven át voltam rendszeres utasa nagyon régen!

         bee
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108072 Dátum: 2018.02.17., 08:35:11 »

Az éjszakai órákban kiderül az ég, csak a nyugati tájakon lehet kevés felhő az égen, csapadékra már nem kell számítanunk. A derült égnek és a gyenge légmozgásnak köszönhetően többfelé párássá válhat a levegő, ködmezők is képződhetnek. Gyenge lesz a légmozgás, keleties irányból lengedezve. Általában -1 és -6 fok köré hűl a levegő, a mélyebben fekvő helyeken ennél hidegebb is lehet.
Napközben, északnyugat felől ismét gyors tempóban borultságig növekszik a felhőzet, csak az ország déli és keleti szegélyén lehet szakadozott a felhőzet. Csapadékhullásra a késő délutáni órákig még nem kell készülni. A keleti, délkeleti szél csak a Kisalföldön élénkülhet meg, másutt gyenge marad. A hőmérséklet csúcsértéke 2 és 7 fok között alakul.

Momentán felhős ég alatt fagymentes reggelünk van.
Délelőtt szokásos vásárlás következik. Egy utolsó kocsonyás rákészülés, aztán télig megint semmi, mert nem szeretem az aszpikos megoldást.
Ma tanulás lesz még Vityussal. Csak némi kis ismétlés, mert nagyjából mennek a dolgok, de nem árt gyakorolni, ha azt akarjuk, hogy jó legyen! Sokan nem értik, de azt gondolom, hogy alsóban, főleg első-másodikban nem jó a négyes, hármas, mert ezek az alapok. Ha itt valami nem 100%, arra nem lehet építkezni később! Nála különösen oda kell figyelni, mert ha valamit rosszul értelmez, akkor az egész életére kihathat! És bizony vannak értelmezési gondok rendesen! Ezeket szeretném kijavítani!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108071 Dátum: 2018.02.17., 08:30:35 »


Igencsak hiányolom Wassuth Konzerv Lajos-Jánost...  S�r
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108070 Dátum: 2018.02.17., 06:32:26 »

Az éjszakai órákban kiderül az ég, csak a nyugati tájakon lehet kevés felhő az égen, csapadékra már nem kell számítanunk. A derült égnek és a gyenge légmozgásnak köszönhetően többfelé párássá válhat a levegő, ködmezők is képződhetnek. Gyenge lesz a légmozgás, keleties irányból lengedezve. Általában -1 és -6 fok köré hűl a levegő, a mélyebben fekvő helyeken ennél hidegebb is lehet.
Napközben, északnyugat felől ismét gyors tempóban borultságig növekszik a felhőzet, csak az ország déli és keleti szegélyén lehet szakadozott a felhőzet. Csapadékhullásra a késő délutáni órákig még nem kell készülni. A keleti, délkeleti szél csak a Kisalföldön élénkülhet meg, másutt gyenge marad. A hőmérséklet csúcsértéke 2 és 7 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108069 Dátum: 2018.02.16., 17:54:52 »


Az 756. számban 1995. II. 4-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108068 Dátum: 2018.02.16., 15:45:05 »

A jó idő arra csábít, hogy kicseréljem a lötyögő kerítésoszlopot a baromfiudvarnál. Annál is inkább, mert ezen van rajta a kapu...  shock

Aztán azzal a lendülettel át is vert az időjárás! Mire felengedett, éppen javában vágtam a fát. Amire azzal végeztem, elkezdett esni először a hó, aztán a havas eső, majd az eső. Mostanra persze abbahagyatta, de ezzel nem lehet fél óra alatt végezni! Le kell szedni a rossz oszlopról a vezérdrótokat, a dróthálót, a kaput, kiásni a gödröt, kivenni a régi oszlopot, berakni az újat, ráhúzni a vezérdrótokat, majd ráfeszíteni a dróthálót, végezetül visszarakni a kaput. Ahogy számolom, vagy három-négy óra az én tempómmal...  szégyenlem  (Lehet, hogy én vagyok túl lassú...?  H���t )
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!