Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.19., 13:33:46
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7125892 alkalommal)
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #108047 Dátum: 2018.02.14., 00:09:32 »


Jó estlétet!


Aha...tehát ha jól értem, akkor ez a tranmsitter lényegében egy frekvencián sugározza azt a digitális anyagot amit beletöltök? Azaz ha pl van egy ilyen kütyüm és pl SD kártyát használok benne, tele zenével. Azt ő egy ferekvencián átjátsza egy pl...1997-ben vett Philips hifitoronyra. (csak azért mert igen szeretem a hangját, de a CD-je az már régóta odavan.) Tehát a rádió által venni képes / használt frekvencián (Fm, Am stb) dobja át  a jelet, mintha egy rádióadó lenne, csak gondolom csekély hatósugarú (pár méter) ?

Szép estét!

Jól érted. Mini rádióadó, amely FM tartományban sugároz olyan két méter hatósugárral. Nekem elég régen volt ilyenem, annak a pici adóteljesítmény miatt volt egy minimális alapzaja, melyet a számok közti szünetben lehetett kizárólag érzékelni, ezért inkább csak autóba ajánlanám mint HiFi-hez. Meg aztán a kialakítása is olyan, hogy ugyebár tizenkét voltról, szivargyújtóról üzemel, szóval a HiFi közvetlen közelében egy ilyet is ki kellene alakítanod.
Ha ezeket összeadogatom, akkor már felmerül bennem a kérdés:
Például az okostelefonodba nem lehet venni SD-kártyát?
Az MP3 fájlokat arra is fel lehet másolni, aztán már csak egy kábel kell, amivel a telót és a HiFit összekötöd és már kész is a szuper hangzású digitális lejátszód.
Persze más eszközt is össze lehet így kötni a HiFi-vel, például vehetsz egy olcsó DVD lejátszót, az viszi a CD-ket is.
MP3-lejátszó.

Volt neked egy másod laptopod is.
Ha az most éppen használaton kívül van, ilyen célra, lejátszónak, az is tökéletes.
Annak aztán akkora tárhelye van, hogy még csak! Zenelejátszó program biztos van rajta. CD-olvasó is. Akkor lejátssza a CD-ket és az MP3 (WMA, AAC, ... stb.) fájlokat egyaránt.
Csak egy kábel kell, amivel a fülhallgató kimenetét összekötöd a HiFi bemenetével. AUX biztos van a HiFi-n.
Ez volna a legolcsóbb és egyben legtökéletesebb megoldás a HiFi felújítására.
Nem tudom,  például ilyen kábel jó lenne?
Persze van picit többért valamivel minőségibb is belőle, de azt sem biztos, hogy meghallani.  H���t
Nézd meg a csatlakozókat, a többi gyerekjáték.
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #108046 Dátum: 2018.02.13., 20:39:19 »

Ma már a számítógépekbe is a merevlemez helyett inkább SSD-t tesznek, mert abban nincs mozgó alkatrész, így sokkal (kb. 10x) gyorsabb.
A CD-lejátszóval hasonló a gondom, ha az ukrajnai utakra gondolok.

Nem tudom, mennyi lesz a csere, de mivel a rádió eddig is jó volt, lehet, jobban jártál volna egy FM transzmitterrel.
Biztos ismered a működését:
Bedugod a szivargyújtóba, aztán beállítasz rajta valamilyen frekvenciát, amin adni fog. Az autórádión beállítod ugyanezt a frekvenciát, és máris hallgathatod, amit a transzmitteren lejátszol.
Van amelyikbe SD-kártyát lehet dugni, akad amelyik USB-s, szóval simán csak beledöföd a pendrive-ot.

Előnyök:
– Egy ilyen adathordozóra MP3-ban irtózatosan nagy mennyiségű zene ráfér, sokszorosa annak, amit egy CD tartalmaz.
– Nem kell lemezt cserélgetni, nem lesz karcos a lemez a zötykölődős utakon.

Hátrányok, vagy inkább csak megjegyzések:
– A lejátszott zene minősége talán nem üti meg a CD-ről szóló zenéjét, de az autó nem az a kifejezett csendes üzem, szerintem nincs ember aki a CD és a 320 kbit/s-os MP3 fájl között a különbséget forgalmi viszonyok közepette meghallja.
– Ha olyan autó áll a transzmitter adótávolságán belül, melynek rádióján az adott frekvencia van beállítva, akkor abban is meg fog szólalni a szolgáltatott műsor.  vigyor
Persze az ember amúgy is olyan frekvenciát állít be, ahol nincs rádióadás, úgyhogy ez azért vélhetően igen ritkán fordul elő.

Van olyan is, mely a telefon bluetooth-os kihangosítását is tudja.


Jó estlétet!


Aha...tehát ha jól értem, akkor ez a tranmsitter lényegében egy frekvencián sugározza azt a digitális anyagot amit beletöltök? Azaz ha pl van egy ilyen kütyüm és pl SD kártyát használok benne, tele zenével. Azt ő egy ferekvencián átjátsza egy pl...1997-ben vett Philips hifitoronyra. (csak azért mert igen szeretem a hangját, de a CD-je az már régóta odavan.) Tehát a rádió által venni képes / használt frekvencián (Fm, Am stb) dobja át  a jelet, mintha egy rádióadó lenne, csak gondolom csekély hatósugarú (pár méter) ?
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #108045 Dátum: 2018.02.13., 18:22:51 »

A déli suli járat után megyek Pestre. Első utam a Mitsu' bontóba vezet. Tegnap megbeszéltem velük, hogy kicserélik a kocsiban a CD-s rádiót, ami a kezdetektől csak rádió, mert valami miatt a CD része nem dolgozik. Mechanikai hibát jelez.
Mindegy, hazahozom a rosszat, ha sikerül megcsináltatni, tudom mennyiért lehet eladni!  vigyor

Ma már a számítógépekbe is a merevlemez helyett inkább SSD-t tesznek, mert abban nincs mozgó alkatrész, így sokkal (kb. 10x) gyorsabb.
A CD-lejátszóval hasonló a gondom, ha az ukrajnai utakra gondolok.

Nem tudom, mennyi lesz a csere, de mivel a rádió eddig is jó volt, lehet, jobban jártál volna egy FM transzmitterrel.
Biztos ismered a működését:
Bedugod a szivargyújtóba, aztán beállítasz rajta valamilyen frekvenciát, amin adni fog. Az autórádión beállítod ugyanezt a frekvenciát, és máris hallgathatod, amit a transzmitteren lejátszol.
Van amelyikbe SD-kártyát lehet dugni, akad amelyik USB-s, szóval simán csak beledöföd a pendrive-ot.

Előnyök:
– Egy ilyen adathordozóra MP3-ban irtózatosan nagy mennyiségű zene ráfér, sokszorosa annak, amit egy CD tartalmaz.
– Nem kell lemezt cserélgetni, nem lesz karcos a lemez a zötykölődős utakon.

Hátrányok, vagy inkább csak megjegyzések:
– A lejátszott zene minősége talán nem üti meg a CD-ről szóló zenéjét, de az autó nem az a kifejezett csendes üzem, szerintem nincs ember aki a CD és a 320 kbit/s-os MP3 fájl között a különbséget forgalmi viszonyok közepette meghallja.
– Ha olyan autó áll a transzmitter adótávolságán belül, melynek rádióján az adott frekvencia van beállítva, akkor abban is meg fog szólalni a szolgáltatott műsor.  vigyor
Persze az ember amúgy is olyan frekvenciát állít be, ahol nincs rádióadás, úgyhogy ez azért vélhetően igen ritkán fordul elő.

Van olyan is, mely a telefon bluetooth-os kihangosítását is tudja.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108044 Dátum: 2018.02.13., 08:28:12 »

Jó reggelt!

Olyan igazi „nem szeretem" idő van!
Hideg, lóg az eső lába...  pedig ma a suli menet után irány Cegléd, el kell hoznom a fordításokat, amiket holnap a gyámhivatalnak le kell adnom, be kell mutatnom.
A déli suli járat után megyek Pestre. Első utam a Mitsu' bontóba vezet. Tegnap megbeszéltem velük, hogy kicserélik a kocsiban a CD-s rádiót, ami a kezdetektől csak rádió, mert valami miatt a CD része nem dolgozik. Mechanikai hibát jelez.
Mindegy, hazahozom a rosszat, ha sikerül megcsináltatni, tudom mennyiért lehet eladni!  vigyor
No meg egy rolót is veszek a csomagtér részre, mert az sem volt a kocsival!
Ha ezzel készen vagyok, szerintem mehetek Jani sógorért a reptérre. Vele aztán haza. Ha szerencséje van, akkor ma, ha nincs szerencséje, akkor holnap lesz kész a BMW-jében a kuplung és lendkerék csere. Kicsit irigylem. De csak kicsit... és ez annyira nem irigység, mint inkább annak óhajtása, hogy magam is szívesen mennék ki egy kicsit pihenni. Mindegy, annak is eljön az ideje!
Aztán holnap indul Ukrajnába.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108043 Dátum: 2018.02.13., 07:49:22 »

Jó reggelt!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108042 Dátum: 2018.02.12., 15:12:43 »

         A Bányászati Múzeumban szívesen megmagyarázom!

Megbeszéltük!
Köszönöm!
 köszi_2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108041 Dátum: 2018.02.12., 08:22:20 »

Jó reggelt!

Pedig biz' Isten úgy néz ki a képen, mintha éppen összedőlőfélben lenne éppen! A földön a plafon deszka...

de szívesen megismerném kicsit részletesebben is, mert ez a „kirabolták”.. biztosan más jelent Neked, mint nekem!  vigyor

         A Bányászati Múzeumban szívesen megmagyarázom!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108040 Dátum: 2018.02.12., 08:15:43 »

Hétfőre virradó éjszaka északnyugat felől beborul az ég, valamivel kevesebb felhőre keleten számíthatunk még. Az ország nagy részén csapadék még nem várható, de a reggeli órákban északnyugaton már szállingózni kezdhet a hó, illetve kisebb mennyiségű vegyes halmazállapotú csapadék is hullhat. A délnyugati szél általában gyenge marad. Változatosan alakul az éjszakai hőmérséklet: a Tiszántúlon és az időközben befelhősödő északnyugati országrészben fagypont körüli értékekkel lehet számolni, a középső országrészben illetve a még hóval borított Északi-középhegységben akár -3, -5 fokos minimumok is előfordulhatnak.
Napközben jobbára borult lesz az ég, legfeljebb keleten és délen vékonyodhat el időnként a felhőtakaró. A Dunántúlon többfelé várható csapadékhullás: általában hószállingózás, havazás, de átmeneti jelleggel havas eső sem kizárt. A Dunántúl középső és nyugati megyéiben akár több centiméteres friss hótakaró is kialakulhat. Emellett az északi megyékben is szállingózhat a hó, délen és keleten nem valószínű csapadék. A nyugati, délnyugati szél jellemzően gyenge marad, de délután a Dunántúlon fokozatosan északnyugatira fordul és megélénkül a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke általában 0 és 5 fok között alakul, a havazással érintett tájakon valószínű a leghűvösebb.

Nálunk -1 fok van, de érdekes,  hogy nem érződik annyira hidegnek, mint a minap +2!
Talán azért, mert ma nincs szél...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108039 Dátum: 2018.02.12., 08:12:50 »

     
       A szén kifejtése után a hátsó támokat "kirabolták", elöl pedig a technológia szerint beépítették. Ez a ciklus ismétlődött folyamatosan.
       A látszat csal, mert egyáltalán nem volt "rozoga"!

Jó reggelt!

Pedig biz' Isten úgy néz ki a képen, mintha éppen összedőlőfélben lenne éppen! A földön a plafon deszka...

de szívesen megismerném kicsit részletesebben is, mert ez a „kirabolták”.. biztosan más jelent Neked, mint nekem!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108038 Dátum: 2018.02.12., 07:30:12 »

Hétfőre virradó éjszaka északnyugat felől beborul az ég, valamivel kevesebb felhőre keleten számíthatunk még. Az ország nagy részén csapadék még nem várható, de a reggeli órákban északnyugaton már szállingózni kezdhet a hó, illetve kisebb mennyiségű vegyes halmazállapotú csapadék is hullhat. A délnyugati szél általában gyenge marad. Változatosan alakul az éjszakai hőmérséklet: a Tiszántúlon és az időközben befelhősödő északnyugati országrészben fagypont körüli értékekkel lehet számolni, a középső országrészben illetve a még hóval borított Északi-középhegységben akár -3, -5 fokos minimumok is előfordulhatnak.
Napközben jobbára borult lesz az ég, legfeljebb keleten és délen vékonyodhat el időnként a felhőtakaró. A Dunántúlon többfelé várható csapadékhullás: általában hószállingózás, havazás, de átmeneti jelleggel havas eső sem kizárt. A Dunántúl középső és nyugati megyéiben akár több centiméteres friss hótakaró is kialakulhat. Emellett az északi megyékben is szállingózhat a hó, délen és keleten nem valószínű csapadék. A nyugati, délnyugati szél jellemzően gyenge marad, de délután a Dunántúlon fokozatosan északnyugatira fordul és megélénkül a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke általában 0 és 5 fok között alakul, a havazással érintett tájakon valószínű a leghűvösebb.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108037 Dátum: 2018.02.11., 17:03:11 »

És ez alatt emberek dolgoztak?  shock
Ha biztosítási ügynök lennék, nem kötnék rá nagy összegű életbiztosítást!
Ez rettentő rozogának néz ki!

És mi lett a cuccal később? Mert gondolom nem marad lent az idők végezetéig?
     
       A szén kifejtése után a hátsó támokat "kirabolták", elöl pedig a technológia szerint beépítették. Ez a ciklus ismétlődött folyamatosan.
       A látszat csal, mert egyáltalán nem volt "rozoga"!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108036 Dátum: 2018.02.11., 17:02:42 »

Ja, megjöttem a városból.
És lehetett ma közlekedni!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108035 Dátum: 2018.02.11., 16:56:28 »

            Hidraulikus alutámokkal biztosított fejtés!

És ez alatt emberek dolgoztak?  shock
Ha biztosítási ügynök lennék, nem kötnék rá nagy összegű életbiztosítást!
Ez rettentő rozogának néz ki!

És mi lett a cuccal később? Mert gondolom nem marad lent az idők végezetéig?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108034 Dátum: 2018.02.11., 12:31:19 »


            Hidraulikus alutámokkal biztosított fejtés!
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108033 Dátum: 2018.02.11., 07:39:21 »

Vasárnap reggel északon és nyugaton kevesebb, délen és keleten több felhő lesz az égen. Csapadék azonban azokon a területeken sem valószínű. Az északias irányú légmozgás gyenge vagy mérsékelt lesz, csupán a Kisalföldön és a Tiszántúl északi részén lehet egy-egy élénkebb széllökés időnként. A szélcsendes délnyugati és Északi-középhegységbeli völgyekben erősen párássá válik a levegő, keleten foltokban köd alakulhat ki. A legalacsonyabb hajnali hőmérsékletek általában -7 és -2 fok között alakulnak, de a szélvédett, havas tájakon -10 fok körüli értékek is előfordulhatnak.
Vasárnap délután marad a közepesen, illetve erősen felhős égbolt, az alacsonyszintű felhőtakaró azonban itt-ott elvékonyodik, felszakadozik, így többfelé a Nap is kisüt. Az északnyugati szél gyenge marad. A kora délutáni legmagasabb hőmérséklet mindenütt fagypont fölé, általában 3 és 6 fok közé emelkedik. Ettől a még havas területeken elmaradhat 1-2 fokkal a nappali maximum.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108032 Dátum: 2018.02.11., 07:32:42 »

Jó reggelt!

Fagypont környéki hőmérsékletre virradtunk, erősen felhős égbolt alatt.

Délelőttre egy pesti utat tervezek. Édesanyámhoz megyek a temetőbe. Ha Vityusom rendben lesz és nem köhög, elviszem magammal.
Hazafelé szeretnék belépni az OBI-ba két tujáért, hogy amikor jobb idő lesz, el tudjam ültetni. A terv 6 db egy vonalba, a szomszéd ház háta mögötti részen. Egyik oka, hogy nem akarnám nézegetni, mert nem annyira szép, másik, hogy legyen egy jó kis élősövény. Majd meglátom, hogy kell-e sűríteni később, hogy megfelelő takarást biztosít-e. Egyelőre 2 m tőtávolságra teszem őket.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108031 Dátum: 2018.02.10., 20:46:01 »


Megvallom én régebben is vizuális alkat voltam. Amit papírra vetettem arra sokkal jobban emlékeztem, szinte magam előtt láttam.

Mókuskámnak mindegy. Ami nem játék és nem saját gondolata, az hamar kiesik a fejéből, főleg ami leckével kapcsolatos!  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108030 Dátum: 2018.02.10., 20:44:40 »


Ének-zene órán szükséges rajzolni is már?   zizi  Igaz a hangjegyeket illik szépen papírra varázsolni.

No meg hát miért is történelem órát varázsolunk belőle?
Amúgy Kossuth nóta egy, meg Petőfi versére írt műdal egy darab sincs tovább benne!
Ennyit a hazafias nevelésről....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 235



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108029 Dátum: 2018.02.10., 20:43:05 »

Jó estlétet!


El kell, hogy keserítsem titkos rajongóimat  vigyor , de ma a tippelés objektív okok miatt elmaradt.

siros_2  siros_2  siros_2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #108028 Dátum: 2018.02.10., 20:27:01 »

Hatra pedig mehettem szülői értekezletre.
Néhány érdekes dolgot meg is tudtam. Például, hogy olvasásból mi a házi feladat!  shock Itthon számonkértem Vityusámon a dolgot. Azt mondta, hogy elfelejtette....  hahota  Megbeszéltük, hogy nagyon feledékeny az utóbbi időben lecke ügyileg, így használni fogja a leckefüzetet. Arra leszek kíváncsi, hogy menni fog-e a dolog.
A napköziben ez azért nem volt rossz, hogy ott más legalább tudta a lecit... itt nekünk magunknak kell figyelni erre. Fog ez menni, én tudom, csak meg kell szokni!


Megvallom én régebben is vizuális alkat voltam. Amit papírra vetettem arra sokkal jobban emlékeztem, szinte magam előtt láttam.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Oldalak: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!